NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az ott a kezdőbónusz, itt régiek is fizethetnek be ilyen akcióra
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Csak szólok, hogy a BET365-nél 100% bónusz van. Igaz, csak 15K-ig.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
huhh ez nagyon jó ajánlat, azt hiszem akkor vissza is teszem a nemrégiben kivett lóvét 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez jól hangzik a bet-at-home-tól (a bwin volt a kedvencem, de a bet-nél is volt-van számlám, így előre léptek az első helyre 😊 - nem ezen ajánlat végett, hanem mert már nincs bwin) :

1. Töltse fel fogadási számláját.
2. Kattintson a "Bónusz beváltása" lehetőségre a számlakezelés menüpontban.
3. Adja meg a bónusz kódját: BET13 – Kész is!
4. Közvetlenül ezután a befizetett összeg 50%-a rögtön jóváírásra kerül fogadási számlájára (akár egészen 200 EUR értékben).

A bónusz maximális összege 200 EUR. 400 EUR feletti befizetés esetén is maximum 200 EUR kerül jóváírásra a bet-at-home.com fogadási számlájára bónuszként.

A befizetett összeget és a bónuszt 90 napon belül együttesen négyszer (4x) kell megforgatnia, legalább 2.00-s nyereményszorzóval (egyszeri és kombi fogadásoknál is egyaránt), ahhoz, hogy kifizetést igényelhessen. Azon ügyfelek, akik a bónuszt több mint 400 EUR befizetése után igénylik, összesen 2400 EUR-t kell megforgatniuk a kifizetés igénylése előtt.

Bele is vágok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 456
orszagonkent valtoznak a dolgok.
Spanyolbol csak a spanyolt ered el a kormany rendeletek miatt.....franciaknal is bonyolult a szitu.
MO-n is hasonlo lesz.
Ugyeskedni meg nem nagyon eri meg..
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 589 — Panthers fan
nem ismerem a jogi hátterét a dolognak de nagyon kíváncsi lennék rá hogyan akarják az EU-n belüli országként "blokkolni" más EU-s ország szolgáltatását.
davemayer
Pedig bizony lehetséges, Olaszországban például ez a helyzet. Nem ismerem pontosan én sem a szabályozást, csak próbáltam onnan is fogadni tavaly, de a honlap helyén egy tájékoztatás fogadott, hogy ezt most felejtsem el. Viszont rengeteg ilyen kis helyi fogadóiroda van, ahol személyesen lehet nyomni - semmi maffia nyilván 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A múltkor töltöttem ki egy online tesztet, amiben az online sportfogadásról kérdeztek. Volt olyan kérdés, hogy "ön akkor is használná a külföldi online sportfogadó oldalakat, ha azok blokkolva lennének Magyarországon, de ön ezt a blokkolást ki tudja kerülni valamilyen blokkolásgátlóval?".

Kit tud erről bővebbet mondani? Vagy ez csak kamu? Vagy előkészítik az online terepet a Szerencsejáték Zrt. hamarosan induló online felületéhez, hogy piacvezető legyen itthon?danyly
blokkolásgátló?
húbazz, az komoly lehet, amikor a laptopra rácsűrik a családi Golfból kiszerelt ABS-t 😉slowmotion
Akkor blokkolást megkerülő program. De úgy is értették, hogy gondoltam. Remélem. 😊danyly
nem ismerem a jogi hátterét a dolognak de nagyon kíváncsi lennék rá hogyan akarják az EU-n belüli országként "blokkolni" más EU-s ország szolgáltatását. Ez nálam egyenértékű azzal mintha azt mondanák hogy nem viheted (az EU-n belül!) külföldre a pénzed, nonszensz. Ha meg az internetes elérést akarják blokkolni az megint csak (semmit sem értek a joghoz, mondom) sérti az EU-n belüli szabad versenyt.

Te tulajdonképpen a pénzedet teszed egyik helyről a másikra, ha úgy tetszik pl a bwines számládról utalsz az Erstésre és fordítva. Az adózást a bwin intézi, pont ezért is vannak ha jól emlékszem Gibraltárra bejegyezve. Akkor ilyen erővel az összes internetes kereskedést be kellene szüntetni...davemayer
Lehet ez a probléma (ezért vonult ki a bwin is):
A szerencsejáték szolgáltatóknak koncessziót kell kérniük a NAV-tól a magyar ügyfelek kiszolgálásához. A koncessziós díj 2013-ban játéktípusonként 100 millió forint (időarányos része), a későbbi években a központi költségvetésről szóló törvényben határozzák meg a következő évi díjat.

A szolgáltatóknak szerencsejáték felügyeleti díjat kell fizetniük, ami a tiszta játékbevétel 2,5%-a, minimum 100 000, maximum 50 millió forint.

A szolgáltatóknak ezenkívül a tiszta játékbevétel 20%-át kell játékadóként befizetniük. (A tiszta játékbevétel fogalmát pontosítja a törvény, póker esetén a rake+fee lesz.)

A törvény a kihirdetést követő 15. napon, a termek adófizetési kötelezettségét meghatározó rész a 32. napon, a hozzáférhetetlenné tételt előirő paragrafusok pedig 2014 január 2-án lép életbe.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 702 — "Grammar maci"
A múltkor töltöttem ki egy online tesztet, amiben az online sportfogadásról kérdeztek. Volt olyan kérdés, hogy "ön akkor is használná a külföldi online sportfogadó oldalakat, ha azok blokkolva lennének Magyarországon, de ön ezt a blokkolást ki tudja kerülni valamilyen blokkolásgátlóval?".

Kit tud erről bővebbet mondani? Vagy ez csak kamu? Vagy előkészítik az online terepet a Szerencsejáték Zrt. hamarosan induló online felületéhez, hogy piacvezető legyen itthon?danyly
blokkolásgátló?
húbazz, az komoly lehet, amikor a laptopra rácsűrik a családi Golfból kiszerelt ABS-t 😉slowmotion
Akkor blokkolást megkerülő program. De úgy is értették, hogy gondoltam. Remélem. 😊danyly
nem ismerem a jogi hátterét a dolognak de nagyon kíváncsi lennék rá hogyan akarják az EU-n belüli országként "blokkolni" más EU-s ország szolgáltatását. Ez nálam egyenértékű azzal mintha azt mondanák hogy nem viheted (az EU-n belül!) külföldre a pénzed, nonszensz. Ha meg az internetes elérést akarják blokkolni az megint csak (semmit sem értek a joghoz, mondom) sérti az EU-n belüli szabad versenyt.

Te tulajdonképpen a pénzedet teszed egyik helyről a másikra, ha úgy tetszik pl a bwines számládról utalsz az Erstésre és fordítva. Az adózást a bwin intézi, pont ezért is vannak ha jól emlékszem Gibraltárra bejegyezve. Akkor ilyen erővel az összes internetes kereskedést be kellene szüntetni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A múltkor töltöttem ki egy online tesztet, amiben az online sportfogadásról kérdeztek. Volt olyan kérdés, hogy "ön akkor is használná a külföldi online sportfogadó oldalakat, ha azok blokkolva lennének Magyarországon, de ön ezt a blokkolást ki tudja kerülni valamilyen blokkolásgátlóval?".

Kit tud erről bővebbet mondani? Vagy ez csak kamu? Vagy előkészítik az online terepet a Szerencsejáték Zrt. hamarosan induló online felületéhez, hogy piacvezető legyen itthon?danyly
blokkolásgátló?
húbazz, az komoly lehet, amikor a laptopra rácsűrik a családi Golfból kiszerelt ABS-t 😉slowmotion
Akkor blokkolást megkerülő program. De úgy is értették, hogy gondoltam. Remélem. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
A múltkor töltöttem ki egy online tesztet, amiben az online sportfogadásról kérdeztek. Volt olyan kérdés, hogy "ön akkor is használná a külföldi online sportfogadó oldalakat, ha azok blokkolva lennének Magyarországon, de ön ezt a blokkolást ki tudja kerülni valamilyen blokkolásgátlóval?".

Kit tud erről bővebbet mondani? Vagy ez csak kamu? Vagy előkészítik az online terepet a Szerencsejáték Zrt. hamarosan induló online felületéhez, hogy piacvezető legyen itthon?danyly
blokkolásgátló?
húbazz, az komoly lehet, amikor a laptopra rácsűrik a családi Golfból kiszerelt ABS-t 😉
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A múltkor töltöttem ki egy online tesztet, amiben az online sportfogadásról kérdeztek. Volt olyan kérdés, hogy "ön akkor is használná a külföldi online sportfogadó oldalakat, ha azok blokkolva lennének Magyarországon, de ön ezt a blokkolást ki tudja kerülni valamilyen blokkolásgátlóval?".

Kit tud erről bővebbet mondani? Vagy ez csak kamu? Vagy előkészítik az online terepet a Szerencsejáték Zrt. hamarosan induló online felületéhez, hogy piacvezető legyen itthon?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 589 — Panthers fan
Az jó, És miért nem játszik erre akkor mindenki? GRAFI
Aki sportfogadásból él vagy legalábbis befektetésnek szánja, az a fogadásainak nagyon nagy részét hedge-eli. Így tulajdonképpen nem lehet veszíteni, de ehhez igen komoly kezdőtőkére van szükség (egy rossz fogadás mentésére ugye sokkal több pénzt kell feltenni a másik oldalra).

