NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
köszönöm a gyors válaszokat, a számlanyitási akciónál, ha befizetek 15 ezret akkor mind a 15ezret meg kell forgatni vagy csak egy részét 3szor? remélem ez nem hülye kérdés 😀


több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
hi. bwinről most szedtem ki a pénzem, más oldalra mennék fel, ki melyiket javasolná? bet365-ön és unibeten gondolkozom...melyik a jobb?ghstzR
bet365davemayer
+1 bet365. meg én hozzácsatolnám 888at plusz alternativának

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
hi. bwinről most szedtem ki a pénzem, más oldalra mennék fel, ki melyiket javasolná? bet365-ön és unibeten gondolkozom...melyik a jobb?ghstzR
bet365

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
hi. bwinről most szedtem ki a pénzem, más oldalra mennék fel, ki melyiket javasolná? bet365-ön és unibeten gondolkozom...melyik a jobb?


több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
mai napra nhl
rendes játékidő
chicago 1.74
los angeles 2.42
detroit 2.64
boston 1.89csebi
tippmix? Blackhawks regulation time win-t 50 százalékra teszik?slowmotion
jaja ez volt a tippmixen, sztem a detroit is jóval magasabb valószínűségnél... talán a boston picit gyenge odsz, a los angelest meg jóra lőtték becsebi
chicago 1.74 -> 50%
los angeles 2.42 -> ~36%
detroit 2.64 -> ~33%
boston 1.89 -> 46%
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
mai napra nhl
rendes játékidő
chicago 1.74
los angeles 2.42
detroit 2.64
boston 1.89csebi
tippmix? Blackhawks regulation time win-t 50 százalékra teszik?slowmotion
jaja ez volt a tippmixen, sztem a detroit is jóval magasabb valószínűségnél... talán a boston picit gyenge odsz, a los angelest meg jóra lőtték be

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
mai napra nhl
rendes játékidő
chicago 1.74
los angeles 2.42
detroit 2.64
boston 1.89csebi
tippmix? Blackhawks regulation time win-t 50 százalékra teszik?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
mai napra nhl
rendes játékidő
chicago 1.74
los angeles 2.42
detroit 2.64
boston 1.89

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
A faxom kivan hogy Koman is akkor ad gólpasszt a 94. percben amikor x-re rakom a meccsüket...
az emberhátrányban játszó Krasznodar így nyert 2-3ra én meg előtte 10 percig azon agyaltam hogy az x-et tegyem meg vagy a Krasznodart, hát persze de ha kell akkor mindig x...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
van aki nem szarral gurigázik (jött a szelvény)
Duff
Ezt telibe az összeset. 😮Beki
szoktam én is tenni ilyeneket, volt már hogy 1-en ment el, vicces amúgy.davemayer
egyszer nekem is volt. Real - valaki kellett még, 90+-ban egyenlített az ellen. 350k jött volna. Egy évig semmilyen sportfogadást nem játszottam utána.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
van aki nem szarral gurigázik (jött a szelvény)
Duff
Ezt telibe az összeset. 😮Beki
szoktam én is tenni ilyeneket, volt már hogy 1-en ment el, vicces amúgy.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
van aki nem szarral gurigázik (jött a szelvény)
Duff
Ezt telibe az összeset. 😮
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
van aki nem szarral gurigázik (jött a szelvény)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
"Egy biztos, egy olyan vállalatnál depozitot tartani, oda pénzt befizetni, amely bejelenti, hogy kivonul a piacról, az álmoskönyv (meg a józan ész szerint) nem okos dolog. TEHÁT AKINEK ESZE VAN AZ KIVESZI A PÉNZÉT, MIELŐTT NEM KÉSŐ!!!"jjncaa
igen, én sem fogom ezentúl ott tartani a pénzem, megyek vissza a bet365-re sztem vagy megnézem itt az angoloknál mi a kínálat 😀

De azzal riogatni hogy elveszik a pénze az embernek elég nagy hülyeség sztem, itt nem csődhelyzetről van szó, mindössze egy döntésről.

 sport.hir24.hu/sportgazdasag/2013/04/20/kivonul-a-bwin-magyarorszagrol/
utolsó, kiemelt mondat

 hu.pokerstrategy.com/forum/thread.php?postid=1277184

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Nem tudom davemayer, ezért kérdeztem.
Szerintem legjobb esetben nem történik semmi, csak nehézkessé válik a kifizetés, nem lesz support, stb. Közepesen jó esetben forced cashout, számlák megszüntetése, rosszabban "oldjátok meg ahogy tudjátok köcsögök".

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
"Egy biztos, egy olyan vállalatnál depozitot tartani, oda pénzt befizetni, amely bejelenti, hogy kivonul a piacról, az álmoskönyv (meg a józan ész szerint) nem okos dolog. TEHÁT AKINEK ESZE VAN AZ KIVESZI A PÉNZÉT, MIELŐTT NEM KÉSŐ!!!"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
hmm.én most fent vagyok bwinen, ha kivnulnak akkor törlik a számlámat? remélem nem....ghstzR
Hanem?Sobri Jóska
szerinted a már meglévő vásárlóikat is el fogják hajtani?
Nem ismerem a tényállást de sztem ez elég nagy hülyeség lenne, a cikkben sem volt ilyenről szó.
Arról volt szó hogy kivonul, nem ad reklámra pénzt és hogy május 1.-ig fogad el új reget.
Ez az én olvasatomban azt jelenti hogy minden marketing tevékenységét beszünteti de a már meglévő ügyfelek felé a szolgáltatást nem szüntetik be. Miért is tennék? Arra aki már náluk játszik nem kell költeniük. Vagy akkor innentől Mo-ról nem lehet majd elérni a bwin honlapját?
Én most Angliából használom a "magyar" szolgáltatást, akkor velem mit fognak csinálni?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
hmm.én most fent vagyok bwinen, ha kivnulnak akkor törlik a számlámat? remélem nem....ghstzR
Hanem?

több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
hmm.én most fent vagyok bwinen, ha kivnulnak akkor törlik a számlámat? remélem nem....


több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Melyik oldalt ajánlanátok, ahol jók az oddsok relatíve, sok az NBA, illetve van elfogadható minőségű online póker része?Deny
ha mindenképp együtt akarod a kettőt akkor sztem bwin, egyébként nagyon nem ajánlom, ha póker akkor pokerstars és ahhoz ha jobb NBA fogadási kínálat kell az átlagnál akkor bet365.davemayer
bwin-t inkább ne 😊

 index.hu/gazdasag/2013/04/20/a_bwin_kivonul_magyarorszagrol/Sobri Jóska
írtam is hogy nem ajánlom 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Melyik oldalt ajánlanátok, ahol jók az oddsok relatíve, sok az NBA, illetve van elfogadható minőségű online póker része?Deny
ha mindenképp együtt akarod a kettőt akkor sztem bwin, egyébként nagyon nem ajánlom, ha póker akkor pokerstars és ahhoz ha jobb NBA fogadási kínálat kell az átlagnál akkor bet365.davemayer
bwin-t inkább ne 😊

 index.hu/gazdasag/2013/04/20/a_bwin_kivonul_magyarorszagrol/

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Melyik oldalt ajánlanátok, ahol jók az oddsok relatíve, sok az NBA, illetve van elfogadható minőségű online póker része?Deny
ha mindenképp együtt akarod a kettőt akkor sztem bwin, egyébként nagyon nem ajánlom, ha póker akkor pokerstars és ahhoz ha jobb NBA fogadási kínálat kell az átlagnál akkor bet365.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Melyik oldalt ajánlanátok, ahol jók az oddsok relatíve, sok az NBA, illetve van elfogadható minőségű online póker része?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
mára a barca hendivel H vagy félidő H-vége H, a juve-bayern meg D. Szerintetek?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Dortmund-Malaga 0-1 D
Galata-Real Galata vagy D

7-es odds 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal