NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
köszönöm a fogadóoldalaknak, hogy Del Potro kettő feletti oddsokat kapott mindenhol, ennyire biztos még egyetlen papírforma elleni tippemben sem voltam. és így még egy játékomat fedezi a tippsor, ma mg véletlenül sem végzek veszteséggel 😊
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
No gyerekek, akkor van egy ilyen.

 sportmajom.blog.hu/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
az nba-val foglalkozó fórumon olvastam egy srác (aki rendszeresen fogad és egész jó százalékkal) írását, hogy érdemes az NBA döntőn döntetlenre tenni, hát szerencsére a 6. meccsen be is jött 13.5-es szorzó, minden meccsen ugyanannyival tettem, így a végére 5* pénzt szakítottam!csebi
Jaj hát ez én voltam.

Maka
Ehhez nincs mit hozzáfűzni, max. ennyi: gratulálok. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
az nba-val foglalkozó fórumon olvastam egy srác (aki rendszeresen fogad és egész jó százalékkal) írását, hogy érdemes az NBA döntőn döntetlenre tenni, hát szerencsére a 6. meccsen be is jött 13.5-es szorzó, minden meccsen ugyanannyival tettem, így a végére 5* pénzt szakítottam!csebi
Jaj hát ez én voltam.

Maka
nem akartalak név szerint megnevezni... köszi a tippet, sajnos ott nem tudom megtenni ugyanezt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is behúztam Maka-nak is hála. 😊

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
az nba-val foglalkozó fórumon olvastam egy srác (aki rendszeresen fogad és egész jó százalékkal) írását, hogy érdemes az NBA döntőn döntetlenre tenni, hát szerencsére a 6. meccsen be is jött 13.5-es szorzó, minden meccsen ugyanannyival tettem, így a végére 5* pénzt szakítottam!csebi
Jaj hát ez én voltam.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
az nba-val foglalkozó fórumon olvastam egy srác (aki rendszeresen fogad és egész jó százalékkal) írását, hogy érdemes az NBA döntőn döntetlenre tenni, hát szerencsére a 6. meccsen be is jött 13.5-es szorzó, minden meccsen ugyanannyival tettem, így a végére 5* pénzt szakítottam!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akit esetleg érdekel:
 www.sportfogadas.org/elozetes-FIFA_Konfoderacios_Kupa_2013-3620.html

A játékot (ha regelve vagy) elérheted a Tippjáték/Tippjáték Június 2013 útvonalon.
Jó tippelgetést mindenkinek. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
kis fogadó kis története #1:
tettem egy fogadás hármas kötésben challenger tenisztornákra, közte a Gabashvili-Stepanek meccsre. Gabashvili úgy 2,30 körül lehetett, Stepanek 1,40.
amikor 1:1, 4:1 (ebben egy kettős brékelőny, TG adogatott az 5:1-ért) volt az eredmény, akkor kezdtem el gondolkodni azon, hogy vajon nem kellett-e volna levédeni magam egy Gabashvili H-val, mert a hármas kötésnél 2,74-es az odds, a 2,3 visszahoz nullszaldóba, sőt kicsivel a fölé.
Stepanek amúgy zsinórban négy gémet hozott, és brékkel nyerte 5:6 után. most azt várom, hogy a harmadik meccsen az a csávó, akire tettem, az meccslabdánál lesérüljön...
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Van olyan oldal ahol NFL playoff résztvevőkre lehet fogadni? Ha igen tudtok linkelni oddsokat? (bwin-en és bet-at-home-on néztem, ott nem találtam ilyen kategóriát)Rataxes
Ilyet találtam csak:  sports.williamhill.com/bet/hu/betting/y/1/American-Football.html

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van olyan oldal ahol NFL playoff résztvevőkre lehet fogadni? Ha igen tudtok linkelni oddsokat? (bwin-en és bet-at-home-on néztem, ott nem találtam ilyen kategóriát)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Beten, ha rakok meccs előtti fogadást a BL döntőre, akkor az "ingyen" élő fogadás során csak erre vagy bármelyik meccsre rakhatok (kötésben mondjuk) ?