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 589 — Panthers fan
 sportmajom.blog.hu/2013/08/04/jovobeli_fogadasok

Új blogbejegyzés: Jövőbeli fogadások! Minden amit tudni érdemes és kell a hosszútávú befektetésekről, illetve megtalálhatóak a blog történetének első playei.Maka
Ezekben az írásokban azért még sok kiaknázatlan potenciál van. Jövőbeli fogadásoknál pl milyen tényezők hogyan alakítják az oddsokat, mire érdemes odafigyelni, akár sok hónappal az események előtt, akár közvetlen előtte, akár menet közben, hol van a tipikus visszafogadási pontok.

Alapvetően korrekt az oldal, jók a meglátások és tanácsok, de kár, hogy ilyen kevés sportra koncentrálódik a tevékenységed 😊 Kedvenc példám a tavalyi Open, saját szememmel láttam 100 ezer fontos fogadást Tiger Woodsra egy héttel a verseny előtt 11-es oddson (igen, az 1 millió fontos nyeremény lett volna, vagyis annál sokkal kevesebb, mert ilyen tétnél már valami 50 százalékot mar le a betfair, azért úgy se rossz pénz). Két nap után 3-as oddson layelte Tigert az ember, szóval nem járt rosszul...

A másik meg a tenisz, csakis élő fogadásban. Elég nagy tőkével játszva nem tudsz veszíteni a folyamatos hedgelés miatt, mondjuk nagyon fegyelmezettnek kell lenni.Jakehomer
Leírtam miért nem foglalkozom több sporttal. 😊

És tény, lehetne dupla ennyit is írni, de az átlagfogadónak szerintem már-már ez is sok, márpedig főleg nekik szól az oldal. A golf és a tenisz remekül fogadható sportok, ha ért hozzá az ember, ez nem vitás. Mondjuk arról fogalmam sincs, hogy egy-egy nagyobb golftorna előtt hogy tud valaki ekkora összeget layelni egy emberre, bárkire rá tud jönni a fosógörcs, vagy a szentimentalizmus, nem tudnék egy emberre ennyi pénzt feltenni, ilyen szempontból a csapatsportok kiszámíthatóbbak - arról nem beszélve, hogy azért manapság már nem egy golfozó nyeri a nagyobb tornákat, hanem (ahogy láttam) mindig előtűnik egy-egy újabb arc.Maka
Persze, én is blogolok, tudom, hogy nem lehet mindent megírni. Csak olyan dolgokra gondolok, hogy nem feltétlenül az a fontos, hogy melyik kimenetelnek milyen esélye van, hanem hogy az oddsok hogyan viszonyulnak ehhez a mi educated guessünk által feltételezett esélyekhez - ez az, amikor érték fogadásról beszélünk. Mert pl a Heat most szerintem kurva szar érték 3-as oddson, én elég valószínűnek tartom, hogy a szezon során lesz nekik ennél magasabb oddsuk, tehát ha én gazdag lennék, akkor layelném őket egy nagy összeggel, aztán ha szokás szerint Wade megsérül, vagy van egy rossz szériájuk és felcsúszik 4 fölöttire az oddsuk, akkor egy másik nagy összeggel megtenném őket.

Ezért nem érdekes, hogy Tiger nem nyert, mert ő 10 feletti oddson mindig jó érték egy nagy versenyen, tavaly még kapott ilyeneket, idén erre már esély sincs.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Szeptembertől kipróbálnám az online fogadást.
Nem akarok nagy összeget kockáztatni, csak a szórakozás lenne a cél.
Teljesen szűz vagyok a témában, ezért lenne néhány kérdésem:
Melyik oldalt érdemes kipróbálni?
Ha csak a szórakozás a cél, a várható nyeremény csak másodlagos,akkor kb mekkora összeget érdemes feltölteni?
Előre is köszönöm a segítséget.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Az jó, És miért nem játszik erre akkor mindenki? Megteszem mondjuk 1 unittal az elsőt, és 3 unittal a második verziót. Ha az első jön be, akkor 7 unit pluszom van. Ha a második, akkor 5 unit pluszom van.GRAFI
Mert nem tudod előre ki fog nyerni. 😊
Ha pl. Woods nem állt volna nyerésre, hanem XY, de neked XY-ra nincs fogadásod, csak Woodsra, akkor mit layelsz? 😊

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az jó, És miért nem játszik erre akkor mindenki? Megteszem mondjuk 1 unittal az elsőt, és 3 unittal a második verziót. Ha az első jön be, akkor 7 unit pluszom van. Ha a második, akkor 5 unit pluszom van.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Mi az a layelés?GRAFI
Valamilyen kimenetel ellen fogadni.
Vagyis a leírt golfos példánál minden még versenyben lévő játékos neki fut, kivéve Woods.
Ergo van egy tétje 11-es szorzóval, egy tétje háromszorossal, és történjék bármi, csak nyerhet.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mi az a layelés?
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
 sportmajom.blog.hu/2013/08/04/jovobeli_fogadasok

