NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Betclic-en fogad valaki? Mennyi a min. be- illetve kifizetési összeg? Telóról vagyok és nem nagyon tudom megnézni. Előre is köszi.Farky
azt hiszem 2 ezer
igen annyidavemayer
kösziFarky
a kifizetést nem tudom

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Betclic-en fogad valaki? Mennyi a min. be- illetve kifizetési összeg? Telóról vagyok és nem nagyon tudom megnézni. Előre is köszi.Farky
azt hiszem 2 ezer
igen annyidavemayer
köszi

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Betclic-en fogad valaki? Mennyi a min. be- illetve kifizetési összeg? Telóról vagyok és nem nagyon tudom megnézni. Előre is köszi.Farky
azt hiszem 2 ezer
igen annyi

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Betclic-en fogad valaki? Mennyi a min. be- illetve kifizetési összeg? Telóról vagyok és nem nagyon tudom megnézni. Előre is köszi.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
persze a walesi W jön 4,20-ért, de a csehek szopják a faszt a szerencsétlen dánok ellen hazai pályán.... 30 ezer lett volna.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
omg, mekkora bukószériában vagyok...

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Magyar-Román X
Svéd-Ír X
Bosnyák-Görög Hazai

250es tét,25.6 os odds😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
de jó hogy megraktam a szlovén vagy x-et... még jó hogy válogatottra csak kis pénzben fogadok már

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
2013.03.16. 15:47 Kombi fogadás

Stoke City - West Bromwich (Háromesélyes fogadás) X
Southampton - FC Liverpool (Háromesélyes fogadás) Southampton
Aston Villa - Queens Park Rangers (Háromesélyes fogadás) Aston Villa
Swansea City - Arsenal (Háromesélyes fogadás) Arsenal

5,0 59.79 298,9

szeretem amikor a meglepetés szelvény bejön 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
fogtam este egy ilyet 😊
 kepfeltoltes.hu/view/130312/nyer_www.kepfeltoltes.hu_.jpgHabi
Galata W nekem is jött, a pontos eredmény viszont szép találat, gratu 😊

(bár én a Galatán többet nyerhettem volna ha 2-2 marad, mert volt egy olyanom is hogy Draw over 3,5 goals, de hát a tétek visszajöttek legalább így is)
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fogtam este egy ilyet 😊
 kepfeltoltes.hu/view/130312/nyer_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


JT Daniels fan
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Cavani leszophat, beleér egy gólba tartó lövésbe és les lett így, utána csinál egy 11est de bután izomból belelövi a kapusba...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Túl nagy lenne a kísértés.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Szerintetek az a magyar soccer "esetleges" bunda-érintettségének szól, hogy több nb1 meccsre min. ötös kötésben lehet fogadni a tippmixen?Gergőbácsi
ez amióta tippmix van (úgy 15 éve) mindig így volt, de ettől függetlenül lehet hogy tényleg azért 😊

neten kell fogadni, ott lehet egyenként is 😀davemayer
nem is gondoltam volna. Elméletnek tényleg nem rossz 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Szerintetek az a magyar soccer "esetleges" bunda-érintettségének szól, hogy több nb1 meccsre min. ötös kötésben lehet fogadni a tippmixen?Gergőbácsi
ez amióta tippmix van (úgy 15 éve) mindig így volt, de ettől függetlenül lehet hogy tényleg azért 😊

neten kell fogadni, ott lehet egyenként is 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Szerintetek az a magyar soccer "esetleges" bunda-érintettségének szól, hogy több nb1 meccsre min. ötös kötésben lehet fogadni a tippmixen?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
tegnap egy nagyon érdekes dologgal próbálkoztam:

tettem egy 4/5-ös szelvényt a "tuti" tippjeim ezek voltak:

Lazio D
Zenit V
Benfica 2,5 gól alatt
Levante D
Spurs 2,5 gól felett

Aztán eszembe jutott hogy mostanában 10-ből jó ha 1szer jön csak be teljesen ezért inkább 2-őt találomra megváltoztatok, ezért kisorsoltam melyik legyen az, így lett a Lazio V és a Zenit H

500-ból 17.250 😊
davemayer
grat, nagy ötlet 😀 😀
és azt hogy döntötted el, hogy a D-ből H vagy V legyen?kaszo
arra játszottam hogy melyik a nagyobb meglepetés 😀

A Lazio győzelmét azért tartottam nagyobbnak a Stuttgarténál (ugye az eredeti a D volt) mert nem hittem hogy Stuttgart ilyen gyenge lesz hazai pályán (nem lesz jó legalább egy D-re), a Basel győzelmét meg nem kell magyaráznom sztem hogy mekkora meglepetés.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
tegnap egy nagyon érdekes dologgal próbálkoztam:

tettem egy 4/5-ös szelvényt a "tuti" tippjeim ezek voltak:

Lazio D
Zenit V
Benfica 2,5 gól alatt
Levante D
Spurs 2,5 gól felett

Aztán eszembe jutott hogy mostanában 10-ből jó ha 1szer jön csak be teljesen ezért inkább 2-őt találomra megváltoztatok, ezért kisorsoltam melyik legyen az, így lett a Lazio V és a Zenit H

500-ból 17.250 😊
davemayer
grat, nagy ötlet 😀 😀
és azt hogy döntötted el, hogy a D-ből H vagy V legyen?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
tegnap egy nagyon érdekes dologgal próbálkoztam:

tettem egy 4/5-ös szelvényt a "tuti" tippjeim ezek voltak:

Lazio D
Zenit V
Benfica 2,5 gól alatt
Levante D
Spurs 2,5 gól felett

Aztán eszembe jutott hogy mostanában 10-ből jó ha 1szer jön csak be teljesen ezért inkább 2-őt találomra megváltoztatok, ezért kisorsoltam melyik legyen az, így lett a Lazio V és a Zenit H

500-ból 17.250 😊

+ még a 2.5 gól over/under is igen jött, egyedül a spurs gondoltam overbe, az is lett, a többit mind underben gondoltam és az is lett, de itt sem mertem az összeset megtenni csak egy sima 5-ös kötést.
200-ból 5460

jó volt tegnap 5 percet eltölteni a lottózóban hazafelé menet 😊 (pedig már rég tettem tippmixet, online sztem jobb)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Előre fotózzák be őket, még az eredmények előtt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hozzám képest expert úgy értettem 😊 És nem fogok belemenni a "Sportfogadással csak veszíteni lehet" vitába 😛 szerk: egyébként meg nézd meg a linket amit Kristof linkelt, az arcok többtízezrekkel játszanak, be is fotózzák a szelvényeket, nem hiszem hogy photoshoppolva van... És ahogy elnézem azért pluszban vannak annak ellenére hogy nem nyer 100%-ban minden egyes kombójuk 😊Rataxes
Igen ám csak ezeket a szelvényeket(saját környezetemből kiindulva) azok teszik, akik még a nyereményre sincsennek rászorulva... nem pedig az akinek megváltás lehet egy ilyen pénz egy hónapban.

A vesztes szelvényeket ritkán fotózzák be, honnan tudod hogy pluszban vannak?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hozzám képest expert úgy értettem 😊 És nem fogok belemenni a "Sportfogadással csak veszíteni lehet" vitába 😛 szerk: egyébként meg nézd meg a linket amit Kristof linkelt, az arcok többtízezrekkel játszanak, be is fotózzák a szelvényeket, nem hiszem hogy photoshoppolva van... És ahogy elnézem azért pluszban vannak annak ellenére hogy nem nyer 100%-ban minden egyes kombójuk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Rata, ha egy expert valóban expert lenne, akkor valószínűleg havi milliókat kaszálna, és nem férne bele az életmódjába ilyen oldalak üzemeltetése. Ingyen. Nem?

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az Anzsit a harmadikból ki akartam hagyni, pont ezen okok miatt 😊 De aztán inkább az expertekre hagyatkoztam 😀 Remélem nem csak azon megy el. Legközelebb jobban bízom a megérzéseimben.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Meglátjuk mi sül ki belőle 😊 Rataxes
Soha ne tegyél ekkora átfedést kombiszelvények közt, az anzsi meccsen el is ment négy az ötből...
A Chelsea vitte az én elsőmet is (pedig a Fener jött 3,60-ért, de mindig az 1,5-2,0 oddsokon szopok), de van még egy, az egyelőre jól áll, de sok van még hátra.

Egyébként alap, hogy így marhajól lehet szurkolni az egyébként tök érdektelen meccseken 😀