Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
inkább azt mondd meg, hogy te mire teszel, hogy még időben allin mehessek a másik csapatra!kaszo
49ers-re teszek,úgy hogy Ravens win... 😀JoeyPorter
Ravens win, Laccoo win😀
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
inkább azt mondd meg, hogy te mire teszel, hogy még időben allin mehessek a másik csapatra!kaszo
49ers-re teszek,úgy hogy Ravens win... 😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
Kockáztatnék, nem ablakon kidobnék!😀laccoo74
tegyél 3 szelvényt.Egyik frisco W másik Ravens a harmadik meg X 😀 úgy tuti lesz siker élményed.Kiss
élménye az lesz, de sikere egy esetben (frisco W 1,60) biztos nem.

Én a komolyabb Frisco spreaden gondolkodok (-9.5 vagy -13.5) úgyhogy lehet tenni az ellenkezőjét 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
inkább azt mondd meg, hogy te mire teszel, hogy még időben allin mehessek a másik csapatra!
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
Kockáztatnék, nem ablakon kidobnék!😀laccoo74
tegyél 3 szelvényt.Egyik frisco W másik Ravens a harmadik meg X 😀 úgy tuti lesz siker élményed.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
Kockáztatnék, nem ablakon kidobnék!😀
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
Védelem szerez pontot a tuti 😀
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Itt a tuti tipp a netes fogadoknak!Bilbao-ATL X1 😀 Mar csak az hianyzik a vasarnapi szelvenyemrol,igy valoszinu hogy ezen megy el 😀
Ezek voltak egyebkent:
Spanyol-Dan H
Real 0-1 H
Barca 0-1 H
Bayern
Parma-Napoli V
ATH-ATL VJoeyPorter
egyrészt megérdemelted a múltkori atlanta tét miatt 😀
másrészt azért is örülök, hogy nem nyert az AtMa, mert az én kombimban is benne voltak, és ha bejön ez is, akkor csak a szokásos barca-csalás (most éppen a B-csapaté) vitte volna el az 56 ezres szelvényemet, így meg legalább két meccset bukok róla.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Itt a tuti tipp a netes fogadoknak!Bilbao-ATL X1 😀 Mar csak az hianyzik a vasarnapi szelvenyemrol,igy valoszinu hogy ezen megy el 😀
Ezek voltak egyebkent:
Spanyol-Dan H
Real 0-1 H
Barca 0-1 H
Bayern
Parma-Napoli V
ATH-ATL V

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Vegre megtort a jeg 😀
3 szelvenybol 1db 3/4-est sikerult behuznom,a masik szelvenyt csak a Lazio vitte el,a harmadik meg vasarnapi 😊

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
bet365 teljesen jó, pokerezni már nem nagyon szoktam (jó, hogy írod, vissza kellene állnom 😀) de amikor játszottam, akkor sima plusszos voltam, van kellő noob.
Fogadás meg teljesen jó. Szorzók is, ha baj van chaten egyből válaszolnak.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 879 — Omar's Coming Yo!
fogadáshoz:bet365 itt van a legtöbb opció,továbbá itt van csak MO-n ázsiai hendikep.
pokerhez tudom még ajánlani a betclic pokert mert rengeteg a fish.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
fogadáshoz,pókerhez melyik a legjobb??
bwin,betclic,unibet,bet365?
vagy pokerhez külon pokerstars stb. a jobb?
köszi

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
a 49erst én is meg akartam rakni 17-0-nál 4-es oddsért nyereménybiztosításnak (5389 volt az Atlantán 2,625-ért, ha tettem volna itt 3500-at a SF-re, akkor van 5200 fix nyereményem, bármi a kimenetel), de végül nem raktam meg. hiba volt.
aztán méregből tenni akartam 4,50-es oddsért 8000-et a Baltimorera. de végül nem raktam meg, mert nem néztem ki Flaccóból, hogy lehozza. hiba volt.

így kell egy este alatt elfaszkodni 40 ezer forintnyi profitot, ha az érzelmekre hallgatsz a sportfogadásban az eszed helyett 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
cégnél vagyok, aztán a chrome-ot nem engedi telepíteni 😕Habi
cégnél netezel?! 😀 😀 😀

na jó nem szívatlak tovább, grat az élő fogadásért, én is gondoltam rá 17-0nál de társaságban voltam és inkább csak élveztem a meccset.

Amúgy nagyon reméltem hogy ez a Ravens győzelem felnyomja majd a 49ers oddsát de ahogy nézem ez az 1.50 körüli elég gyenge 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
cégnél vagyok, aztán a chrome-ot nem engedi telepíteni 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
17-0nál tettem meg a 49ers-t, az alsón viszont a Fener elvitt 7500at 😕
Habi
te Explorert használsz?! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
17-0nál tettem meg a 49ers-t, az alsón viszont a Fener elvitt 7500at 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Túl nagy a kísértés, főleg, hogy aztán milyen sokáig nem lesz NFL... 2 gyors tét ment a meccsekre, Falcons -2.5 és Texans +9.5, csak hogy legyen miért drukkolnitoam
Első tanács - utólag: ezért nem teszünk hendit playoffra 😀kaszo
szerencsére nincs igazad 😛 Falcons +4.5 :trololol: és Baltimore +sok is bejött
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A Falconsnak is ellőttem a SB almait,mivel megraktam oket 😀 Csabito volt nagyon az a 2.50-es odds 😊JoeyPorter
😊JoeyPorter
szarjál süntkaszo
Hat bocs,hogy kb 1.30-as oddsert nem kockaztattam annyit,hogy jo legyen.Viszont el egy 3/4es szelvenyem meg amirol tegnap mar a Mainz elment es csak a Ravens van hatra 😀 Szoval nem akarom elloni a poent,de Pats-49ers SB 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
A Falconsnak is ellőttem a SB almait,mivel megraktam oket 😀 Csabito volt nagyon az a 2.50-es odds 😊JoeyPorter
😊JoeyPorter
szarjál sünt
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A Falconsnak is ellőttem a SB almait,mivel megraktam oket 😀 Csabito volt nagyon az a 2.50-es odds 😊JoeyPorter
😊

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A Falconsnak is ellőttem a SB almait,mivel megraktam oket 😀 Csabito volt nagyon az a 2.50-es odds 😊