Új blogbejegyzés: Jövőbeli fogadások! Minden amit tudni érdemes és kell a hosszútávú befektetésekről, illetve megtalálhatóak a blog történetének első playei.Maka
Ezekben az írásokban azért még sok kiaknázatlan potenciál van. Jövőbeli fogadásoknál pl milyen tényezők hogyan alakítják az oddsokat, mire érdemes odafigyelni, akár sok hónappal az események előtt, akár közvetlen előtte, akár menet közben, hol van a tipikus visszafogadási pontok.

Alapvetően korrekt az oldal, jók a meglátások és tanácsok, de kár, hogy ilyen kevés sportra koncentrálódik a tevékenységed 😊 Kedvenc példám a tavalyi Open, saját szememmel láttam 100 ezer fontos fogadást Tiger Woodsra egy héttel a verseny előtt 11-es oddson (igen, az 1 millió fontos nyeremény lett volna, vagyis annál sokkal kevesebb, mert ilyen tétnél már valami 50 százalékot mar le a betfair, azért úgy se rossz pénz). Két nap után 3-as oddson layelte Tigert az ember, szóval nem járt rosszul...

A másik meg a tenisz, csakis élő fogadásban. Elég nagy tőkével játszva nem tudsz veszíteni a folyamatos hedgelés miatt, mondjuk nagyon fegyelmezettnek kell lenni.Jakehomer
Leírtam miért nem foglalkozom több sporttal. 😊

És tény, lehetne dupla ennyit is írni, de az átlagfogadónak szerintem már-már ez is sok, márpedig főleg nekik szól az oldal. A golf és a tenisz remekül fogadható sportok, ha ért hozzá az ember, ez nem vitás. Mondjuk arról fogalmam sincs, hogy egy-egy nagyobb golftorna előtt hogy tud valaki ekkora összeget layelni egy emberre, bárkire rá tud jönni a fosógörcs, vagy a szentimentalizmus, nem tudnék egy emberre ennyi pénzt feltenni, ilyen szempontból a csapatsportok kiszámíthatóbbak - arról nem beszélve, hogy azért manapság már nem egy golfozó nyeri a nagyobb tornákat, hanem (ahogy láttam) mindig előtűnik egy-egy újabb arc.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 456
Tulzas volt a tartkarokkal dolog de a tudast szeretik.amugy nem minden ceg tiltja h sportfogadj.No de ennyi voltam
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 589 — Panthers fan
 sportmajom.blog.hu/2013/08/04/jovobeli_fogadasok

Új blogbejegyzés: Jövőbeli fogadások! Minden amit tudni érdemes és kell a hosszútávú befektetésekről, illetve megtalálhatóak a blog történetének első playei.Maka
Ezekben az írásokban azért még sok kiaknázatlan potenciál van. Jövőbeli fogadásoknál pl milyen tényezők hogyan alakítják az oddsokat, mire érdemes odafigyelni, akár sok hónappal az események előtt, akár közvetlen előtte, akár menet közben, hol van a tipikus visszafogadási pontok.

Alapvetően korrekt az oldal, jók a meglátások és tanácsok, de kár, hogy ilyen kevés sportra koncentrálódik a tevékenységed 😊 Kedvenc példám a tavalyi Open, saját szememmel láttam 100 ezer fontos fogadást Tiger Woodsra egy héttel a verseny előtt 11-es oddson (igen, az 1 millió fontos nyeremény lett volna, vagyis annál sokkal kevesebb, mert ilyen tétnél már valami 50 százalékot mar le a betfair, azért úgy se rossz pénz). Két nap után 3-as oddson layelte Tigert az ember, szóval nem járt rosszul...

A másik meg a tenisz, csakis élő fogadásban. Elég nagy tőkével játszva nem tudsz veszíteni a folyamatos hedgelés miatt, mondjuk nagyon fegyelmezettnek kell lenni.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Egyetemista vagyok mellékállással. Tárt karokkal azért csak nem várnának, egyébként is szívesebben vagyok a másik oldalon. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 456
Jok a meglatasaid..Milyen teruleten dolgozol?Az online gaming cegek tart karokkal varnanak ha tudnak milyen tudas van benned...
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
 sportmajom.blog.hu/2013/08/04/jovobeli_fogadasok

Új blogbejegyzés: Jövőbeli fogadások! Minden amit tudni érdemes és kell a hosszútávú befektetésekről, illetve megtalálhatóak a blog történetének első playei.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
A bet365 NFL oddsai: