NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Fiorentina H, Lazio H ezek voltak a tegnapi tippjeim, és az olaszok nem is okoztak csalódást!
Szerencsémre a Valencia meccsről az utolsó pillanatban lemondtam.
Nflből csak a Falconsra fogok pénzt áldozni a héten, remélem, meghálálják a bizalmat.
Barca, Real pedig hendikepesen.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
még egy ilyen choker csapatot mint a Philly, sztem utoljára fogadtam rájuk ha nagyjából kiegyenlítettek az esélyek, egyszerűen botrány volt ahogy megverték magukat

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
NFL Week 3:

KC- PHI HOU-BAL NYG-CAR GB-CIN STL-DAL CLE-MIN TB-NE ARI-NO SD-TEN DET-WAS ATL-MIA BUF-NYJ JAX-SEA IND-SF CHI-PIT OAK-DEN

Egy kicsit jobban tetszenek az eheti oddsok, persze csak ha bejönnek a számításaim 😀

heti tuti kombi: MIN-NO-HOU-SF-DEN(-NE)
Neccesebbek:
PHI - szerintem meglesz nekik ez a hazai győzelem, jó a KFC de látva az Eagles játékát simán lehet nekik egy hullámvasút ez a szezon, legutóbb lejtőn voltak a SD ellen, most lehet hogy az emelkedő jön
TEN- Nem hiszem hogy fogadok erre a meccsre, de ha tippelnem kéne inkább a masszívabb Titansre fogadnék bár benne van egy vendég is simán
CIN- ez egy nagyon érdekes meccs lesz, én tuti ezt fogom nézni, óriási csata várható. Bízom a Bengalsban hogy a mi csoportunkat "döntően" sikerül befolyásolnia és megverik a GB-t valahogy, az oddsuk is elég jó (2.25)
DAL- Ez már majdnem tuti kategória lenne, ha nem a Dallas lenne 😊 1.53-ért teljesen vállalható
WAS- Ez megint nagyon necces, de látva mit szerencsétlenkedik idén is a Lions akármilyen jó is a keretük O oldalon képesek elbukni a meccseket, főleg idegenben. Ha kikaptak az ARI ellen, kikaphatnak az életéért küzdő (...?) WAS ellen. 1.77ért bevállalható, de ez tényleg nagyon necces pick
NYG- ha jól emlékszem tavaly is találkoztak egy TNF keretében és az oddsok ugyanígy alakultak (kevesebb a CAR oddsa, korábban 1.77-2.05 volt az arány, most ezt 1.87-1.95re mérsékelték) és a Giants kiütötte a Pantherst. Az erőviszonyok nem sokat változtak, ha működni fog a Giants offense ezt a meccset nem fogják elbukni + ilyen jó oddsért nekem be kell vállalni
ATL- Na ez az eheti WTF nálam. 2 meccset nyert a MIA és már esélyes a Falcons ellen? A hazai pálya ellenére nálam az Atlanta az esélyese ennek a meccsnek, főleg mert nagyon kell nekik a győzelem. 2.20ért pedig ismét egy nagy odds aminek a valószínűsége nagyobb mint azt a számok sejtetik.
NYJ- Na erre nem fogadok az tuti, itt csak rábökni lehet utána meg imádkozni a pénzedért 😊
CHI- Bízom a Bearsben, pontosabban inkább abban hogy a PIT nem támad fel... A Steelersnek kb az utolsó esélye ha meg akarja fordítani a szezonját, ha a Bears okosan játszik megvan a kellő tapasztalat és tudás a pályán hogy kihasználják az ellenfél hibáit.

Hendikep:

PHI -6.5, DAL -4, Vikes -6.5, SEA -19 DEN jelenleg -14,5, ezt nem ajánlom, de ha lesz alacsonyabb a 2 TD-s határ alatti azt már igen, én személy szerint -9.5-t raknék. A fentiek közül különösen a MIN -6.5-je 1.91ért ami ajándéknak tekinthető, 1 TD-s különbség minimum van a 2 csapat között.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Mai jelmondat: kiscsapatok góljaira fogadunk 😀

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
na, örülök, hogy konzervatív maradtam, és csak Milan H, Porto V lett megtéve, és nem dőltem be olyan "slágertippeknek", mint Chelsea H... 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
NFL Week 3:  sportmajom.blog.hu/2013/09/17/nfl_week_3_2013_szept_20
Maka
A denvert nem érzed nyerőnek otthon -14,5 -re?
Kíváncsi lennék mit gondolsz róla, én csak hobbista vagyok, de ez elég "tutinak" tűnik elsőre blikkre, és meglepett, hogy kihagytad.
Esetleg várod, hogy most kiengednek kicsit?steroid stewie
Clady kikészült, Big Brother-t kinyírják a Karib-tenger Al bácsi kalózai
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
NFL Week 3:  sportmajom.blog.hu/2013/09/17/nfl_week_3_2013_szept_20
Maka
A denvert nem érzed nyerőnek otthon -14,5 -re?
Kíváncsi lennék mit gondolsz róla, én csak hobbista vagyok, de ez elég "tutinak" tűnik elsőre blikkre, és meglepett, hogy kihagytad.
Esetleg várod, hogy most kiengednek kicsit?steroid stewie
Nem az a lényeg, hogy tuti e egy tipp.
Hanem az, hogy van e benne érték.
-7 remek, tán még -10 -ért van, +2TD különbségért egyértelműen nincs.

több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
NFL Week 3:  sportmajom.blog.hu/2013/09/17/nfl_week_3_2013_szept_20
Maka
A denvert nem érzed nyerőnek otthon -14,5 -re?
Kíváncsi lennék mit gondolsz róla, én csak hobbista vagyok, de ez elég "tutinak" tűnik elsőre blikkre, és meglepett, hogy kihagytad.
Esetleg várod, hogy most kiengednek kicsit?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Chelsea, Schalke, Porto, Barca (0-2) - elég simának tűnik, aztán valamelyik úgyis bukta lesz 😊Dexxter Tailor
nekem ment a Barca-Ajax+3 hendivel az Ajax, Napoli-Dortmund 2,5 over és a Shalke H.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 836 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Chelsea, Schalke, Porto, Barca (0-2) - elég simának tűnik, aztán valamelyik úgyis bukta lesz 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na, szépen termelt a City, és az United is.
Mára a Marseille - Arsenal, és a Valencia - Swansea kombót fogom tolni.
Arsenal, Valencia win!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kurva juventus, ez a véleményemdavemayer
+1 (a Sociedad is elmehet a f*szba, hogy otthon nem képes egy döntetlenre legalább)

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
kurva juventus, ez a véleményem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Szeretem a tökéletes napokat.Ma is jól kerestünk.Holnapra még nem néztem ki semmit,de az Arsenal,Porto,Dortmund tetszik.
Holnap majd utánuk nézek részletesen.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Real Madrid @ 1.66
Man Utd @ 1.90
PSG @ 2.30
Man City @ 1.85

Hú de sima kombi lett, nem gondoltam volna. 😊
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
nos a "bundaolaszfoci" (na jó, nem hiszek benne, csak van mire fogni 😀 ) és a Benfica 2,5 over vitte a szelvényemet.
Holnaptól viszont beindul a minden napi szelvény, egy telefon árát össze kell szedni apránként (vagy elbukom a maradékot).

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon él a topik, akkor berakom én is a hétvégi NCAA futballt.

Tennessee +17.5 @ Florida.
Senkit se zavarjon meg az Oregon elleni katasztrófa, a SEC East rangadókon jó ha 18 pont összesen össze szokott jönni. A Florida védelmét persze nem kell bemutatni, akármikor felrakhatnak akár punt blokkból 2 touchdownt, de maximum ilyen esetben érezném veszélyben a tippet. Ha Driskel nem fut 100 yardot úgy, mint tavaly egyszer, akkor továbbra is maximum közepes lesz a támadójátéka a gátőröknek.