szerk.:közben megtaláltam, hogy bármelyikre 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
...Dub
egy dolgot nem értek: azt hogy akarják megakadályozni hogy valaki oda fizessen be? mert hogy nem a szolgáltatásuk minőségével az biztos...davemayer
Magyarországról a szolgáltatóknál elérhetetlenné teszik azokat az oldalakat, akik nem hajlandók a kivetett adót befizetni és hát erősen kérdéses, hogy hányan lesznek hajlandóak ezt megfizetni, főleg, hogy semmi nem garantálja, hogy bármikor nem emelik majd tovább.Dub
és ez nem sért semmilyen szabad piaci elvet?davemayer
A "mit tehetek meg"-nek magasabb a prioritása a "mit van jogom megtenni"-nél.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 702 — "Grammar maci"
...Dub
egy dolgot nem értek: azt hogy akarják megakadályozni hogy valaki oda fizessen be? mert hogy nem a szolgáltatásuk minőségével az biztos...davemayer
Magyarországról a szolgáltatóknál elérhetetlenné teszik azokat az oldalakat, akik nem hajlandók a kivetett adót befizetni és hát erősen kérdéses, hogy hányan lesznek hajlandóak ezt megfizetni, főleg, hogy semmi nem garantálja, hogy bármikor nem emelik majd tovább.Dub
és ez nem sért semmilyen szabad piaci elvet?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
...Dub
egy dolgot nem értek: azt hogy akarják megakadályozni hogy valaki oda fizessen be? mert hogy nem a szolgáltatásuk minőségével az biztos...davemayer
Magyarországról a szolgáltatóknál elérhetetlenné teszik azokat az oldalakat, akik nem hajlandók a kivetett adót befizetni és hát erősen kérdéses, hogy hányan lesznek hajlandóak ezt megfizetni, főleg, hogy semmi nem garantálja, hogy bármikor nem emelik majd tovább.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 702 — "Grammar maci"
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/243785_allami_fogadooldal_indultAmadeus91
Nagy bust lesz.Nem hiszem hogy fog tudni versenyezni pl a bet kínálatával,én biztos nem fogok átmenni soha.(egy esélyük van,ha brutál kezdőbónuszt adnak)Kenny
van másik esélyük is, ha szépen kiszorítják a piacról az illegális oldalakatjjncaa
Ez lesz szerintem is. Ugye a megadóztatásukról szóló törvényt már talán be is adták. Ha jól emlékszem játéknemenként évi 100 millió + a bevétel 20%-a lenne nekik az adó. Innentől kezdve ha át tudják erőszakolni, akkor a kurucinfo ellen kitalált törvény is rájuk lesz húzható, és majd a magyar szolgáltatóknál szépen letiltatják őket.Dub
egy dolgot nem értek: azt hogy akarják megakadályozni hogy valaki oda fizessen be? mert hogy nem a szolgáltatásuk minőségével az biztos...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/243785_allami_fogadooldal_indultAmadeus91
Nagy bust lesz.Nem hiszem hogy fog tudni versenyezni pl a bet kínálatával,én biztos nem fogok átmenni soha.(egy esélyük van,ha brutál kezdőbónuszt adnak)Kenny
van másik esélyük is, ha szépen kiszorítják a piacról az illegális oldalakatjjncaa
Ez lesz szerintem is. Ugye a megadóztatásukról szóló törvényt már talán be is adták. Ha jól emlékszem játéknemenként évi 100 millió + a bevétel 20%-a lenne nekik az adó. Innentől kezdve ha át tudják erőszakolni, akkor a kurucinfo ellen kitalált törvény is rájuk lesz húzható, és majd a magyar szolgáltatóknál szépen letiltatják őket.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagy nehezen beindították ezt is:
 www.tippmixpro.hu/HU/1/HomepageDub
Próbálták, megpróbálták, nem sikerült.
Ez még viccnek is gyenge lett.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/243785_allami_fogadooldal_indultAmadeus91
Nagy bust lesz.Nem hiszem hogy fog tudni versenyezni pl a bet kínálatával,én biztos nem fogok átmenni soha.(egy esélyük van,ha brutál kezdőbónuszt adnak)Kenny
van másik esélyük is, ha szépen kiszorítják a piacról az illegális oldalakatjjncaa
Annyit tudnak csinálni,hogy bejelentik,hogy xy cég kiszáll a magyar piacról(mint most a bet),de igazából annyi lesz a változás,hogy magyar IP-ről nem lehet majd regisztrálni az oldalra,de akinek van felhasználója az fogja tovább tudni használni.
A komoly sportfogadók nagy része a beten van,nem fogják elhagyni őket holmi szerencsejáték online miatt.
Mellesleg megnéztem az oldalt és piszok nevetséges hogy 3 éve tervezik és ezt sikerült nekik összehozni..

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/243785_allami_fogadooldal_indultAmadeus91
Nagy bust lesz.Nem hiszem hogy fog tudni versenyezni pl a bet kínálatával,én biztos nem fogok átmenni soha.(egy esélyük van,ha brutál kezdőbónuszt adnak)Kenny
van másik esélyük is, ha szépen kiszorítják a piacról az illegális oldalakat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/243785_allami_fogadooldal_indultAmadeus91
Nagy bust lesz.Nem hiszem hogy fog tudni versenyezni pl a bet kínálatával,én biztos nem fogok átmenni soha.(egy esélyük van,ha brutál kezdőbónuszt adnak)

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/243785_allami_fogadooldal_indult

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Nagy nehezen beindították ezt is:
 www.tippmixpro.hu/HU/1/Homepage
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
hi. bwinről most szedtem ki a pénzem, más oldalra mennék fel, ki melyiket javasolná? bet365-ön és unibeten gondolkozom...melyik a jobb?ghstzR
Ha megtudod oldani akkor fizess be két helyre(pl bet365 és valami más),hogy az egyik helyen tett tétedet tudd védeni a másik fogadóirodában.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
köszönöm a gyors válaszokat, a számlanyitási akciónál, ha befizetek 15 ezret akkor mind a 15ezret meg kell forgatni vagy csak egy részét 3szor? remélem ez nem hülye kérdés 😀ghstzR
az egészet