NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 2 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
A botrányos NFL szezon kedzés után talán ezzel fog visszajönni a mojo. ;D Interjú velem, sportokról, sportfogadásról.

 www.kezdo5.hu/index.php/nbatrashtalk/9804-sportmajom-a-hazban-interju-kun-zsolttal

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Csütörtökre locked in: Niners -3 @1.83

Bohóc hendi két gyengébb meccs után, a Rams a liga egyik leggyengébb csapata.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nflből csak a Falconsra fogok pénzt áldozni a héten, remélem, meghálálják a bizalmat.laccoo74
nem fogják, otthon jobb a Miami.Höri
remélem olvastad.Höri
Szerencsémre igen, és még időben át tudtam gondolni a dolgokat, és inkább nem tettem semmire aminek köze van at nfl-hez.
Köszi Höri!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És a franciák tényleg megnyerték a kosár Eb-t, ahogyan azt már hétfőn beírták Wikin 😀
Mondjuk ez, meg a Vettel+Fradi siker 1300ról hozott 4300-at legalább.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nflből csak a Falconsra fogok pénzt áldozni a héten, remélem, meghálálják a bizalmat.laccoo74
nem fogják, otthon jobb a Miami.Höri
remélem olvastad.

több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
De többet Giantsre nem fogok tenni, az biztos. Legalábbis addig, amíg az irányító neve Eli Manning, az edzőé meg Tom Coughlin. 😊Newman
Okosék Vegasban pont ilyenkor tesznek rohadt sokat a padlón lévő csapatra, mondjuk néha én sem értem, miért. Azért Steelers 2.10 moneylinera ment egy kisebb tét ugyanilyen elven 😊 a mai mérlegem eddig 2-2, Browns, Jets jött, Cards, Falcons ment.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tettem egy ilyet még a héten: New York Giants at Carolina Panthers (Money Line (Az elveszített egyszerű fogadások tétjeit visszafizetjük, amennyiben a 3. negyedben születik a legtöbb pont)) - a Giantsre tettem, de a 3. negyedben volt a legtöbb pont 😀 mondjuk a bwin még nem tette vissza a kesst, de eddig nem volt velük gondom


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
ekkora egy kib-szott choker csapatot mint a Vikings. Remélem az 1/1el húznak egy JaMarcus Russell 2-t....bár még ebbe a Jax beleszólhat.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon remélem, hogy a 10-es sávban bukni fog még valamelyik csapat, amelyikre raktam, mert, ha nem akkor le se merem írni, hogy mennyi ment el most a Giantsen. Többet nem fogadok rájuk, tavaly is rajtuk ment el egy jókora kötésem, f*sz ki van.Newman
Nem is értem idegenben milyen értéket láttál a 0-2-es, ráadásul teljesen kiszámíthatatlan Giants-ben, a Carolina ellen, akiknek két szoros vereségük volt, és csak 12 pontot kaptak a Seattle-től. Legjobb esetben is 50-50-es meccs. De inkább a Panthers felé billen hendi nélkül.Sobri Jóska
Egyszerű. A Giants az első meccen idegenben -5 turnoverrel maradt 1 TD különbségen belül, míg a szvsz liga legjobb csapata ellen kikapni bő 2 TD-vel belefér+belevettem azt is, hogy a Panthers edzője Rivera.
De többet Giantsre nem fogok tenni, az biztos. Legalábbis addig, amíg az irányító neve Eli Manning, az edzőé meg Tom Coughlin. 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Nagyon remélem, hogy a 10-es sávban bukni fog még valamelyik csapat, amelyikre raktam, mert, ha nem akkor le se merem írni, hogy mennyi ment el most a Giantsen. Többet nem fogadok rájuk, tavaly is rajtuk ment el egy jókora kötésem, f*sz ki van.Newman
Nem is értem idegenben milyen értéket láttál a 0-2-es, ráadásul teljesen kiszámíthatatlan Giants-ben, a Carolina ellen, akiknek két szoros vereségük volt, és csak 12 pontot kaptak a Seattle-től. Legjobb esetben is 50-50-es meccs. De inkább a Panthers felé billen hendi nélkül.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon remélem, hogy a 10-es sávban bukni fog még valamelyik csapat, amelyikre raktam, mert, ha nem akkor le se merem írni, hogy mennyi ment el most a Giantsen. Többet nem fogadok rájuk, tavaly is rajtuk ment el egy jókora kötésem, f*sz ki van.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én babonából nem szeretem előre beírni, hogy mit rakok.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Be lehetne azt vezetni, hogy mindenki a meccsek előtt írja be mire rak? Mert értem én, hogy jó eldicsekedni, hogy ki mivel kaszált, csak így egyrészt a vesztes tippek nem látszódnak, másrészt ötletet se nagyon lehet meríteni másoknak.Maka
És ki lehetne egészíteni, hogy hány egységgel?
Mert ugye nem mindegy, hogy 10 unitért elmegy egy 2.1-es odds, és 1 unittal jön egy hétszeres, ami jól hangik, de valójában 4 unit minusz.

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
mai egyik:

MIN Vikings -9.5 @ 2.30
HOU Texans -2.5 @ 1.86
DET-WAS Felett 47.5 @ 1.76
NYG-CAR Felett 47.5 @ 1.95

másik:
DAL Cowboys -2.5 @ 1.66
NO Saints -6.5 @ 1.80

3.
Inter Milan @ 1.75
MIL-NAP Felett 2.5 @ 1.95

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Be lehetne azt vezetni, hogy mindenki a meccsek előtt írja be mire rak? Mert értem én, hogy jó eldicsekedni, hogy ki mivel kaszált, csak így egyrészt a vesztes tippek nem látszódnak, másrészt ötletet se nagyon lehet meríteni másoknak.Maka
nekem van/volt mára:

NFL:
CLE-MIN, -6,5-ről MIN
ATL-MIA, +7,5-el az ATL
CHI-PIT, -2,5-ről CHI.

foci:
1.
Betis H (ezzel ugye ez el is ment)
Standard L H

2.
Inter V
Arsenal H

3.
nagy oddsos "bohóc" szelvény:
Milan-Napoli 2,5 over
CP-Swansea V
PSG-Monaco DNB V

szerk:
azt jobb ha tudjátok, hogy sportfogadás terén többnyire bukni szoktam, a balszerencsém legendás 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Be lehetne azt vezetni, hogy mindenki a meccsek előtt írja be mire rak? Mert értem én, hogy jó eldicsekedni, hogy ki mivel kaszált, csak így egyrészt a vesztes tippek nem látszódnak, másrészt ötletet se nagyon lehet meríteni másoknak.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én raktam egy:
Auburn +23,5
Rutgers +4,5
Georgia Tech -1,0
szelvényt és lám jött. 😊

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
LSU is jött épphogy, -13.5el raktam, 14el nyertek

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Huh..Kicentiztem a TEN+14,5-tel.. 😀bogec7
én meg Florida -14.5-et raktam... végén 41ről kihagyta a nyomorék... mivel már 6-0ra megy az oakland az mlb-ben így kijelentem hogy a 7es durva kötésem csak ezen ment el 😕

mindegy ma már nyertem soccerral, ne legyek telhetetlen + ha nyer a michigan ncaavel is nyerekdavemayer
Ijj 😐 nekem pár hete azon ment el a 100as oddsos buliszelvény, hogy a Notre Dame nem tudott csinálni a végén 4 yardról TD-t..
Michigan, LSU-nak szorítok most...
(amúgy én ezért szoktam mindig 3,7,10,14..stb alá(ha -) / főle(h +) tenni 0,5 ponttal...)bogec7
ha jól átgondolom én is úgy szoktam, de most 2 perccel a kezdések előtt sikerült csak tenni, 1 perc gondolkodásnál meg csak azt a hendit használtam amit előre megadott. nem baj, az éjszakaival kaszáltam, jött a sima kombi is meg az 5/6-osom is. Remélem az nfl is ilyen jól jön ma, szépek az oddsok...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szóval desperation move:

Missouri @ Indiana - SEC power 1.70-ért.
a nap rangadóján pedig Stanford vs Arizona State, 1.40-ért. Meggyőző a defense.Höri
Win
Win

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Huh..Kicentiztem a TEN+14,5-tel.. 😀bogec7
én meg Florida -14.5-et raktam... végén 41ről kihagyta a nyomorék... mivel már 6-0ra megy az oakland az mlb-ben így kijelentem hogy a 7es durva kötésem csak ezen ment el 😕

mindegy ma már nyertem soccerral, ne legyek telhetetlen + ha nyer a michigan ncaavel is nyerekdavemayer
Ijj 😐 nekem pár hete azon ment el a 100as oddsos buliszelvény, hogy a Notre Dame nem tudott csinálni a végén 4 yardról TD-t..
Michigan, LSU-nak szorítok most...
(amúgy én ezért szoktam mindig 3,7,10,14..stb alá(ha -) / főle(h +) tenni 0,5 ponttal...)

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Huh..Kicentiztem a TEN+14,5-tel.. 😀bogec7
én meg Florida -14.5-et raktam... végén 41ről kihagyta a nyomorék... mivel már 6-0ra megy az oakland az mlb-ben így kijelentem hogy a 7es durva kötésem csak ezen ment el 😕

mindegy ma már nyertem soccerral, ne legyek telhetetlen + ha nyer a michigan ncaavel is nyerek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bejött a Tennesse +17.5, és a Maryland is nyert (37-0-ra), szóval 5 unitból csináltam eddig 4.9-et öt meccs alatt 😀 jöhet a Stanford és a Mizzou

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Huh..Kicentiztem a TEN+14,5-tel.. 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
PIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).MarioAna
nem csalódtam magamban 😀 51-28ról kihozták nekem az X-et (Y), hogy -3ról menjen el...MarioAna
ilyenkor nem buksz hanem érvénytelen a fogadás, legalábbis bet365ön igen, meg talán bwinen is. Nem tudok különösebb okot arra h feljebb ment a bears oddsa, új sérült nincs.davemayer
és valóban, érvénytelenként van írva. Köszi h szóltál, így még izgulhatok a többi meccsen 😊.

Burrow > Luck valaha is