NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Nem tudjátok miért megy felfelé az odds a Bearsre? Már 1.8nál jár...gulyzolt
The fix is in 😛

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
PIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).MarioAna
nem csalódtam magamban 😀 51-28ról kihozták nekem az X-et (Y), hogy -3ról menjen el...MarioAna
ilyenkor nem buksz hanem érvénytelen a fogadás, legalábbis bet365ön igen, meg talán bwinen is. Nem tudok különösebb okot arra h feljebb ment a bears oddsa, új sérült nincs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
PIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).MarioAna
nem csalódtam magamban 😀 51-28ról kihozták nekem az X-et (Y), hogy -3ról menjen el...

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és bazmeg 58-55-re nyert a Pittsburgh, kurva anyátokat. Utolsó negyed 7-20!

A San José State simán elment, az előfordul. Nyerni kell a Marylandnek, meg a Vols spreadnek, hogy pozitív legyen a hétvége.

szerk: sőt, ha ez a kettő jön (jól állnak) még akkor is minusz van, szóval desperation move:

Missouri @ Indiana - SEC power 1.70-ért.
a nap rangadóján pedig Stanford vs Arizona State, 1.40-ért. Meggyőző a defense.

több mint 11 éve
gulyzolt New England Patriots 4
Nem tudjátok miért megy felfelé az odds a Bearsre? Már 1.8nál jár...
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
azt tetted hogy a Pittsburg nyer legalább 4-el? bár... 😀davemayer
igen (én 3-al, Höri 4-el), bár most engednek lefelé 😀..MarioAna
ja akkor ez nem a steelers, jól van... 😀davemayer
az is megvan, vagyis az a meccs 😀. De ott a macik vannak, -2,5ről.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
azt tetted hogy a Pittsburg nyer legalább 4-el? bár... 😀davemayer
igen (én 3-al, Höri 4-el), bár most engednek lefelé 😀..MarioAna
ja akkor ez nem a steelers, jól van... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
azt tetted hogy a Pittsburg nyer legalább 4-el? bár... 😀davemayer
igen (én 3-al, Höri 4-el), bár most engednek lefelé 😀..

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Mivel bejött a Fresno simán, így egy kifelejtett párosításra is teszek, még.

Maryland vs WVU. Múlt héten is hozták, amit vártam, erőlködés nélkül. A West Virginia komolyabb kihívásokkal küzd a pontszerzést illetően, ha Sims nem fut karriercsúcsot, akkor az 1.5-szörös odds korrekt bevételt hozhat,

Plusz, aki nem látta, ma még játékban lesz a Tennessee +17.5, a Pitt -4 és a San José State +5Höri
PIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).MarioAna
azt tetted hogy a Pittsburg nyer legalább 4-el? bár... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Mivel bejött a Fresno simán, így egy kifelejtett párosításra is teszek, még.

Maryland vs WVU. Múlt héten is hozták, amit vártam, erőlködés nélkül. A West Virginia komolyabb kihívásokkal küzd a pontszerzést illetően, ha Sims nem fut karriercsúcsot, akkor az 1.5-szörös odds korrekt bevételt hozhat,

Plusz, aki nem látta, ma még játékban lesz a Tennessee +17.5, a Pitt -4 és a San José State +5Höri
PIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gulyzolt New England Patriots 4
Hali! Vasárnapi mixem: Packers,Vikings,Bears,Calvin Johnson TD-t szerez,és ha lesz,akkor Victor Cruz TD-t szerez. 11*-es odds.Sztem egy ezressel fogom megküldeni.gulyzolt
Esetleg még,hogy Boldin TD-t szerez,de ezt valamiért kicsit neccesnek érzem,de szerintem esélyes.gulyzolt
Szép, kerek elemzés, frappáns konklúzióval.Sobri Jóska
Köszönöm! 😊 Most néztem,1.83at ad Cruz Td-re ami sztem elég jo!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Szép volt Diósgyőr!Szépen csilingel a kassza!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mivel bejött a Fresno simán, így egy kifelejtett párosításra is teszek, még.

