NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az első hét tanulsága: a ki-ki meccseket inkább hanyagolom, a BYU és a Georgia se jött be 😀 mondjuk aki látta hogy mik történtek az lehet igazán bosszús. Kár, hogy a Boise State ellenit nem tettem be a végsőbe, eléggé ki lettek végezve.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na én nyertem egy:
Northwestern, Penn State, Washington State +15 kombinációval.
Köszi Höri, jöhetnek továbbra is a tippek, majd csemegézünk.
De a többi NCAA szaki is tolhatja a tippeket.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Penn State 1.29 vs Syracuse. A Metlifeban lesz a meccs, de a Cusenak új edzője, új irányítója, új konferenciája van... szerintem nem nyernek, de a +8.5-ös spreaddel lehet őket raknám. Simában egyértelmű Penn State, Zwinak fut belül negyvenszer.
NC State 1.18 vs Lousiana Tech. A vendégeknél szerintem 2 játékos maradt tavalyról összesen. Doeren meg sikeredző emezeknél. Nagyot nem szakítunk vele, de kicsit igen.Höri
Eddig szopatunk! 😀😀
23-17 illetve 40-14

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sajnos (mint twitteren írtem) bet365-ön csak hendiről vannak a meccsek így én a Tulsa-t megtoltam.
Ha valaki véletlenül NCAA szaki és vannak bet365re való tippjei az ne tartsa magában.
Természetesen Höri mester tippjeit is várom hasonló témában, nyílván nem vagyok egyedül azon az oldalon.Bazzani
ott is lehet győztesre rakni hendi nélkül. ha rámész a meccs listára akkor a 3. oszlop.MattMiller
Na gépen tényleg van, telefonon nincs meg az opció...Bazzani
okos telefon gondolom, nálam van pedig... 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos (mint twitteren írtem) bet365-ön csak hendiről vannak a meccsek így én a Tulsa-t megtoltam.
Ha valaki véletlenül NCAA szaki és vannak bet365re való tippjei az ne tartsa magában.
Természetesen Höri mester tippjeit is várom hasonló témában, nyílván nem vagyok egyedül azon az oldalon.Bazzani
ott is lehet győztesre rakni hendi nélkül. ha rámész a meccs listára akkor a 3. oszlop.MattMiller
Na gépen tényleg van, telefonon nincs meg az opció...

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 343 — Ajmo Vatreni
én meg pont azért hagytam abba a fogadást, mert besokalltam az ilyen utolsó perces thrillerektől, önmagában is elég izgalmasak, ha még pénzem is van rajta, az már kicsit sok...jjncaa
Mint mondjuk a USC-re fogadni -22-es spreaddel.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 917 — no es importante
büdös Tulsa program low teljesítményt húzott elő 😊
de a másik 3 bejött legalább, akinek volt esze azt rakta 😀
főleg a Fresno volt magabiztos W 1 ponttal, meg az Ole Miss is utolsó percben fordított. 😀😀Höri
remélem jó tanulság volt, hogy ha nagyon ígéretesnek tűnik az odds, ott szinte mindig van valami bibi 😊
én meg pont azért hagytam abba a fogadást, mert besokalltam az ilyen utolsó perces thrillerektől, önmagában is elég izgalmasak, ha még pénzem is van rajta, az már kicsit sok...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagy sikerre való tekintettel akkor nézzük mi lesz hétvégén O_O

először a spread, hogy Bazzani örüljön.
Florida State -10 @ Pittsburgh. Ez egyből homer pick, de ha Winston jó lesz, 40 alatt nem ússza meg a PITT, ellenben a Noles nem nagyon szokott pontot kapni úgy általában.
Washington State +15.5 @ Auburn. A déliek mindig jobbak mint az északiak, de az Auburn a legutóbb látotak szerint nehezen tud előrefelé haladni. A Wazzu védelem szellősségén múlik a történet.
BYU -1 @ Virginia. JJ azt mondta, hogy ígéretes a Cavs, de a mormonoknál több az egyéniség. Kyle van Noy-ban minden bizodalmam benne van.

na és akkor hagyományos fajta, ez sokkal egyszerűbb:
Florida State 1.25 @ Pittsburgh
Penn State 1.29 vs Syracuse. A Metlifeban lesz a meccs, de a Cusenak új edzője, új irányítója, új konferenciája van... szerintem nem nyernek, de a +8.5-ös spreaddel lehet őket raknám. Simában egyértelmű Penn State, Zwinak fut belül negyvenszer.
NC State 1.18 vs Lousiana Tech. A vendégeknél szerintem 2 játékos maradt tavalyról összesen. Doeren meg sikeredző emezeknél. Nagyot nem szakítunk vele, de kicsit igen.
Northwestern 1.45 @ California. Remélhetőleg a hazaiak nem ebben a pár hónapban tanultak meg támadni.
A Washington - Boise State-nél megvárom átírják-e az oddsot ASJ eltiltása miatt. Southwickben mondjuk semennyire sem bízom.
Georgia 1.80 vs Clemson, de ez akármi lehet, csak a SEC power miatt mondom a grúzokat.

Mindenki választhat melyik tetszik. Az már ma éjjel kiderült, hogy nem lett kiszámíthatóbb a CFB idén se semmivel 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
büdös Tulsa program low teljesítményt húzott elő 😊
de a másik 3 bejött legalább, akinek volt esze azt rakta 😀
főleg a Fresno volt magabiztos W 1 ponttal, meg az Ole Miss is utolsó percben fordított. 😀😀

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
azt az egyet már én is megtanultam, hogy az amerikai foci az a sport amiben a legkönnyebben borul a papírforma. főleg a monday night-on. ott ha más nem, megéri a meglepetést tenni.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
úgy írjátok ezeket, mint akik nem látták Höri eddigi college tippjeit 😀kristof
Azt hiszem be is fejezem a koveteset a tippjeinek meg idoben, hajra Tulsa!😀 "Szoros" meccs volt.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
úgy írjátok ezeket, mint akik nem látták Höri eddigi college tippjeit 😀
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
NIU az Iowa ellen nem lehet bőven bepróbálós 2.05ért?zavi27
Az nekem is játszós témának tűnik erősen.Newman
Esetleh Huskies stadionavató a Boise ellen 1.55?zavi27
BSU-Washingtont én nem raknám, ebben a kategóriában akkor már inkább a Northwestern (1,44) a California ellen.
Nekem is lenne pár ötletem, de én nem vagyok olyan jó, mint Höri, úgyhogy inkább nem dobom nyilvánosság elé. 😀

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
NIU az Iowa ellen nem lehet bőven bepróbálós 2.05ért?zavi27
Az nekem is játszós témának tűnik erősen.Newman
Esetleh Huskies stadionavató a Boise ellen 1.55?
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
NIU az Iowa ellen nem lehet bőven bepróbálós 2.05ért?zavi27
Az nekem is játszós témának tűnik erősen.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
NIU az Iowa ellen nem lehet bőven bepróbálós 2.05ért?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
MattMiller én telóról játszok ott nincs ilyen oszlop vagy béna vagyok.
Szombaton megnézem gépen.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 708 — "Grammar maci"
Sajnos (mint twitteren írtem) bet365-ön csak hendiről vannak a meccsek így én a Tulsa-t megtoltam.
Ha valaki véletlenül NCAA szaki és vannak bet365re való tippjei az ne tartsa magában.
Természetesen Höri mester tippjeit is várom hasonló témában, nyílván nem vagyok egyedül azon az oldalon.Bazzani
ott is lehet győztesre rakni. ha rámész a meccs listára akkor a 3. oszlop.MattMiller
sőt sztem itt is meg van az ami szinte minden sportnál, az alternatív hendikep: itt nem egy megadott hendit játszol hanem te választod ki azt mekkora hendit akarsz adni. Lehet kisebbet adni mint amit alapból ad, ez nagyon jó ha vacillálsz, igaz kisebb az odds is de legalább "jön" 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Sajnos (mint twitteren írtem) bet365-ön csak hendiről vannak a meccsek így én a Tulsa-t megtoltam.
Ha valaki véletlenül NCAA szaki és vannak bet365re való tippjei az ne tartsa magában.
Természetesen Höri mester tippjeit is várom hasonló témában, nyílván nem vagyok egyedül azon az oldalon.Bazzani
ott is lehet győztesre rakni hendi nélkül. ha rámész a meccs listára akkor a 3. oszlop.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 708 — "Grammar maci"
Sajnos (mint twitteren írtem) bet365-ön csak hendiről vannak a meccsek így én a Tulsa-t megtoltam.
Ha valaki véletlenül NCAA szaki és vannak bet365re való tippjei az ne tartsa magában.
Természetesen Höri mester tippjeit is várom hasonló témában, nyílván nem vagyok egyedül azon az oldalon.Bazzani
így van, innentől karácsonyig minden héten jöhet a tippözön Höri!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Hogy a Spartak Moszkva játékosai a Shaktaros kecskékkel barátkozzanak!!! Mondjuk minek rakok EL-re...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos (mint twitteren írtem) bet365-ön csak hendiről vannak a meccsek így én a Tulsa-t megtoltam.
Ha valaki véletlenül NCAA szaki és vannak bet365re való tippjei az ne tartsa magában.
Természetesen Höri mester tippjeit is várom hasonló témában, nyílván nem vagyok egyedül azon az oldalon.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
többen írták, hogy a CFB forduló előtt legyen megint ajánló, szóval íme a mai:

amit már az NCAA csevegőbe is felírtam:
Tulsa 2.60 @ Bowling Green. Itt nem értem miért nem a Tulsa a favorit. A védelmük gyenge, de a BGSU támadósora se erős. Ennyiért simán megéri a kockázatot, nyilván nem egy vagyonért. Igazából nem láttam egy olyan erősorrendet se ahol ne lenne jóval előrébb rangsorolva a Tulsa, azzal együtt, hogy a C-USA meg a MAC ritkán találkozik egymással. Ha kételyeink vannak, akkor a Tulsa +3.5 is jó megoldás 1.90-es szorzóval.

South Carolina 1.22 vs North Carolina. Top10-es csapat az SC, tehát közvetlen élmezőny. Egy SEC élcsapat vs ACC élcsapat leosztásban pedig én mindig a SEC-re rakok szívesebben. Renner miatt van némi X faktor a UNC offenseben, de remélhetőleg Clowney-ék raknak rá olyan nyomást, hogy ne legyen ez az élete meccse.

Ole Miss 1.65 @ Vanderbilt. Ez már tökösebb vállalás, hiszen két hasonlóan fekete lónak tekinthető SEC középcsapatról van szó, de a Vandy-ben a QB és a RB (Rodgers+Stacy) is távozott, így talán első héten még nem lesznek olyan olajozottak mint a jobban együttmaradó Rebels.

Fresno State 1.23 vs Rutgers. Ebben vagyok a legbiztosabb, a Fresnónak nagy tervei vannak, de kevés BCS csapattal meccselnek, itt az első, kötelezően nyerni kell. A Rutgers ellen szól a nagy távolság, és a számukra szokatlan ellenfél offense is, egyszál Brandon Coleman nem fog csodát tenni várhatóan.

Lesz még egy Central Florida 1.05 vs Akron ami biztosan bejön, de azzal sokkal nem jutunk előrébb.

folytatás szombaton

több mint 11 éve
toxigen 9
Konkrétan arra gondoltam,hogy Ti mennyire taksáljátok az esélyeket,és nem a fogadóirodákra!

De az előttem szóló megértette,és nagyon szépen kifejtette a dolgot. Köszi!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 708 — "Grammar maci"
Azért is írtam, hogy szerintem, de nem is ismerem annyira a csapatokat, csak végiggondolva a csoportellenfeleiken mondtam. 😊adam8
Szerintem itt tipikusan nagyobb a várható haszon mint a kockázat, így én belevágnék, persze csak akkor ha mindenképpen ezt a long-term fogadást akarod választani, én azért nem szeretem ezt nagy összeggel mert gyakorlatilag 4-5 hónapig parkol a pénzed. Ha bejön akkor az adott példát figyelembe véve +60%-ot hoz, de ha ezt mondjuk minden héten játszod el akkor az adott idő alatt a többszörösét, még akkor is ha esetleg pár héten nem jönne be.

A Denver és a Pats csoportgyőzelmére is komoly esély van. Vegyük a legrosszabb esetet minden csapat életében ami egy szezonon belül eljöhet: megsérül a franchise QB. A Pats sztem még Brady nélkül is nyerne,(bár azért a Phinsre kíváncsi leszek, meglepetéscsapat lehet idén), a Denver Manning nélkül már neccesebb de ott is maximum a Chargers tudna beleköpni a levesbe...

Ez a 2 tipp így a szezon előtt teljesen vállalható sztem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal