NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Folytasd.
Ugyanis nem azt mondtam, hogy ez jó üzlet, hanem azt, hogy a sportfogadás elméleti nyerő ezzel a szisztémával, és végtelen bankrollal.
Valamint a tippmixen nincs maximált tét, akárhányszor lehuzhatod ugyanazt a szelvényt. (Ahogy a neten is technikailag megoldható, hogy bármennyivel fogadj, vagy Vegasban)
És azt is figyelmen kívül hagytad, hogyha egy Milan mondjuk folyamatosan veszít, akkor az induló random 1.2-es oddsa fokozatosan emelkedik, 1.5, 1.9, stb.
Valamint attól, hogy van döntetlen, ugyanúgy két kimenetel van, az egyik, hogy nyerek (x eséllyel), a másik, hogy nem (y eséllyel.) És ebben tök mindegy, hogy a nemnyerésnek milyen lehetőségei vannak.
Az igaz, hogy lehet olyan kör, amikor 5 millió fut, 10ezerért, ami ránézésre hülyén hangzik, de attól még nem cáfolja az eredeti állításomat, hogy a sportfogadás végtelen bankrollal elméleti nyerő.Sobri Jóska
Akinek végtelen bankrollja van, az mi a faszomnak fogad?Maka
Ez egy játékelméleti felvetés.
Frappáns a kérdésed, de megint csak nem cáfolja az eredeti állítást (hogy a sportfogadás egy elméleti nyerő rendszer, kb. mint egy fonalas nyerés a sakkban), és igazából ahhoz se visz közelebb, hogy azoknak, akik random fogadgatnak hibás értékekért olyan eseményekre amiről fingjuk sincs, ráadásul szándékoltan nem az elérhető legjobb oddson megmutassa, hogy hol a hiba, miért veszteségesek, és azt, hogy a sportfogadás, ha ésszel csinálja valaki, akkor nem szerencsejáték, hanem egyfajta befektetés, üzleti modell, haszonszerzési metódus.

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Mennyi az esély hogy a WestBrom 2 hét alatt , 2 szelvényem kúrja el ? 😕Toca
Nem fogja, legalábbis nagyon ajánlom nekik....szintén zenész 😀bogec7
akkor buzitottenham, mindhármunk nevében.MarioAna
A mi nevünkben inkább akkor buziarzenál, de megértelek Téged is ... 😕

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Mennyi az esély hogy a WestBrom 2 hét alatt , 2 szelvényem kúrja el ? 😕Toca
Nem fogja, legalábbis nagyon ajánlom nekik....szintén zenész 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Mennyi az esély hogy a WestBrom 2 hét alatt , 2 szelvényem kúrja el ? 😕
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Lőlapom a fordulóra:

Chiefs -2.5 @1.90 1.1 unit
Jaguars +11 @1.90 1.1 unit
Saints @1.95 1 unit
Ravens +10/Cowboys +14/Falcons @2.05 1 unit
Packers/Chargers @1.90 1.1 unit
Panthers -1.5 @1.90 1.1 unit

Elemzésekkel teli telenovella pedig itt:  sportmajom.blog.hu/2013/10/06/nfl_week_5_2013_okt_6

Sok sikert mindenkinek!Maka
És akkor az NHL:

Hurricanes -1.5/Jets -1.5 @10.24
Canucks -1.5 @3.25

 sportmajom.blog.hu/2013/10/06/nhl_2013_okt_563

Lesz ma móka és kacagás/sírás és bebaszás.

GL & HF mindenkinek!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na mivel kiürült a kassza (hála az NCAAF-nek), így beírhatom miket raknék, anélkül, hogy megátkoznám magam.

KC -2,5@TEN (1,83)
CAR -2,5@ARI (1,9)

és lehetséges, hogy ezeket is megraknám
ATL -6,5 vs NYJ (1,46)
DEN -6,5@DAL (1,76)
SD -2,5@OAK (1,54)

és a viccesre még mennének a következők:
NO@CHI (1,8)
SF@HOU (1,44)
GB@DET (1,27)

több mint 11 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Kenbrell Thompkins (NE Patriots) @ 2.75
Jimmy Graham (NO Saints) @ 1.53
Jordy Nelson (GB Packers) @ 2.00
NYG- PHI Felett 55.5 @ 2.15

Most először kipróbálok egy ilyet, kíváncsian várom mire megyek vele, elég jók a szorzók.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a Chelsea, Parma, Atletico Madrid hozott egy jó kis hármas oddsot, ezt meglovagolva egy biztonságosabb kombit tettem még délutánra 3/4-ben:

