NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nagyon megégtem, de legalább azt hiszem ráleltem a stratégiámra a többi NFL hétvégére.

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Én is látva,hogy mindhárom szelvényem bukó,még az SF meccs előtt adtam fel egy SF,STL,DAL kombót,amivel visszajött az előző 3 bukója

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 834 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem hittem volna, hogy negatívba sikerül kihozni az első heti NCAAF/NFL tippsort, de sikerült. 😀Newman
hát nekem is majdnem, de gyorsan megtettem még azt, hogy a Niners több, mint 26 pontot szerez, plusz a Cardinalst +3,5-ös hendivel, így kb nullszaldós 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem hittem volna, hogy negatívba sikerül kihozni az első heti NCAAF/NFL tippsort, de sikerült. 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Legaux career ending sérülés. Hát ez váratlanul jött, bukott a Cincy.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cincinnati (1.32) @ Illinois
Washington State +15 (1.91) @ USCHöri
és akkor még egy ilyet
Oregon State - Hawaii 55.5-nél több pont lesz.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Köszönöm lengyel "barátainknak" a csodálatos hazai döntetlent.(N)
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az enyémet a tavalyi EB fő esélyese, Svájc vitte el. Pedig 4-1re is vezettek 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Behalok, ha azon megy el a mixem, hogy a hollandok nem tudják lenyomni az észteket bakker! Pedig 60. perc és 2-1 o.0Duff
nálam a csehek kaptak ki az örményektől (!!!), szóval nem lepődnék meg...berger90
nekem a bosnyák-szlovákon ment el. ez van. a cseh-örményen gondolkoztam, de ez a hónap most nem papírformás. olyan csapatokra mondjuk nem szeretek tenni, akiknek már nincs tétje, és a hollandok kb ilyenek.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Behalok, ha azon megy el a mixem, hogy a hollandok nem tudják lenyomni az észteket bakker! Pedig 60. perc és 2-1 o.0Duff
nálam a csehek kaptak ki az örményektől (!!!), szóval nem lepődnék meg...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Behalok, ha azon megy el a mixem, hogy a hollandok nem tudják lenyomni az észteket bakker! Pedig 60. perc és 2-1 o.0
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
 sportmajom.blog.hu/2013/09/06/makogas_2013_szept

Pár infó, meg válaszolgatás a kapott kérdéseimre. Basic knowledge az oldallal kapcsolatban.Maka
ne foglalkozz az idiótákkal a facebookról! én köszönöm a tippjeidet, élmény olvasni az írásaidat (gondolok itt az úti beszámolóra is) és ne hagyd abba!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
 sportmajom.blog.hu/2013/09/06/makogas_2013_szept

Pár infó, meg válaszolgatás a kapott kérdéseimre. Basic knowledge az oldallal kapcsolatban.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hétvégi NCAA tippek is jöhetnek, főleg szombat érdekel mert pénteken a válogatott meccsekre ruházok be.Bazzani
én azzal mindig bukok, lassan már Európa összes országát rühellem valami korábbi sérelmem miatt.

Cincinnati (1.32) @ Illinois
Washington State +15 (1.91) @ USC

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hétvégi NCAA tippek is jöhetnek, főleg szombat érdekel mert pénteken a válogatott meccsekre ruházok be.

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Én is tettem 3 szelvényt.Az egyik tutistább (?): Pats,Broncos,Steelers,Colts,ezt nagyobb téttel.A második már rizikósabb:Bengals,Vikes,Falcons.A harmadik meg olyan közepes:Bucs,Chiefs,Dolphins,Texans
Az NFC East derbyket kihagytam,mert eszem nincs,miket kellett volna tenni.Szivem szerint Cowboys,Redskins W-ket húztam volna,de valamiért gyanús,hogy a Giants behúzza

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Det-Min símán kétesélyes meccs, semmi nagy meglepetés nem lenne egy vendéggyőzelemben.
Nálam a Saint-Falcons és a Seahawks-Panthers V lesz meglepinek megjátszva.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 708 — "Grammar maci"
A Saints-Hawks okés, a Jets-Bucs meg necces?zinedine5
Sztem a Saints hazai pályán újra Paytonnal nyerni fog, a TB viszont nem annyira acélos hogy ne csináljon győztest a Jetsből bárhogy is állnak fel. Ezek a "szakmai" meglátásaim 😀

puszta megérzések ezek, írtam is hogy mivel első forduló így garantáltan lesz legalább 1 bomba meglepetés (ilyen volt tavaly a WAS győzelme NO-ban) amire nem sokan számítanak.davemayer
pl. idén a Giants győzelme Dallasban 😀csebi
az nem lenne akkora meglepetés, kb akkora mint a MIN győzelme Detroitban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
A Saints-Hawks okés, a Jets-Bucs meg necces?zinedine5
Sztem a Saints hazai pályán újra Paytonnal nyerni fog, a TB viszont nem annyira acélos hogy ne csináljon győztest a Jetsből bárhogy is állnak fel. Ezek a "szakmai" meglátásaim 😀

puszta megérzések ezek, írtam is hogy mivel első forduló így garantáltan lesz legalább 1 bomba meglepetés (ilyen volt tavaly a WAS győzelme NO-ban) amire nem sokan számítanak.davemayer
pl. idén a Giants győzelme Dallasban 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
először a spread, hogy Bazzani örüljön.
Florida State -10 @ Pittsburgh. Ez egyből homer pick, de ha Winston jó lesz, 40 alatt nem ússza meg a PITT, ellenben a Noles nem nagyon szokott pontot kapni úgy általában.

na és akkor hagyományos fajta, ez sokkal egyszerűbb:
Florida State 1.25 @ PittsburghHöri
Hát Winston elég jó lett, szóval ez dupla dinamit!

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 708 — "Grammar maci"
A Saints-Hawks okés, a Jets-Bucs meg necces?zinedine5
Sztem a Saints hazai pályán újra Paytonnal nyerni fog, a TB viszont nem annyira acélos hogy ne csináljon győztest a Jetsből bárhogy is állnak fel. Ezek a "szakmai" meglátásaim 😀

puszta megérzések ezek, írtam is hogy mivel első forduló így garantáltan lesz legalább 1 bomba meglepetés (ilyen volt tavaly a WAS győzelme NO-ban) amire nem sokan számítanak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 343 — Ajmo Vatreni
A Saints-Hawks okés, a Jets-Bucs meg necces?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 708 — "Grammar maci"
Mivel nem leszek netközelben ezért már most megosztom veletek az első heti NFL-tippjeimet:

BAL-DEN NE-BUF SEA-CAR CIN-CHI MIA-CLE MIN-DET OAK-IND KC-JAX ATL-NO TB-NYJ TEN-PIT GB-SF ARI-STL NYG-DAL PHI-WAS HOU-SD

nagyrészt az esélyeseket favorizálom én is, ezek között azonban van igen necces is: ilyen pl a CHI, a DET, a TB és a WAS győzelme. Ami jó oddsú és sztem érdemes megtenni az a KC, SF, SEA, NO, HOU, esetleg még a MIA.Első héten semmiképpen sem érdemes magas összegben játszani, én ilyenkor csak kb a 40%-át teszem fel annak amit egyébként szoktam. Ha kisebb odds is elég (mondjuk egy duplázásra) ajánlom a DEN-NE-IND-PIT kombót.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Jake Turner ‏@TurnerSystem 9 óra

The Jags/Chiefs Week 1 game will go Over 39.5. I will give EVERYONE who retweets this and follows me $100 if it does not.

7 ezer follower, vegasi cápa. Jaj de jó lesz egy kis bunda.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
az első hét tanulsága: a ki-ki meccseket inkább hanyagolom, a BYU és a Georgia se jött be 😀 mondjuk aki látta hogy mik történtek az lehet igazán bosszús. Kár, hogy a Boise State ellenit nem tettem be a végsőbe, eléggé ki lettek végezve.Höri
ha, a 350-es vicces mixemből (350--->100000 < ) csak a mormonomokon mennek el, akkor kurva ideges leszek 😀 (ja, és a biztos mixemben is benne voltak 😀 )