Pittsburgh -4 @ Duke
Hajlamos vagyok túlzottan szkeptikus lenni a Duke-kal, ezt előrebocsátom. A PITT nekem tetszett az első héten, függetlenül attól, hogy Jameis Winston ellen fogalmuk nem volt mit kéne csinálni. Ha nem adták volna el a labdát sokszor, még jobb eredménnyel nyitottak volna. Ha ezen túllépnek, akkor ki fog jönni a tudáskülönbség a Duke ellen. Aaron Donald (DT) a NM State ellen egymaga csinált 4 TFL-t, szerintem a Blue Devils is be fog horpadni ellene a fal közepén. Kétarcú csapat volt mindig is a Pittsburgh, de új ACC csapatként hol kéne nyerniük ha nem Durhamben?

San Jose State +5 @ Minnesota
A tippet @shawnka támogatta. Gyenge csapatok ellen szedett össze 3-0-s mérleget a Gophers, miközben az edzője a saját életével játszik. A Spartans nem vallott szégyent a Stanford ellen, de az más kávéház. Ami bekavarhat, az a szokatlan időzóna, és a kurva hideg, de utóbbi nem biztos, hogy még faktor lesz.

Spread nélkül:

Fresno State 1.57 vs Boise State.
Elmaradt a Fresno meccse a héten, ami felemás előjel. A Colorado elleni meccs alapján sokkal okosabbak lennénk, főleg a védelem részéről. Carrék számára a veretlenség a tét, lényegében 4 olyan meccs van a menetrendben, ahol van esély rá, hogy kikapnak, egyet nyertek, egy elmaradt, ez a harmadik. Ha ez bejön, az utolsó hétig szamba van. A 12-0 pedig tudjuk, hogy igen nagy pénzt jelent. A probléma, hogy a Boise Statenek jelentős rutnija van ilyen helyzetekben, más kérdés, hogy gyakran elbuktak ők is. Bízom benne, hogy Petersen mester ahhoz kevés lesz, hogy felvegye a versenyt a túloldal brutál passzjátékával. Spread nélkül se fizet ez annyira rosszul.

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Három mai bejegyzésem:

NFL Week 3:  sportmajom.blog.hu/2013/09/17/nfl_week_3_2013_szept_20

Premier League 5. forduló:  sportmajom.blog.hu/2013/09/17/premier_league_5_fordulo_2013_szept_21

Jövőbeli fogadások II.:  sportmajom.blog.hu/2013/09/17/jovobeli_fogadasok_ii

Sok szerencsét mindenkinek a hétre!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
én a Benficát egyáltalán nem tartom olyan tutinak. elég jó most az anderlecht.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
MU+Benfia+PSG

galata-real over 2,5
München-Moszkva over 2,5Kenny
Tavaly simán mondtam volna ezt a Bayernre, de idén nem olyan meggyőzőek (góllövésügyileg).
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
MU+Benfia+PSG

galata-real over 2,5
München-Moszkva over 2,5

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
Talán a Benfica ma a legtutibb.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
én a Unitedet nem merem.

bár alapból nem merek fogadni saját csapatra. de én inkább egy x-re gondolok

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mára United City kombó mennyire tűnik jónak?
Én már megpakoltam...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
wow. 4 meccs, és pontelőnnyel(!) a táblázat élén. ilyenkor már minimum 5 pontos hátrány szokott lenni...
Jonjo a meccs embere, 2-2-es meccsen 1 gól, 4 gólpassz (saját magának is adott egyet, ugye 😀)

viszont mondtam, hogy nem lesz meg ez ma... még jó, hogy nem fogadtam meg