NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 2 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
az utolsó percben benyomom a Virginia Tech +7-et is a Georgia Tech ellen. Beamer Ball!!!Höri
Én meg pont az ellenekezőjét 😕
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az utolsó percben benyomom a Virginia Tech +7-et is a Georgia Tech ellen. Beamer Ball!!!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jött ma:
Inter H (DNB)
Vaduz H
Göteborg H
Lok. Moszkva V
2,5egységből 12,9 egységMarioAna
könnyű annak, aki ennyire képben van a svájci, svéd, orosz futballal.

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
jött ma:
Inter H (DNB)
Vaduz H
Göteborg H
Lok. Moszkva V
2,5egységből 12,9 egység

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Eddig a mai St. - San meccset X-re éreztem szoros meccs, tavaly is két X, a 49ers elég gyatra az utóbbi két hétbe de elbizonytalanítottatok. Ennyire tutira mondanátok a 49ers győzelmét? 1,65 Nagy tétre igazán finom választás! Mi legyen?mr.drapp
Idegenbeli csütörtök esti csoportrangadó, haldokló Offense, sérülésektől szabdalt D, és akkor arról nem is beszéltünk, hogy a Ramsnek is do or die meccs, ráadásul nekik nem is rossz matchup. Nem egy jó érték szerintem a Niners ma. In play talán, hátha megint szarul kezd a Rams...Jakehomer
most 1.55ön áll az oddsa, ha ezt in-play 9ers vezetésnél teszed meg kapsz kb 1.10et...
én még 1.65-nél tettem meg, remélem bejön és megalapozza a hétvégémet.davemayer
Úgy értettem, hogy most megteszed és az elején gyorsan kiszállsz, ha jól kezdődik a Ninersnek.Jakehomer
az sem rossz ötlet esetleg, de ez csak az egyszeri tétes fogadásoknál lehet én pedig szeretek kötésben fogadni. inkább teszek fel mondjuk 3x100 eurót három különböző kötésre egyenként 2.50-es oddsért minthogy feltegyem a 300-at egy 2.5-esre. De most a kedvencem az 5/6-os system 1.40 feletti oddsokkal és arra feltenni 6 unitot. Ha ebből csinálsz mondjuk 5-öt és abból legalább 2 totál bejön (vagy egy teljesen és még 2 1/6-a) akkor már pozitívban vagy. Persze sok függ az oddsok nagyságától, érdemes legalább 1.60as oddsokat systemezni. Szerintem ez azért jobb mert itt sokkal jobban meg mered játszani a keményebb oddsokat is és ha 6ból csak 5 jön be azzal is 8-9 unitot nyersz már a 6-ra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Eddig a mai St. - San meccset X-re éreztem szoros meccs, tavaly is két X, a 49ers elég gyatra az utóbbi két hétbe de elbizonytalanítottatok. Ennyire tutira mondanátok a 49ers győzelmét? 1,65 Nagy tétre igazán finom választás! Mi legyen?mr.drapp
Idegenbeli csütörtök esti csoportrangadó, haldokló Offense, sérülésektől szabdalt D, és akkor arról nem is beszéltünk, hogy a Ramsnek is do or die meccs, ráadásul nekik nem is rossz matchup. Nem egy jó érték szerintem a Niners ma. In play talán, hátha megint szarul kezd a Rams...Jakehomer
most 1.55ön áll az oddsa, ha ezt in-play 9ers vezetésnél teszed meg kapsz kb 1.10et...
én még 1.65-nél tettem meg, remélem bejön és megalapozza a hétvégémet.davemayer
Úgy értettem, hogy most megteszed és az elején gyorsan kiszállsz, ha jól kezdődik a Ninersnek.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Eddig a mai St. - San meccset X-re éreztem szoros meccs, tavaly is két X, a 49ers elég gyatra az utóbbi két hétbe de elbizonytalanítottatok. Ennyire tutira mondanátok a 49ers győzelmét? 1,65 Nagy tétre igazán finom választás! Mi legyen?mr.drapp
Idegenbeli csütörtök esti csoportrangadó, haldokló Offense, sérülésektől szabdalt D, és akkor arról nem is beszéltünk, hogy a Ramsnek is do or die meccs, ráadásul nekik nem is rossz matchup. Nem egy jó érték szerintem a Niners ma. In play talán, hátha megint szarul kezd a Rams...Jakehomer
most 1.55ön áll az oddsa, ha ezt in-play 9ers vezetésnél teszed meg kapsz kb 1.10et...
én még 1.65-nél tettem meg, remélem bejön és megalapozza a hétvégémet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Eddig a mai St. - San meccset X-re éreztem szoros meccs, tavaly is két X, a 49ers elég gyatra az utóbbi két hétbe de elbizonytalanítottatok. Ennyire tutira mondanátok a 49ers győzelmét? 1,65 Nagy tétre igazán finom választás! Mi legyen?mr.drapp
Idegenbeli csütörtök esti csoportrangadó, haldokló Offense, sérülésektől szabdalt D, és akkor arról nem is beszéltünk, hogy a Ramsnek is do or die meccs, ráadásul nekik nem is rossz matchup. Nem egy jó érték szerintem a Niners ma. In play talán, hátha megint szarul kezd a Rams...

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eddig a mai St. - San meccset X-re éreztem szoros meccs, tavaly is két X, a 49ers elég gyatra az utóbbi két hétbe de elbizonytalanítottatok. Ennyire tutira mondanátok a 49ers győzelmét? 1,65 Nagy tétre igazán finom választás! Mi legyen?mr.drapp
ha online fogadsz, érdemes megvárni az inaktívok listáját (1 óra körül derül ki). Ha játszik Davis, nagyobb tét is belefér.

Ha tippszmiksz, akkor már mindegy.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
NFL Week 4:

SF-STL , BAL-BUF , CIN-CLE , CHI-DET , SEA-HOU , IND-JAX , NYG-KC , PIT-MIN , ARI-TB , NYJ-TEN , PHI-DEN , WAS-OAK , DAL-SD , NE-ATL , MIA-NO

Heti tuti: SF-CIN-IND-DEN-NO

Neccesek:
BAL győzelme szerintem necces, én még nem bízom bennük, idegenben simán sebezhetőek, itt meglepetést sejtek úgyhogy ezt a meccset én kihagyom.
CHI győzelme még neccesebb, de a Bearsnek jelenleg megvan az ereje hogy hozza ezt a találkozót, ami kérdéses hogy a Lions melyik arcát fogja mutatni. Ha jó napjuk lesz benne van a sima LIons győzelem is (de a sima Bearses is, amire én fogadni fogok 😊 )
SEA-meccs nagy rangadó, itt ez kb ugyanúgy kétesélyes mint az előző, hazai pályán a Texans az előző forduló után nagyon akarja majd a győzelmet, idegenben a Seahawks akár még ki is kaphat. Itt erősen gondolkodok egy hazain 2.10ért de egyelőre még a SEA-re tennék.
KFC-t szívem szerint megtenném de még mindig nem tudom elhinni hogy ennyire gyenge a Giants és mivel ilyen tájban szoktak feltámadni inkább ezt a meccset is kihagyom.
PIT-re szerintem érdemes tenni, a MIN nem rossz, de komoly gondjaik vannak, amennyiben a Steelers megfogja valamennyire AP-t és feltesz 20 pontot a táblára (mindegy hogyan...) megnyerhetik ezt a meccset + új irányítóval a Vikings nem biztos hogy egyből jobb is lesz.
OAK győzelmében még azelőtt is hittem hogy megláttam az oddsát, 2.35ért én ezt simán bevállalom, a meggyengült WAS idegenben képes betlizni, szerintem vasárnap jó napjuk lesz a Raiders fanoknak ismét.
DAL győzelemben kevésbé hiszek mint mondjuk a hét elején, egyszerűen az hogy ennyire elhúzzanak a csoportban túl szép hogy igaz legyen 😊 de megteszem őket mert jobb erőkből állnak mint ez a SD, de csak kevés pénzzel.
NE: ez csak egy megérzés, de szerintem ezt a meccset lemanageli BB és Brady. Görcsösen akarja majd a sikert a Falcons és ez simán lehet a vesztük is. Kicsit ez a meccs is olyan mint a Texans-féle, de itt nem nagyon gondolkodom hazai győzelemben, ettől függetlenül benne van hogy erre a meccsre összeszedik magukat újra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
mr.drapp New York Giants 33
Eddig a mai St. - San meccset X-re éreztem szoros meccs, tavaly is két X, a 49ers elég gyatra az utóbbi két hétbe de elbizonytalanítottatok. Ennyire tutira mondanátok a 49ers győzelmét? 1,65 Nagy tétre igazán finom választás! Mi legyen?mr.drapp
nem osztogatok tanácsokat csak a véleményem írom le: szerintem nyer a Frisco.davemayer
Végülis 3 oldalon olvastam róla mindenhol az ő győzelmüket várják, csak hát "elég szoros eredmény, nagy csata és nehéz megtippelni" előzményekkel.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Eddig a mai St. - San meccset X-re éreztem szoros meccs, tavaly is két X, a 49ers elég gyatra az utóbbi két hétbe de elbizonytalanítottatok. Ennyire tutira mondanátok a 49ers győzelmét? 1,65 Nagy tétre igazán finom választás! Mi legyen?mr.drapp
nem osztogatok tanácsokat csak a véleményem írom le: szerintem nyer a Frisco.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
mr.drapp New York Giants 33
Eddig a mai St. - San meccset X-re éreztem szoros meccs, tavaly is két X, a 49ers elég gyatra az utóbbi két hétbe de elbizonytalanítottatok. Ennyire tutira mondanátok a 49ers győzelmét? 1,65 Nagy tétre igazán finom választás! Mi legyen?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nézzük mit tartogat a college forduló, sok jóság nincsen, szerintem a múlt heti késő esti mákolás után ki is hagyom a spreadelést ezúttal, de ha muszáj lenne, ezeket tenném:

LSU +3 @ Georgia. Szerintem a SEC 2. legjobb csapata a Tigers, minden meccsen meggyőztek eddig idén.

Ole Miss +15.5 @ Alabama. A Rebelst mind kedveljük, a jövő csapata és a Bama nem szakadt meg ha nem volt muszáj. 4. negyedes felzárkózásra számítok. De ez így is gyenge megérzés csak.

Virginia +6.5 @ Pittsburgh. A Duke ellen nem semmi meccset hozott össze a Pitt, gyanítom még egy olyan offenzív performanszuk nem lesz, ellenben a védelem nem véletlenül volt gyenge. A Virginia nem rosszabb a Duke-nál, X-es meccs.

Oklahoma State -18.5 @ West Virginia. Brutális mélyponton a WVU, 0-37 a Maryland ellen, nincs okom rá, hogy változásra számítsak. Az OSU más karakterű, de szintén sokféleképp büntetni tudó csapat. Hazai pályán 3 TD-vel megverni a WVU-t szinte példátlan dolog, de idén ez is benne van.

sima fogadás

Minnesota 1.95 vs Iowa. Múlt héten ellenük raktam, leigázták a SJSU-t. Most sincsenek nehezebb helyzetben, ráadásul rivális az ellenfél, mindent beleadnak a hörcsögök és most ők a jobbak.
Stanford 1.25 vs Wazzu (at Seattle). Talán a helyszínnek szól az odds, én 1.1-re saccoltam volna.
Ohio State 1.33 vs Wisconsin. A BigTen favoritja ha most bukik el, az pech, de fene bánja.

több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 461
Maka.
Szemelyeskedni fogok.Vasas 3ker.
En is voltam ezekben a csapatokban.Kapuskent😉Mondjuk Kispest is volt kozte.
Amugy jo olvasgatni a bejegyzeseket.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
NFL Week 4:  sportmajom.blog.hu/2013/09/24/nfl_week_4_2013_szept_27

Premier League 6. forduló:  sportmajom.blog.hu/2013/09/24/premier_league_6_fordulo_2013_szept_28

GL mindenkinek a hétre!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mainz - Kölni H - 1,63
Bárka - Real Szocik (0-1) H - 1,38
Atlétika Madrid - Osasuna (0-1) H - 1,61
3,62 * 1,5 unit

Bielefeld - Leverkusen V - 1,4
Malaga - Almeria H - 1,65
Aston Villa - Tottham (továbbjutó) V - 1,56
West Ham - Cardiff (továbbjutó) H - 1,51
5,44 * 1 unit


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Szerintetek a Giants 2,8-ért a Chiefs ellen? Vagy túl merész?GRAFI
jobbak sokkal mint amit mutatnak és tuti valaki bele fog futni a késbe amikor minden bejön nekik. Én azt hittem ez már a Carolina ellen meglesz de rám cáfoltak, nem is kicsit... nem fogadok rájuk de benne van hogy nyernek és az odds csábító + a Chiefsnek is lesz rossz napja, lehet az már a most vasárnap is. Megteszem a Chiefst sztem majd úgyh tutira most lesz 😊davemayer
kizártnak tartom, mint giants drukker... sokkal komolyabb problémák vannak, mint 2. hét után gondoltuk... öltözőben nincs egység, az edző testvére meghalt, nem tudja felrázni a csapatot, fejben szétesett mki, még Eli is... sztem a chiefs hosszú hét után, otthon simán elver minket, ráadásul Andy az ismer is minket... szóval én nem ajánlanám a fogadást (a carolina ellenit még megtettem)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Szerintetek a Giants 2,8-ért a Chiefs ellen? Vagy túl merész?GRAFI
jobbak sokkal mint amit mutatnak és tuti valaki bele fog futni a késbe amikor minden bejön nekik. Én azt hittem ez már a Carolina ellen meglesz de rám cáfoltak, nem is kicsit... nem fogadok rájuk de benne van hogy nyernek és az odds csábító + a Chiefsnek is lesz rossz napja, lehet az már a most vasárnap is. Megteszem a Chiefst sztem majd úgyh tutira most lesz 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Szerintetek a Giants 2,8-ért a Chiefs ellen? Vagy túl merész?GRAFI
merész.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szerintetek a Giants 2,8-ért a Chiefs ellen? Vagy túl merész?
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Mai spanyol meccsekre:

Barca-Real Soc.+3
Atl. Madrid-Osasuna+3 1,9*1,44 1unit

Malaga-Almeria 1,66 1unit

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
tegnap este rakott NFL szelvényem:

Oakland @ Denver -13.5 Nyertes
Cincinnati @ Cleveland -5.5
Indianapolis @ Jacksonville -5.5
San Francisco @ St Louis -3

5 egységgel, hozhat 38-at.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Tippjeim kedd-szerda:
Barcelona - Real Sociedad 0-1 hendi H
Elche - Real Madrid 1-0 hendi V
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Csütörtökre locked in: Niners -3 @1.83

Bohóc hendi két gyengébb meccs után, a Rams a liga egyik leggyengébb csapata.Maka
sima győzelem is 1.60, ez ajándék, én már most rátettem egy nagyobb összeget

BEARS BABY!

Sir Alex immortal