Maryland vs WVU. Múlt héten is hozták, amit vártam, erőlködés nélkül. A West Virginia komolyabb kihívásokkal küzd a pontszerzést illetően, ha Sims nem fut karriercsúcsot, akkor az 1.5-szörös odds korrekt bevételt hozhat,

Plusz, aki nem látta, ma még játékban lesz a Tennessee +17.5, a Pitt -4 és a San José State +5

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
41-40, a Fresno sose hagy cserben 😀😀Höri
én +2,5 hendivel raktam 1.38ért 😀MarioAna
Én nem tudom, hogy miért (nyílván elnéztem) de a Boise State-re raktam +10,5-ös hendivel 1,31es oddsért. Mondjuk ez is nyert mégha nem is így akartam. 😊

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
41-40, a Fresno sose hagy cserben 😀😀Höri
én +2,5 hendivel raktam 1.38ért 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fresno State 1.57 vs Boise State.
Elmaradt a Fresno meccse a héten, ami felemás előjel. A Colorado elleni meccs alapján sokkal okosabbak lennénk, főleg a védelem részéről. Carrék számára a veretlenség a tét, lényegében 4 olyan meccs van a menetrendben, ahol van esély rá, hogy kikapnak, egyet nyertek, egy elmaradt, ez a harmadik. Ha ez bejön, az utolsó hétig szamba van. A 12-0 pedig tudjuk, hogy igen nagy pénzt jelent. A probléma, hogy a Boise Statenek jelentős rutnija van ilyen helyzetekben, más kérdés, hogy gyakran elbuktak ők is. Bízom benne, hogy Petersen mester ahhoz kevés lesz, hogy felvegye a versenyt a túloldal brutál passzjátékával. Spread nélkül se fizet ez annyira rosszul.Höri
41-40, a Fresno sose hagy cserben 😀😀

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Bónuszpickem a hétvégére.  sportmajom.blog.hu/2013/09/21/nfl_week_3_2013_szept_20-24_bonuszpick

Továbbra is a visszakapaszkodásért játszom, de tetszik a lőlap, még ha sok meccsen is vagyok érdekelt. A fényt már látom az alagút végén, szép lassan megfordul majd a történet.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az Osasuna négy zakó után végre győzni tudott!
Egyszer minden sorozatnak vége szakad.
Na, ennek pont akkor lett vége, amikor fogadtam a győzelmükre.😊
Köszönöm Riera, köszönöm Armenteros!(L)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hali! Vasárnapi mixem: Packers,Vikings,Bears,Calvin Johnson TD-t szerez,és ha lesz,akkor Victor Cruz TD-t szerez. 11*-es odds.Sztem egy ezressel fogom megküldeni.gulyzolt
Esetleg még,hogy Boldin TD-t szerez,de ezt valamiért kicsit neccesnek érzem,de szerintem esélyes.gulyzolt
ha Davis nem játszik, akkor megéri

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Hali! Vasárnapi mixem: Packers,Vikings,Bears,Calvin Johnson TD-t szerez,és ha lesz,akkor Victor Cruz TD-t szerez. 11*-es odds.Sztem egy ezressel fogom megküldeni.gulyzolt
Esetleg még,hogy Boldin TD-t szerez,de ezt valamiért kicsit neccesnek érzem,de szerintem esélyes.gulyzolt
Szép, kerek elemzés, frappáns konklúzióval.

több mint 11 éve
gulyzolt New England Patriots 4
Hali! Vasárnapi mixem: Packers,Vikings,Bears,Calvin Johnson TD-t szerez,és ha lesz,akkor Victor Cruz TD-t szerez. 11*-es odds.Sztem egy ezressel fogom megküldeni.gulyzolt
Esetleg még,hogy Boldin TD-t szerez,de ezt valamiért kicsit neccesnek érzem,de szerintem esélyes.
több mint 11 éve
gulyzolt New England Patriots 4
Hali! Vasárnapi mixem: Packers,Vikings,Bears,Calvin Johnson TD-t szerez,és ha lesz,akkor Victor Cruz TD-t szerez. 11*-es odds.Sztem egy ezressel fogom megküldeni.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Igen, szerencsém volt, de maga a sportfogadás is egy szerencsejáték.
Vannak olyan oldalak, amik segítenek kicsit/Maka kartárs oldalát is használom/, én ezt szoktam első sorban használni:
 www.ingyentipp.info/

Ez az egyik ismerősöm oldala, aki akarja nézegesse!
Jószerencsét!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nflből csak a Falconsra fogok pénzt áldozni a héten, remélem, meghálálják a bizalmat.laccoo74
nem fogják, otthon jobb a Miami.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fiorentina H, Lazio H ezek voltak a tegnapi tippjeim, és az olaszok nem is okoztak csalódást!
Szerencsémre a Valencia meccsről az utolsó pillanatban lemondtam.
Nflből csak a Falconsra fogok pénzt áldozni a héten, remélem, meghálálják a bizalmat.
Barca, Real pedig hendikepesen.laccoo74
Mondjuk nagy szerencséd volt mert az olasz csapatok kurvára nem szokták komolyan venni az EL-t. Emiatt veszett el leginkább a 4BL helyük és ezért vannak a portugál csapatok pl az első kalapban.