Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Meglátjuk mi sül ki belőle 😊 Rataxes
Nah ezek az oldalak ennyit is érnek. Sok "megmondóember". Még mindig szerencsejátékról beszélünk a bundák és érdekek világában uraim.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köszi a tanácsot! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Durván utálom meg unom már a soccert, de most rájöttem mi kell hozzá hogy izgalmassá váljon: egy jó kis tipp mix szelvény és máris úgy szídom az Anzsis playereket mint a legdurvább törzsszurkolók 😀Rataxes
ennyi, a poén az hogy akkora zsidó leszel hogy a 200ból 600at hozó szelvényeden is úgy izgulsz mintha milliárdokat érne 😀
ha most kezded egyetlen tanács: ne játssz egyszerre túl nagy téttel, a bankroll management a legfontosabb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Durván utálom meg unom már a soccert, de most rájöttem mi kell hozzá hogy izgalmassá váljon: egy jó kis tipp mix szelvény és máris úgy szídom az Anzsis playereket mint a legdurvább törzsszurkolók 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
tényleg fasza oldal, ha mást is érdekelne:  www.facebook.com/Tippmix.Doktor?fref=ts
én ma egy ilyet próbáltam 5/3-ban, elég nagy a kettőnk közti átfedés, úgyhogy hajrá 😊
Anzsi - Newcastle H
Steaua - Chelsea V
Benfica - Bordeaux H
Fener - Maccabi V (kosár)
SKA St.P - Severstal H (hoki) - már jött
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Eddig mindig bukóban voltam Tippmixben, általában ilyen 8-10-szeres eredő oddsokkal próbálkoztam, most viszont rátaláltam egy jó kis tippmixes oldalra (kösz Kristof a megosztást! 😀 ), és úgy döntöttem hogy nekiállok keretet építeni 😀 Kőkemény 300 forinttal indultam, 3 nappal és 5 szelvénnyel később 2500 lóvém lett. Nem nagy pénz, de ezzel az erővel 30.000-ból 250.000 is lehetett volna 😀
Ma bedurvítottam, összesen 5 szelvényt tettem meg 1500 pénzért (egyik sem saját kútfőből, a szakértőkre támaszkodok inkább 😀 ):

Anzsi-Newcastle H
Benfica Bordeaux H
500 -> 1185

Anzsi-Newcastle H
Basel-Zenit Sztp. V
300 -> 1161

Olympiakos-Barca (kosár) V
Basel-Zenith Sztp. V
Fenerbahce-Maccabi (kosár) V
Anzsi-Newcastle H
200 -> 2324

Tottenham-Inter H
Steaua-Chelsea V
300 -> 994

Anzsi-Newcastle H
Stuttgart Lazio H
Benfica-Bordeaux H
Los Angeles-Dallas (Hoki) H
200 -> 1881

Meglátjuk mi sül ki belőle 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Paris Saint Germain v Valencia - Draw 3.60 Nyertes
Papa v Ferencvarosi - Ferencvarosi 1.60 Vesztes
Debreceni VSC v Videoton - Draw 3.30 Nyertes

jó akkor kapják be.
tudom-tudom, én vagyok a fasz, hogy ligakupában favoritra teszek, múltkor is olyan simán jött 6,50-ért az Eger W a Győr ellen.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
büdös, retkes, faszcibáló, nyomorék török hulladék spori, csak 60000-em ment el rajta, kurva életbeNewman
mér csak az a kérdés neki mennyi jött... miért kell így elrontani egy ilyen meccset, elképesztő...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
büdös, retkes, faszcibáló, nyomorék török hulladék spori, csak 60000-em ment el rajta, kurva életbe

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
és bet365-ön 3000 forintnyi "ingyen fogadás" is lesz a meccsre, szóval 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
bet365-ön néztem, a MU-Realt. nekem elég soknak tűnik a 3.20as odds a Unitedre. bár lehet kicsit elfogult vagyok, de 50%nál nem adnék több esélyt a realnakdugo1993
mosolyogtam, akkor várok még a Real téttel, pakoljátok csak a MU-t minél többen, hadd menjen fel a szorzónk.
btw a Mainz vitte a mai 21k nyereményemet 😕 de hát franc se gondolta hogy padon kezdeti Szalait ez a majom, és csak a 80. percben hozza be.kaszo
nagy az arc, nem baj, csak tudod azért kéretik hazai pályán nem lenézni a Unitedet, tessék inkább megnézni az otthoni mérlegüket 😛

ennek ellenére én is azt mondom hogy nagyobb esélye van annak hogy a Real fog támadni (ha 0-0 lett volna az odavágó akkor is így alakulna szerintem) a MU pedig vadászni fog a labdára amiből indulni tud. Ha Roo és RvP hozza magát és a pár lehetőségből legalább 2-őt belőnek szerintem nyer a United, 1 gólon azért talán képesek lesznek tartani ezt a Realt. Sajnos a védelem nem olyan jó, nincs igazi Red Wall. Egy dolgot nem szeretnék, ha egy sirály tarkóján megpattanó gól döntene el egy iylen derbyt, bárki nyer tegye azért mert jobb a másiknál, szerintem egyik csapat sem szégyenkezhet ha kiesik a másik ellen. Ha végeredményre kellene tenni én a 0-1,1-1,2-1-et tenném meg, a leginkább az 1-1-et tartom valószínűnek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
bet365-ön néztem, a MU-Realt. nekem elég soknak tűnik a 3.20as odds a Unitedre. bár lehet kicsit elfogult vagyok, de 50%nál nem adnék több esélyt a realnakdugo1993
mosolyogtam, akkor várok még a Real téttel, pakoljátok csak a MU-t minél többen, hadd menjen fel a szorzónk.
btw a Mainz vitte a mai 21k nyereményemet 😕 de hát franc se gondolta hogy padon kezdeti Szalait ez a majom, és csak a 80. percben hozza be.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jó azért a Roma meghozta a 22 rugós szelvényemet. Sajnálom, a másik kettőt, de hát mindig nem lehet nyerni.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
bet365-ön néztem, a MU-Realt. nekem elég soknak tűnik a 3.20as odds a Unitedre. bár lehet kicsit elfogult vagyok, de 50%nál nem adnék több esélyt a realnak

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
tovább folytatódik fogadás remeklésem:
1 meccsen ment el 33k és 16k és most ha a Roma nem nyer akkor 22k. #nemsemmiHabi
amióta véget ért az NFL én is szopóágon vagyok, csak azért nem bukta a február mert volt egy jó kis BL-szerda 2 hete (MU X és Dortmund X), különben nekem is 1en ment el volt hogy sorozatban 4 szelvényem, de ilyen a soccer.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tovább folytatódik fogadás remeklésem:
1 meccsen ment el 33k és 16k és most ha a Roma nem nyer akkor 22k. #nemsemmi


JT Daniels fan
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bulls-Pacers: Pacers 6-10 pont közötti különbséggel, aztán Memphis, és Wizards sima győzelem, 8.3 szorzó (bwin).

A tippmixen Győr-Dortmund-RealM rúg egy gólt-Salzburg-RealM(kosár) kötés bejött, egy sima kettes szorzó.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Én ma Real-Barca X-et raktam.

Tegnap Napoli-Juve X, és a Getafe győzelem 3000-re 18000-ret hozott 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A kapanyél nem szokott egymás után kétszer elsülni!Real - Barca V!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
CR első gól: 1500 -> 8 250
CR első gól & 3-1: 500 -> 40 500
végeredmény 3-1: 500 -> 17 000
Real győzelem: 3500 -> 16 100

na ez jó kör volt 😀kaszo
neked aztán van vér a pucádban és nagy Real drukker lehetsz 😀
szép halmozás, ezeket szeretem én is de nekem csak ritkán jön az összes...

áruld el mekkorát ordítottál amikor Alba belőtte? 😛davemayer
ordítani nem ordítottam, mert már aludtak a többiek, de azért igen nagy kő esett le a szívemről, elég szar érzés volt hosszú percekig egy Barca-gólért szurkolni 😀😀😀
de amúgy raktam még biztosításként más eredményeket is: 2-2, 1-2, 2-3, mindegyiket 500-assal ugyanúgy, szóval "teljesen biztos" csak a Real-továbbjutásban voltam 😊
egyébként alap, ilyen még nekem sem volt soha, hogy minden bejött a halmozásból, ezért is örülök neki nagyon, hogy pont egy el Clasicón.
egyébként ha lett volna hendis W sbeten, azt is mellérakom valszeg 😀 de csak Barcából volt -1 és -2, Realból semmi, meg is lepődtem.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
CR első gól: 1500 -> 8 250
CR első gól & 3-1: 500 -> 40 500
végeredmény 3-1: 500 -> 17 000
Real győzelem: 3500 -> 16 100

na ez jó kör volt 😀kaszo
neked aztán van vér a pucádban és nagy Real drukker lehetsz 😀
szép halmozás, ezeket szeretem én is de nekem csak ritkán jön az összes...

áruld el mekkorát ordítottál amikor Alba belőtte? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Kemény:Beki
az egyik munkatársam is mondta hogy megteszi 1-0 V-re, mi volt ez bunda??? 😀davemayer
inkább csak papír 😛
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Kemény:
Beki
az egyik munkatársam is mondta hogy megteszi 1-0 V-re, mi volt ez bunda??? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kemény:
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
CR első gól: 1500 -> 8 250
CR első gól & 3-1: 500 -> 40 500
végeredmény 3-1: 500 -> 17 000
Real győzelem: 3500 -> 16 100

na ez jó kör volt 😀