NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
gondoltam megteszem a Newcatle-Fulhamre a H-t mert nagyon kell a hazaiaknak a W hogy elkerüljék a kiesőzónát de utána belegondoltam hogy mindig az ilyen hétközi meccsek után szokott besülni sokszor a gépezet ezért inkább megtettem a D-t, a 0-0-át és az 1-1-et. Persze hogy a végeredmény 1-0 a 91. percben lőtt góllal.davemayer
én hagytam hazain, de elvitte a Mainz.
van még egy nyitott szelvényem, de nem hiszem hogy jönni fog, ha mégis, beírom 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
gondoltam megteszem a Newcatle-Fulhamre a H-t mert nagyon kell a hazaiaknak a W hogy elkerüljék a kiesőzónát de utána belegondoltam hogy mindig az ilyen hétközi meccsek után szokott besülni sokszor a gépezet ezért inkább megtettem a D-t, a 0-0-át és az 1-1-et. Persze hogy a végeredmény 1-0 a 91. percben lőtt góllal.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Nagyon vicces vagy Jóskapista....
nem szeretek fogadni...(van 1-2 mákos szériám akkor minden bejön...aztán 3 hónapig semmi)
csak a biztosra megyek most már! 😀 egyébként meg sok kicsi sokra megy! 😊
egy hétvége alatt lehet így csinálni 3ezerből 23-at...ZoliZoltán
Ha már viking vagy:

"Keljen korán a küzdő,
mosdjon, fésülködjön,
falatozzon méltón,
nem tudhatja előre,
mit hoz az este;
szeressük a jó szerencsét"

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 254 — E/1
Nagyon vicces vagy Jóskapista....
nem szeretek fogadni...(van 1-2 mákos szériám akkor minden bejön...aztán 3 hónapig semmi)
csak a biztosra megyek most már! 😀 egyébként meg sok kicsi sokra megy! 😊
egy hétvége alatt lehet így csinálni 3ezerből 23-at...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Most már nagyjából megnyugodtam, de basszot ideges voltam.
Megcsinálom a tippmix szelvényt, de abból a megfontolásból, hogy a múltkor is feltettem egy szelvény 4 eseményt fogadva ( a 4-es a szerencseszámom) és még is buktam, kifordultam a lottózóból. Nagy hiba volt.

Ezeket akartam megjátszani:
Anaheim-Dallas H 1.93
Calgary-Edmonton V 2.29
Liberec-Teplice H 1.50
Benfica-Newcastle H 1.47

Mind bejött volna. Persze utólag okosnak tűnhetek és lehet kitaláltam az egészet, de sajnos ez igaz. Főleg annak fényében, hogy 3000 Ft-ot szántam volna rá. A várható nyeremény kiszámítható. Damn it!danyly
nekem volt ilyen kb 3 éve 3 meccsre akartam tenni 10 ezret, de aztán inkább nem tettem meg de egész délelőtt ezen járt az agyam, majd amikor hazaértem az első kezdése előtt 10 perccel a neten mégis feltettem rájuk 10 eurót, jól jött a plusz zsé. Ezt csak azért irtam le mert fontos szerintem egy "igazi" fogadónál ma már hogy online is játsszon, nekem volt olyan is hogy az egyik csapatból az egyik középhátvéd megsérült a bemelegitésnél és amiatt mertem megtenni a másik csapatot és be is jött. Az élő fogadás pedig nagyon jó oddsokat tud adni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most már nagyjából megnyugodtam, de basszot ideges voltam.
Megcsinálom a tippmix szelvényt, de abból a megfontolásból, hogy a múltkor is feltettem egy szelvény 4 eseményt fogadva ( a 4-es a szerencseszámom) és még is buktam, kifordultam a lottózóból. Nagy hiba volt.

Ezeket akartam megjátszani:
Anaheim-Dallas H 1.93
Calgary-Edmonton V 2.29
Liberec-Teplice H 1.50
Benfica-Newcastle H 1.47

Mind bejött volna. Persze utólag okosnak tűnhetek és lehet kitaláltam az egészet, de sajnos ez igaz. Főleg annak fényében, hogy 3000 Ft-ot szántam volna rá. A várható nyeremény kiszámítható. Damn it!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
hi,
lenne egy kérdésem!
Ha én most feltettem pénzt unibeten a Moszkvára 70. percben (2-0 volt az állás) ,hogy nyer a Moszkva...és nem változott az eredmény.2-0-ra nyertek.
akkor miért jött vissza a pénz amit felraktam.....és a Fogadási előzményeknél az van,hogy Elhalasztva.
Életemben nem játszottam ilyen fogadós cuccokon se szelvényen semmin...azért kérdem,hogy ez ,hogy működik ilyenkor?
köszi
Z.ZoliZoltán
Bevállalós vagy, biztos jó lehetett az odds.
1.0-ért adom, hogy a 90-es VB-t a németek nyerték.
Érdekel?
Vagy az előző SB-ra ha akarsz fogadni, pár jó odds:
Cowboys 250
Dolphins 200
Steelers 150
Seahawks 100
Patriots 80
Giants 70
49ers 50
Ravens 1.00
az összes többi csapatra 1000-szeres oddsot adok.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
hi,
lenne egy kérdésem!
Ha én most feltettem pénzt unibeten a Moszkvára 70. percben (2-0 volt az állás) ,hogy nyer a Moszkva...és nem változott az eredmény.2-0-ra nyertek.
akkor miért jött vissza a pénz amit felraktam.....és a Fogadási előzményeknél az van,hogy Elhalasztva.
Életemben nem játszottam ilyen fogadós cuccokon se szelvényen semmin...azért kérdem,hogy ez ,hogy működik ilyenkor?
köszi
Z.ZoliZoltán
ha van chatjük akkor keresd meg őket a problémával ott, ha nincs akkor irj nekik mailt. Mindkettő elérhetőségét megtalálod biztos az oldalukon (ott sosem játszottam úgyh konkrét segitséget nem tudok mondani).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 254 — E/1
hi,
lenne egy kérdésem!
Ha én most feltettem pénzt unibeten a Moszkvára 70. percben (2-0 volt az állás) ,hogy nyer a Moszkva...és nem változott az eredmény.2-0-ra nyertek.
akkor miért jött vissza a pénz amit felraktam.....és a Fogadási előzményeknél az van,hogy Elhalasztva.
Életemben nem játszottam ilyen fogadós cuccokon se szelvényen semmin...azért kérdem,hogy ez ,hogy működik ilyenkor?
köszi
Z.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Bruins,Lightning,Canadiens 2000---->17.000 😊
A másik két szelvény persze egy meccsen ment el...
Fener-Lazio félidő D,Benfica,Chelsea,Tott'ham
Pana,Real,Olympiakosz

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Bayern W
PSG 1X
Bolton W

2564 -> 14665 😊kaszo
2564? ez olyan végső elkeseredés szagú 😛davemayer
Vagy így jött ki a kerek 14665 nyeremény.Sobri Jóska
igazából előnézetben 14666-nak írta, csak küldés után leloptak egy forinttal a mocskok.
amúgy nem allin volt, csak ha nem egész számra végződik az egyenlegem, akkor kerekíteni próbálom valamelyik irányba 😀 (nem vagyok ocd-s 😀)kaszo
igen, ezt én is szoktam

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Bayern W
PSG 1X
Bolton W

2564 -> 14665 😊kaszo
2564? ez olyan végső elkeseredés szagú 😛davemayer
Vagy így jött ki a kerek 14665 nyeremény.Sobri Jóska
igazából előnézetben 14666-nak írta, csak küldés után leloptak egy forinttal a mocskok.
amúgy nem allin volt, csak ha nem egész számra végződik az egyenlegem, akkor kerekíteni próbálom valamelyik irányba 😀 (nem vagyok ocd-s 😀)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Bayern W
PSG 1X
Bolton W

2564 -> 14665 😊kaszo
2564? ez olyan végső elkeseredés szagú 😛davemayer
Vagy így jött ki a kerek 14665 nyeremény.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Bayern W
PSG 1X
Bolton W

2564 -> 14665 😊kaszo
2564? ez olyan végső elkeseredés szagú 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Bayern W
PSG 1X
Bolton W

2564 -> 14665 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Ünnepre se tudtam türtőztetni magam:
Bilbao (már megvan), Betis és Braga, mind hazai győzelemre téve.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
pénteken a Derby-PSG-Kaposvár győzelemből jött egy 10-es, cserébe ma a Real és Barca mulyulással elment 3500, meh.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
a Magyar 0/1 gól szerintem meredek (mondjuk azért buli...), még ha a félidő 0-0 akkor is bármikor elszabadulhat a pokol 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
ti mekkora esélyt láttok a magyar győzelemre este? én sajnos nem sokat, eddig amióta focit nézek komoly csapat ellen idegenbeli tétmeccset még nem nyertünk. Ugyan ez a török válogatott ár nem olyan mint mondjuk 10 évvel ezelőtt de azért a hangulat a stadionban nem változott. Erős középosztály, a finn győzelemnél ez nagyobb lenne de nem olyan mint mondjuk egy a közvetlen elitbe tartozó válogatott elleni győzelem lenne. Csábító az oddsunk így pár buli- szelvényre rátettem de pl a X vagy Magyaro. 2.15-ért is elég jó és abban szerintem még van is ráció. Nekem meglepetés lenne ha nyernénk azért mert az ilyen meccseket általában elbukjuk, de ma hagyom magam meglepni 😀davemayer
Én elég sok buli szelvényt csináltam ilyen meccsekkel,mint pl:Francia-Spanyol D,Magyar 0/1 gól,Ír-Osztrák D,Montenegro-Anglia D,Szlovák-Svéd D Majd meglátjuk mi sül ki belőlük 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
ti mekkora esélyt láttok a magyar győzelemre este? én sajnos nem sokat, eddig amióta focit nézek komoly csapat ellen idegenbeli tétmeccset még nem nyertünk. Ugyan ez a török válogatott ár nem olyan mint mondjuk 10 évvel ezelőtt de azért a hangulat a stadionban nem változott. Erős középosztály, a finn győzelemnél ez nagyobb lenne de nem olyan mint mondjuk egy a közvetlen elitbe tartozó válogatott elleni győzelem lenne. Csábító az oddsunk így pár buli- szelvényre rátettem de pl a X vagy Magyaro. 2.15-ért is elég jó és abban szerintem még van is ráció. Nekem meglepetés lenne ha nyernénk azért mert az ilyen meccseket általában elbukjuk, de ma hagyom magam meglepni 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
én sportingbeten vagyok, de az élő fogadás részével nem vagyok igazán kibékülve, néha indokolatlanul hosszú ideig szürkék a fogadások, nem tudom más oldalakon hogy van ez.kaszo
máshol is sokszor szürkék és főleg az az idegesítő amikor élőben nézed és semmi nem indokolja a pályán hogy le legyen zárva mégsem lehet. Egyébként hogy összehasonlítsd mással regisztrálnod sem kell csak menj fel az oldalukra és nézz rá az élő meccsekre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
én sportingbeten vagyok, de az élő fogadás részével nem vagyok igazán kibékülve, néha indokolatlanul hosszú ideig szürkék a fogadások, nem tudom más oldalakon hogy van ez.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
részemről bet365kristof
én visszatértem a bwinre már kb 4 hónapja de sztem lassan megyek vissza a bet365-re

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
részemről bet365
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
egyébként melyik oldalt ajánljátok netes fogadásra? régen a bwinen meg az unibeten fogadtam, de hátha van valami jobb

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning