NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Byrd és valószínűleg McKelvin is visszatér a Bills secondarybe, ami eddig messze a védelem legrosszabb egysége volt (hála Justin Rogersnek). Nálam ez nagyon x-es meccs, nem is teszek rá.

több mint 11 éve
mr.drapp New York Giants 33
Mit gondoltok a hajnali mérkőzésről?
Nyerhet a Cleveland?!mr.drapp
sztem nyerni fog, de nem teszek rá nagy pénzt, bennük mindig van egy totál blowout, de az hogy 6 ponton tartották múlt héten a Cincyt elég meggyőződavemayer
Kiélezett mérkőzés lesz az biztos az a baj hogy semmi olyan infot nem tudok ami nagyban befolyásolná a két csapatot mind a kettő 2-2 es és nagy bravúrt mutatott be a 4. héten. Utoljára 1,54 es odds volt a Cleveland-re,talán estére megrakom egy kisebb összeggel. Illetve valamiért under-t várok.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
NFL Week 5:

BUF-CLE , SEA-IND , KC-TEN , DET-GB , JAX-STL , NE-CIN , NO-CHI , BAL-MIA , PHI-NYG , CAR-ARI , DEN-DAL , HOU-SF , SD-OAK , NYJ-ATL

Heti tuti: GB, STL, DEN, SD, ATL



Érdekes lesz ez a hétvége, megint lehet látni az oddsokon hogy mennyire kicsi még a csapatok közti különbség, aki itt jókra tesz nagyot kaszálhat.davemayer
Majdnem azonosak a tippjeink 😊

Ami nálam más:
BUF >> CLE
BAL << MIA
PHI >> NYG

Erősnek érzem az AFC EAST-t és szerintem a NYG nem lesz képes felállni a padlóról, összeszedettebbnek érzem a PHI-t 😊Nomac
persze, az oddsból is látszik hogy nem lenne meglepetés a PHI győzelme, de összeszedettebbnek mondani őket hááát... 😊

szerintem a Giants nem engedhet meg magának egy újabb égést, lehetnek akármilyen viharvertek ennél azért jobbak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
NFL Week 5:

BUF-CLE , SEA-IND , KC-TEN , DET-GB , JAX-STL , NE-CIN , NO-CHI , BAL-MIA , PHI-NYG , CAR-ARI , DEN-DAL , HOU-SF , SD-OAK , NYJ-ATL

Heti tuti: GB, STL, DEN, SD, ATL



Érdekes lesz ez a hétvége, megint lehet látni az oddsokon hogy mennyire kicsi még a csapatok közti különbség, aki itt jókra tesz nagyot kaszálhat.davemayer
Majdnem azonosak a tippjeink 😊

Ami nálam más:
BUF >> CLE
BAL << MIA
PHI >> NYG

Erősnek érzem az AFC EAST-t és szerintem a NYG nem lesz képes felállni a padlóról, összeszedettebbnek érzem a PHI-t 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
NFL Week 5:

BUF-CLE , SEA-IND , KC-TEN , DET-GB , JAX-STL , NE-CIN , NO-CHI , BAL-MIA , PHI-NYG , CAR-ARI , DEN-DAL , HOU-SF , SD-OAK , NYJ-ATL

Heti tuti: GB, STL, DEN, SD, ATL

Neccesek:

CLE: fentebb leírtam, most 1.52-őn áll az oddsa, ennyiért sztem bevállalom főleg mert a D-jük nagyon meggyőző de nagy pénzt semmiképp sem tennék rá (főleg mivel egész idáig a Buffalo-n gondolkoztam 2.70ért 😊 )
SEA: eddig felemásan jönnek be az ilyen nagyobb oddsú tippjeim (múlt héten nem sok...) de ezt a meccset 1.73-ért simán bevállalom vendégre, a sérültjeik ellenére megnyerik ezt a meccset.
KC: ugyanúgy 1.73 az odds de ebben sokkal kevésbé vagyok biztos. Ha sikerül a KFC-nek olyan meccset produkálnia mint Philly-ben (bár inkább úgy kéne írnom hogy a Titansnek kéne olyat mint az Eaglesnek...) akkor ez az idegenbeli meccs is nyerhető a Chiefsnek. Azért náluk az 5-0-át végképp túlzásnak érzem az ő esetükben, főleg mert a Titans otthon veszélyes szinte bárkire. Lehet hogy inkább TEN győzelmet kéne rakni? ez egy igazi ki-ki meccs, csak megtippelni lehet.
NE: ha a múlt heti eredményeik fordítva lennének lehet hogy másként látnám ezt a meccset de a NE bizonyítja hogy idegenben is megy nekik még így is a szekér. Ha a TO-mutatót nem nyeri meg látványosan a Cincy Brady képes az ő D-jüket is megenni, a 2-es oddsért igen jó ajánlat sztem.
NO: sajnos a józan eszem azt diktálja hogy a NO lesz a nyertese ennek a Bears számára roppant fontos meccsnek. Ezt a meccset csak egy nagyon jó Bears D és egy teljesen összeszedett O tudja megnyerni, és még akkor is szoros lehet csak. Semleges drukkernek az 1.91 a NO-ra elég jónak tűnik, én nem fogadok rájuk, inkább megteszem majd hogy sok pont lesz (ezzel még az időjárás jelentést megvárom azért) vagy egy buliszelvényre ráteszem a Bearst hátha...
BAL: nem ajánlom ennek a meccsnek a megtippelését, itt egyik eredmény sem lenne igazi meglepetés. Egy kicsit lufinak érzem a Dolphinst még idén + Flacco sem fogja mindig 5ször eladni a labdát. Itt nem érzek akkora különbséget a 2 csapat között mint amit az odds sugall (2.40-1.60) ezért inkább ha fogadnék a vendéget tenném.
NYG: nagyon jó a Giants oddsa, 1.80ért a buliszelvényre simán ráférnek + ezt a meccset hazai pályán illik hozniuk a problémák és a 0-4 ellenére is (vagy épp azért)
CAR: nem sokszor merek a Panthersre fogadni mert szerintem nem elég megbízhatóak, de az ARI sztem annyira gyenge hogy ezt a meccset a Carolina megnyerheti idegenben is, 1.77ért bevállalható.
SF: itt inkább a sok pontot fogom megtenni, 1.38ért a SF oddsa túl alacsony igazán megérje 5/6ban játszani de túl magas a meccs kockázata hogy így előzetesen hogy a tuti szelvényre rá merjem tenni. Itt lehet meglepetés is, még ha szerintem hazai pályán ezt a meccset behúzza a Frisco, de a Texans (főleg a múlt hét után) nem fogja olcsón adni a bőrét.

Érdekes lesz ez a hétvége, megint lehet látni az oddsokon hogy mennyire kicsi még a csapatok közti különbség, aki itt jókra tesz nagyot kaszálhat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Mit gondoltok a hajnali mérkőzésről?
Nyerhet a Cleveland?!mr.drapp
sztem nyerni fog, de nem teszek rá nagy pénzt, bennük mindig van egy totál blowout, de az hogy 6 ponton tartották múlt héten a Cincyt elég meggyőző

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
mr.drapp New York Giants 33
Mit gondoltok a hajnali mérkőzésről?
Nyerhet a Cleveland?!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rubin Kazan - Zulte Waregem H 1.42
Anzsi Mahacskala - Tottenham V 1.40
Sevilla - Freiburg H 1.41
Legia Varsó - Apollon Limasszol H 1.45
Swansea - St. Gallen H 1.39

3/5-ben
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van vagy 10 meccs a college futball fordulóban ami némi agyalás után lehet, hogy megtetszene, de ami rögtön kiszúrta a szemem, az ez:

Vanderbilt (1.77) vs Missouri - Az a különbség a két csapat közt, hogy a Vandy simán lenyomja a gyengébb csapatokat, a Mizzou viszont nehezen. Most a Mizzou a gyengébb.

UCLA -5.5 @ Utah - Pontgyáros csapat lett a Bruins, 40 alatt nem állnak meg, míg a Utah örül ha eljut húszig.
Idaho +26 vs Fresno State - Ez egy tökös vállalás az FBS tán leggyengébb csapatára, de a Fresno képtelen kiütéses meccset játszani. A védelmük iszonyat, még a Cal Poly vagy a Hawaii is megtalálta a réseket. Go Vandals!
Arkansas +11 @ Florida. A QB-csere jótékony hatással lesz a gátőrökre, de akkor is. Az offense-ük siralmas, miközben az Arkansas meccsről-meccsre egyre jobb lesz! Főleg támadásban.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
ha nincs az Anderlect ez egy jó nap lehetett volna, e a minimális plusz is plusz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ekkora világi balfasz csapatot, mint a Juventus 😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Éééés már megint egy olasz csapat kúrja el az egészet 😊)JayB
ezt még a 11es előtt írtad vagy a galatára tettél? 0-1nél gondolkoztam hogy xet rakok de végül inkább nem bukok ma többet 😊

2-1egyből 2-2 OMG

Na a Leverkusen csak nyeri, megérte 5/6ot tenni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Éééés már megint egy olasz csapat kúrja el az egészet 😊)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
közben 4 kapuralövésből 0-3 az Olympiakosnak, Mitroglu mesterhármas... persze hogy most és persze hogy 10 percig gondolkoztam hogy And vagy x-et vagy az over 2.5-et tegyem-e... na mind1

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
én ma a Den Haag - Vitesse H 3.80-at vittem volna (Mathieu 1,40, A. Radwanska 1,21-gyel megtámogatva), csak a köcsög Bryan tesók úgy gondolták, hogy nem nyernek ma. szóval ugrott minden az 1,12-es odds miatt.
tudom-tudom, 1,12-ért bűn játszani, mert nem éri meg a költség-haszonban...slowmotion
ekkora oddsnál már igazán megéri az 1.12es odds hozzátétele így jogosan raktad hozzá, az más kérdés hogy kifogtad azt az 1 meccset az évben amikor buknak a Bryan tesók 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
én ma a Den Haag - Vitesse H 3.80-at vittem volna (Mathieu 1,40, A. Radwanska 1,21-gyel megtámogatva), csak a köcsög Bryan tesók úgy gondolták, hogy nem nyernek ma. szóval ugrott minden az 1,12-es odds miatt.
tudom-tudom, 1,12-ért bűn játszani, mert nem éri meg a költség-haszonban...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
én egy PSG-CSZKA-Flyers-RedWings kombóval támadtam volna ma, de már elmúlt 6 óra mire eszembe jutott, és a ruszkik megkezdték a meccset. Remélem valamelyik hoki elmegy :pHöri
remélem nem, már azokat is megraktam 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én egy PSG-CSZKA-Flyers-RedWings kombóval támadtam volna ma, de már elmúlt 6 óra mire eszembe jutott, és a ruszkik megkezdték a meccset. Remélem valamelyik hoki elmegy :p

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
sokat gondolkoztam hogy mit tegyek ma, kíváncsi vagyok mi viszi el 😊

Bayer 1.53
X vagy MU 1.45
Real 0-2 H 1.55
Anderlecht vagy X 1.45
PSG 1.62
M City- Bayern D (ha nyer a Bayern a tét visszajár) 1.95

5/6 , 6 unit - várható max 60 unitdavemayer
1szer lépte át a félpályát az olilmpiakos, 0-1, utána 11-es az anderlechtnek és persze hogy kimarad... ez vagyok én...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Azt a Bayern dolgot hogy kell megrakni?
Mármint, hogy visszajár a pénz Bayern győzelem esetén.Bazzani
bwinen "kétesély- speciális fogadás" a neve, a bet365-ön ne találtam ilyet ill. csak a döntetlenes fajtája van fent "nincs fogadás döntetlenre" címszóval.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt a Bayern dolgot hogy kell megrakni?
Mármint, hogy visszajár a pénz Bayern győzelem esetén.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
sokat gondolkoztam hogy mit tegyek ma, kíváncsi vagyok mi viszi el 😊

Bayer 1.53
X vagy MU 1.45
Real 0-2 H 1.55
Anderlecht vagy X 1.45
PSG 1.62
M City- Bayern D (ha nyer a Bayern a tét visszajár) 1.95

5/6 , 6 unit - várható max 60 unit

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Mai NHL szelvény:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/02/nhl_2013_okt_129

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
sziasztok,
a bet365-nél a telefonos visszahívás kérése szokott menni valakinek? 😊 sokadszorra sem akarnak hívni, és így nem tudok kivenni pénzt.winston
a bet365ben az a legjobb hogy állandó chatjük van, bármi problémád van mond el nekik, majd segítenek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
sziasztok,
a bet365-nél a telefonos visszahívás kérése szokott menni valakinek? 😊 sokadszorra sem akarnak hívni, és így nem tudok kivenni pénzt.