NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ma én csak a Pool győzelemre rakok.Kenny
vigyázni kell mostanság, mert azok a csapatok, amiknek szorítok, nem teljesítettek túl jól a hétvége folyamán.
persze remélem, hogy a 'Pool lesz a kivétel, ami erősíti a szabályt, csakhát az élet néha kegyetlenebb ennél...slowmotion
Eddig jó vagyok,pláne hogy melléraktam a GG-t is.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Ma én csak a Pool győzelemre rakok.Kenny
vigyázni kell mostanság, mert azok a csapatok, amiknek szorítok, nem teljesítettek túl jól a hétvége folyamán.
persze remélem, hogy a 'Pool lesz a kivétel, ami erősíti a szabályt, csakhát az élet néha kegyetlenebb ennél...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Ma én csak a Pool győzelemre rakok.Kenny
én már megtettem a swansea vagy X-et úgyhogy reménykedhetsz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ma én csak a Pool győzelemre rakok.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
valaki, aki szagértő, megmondaná, hogy a mai horvát-görög meccsen mire lehet kilátás?
görögök eddig talán mindig odds ellen játszottak a középdöntőben...slowmotion
ezen az EB-n nincs papírforma, volt olyan csoport ahonnan az a 3 esett ki, akit továbbjutónak tippeltem 😀Höri
no igen, asszem úgy kezdődött a torna, hogy Nagy-Britannia lenyomta Izraelt, a szerbek a litvánokat, Lettország (who?) legyőzte Boszniát, lengyelek meg a grúzoktól szívtak ki, a törökök a finnektől (who?), a görögök meg a svédektől.
ezek közül talán a bosnyákoknak lett volna a legmagasabb oddsza, az is úgy 1,50 körül. az összes többi 1,20 alatt, némelyik pedig 1,10 alatt.

mondjuk én vagyok a hülye, kézilabda-kosárlabda az olyan sportág, hogy az első egy-két fordulóban megfigyelni szabad, fogadni nem...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valaki, aki szagértő, megmondaná, hogy a mai horvát-görög meccsen mire lehet kilátás?
görögök eddig talán mindig odds ellen játszottak a középdöntőben...slowmotion
ezen az EB-n nincs papírforma, volt olyan csoport ahonnan az a 3 esett ki, akit továbbjutónak tippeltem 😀

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
valaki, aki szagértő, megmondaná, hogy a mai horvát-görög meccsen mire lehet kilátás?
görögök eddig talán mindig odds ellen játszottak a középdöntőben...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Nekem a viszonylag tuti szelvényem jött(ATL,BAL,HOU,GB),így kb csak pár dollár + lett.Bár ez a tuti is elég izgulós volt a Texans miatt.Még maradt egy meglepetés szelvény amin csak a SEA,PIT duó vanJoeyPorter
nekem végül nem kellett anyáznom a Tehenészek miatt, mert a Szerencse elvitte a szerencsémet (hahaha, de vicces), bár ugye nálam a tippelés egyik fő szabálya, hogy saját csapatra sosem...
mondjuk így is benne volt a meccsben, hogy a végén mégiscsak megrázzák magukat, kettes feletti szorzóért meg még akár ajándék is lehetett volna.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nekem a viszonylag tuti szelvényem jött(ATL,BAL,HOU,GB),így kb csak pár dollár + lett.Bár ez a tuti is elég izgulós volt a Texans miatt.Még maradt egy meglepetés szelvény amin csak a SEA,PIT duó van

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
van valakinek ötlete arra nézve, hogy miért jó az egy oldalnak, ha a HD-t (kétesély) 1,35-re adja, az 1:0-ás hendikepes hazait pedig (ami H vagy D-re nyer) 1,40-re?slowmotion
ilyen van, rosszul hangolták össze. sokáig rendszeresen csinálta ezt a bwin aztán idővel rájöttek és most már 99%-ban ugyanaz a 2 odds. melyik oldalon találtad?davemayer
tippmixpro 😊
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az angolok szépen termeltek, a Coltsról viszont nem akarok beszélni!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
van valakinek ötlete arra nézve, hogy miért jó az egy oldalnak, ha a HD-t (kétesély) 1,35-re adja, az 1:0-ás hendikepes hazait pedig (ami H vagy D-re nyer) 1,40-re?slowmotion
ilyen van, rosszul hangolták össze. sokáig rendszeresen csinálta ezt a bwin aztán idővel rájöttek és most már 99%-ban ugyanaz a 2 odds. melyik oldalon találtad?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
na így hogy kikapott alions már csak az jöhet visszaamit feltettem ebben a fordulóban, persze ha nyer a saints. basszus hogy efyel kap ki a cowboys és így a lions, ha ez a kettő jött volna kasza ez a hét is...davemayer
Azért a Lionsra tenni idegenben az Arizona ellen több, mint bátor tett és messze nem papírforma.Sobri Jóska
köszi,én is tudtam hogy nem papírforma, nem is abban a szelvényemben tettem meg, 1.87-ért pedig simán érdemes volt megkockáztatni, nyerhettek is volna ha hozzák magukat

