NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Louisville majdnem megszivatott, de a 4th down-os sack megmentette a -13as hendit @ 1.9
Boston college +14 x Kent State +37.5 elment a BC-n, de külön megtettem a Kent State-t utána, így @ 1.9
Ole Miss +2.5 (nem is kellett volna a hendi 😀) x Vandy +11.5 @ 3.9
sikeres szombat volt


Twitter: azajoey
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eastern Washington +5,5 @ Toledo. FCS csapat, de tudjuk mit műveltek az Oregon State ellen...Höri
ez elment.

Maryland -7 @ UConn. Akármikor feltámadhat egy szarul teljesítő, de hátha nem most fog. A Uconn pontot is ritkán szerez ellenben CJ Brown levédekezhetetlen.Höri
ez bejön, 32-13 az állás, 5 perc van hátra.

nyereséges hét volt, 3/4 bejött.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Tegnapról 5,42-es odds jött:
✔ Sunderland-Arsenal: Arsenal @ 1.66
✔ Paks-Kaposvár: Paksi FC @ 1.72
✔ Bordeaux-PSG: PSG @ 1.90

Máról 10,48-as odds ment:
✔ Everton-Chelsea: Everton vagy Chelsea @ 1.35
X Slask Wroclaw-Lech Poznan: Döntetlen, vagy Lech Poznan @ 1.55
✔ Twente-PSV: Döntetlen, vagy PSV @ 1.61
X Villarreal-Real Madrid: Real Madrid @ 1.70
✔ Inter-Juventus: Inter Milan vagy döntetlen @ 1.83

Majdnem. (na jó, így nem majdnem, de amikor írni kezdtem, azt hittem a Real jönni fog még)

Holnapi NFL-re 14 körüli odds, de most veszem észre, hogy mind vendég, úgyhogy aligha, de hajrá én:
ATL-STL: ATL Falcons -6.0 @ 1.90
GB-WAS: WAS Redskins +7.0 @ 1.90
TB-NO: NO Saints @ 1.60
BUF-CAR: CAR Panthers @ 1.68
NYG-DEN: DEN Broncos @ 1.44

...és végül csak a móka kedvéért egy nagyobb, 73-as oddsszal:
PHI-SD: PHI Eagles -7.0 @ 1.95
IND-MIA: IND Colts -2.0 @ 1.90
ATL-STL: ATL Falcons -4.5 @ 1.90
KC-DAL: DAL Cowboys @ 2.40
ARI-DET: DET Lions -1.5 @ 1.90
SEA-SF: SF 49ers @ 2.25
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ami nekem tetszik

UCLA +4.5 @ Nebraska. Simán X-es meccs, akármi lehet, de nem sok különbség van játékerőben, az se feltétlen a Huskers javára.Höri
38-21, ez is megvan 😊 $$$

több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
A TCU @ Texas Tech oddszát nem nézték el? Nekem a TTU tűnik esélyesebbnek...civilmanu
mi alapján?Höri
A TTU passz offense, mire a TCU felébred (eddig lassan kezdtek) már 2-3 TD előnyben lesz. Pláne ha megint az első félidőben tölti a büntetését a legjobb TCU védő (ezt mondjuk nem értem, negyedenként le lehet ülni a 2 meccses büntit?!)
Boykin megmentette a csapatot múlt héten az égéstől, de sztem a tavalyi számai jellemzőbbek.civilmanu
csak 1 TD előny volt, Boykin futkározott 100 yardot, mégis bejött a végére 😊 x2,1

Go Jets!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ami nekem tetszik

Troy +8 @ Arkansas State csütörtök. A Sunbelt legjobb irányítója a Troyban játszik, szerintem tartani tudják majd a lépést. Szombaton elég impresszívek voltak.Höri
34-41, easy money

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
nem értek a hokihoz, de sportfogadás szempontjából elég jónak tűnik a KHL 😊kristof
néha borul, de a tipszmixen elég ajándék oddszok vannak néha.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem értek a hokihoz, de sportfogadás szempontjából elég jónak tűnik a KHL 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
NFL Week 2:

NE-NYJ STL-ATL CLE-BAL CAR-BUF MIN-CHI WAS-GB TEN-HOU MIA-IND DAL-KC SD-PHI DET-ARI NO-TB DEN-NYG JAX-OAK SF-SEA PIT-CIN

Korán van még de már most leírom a tippjeimet erre a fordulóra. Nem nagyon tetszenek az oddsok így nem sok pénzt fogok feltenni ebben a fordulóban, inkább a kevés pénzből nagyobb kockázat elvét fogom most bemutatni 😊

Kis oddsú kombi:
NE, HOU,GB, ATL, CIN (itt nem ajánlom a BAL-t és a CHI-t sem, egyszerűen túl kicsi az odds a kockázathoz képest) - ha esetleg túl alacsony az odds még a PHI-t lehet rátenni.

System-ek:
BUF, IND, DAL, NO,DET, DEN,OAK, SF a szóba jöhető tippek + a hendik.

Szerintem a DAL-t, a BUF-t és a SF-t is érdemes megtenni, nagyon jó oddsot kínálnak rájuk. a BUF a NE ellen engem sokkal inkább "meggyőzött" mint a CAR 7 pontos hazai teljesítménye, szerintem 2.25-ért érdemes megtenni. A DAL ugyan nem győzött meg egyáltalán a Giants ellen és simán benne van hogy kikapnak a KC otthonában de én itt személy szerint kisebb meglepetést szimatolok és a csillagosok valahogy (...) nyernek. A SF-SEA párharc megtippelhetetlen szvsz, a sérülések és a hazai pálya miatt kisebb a SEA oddsa, ebben a meccsben is benne van egy jól game managelt vendég győzelem. A 2 csapat közül jelenleg úgy érzem inkább a SF van inkább készen + a 2.20 itt is elég csábító hogy megpróbáljam.
DEN győzelem szerintem elég biztos, érdekes hogy ennél sokkal biztosabbnak érzem a NO győzelmét - és utóbbira nagyobb az odds (1.57 a DEN 1.44-ével szemben).
OAK 1.40ért kicsit necces, de ha úgy játszik a 2 csapat mint ahogy az első fordulóban tette jó estéjük lesz (végre) a Raiders drukkereinek.
IND oddsa 1.70ért ajándék is lehet, bár ez a MIA már nem az elmúlt évek lesajnált Miamija, azért a Coltsot szervezettebbnek érzem+ Luck képes konzisztensen jól managelni a játékot, kb ugyanolyan szoros győzelmet várok mint az OAK ellen.

Hendik: (itt ált. a megérzésére is hallgat az ember így ezt túlzottan nagy összeggel nem érdemes megjátszani) NE -7.5, CHI -6, BAL -6,5, GB -7.5, ATL -7, DEN -4.5, CIN -7, esetleg még a HOU -9.5.

Szerintem az IND-NO-DEN-DET-SF-OAK 5/6-ot, a NE7.5- BAL6.5- CHI6.5- NO- DEN4.5- GB7.5 5/6-ot és a BUF- DAL- ATL7- DET- CIN7- OAK 5/6-OT érdemes megjátszani ill. ezek végtelen permutációját 😀

Good Luck a Colts drukkereknek, sok nyereményt mindenkinek!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Fields kezdeni fog, amúgy a büntetést a főedző osztotta ki, tehát úgy alakítja a retorziót, ahogy ő gondolja, ez nem tartozik a ligára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
A TCU @ Texas Tech oddszát nem nézték el? Nekem a TTU tűnik esélyesebbnek...civilmanu
mi alapján?Höri
A TTU passz offense, mire a TCU felébred (eddig lassan kezdtek) már 2-3 TD előnyben lesz. Pláne ha megint az első félidőben tölti a büntetését a legjobb TCU védő (ezt mondjuk nem értem, negyedenként le lehet ülni a 2 meccses büntit?!)
Boykin megmentette a csapatot múlt héten az égéstől, de sztem a tavalyi számai jellemzőbbek.

Go Jets!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A TCU @ Texas Tech oddszát nem nézték el? Nekem a TTU tűnik esélyesebbnek...civilmanu
mi alapján?

több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
A TCU @ Texas Tech oddszát nem nézték el? Nekem a TTU tűnik esélyesebbnek...

Go Jets!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ami nekem tetszik

Troy +8 @ Arkansas State csütörtök. A Sunbelt legjobb irányítója a Troyban játszik, szerintem tartani tudják majd a lépést. Szombaton elég impresszívek voltak.

UCLA +4.5 @ Nebraska. Simán X-es meccs, akármi lehet, de nem sok különbség van játékerőben, az se feltétlen a Huskers javára.

Eastern Washington +5,5 @ Toledo. FCS csapat, de tudjuk mit műveltek az Oregon State ellen...

Maryland -7 @ UConn. Akármikor feltámadhat egy szarul teljesítő, de hátha nem most fog. A Uconn pontot is ritkán szerez ellenben CJ Brown levédekezhetetlen.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jól gondolom, hoggy a Georgia Tech veri hétvégén a Duke-ot illetve a Penn State a Central Florida-t?Bazzani
elvileg a GT-nek nyerni kéne, de Durhamben újabban csoda történik a védelemben. Az O meg mindig jó.

a PSU simán bele szaladhat a késbe a UCF ellen. Sokkal jobb atlétái vannak a Knightsnak.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól gondolom, hoggy a Georgia Tech veri hétvégén a Duke-ot illetve a Penn State a Central Florida-t?

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
PL 4. forduló:  sportmajom.blog.hu/2013/09/10/premier_league_4_fordulo_2013_szept_14

NFL Week 2:  sportmajom.blog.hu/2013/09/10/nfl_week_2_2013_szept_12

Hajrá!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
A Saints-Hawks okés, a Jets-Bucs meg necces?zinedine5
na ugye 😛davemayer
mea culpa
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Mivel nem leszek netközelben ezért már most megosztom veletek az első heti NFL-tippjeimet:

BAL-DEN NE-BUF SEA-CAR CIN-CHI MIA-CLE MIN-DET OAK-IND KC-JAX ATL-NO TB-NYJ TEN-PIT GB-SF ARI-STL NYG-DAL PHI-WAS HOU-SD

nagyrészt az esélyeseket favorizálom én is, ezek között azonban van igen necces is: ilyen pl a CHI, a DET, a TB és a WAS győzelme. Ami jó oddsú és sztem érdemes megtenni az a KC, SF, SEA, NO, HOU, esetleg még a MIA.Első héten semmiképpen sem érdemes magas összegben játszani, én ilyenkor csak kb a 40%-át teszem fel annak amit egyébként szoktam. Ha kisebb odds is elég (mondjuk egy duplázásra) ajánlom a DEN-NE-IND-PIT kombót.davemayer
3 tippem lett rossz, azokat sem játszottam nagy téttel, nekem jó lett ez az első hét, egyedül a TB vereség fáj mert annak jó oddsa volt és ha bejön durva kasza lett volna már most. A KC-SF-SEA-NO-HOU kombóval így is elég jó lett.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
A Saints-Hawks okés, a Jets-Bucs meg necces?zinedine5
na ugye 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
az a BC-s tipp elég meredek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
ehétre : Saints - 3 Tampa ellen
Boston college +14 USC ellen
Kent State +37,5 LSU ellen

ezeket gondolom biztosabbnak + megraktam Louisville - 13 Kentucky ellen
vélemények?


Twitter: azajoey
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Ejj, hogy a 90es oddsos, 8 meccsből álló buliszelvényem egy meccsen (MIN-DET) ment el...de legalább a hétfő esti rangadókra tett fogadások szépen bejöttek mind 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Holnapra én ezeket néztem ki:
Észt gól 1,72
+1 észt hendi 2,45

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
Én 7 meccsre fogadtam, ebből az SD-Hou (2) vissza van és a Jets-Tampa elment. Szisztémába raktam úgyhogy még van esély.