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
na így hogy kikapott alions már csak az jöhet visszaamit feltettem ebben a fordulóban, persze ha nyer a saints. basszus hogy efyel kap ki a cowboys és így a lions, ha ez a kettő jött volna kasza ez a hét is...davemayer
Azért a Lionsra tenni idegenben az Arizona ellen több, mint bátor tett és messze nem papírforma.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
van valakinek ötlete arra nézve, hogy miért jó az egy oldalnak, ha a HD-t (kétesély) 1,35-re adja, az 1:0-ás hendikepes hazait pedig (ami H vagy D-re nyer) 1,40-re?
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 836 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a colts meg a kovbojok betettek nekem is, de szerencsére a többi jött, ismét minimális nyereséggel zárok 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
na így hogy kikapott alions már csak az jöhet visszaamit feltettem ebben a fordulóban, persze ha nyer a saints. basszus hogy efyel kap ki a cowboys és így a lions, ha ez a kettő jött volna kasza ez a hét is...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Nekem 3/3 mivel az Eastern Washington meccset kihagytam mert nem találtam bet365-ön.
Mondjuk én kicsit húztam a hendiken fölfelé a biztonság kedvéért.

Ma estére raktam egy ilyet:
CHI Bears +1.0ről
PIT Steelers +13.5ról
SF 49ers +10.0rőlBazzani
bet365-ön hol lehet változtatni a hendin? sbeten elég alap volt, de itt nem találtam meg.

ja megvan, csak nem gondoltam, hogy külön fogadásként van feltüntetve a felsorolás 😀kaszo
PC-n ha belemész a meccsbe akkor az alternativ hendikeppet kell lenyitni és ott van

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
természetesen a Colts benne volt minden kötésemben, köszönöm szépenNewman
Hajjaj, spreaddel bazeg. Puszilok mindenkit én is!berger90
nekem spread-del, spread nélkül, mindenhogy 😀 😀
f*sz ki van egyelőre az idei fogadási szezonommal, szombaton a Northwestern szivat meg (27 helyett 21-gyel nyernek egy legalább 40 ponttal gyengébb csapattól), most meg a Colts...

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
természetesen a Colts benne volt minden kötésemben, köszönöm szépenNewman
Hajjaj, spreaddel bazeg. Puszilok mindenkit én is!

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
természetesen a Colts benne volt minden kötésemben, köszönöm szépen

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Nekem 3/3 mivel az Eastern Washington meccset kihagytam mert nem találtam bet365-ön.
Mondjuk én kicsit húztam a hendiken fölfelé a biztonság kedvéért.

Ma estére raktam egy ilyet:
CHI Bears +1.0ről
PIT Steelers +13.5ról
SF 49ers +10.0rőlBazzani
bet365-ön hol lehet változtatni a hendin? sbeten elég alap volt, de itt nem találtam meg.

ja megvan, csak nem gondoltam, hogy külön fogadásként van feltüntetve a felsorolás 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eastern Washington +5,5 @ Toledo. FCS csapat, de tudjuk mit műveltek az Oregon State ellen...Höri
ez elment.

Maryland -7 @ UConn. Akármikor feltámadhat egy szarul teljesítő, de hátha nem most fog. A Uconn pontot is ritkán szerez ellenben CJ Brown levédekezhetetlen.Höri
ez bejön, 32-13 az állás, 5 perc van hátra.

nyereséges hét volt, 3/4 bejött.Höri
Nekem 3/3 mivel az Eastern Washington meccset kihagytam mert nem találtam bet365-ön.
Mondjuk én kicsit húztam a hendiken fölfelé a biztonság kedvéért.

Ma estére raktam egy ilyet:
CHI Bears +1.0ről
PIT Steelers +13.5ról
SF 49ers +10.0ről

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Köszönöm a South Carolina-nak, hogy 13 sec alatt kaptak a 4. negyedben 15 pontot (plussz csinált az ST-jük a végén 2 fumble-t), így bukott a köv. szelvény: 15-ös odds
Washington-9,5 ---Illinois 34-24 pipa
Ohio State-13,5 ---Cal 52-34 pipa
Air F. ---Boise S.-20,5 20-42 pipa
Missi+3,5 ---Texas 44-23 pipa
Vanderbilt- South C.-13,5 25-35 bukta

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Tegnap jött a Fradi,még 1,70-ért sikerült tenni,ma ATL -4,5.Mást nem is teszek.