Spurs 1.44
Arsenal 1.70
Fradi 1.44
Vidi 1.33

NFL-ből csak Chiefs, Broncos ML
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Már csak arra kellene valami kiszűrési metódust találni, hogy melyik meccset NE rakjam meg a szelvényeimen, mert többnyire 1 megy el (3/2 ok, 4/3 ok, ritkán 2/1 ok, és nem feltétlen a legnagyobb szorzójú esemény) 😀 😀.MarioAna
Biztos lesz majd a héten egy olyan óra mikor nagyon fogok unatkozni a munkahelyemen, akkor majd visszamenőleg egy-két hétre (amiket ide beírtál) kiszámolom, hogy hol állnál, ha az összes megtett unitodat elosztom az összes eseményeddel (tehát ezt a mai kombidat és háromnak venném), és ezzel az átlag egységgel megrakom az összes playedet.

Kétségem sincs afelől, hogy sokkal több pluszban állnál, mint amibe most vagy (ha abba vagy egyáltalán), főleg hogy azt is állítod, hogy gyakran csak egyen megy el.

Ha viszont így lesz, akkor kérlek ígérd meg, hogy nem kötsz csak azért, hogy 3 meg 4 legyen az odds, hanem megelégszel a zsíros duplázással is.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Folytasd.
Ugyanis nem azt mondtam, hogy ez jó üzlet, hanem azt, hogy a sportfogadás elméleti nyerő ezzel a szisztémával, és végtelen bankrollal.
Valamint a tippmixen nincs maximált tét, akárhányszor lehuzhatod ugyanazt a szelvényt. (Ahogy a neten is technikailag megoldható, hogy bármennyivel fogadj, vagy Vegasban)
És azt is figyelmen kívül hagytad, hogyha egy Milan mondjuk folyamatosan veszít, akkor az induló random 1.2-es oddsa fokozatosan emelkedik, 1.5, 1.9, stb.
Valamint attól, hogy van döntetlen, ugyanúgy két kimenetel van, az egyik, hogy nyerek (x eséllyel), a másik, hogy nem (y eséllyel.) És ebben tök mindegy, hogy a nemnyerésnek milyen lehetőségei vannak.
Az igaz, hogy lehet olyan kör, amikor 5 millió fut, 10ezerért, ami ránézésre hülyén hangzik, de attól még nem cáfolja az eredeti állításomat, hogy a sportfogadás végtelen bankrollal elméleti nyerő.Sobri Jóska
Akinek végtelen bankrollja van, az mi a faszomnak fogad?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Szóval példába ültetve:

Kipörgetsz zsinórban 60 feketét (kevés az esélye, de direkt drasztikus számot írtam), akkor eddig 1 + (2 x 1 + 1) + (4 x 1 + 1) + (8 x 1 + 1) + .... (60 faktoriális x 1 + 1) mínuszban vagy (rég elfogyott a pénzed).

61-re bejön, és +1 unitban vagy!

Felrakod a pirosra. És fekete lesz. 0-án vagy. Kezdődik minden újra. Sok kockázat, kevés haszon.Maka
Ruletten ez nem működne, mert ott limitálva van a feltehető tét, és kb 15 pörgetésnél eléred a maximumot.
Márpedid 15+ os szériák gyakorta megesnek.
(Et egyébként a d'Alembert féle játékstratégia.)
Viszont sportfogadásnál nincs maximált tét, és az események nem függetlenek egymástól (mint a ruletten), ráadásul az esély se 50-50% mint piros-feketénél, hiszen egy Barca vagy MU vagy Inter nem "vagy nyer vagy nem", az oddsok is mutatják. A topligákat (német, angol, spanyol, olasz, francia) 20 évre visszanézve sosem volt olyan nagycsapat amelyik nulla győzelemmel zárta volna a szezont.
És olyat se találtam, hogy ne szerezte volna meg első győzelmét már az első 7 fordulóban.Sobri Jóska
Végigszámolom neked a worst-case-t. Legyen a unitod tízezer, mert biztos vagy a dolgodban és van rá pénzed.

1. meccs: Ahhoz, hogy nyerj egy unitot (@1.20 mondjuk az odds) 50 ezer forintot kell felraknod - elmegy.
2. meccs: 60 ezer forintot kell nyerned (50 bukta + az 1 unit) - @1.20-ra 300 ezer forintot kell felraknod. Leikszeltek sajnos.
3. meccs: 370 ezer forintot kell nyerned (360 + 1 unit) - @1.20-as oddsra 1.8 milliót kell felraknod, a +1 unitért.

Folytassam?

De aztán bejön. +10 ezerben vagy. A kövi fordulóban újra elkezded és felraksz 50 ezret.Maka
Folytasd.
Ugyanis nem azt mondtam, hogy ez jó üzlet, hanem azt, hogy a sportfogadás elméleti nyerő ezzel a szisztémával, és végtelen bankrollal.
Valamint a tippmixen nincs maximált tét, akárhányszor lehuzhatod ugyanazt a szelvényt. (Ahogy a neten is technikailag megoldható, hogy bármennyivel fogadj, vagy Vegasban)
És azt is figyelmen kívül hagytad, hogyha egy Milan mondjuk folyamatosan veszít, akkor az induló random 1.2-es oddsa fokozatosan emelkedik, 1.5, 1.9, stb.
Valamint attól, hogy van döntetlen, ugyanúgy két kimenetel van, az egyik, hogy nyerek (x eséllyel), a másik, hogy nem (y eséllyel.) És ebben tök mindegy, hogy a nemnyerésnek milyen lehetőségei vannak.
Az igaz, hogy lehet olyan kör, amikor 5 millió fut, 10ezerért, ami ránézésre hülyén hangzik, de attól még nem cáfolja az eredeti állításomat, hogy a sportfogadás végtelen bankrollal elméleti nyerő.

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
GB-DET 55,5+ 2,05
PHI-NYG 55,5+ 2,1

Kíváncsi vagyok a véleményedre. PHI/NYG védelme nagyon harmatos, ellenben a támadókban rengeteg pont benne van, adok-kapokra számítok, csakúgy, mint a GB meccsén.../mondjuk ott lehet picit magasra tettem a pontot../
/Megnézve a statokat, tökutolsó 34,5/36,5 kapott pontokban/meccs a PHI/NYG, míg a GB is 29,3../



Maka
bogec7
Én a PHI-NYG meccse nem látom az 55 pontot igazság szerint, ezzel a Giants offense-zel.. a GB-Detroit ezzel az odds-szal tetszik.Igor
Én annyira nem tartom rossznak ezt az OFF-ot, főleg egy ilyen PHI DEF ellen, illetve egy csoportrangadón, azért a KC/CAR def elég erősnek mondható, első két meccsen meg jöttek a pontok az OFF részéről...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
GB-DET 55,5+ 2,05
PHI-NYG 55,5+ 2,1

Kíváncsi vagyok a véleményedre. PHI/NYG védelme nagyon harmatos, ellenben a támadókban rengeteg pont benne van, adok-kapokra számítok, csakúgy, mint a GB meccsén.../mondjuk ott lehet picit magasra tettem a pontot../
/Megnézve a statokat, tökutolsó 34,5/36,5 kapott pontokban/meccs a PHI/NYG, míg a GB is 29,3../



Maka
bogec7
Nem nagyon kedvelem az over/undereket, de az a meglátásom, hogy mindkettőben benne van. Ha választanom kell, akkor inkább a második meccset raknám, valamiért az az érzésem, hogy a Lions nem fog sok sót megenni a Lambeau-n.

Az Eagles szerintem kitömi a Giantset, cserébe az ő védelmük is elég harmatos, ám a védelmek is hozhatnak extra 7-14 pontot a két instabil támadófal és QB-k miatt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
GB-DET 55,5+ 2,05
PHI-NYG 55,5+ 2,1

Kíváncsi vagyok a véleményedre. PHI/NYG védelme nagyon harmatos, ellenben a támadókban rengeteg pont benne van, adok-kapokra számítok, csakúgy, mint a GB meccsén.../mondjuk ott lehet picit magasra tettem a pontot../
/Megnézve a statokat, tökutolsó 34,5/36,5 kapott pontokban/meccs a PHI/NYG, míg a GB is 29,3../



Maka
bogec7
Én a PHI-NYG meccse nem látom az 55 pontot igazság szerint, ezzel a Giants offense-zel.. a GB-Detroit ezzel az odds-szal tetszik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
GB-DET 55,5+ 2,05
PHI-NYG 55,5+ 2,1

Kíváncsi vagyok a véleményedre. PHI/NYG védelme nagyon harmatos, ellenben a támadókban rengeteg pont benne van, adok-kapokra számítok, csakúgy, mint a GB meccsén.../mondjuk ott lehet picit magasra tettem a pontot../
/Megnézve a statokat, tökutolsó 34,5/36,5 kapott pontokban/meccs a PHI/NYG, míg a GB is 29,3../



Maka

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
ezeket raktam eddig:

buli szelvény:
Rams -11.5
Giants -6.5
New England -4.5
Bears -3.5
Carolina -6.5
4/5 5x1 unit - max várható 206 unit

DET-GB több mint 53.5
NO-CHI több mint 48
New England szerez legalább 22-őt
Seahawks szerez legalább 23-at
PHI-Giants több mint 53
CAR-ARI kevesebb mint 42
5/6 6x1 unit - max várható 152 unit

kéthetes szelvény:
KC
SEA
Rams -6.5
DEN -3.5
(Giants at Bears) CHI -6.5
(Rams at Houtson) HOU
(Cincy at Bills) CIN
(GB at Baltimore) GB
7/8 8x1 unit - max várható 224 unit

"fő" szelvény:
NE
Giants
SEA
KC
NO-CHI több mint 48
4/5 5x2 unit - max várható 107 unit

még majd meccs előtt teszek még TD-kre meg pontokra, pl a Forte szerez TD-t szerintem megteszem a Bears meccsen (ezeknek is szokott lenni 1.70-1.80-as oddsuk lenni.)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
1. 10/11-es (1.90) hendit kötni a legnagyobb állatság a földön. Gyakorlatilag a sportfogadói adót (10%) leszámítva duplázhatod meg a nyereményed. DUPLÁZHATOD! Semmi értelme kötni.

2. Hosszútávon természetesen az underdogok képviselik a nagyobb értéket, hiszen a csapatok nem a hendi megszerzésére, hanem csak a győzelemre hajtanak, ha mondjuk a Rams vezet héttel 2 perccel a vége előtt, akkor futnak, nem törekszenek a coverre.

3. Látom a Broncos rendes hendijével lecsippentettél, ez jó döntés, ha nem vagy bennük biztos, ugyanakkor mivel a másik két meccsen hagytad (közel) a normális hendit, ezért számomra picit érthetetlen. Gondolom csak az odds feldobása miatt raktad bele. Nem robbansz fel, ha az első két csapat megcsinálja a covert, a Broncos meg nyer mondjuk eggyel? Csak kérdezem.

4. Az NFL-ben is kiemelten fontos elmondani, hogy az idegenbeli favoritok (a kötésedben háromból kettő) csupán csak 40% körül hozzák a covert, ami miatt (ismételten: hosszútávon) borzasztó playek. Nemhogy kötésben.

Nem lebaszás, meg nem cukkolás, basic knowledge-ként írtam tényleg. (Mit pofázok a negatív mérlegemmel, I know.)Maka
Nem veszem támadásnak nyugi, értem mire akarsz kilyukadni 😊.
1.sportingbeten néztem (tervezem, hogy váltok bet365-re egyébként), ott 1.87 volt a SEA-re az ODDS. Ezt érzem egyébként a legrizikósabb meccsemnek (szorzó is ezt mutatja). A SEA múlt héten is elég nagyot harcolt, és (nem csak) szerintem az NFL legjobb csapata most (Broncos Manning-et leszámítva), a Colts pedig otthon képes volt az erején felül teljesítő Miamitől kikapni. A SEA a meccs esélyese még idegenben is, ha pedig nyer akkor a 3 pont az könyvelhető részemről, az pedig még a -2,5-el jönne.
2.A jelenlegi JAX-et még (Blackmon visszatérésével is), ha egy középcsapatnak számító Rams nem veri meg 10 ponttal, az lenne a szezon meglepetése. A Jaguars eddig csak a SEA-nek csinált 10pontnál többet, egyébként 2, 3, és 9pontot sikerült feltenniük. A Rams pedig azért támadásban nem rossz, főleg egy ilyen védelem ellen. Nyilván nem fognak a 4. negyedben még TD-re törekedni, de nehezen hiszem, hogy addigra ne húznának el legalább 2TD-vel. 1TD+1FG-nál többel kell, hogy nyerjenek, ez nem egy lehetetlen küldetés. Ha a STL-ban nem is lehet bízni, a JAX gyengeségében igen.
3.A Dallas kiismerhetetlen csapat, meg sem lepődnék, ha nyernének ma, de minden meccsben van rizikó. Peyton ha nem sérül meg, nem valószínű hogy a Denver elbukná ezt, annyira a Boys védelme nem jó, hogy a sheriff ne szedje szét őket.
4.Idegenben pedig benne van mindig a meglepetés, de sportfogadásban nincs TUTI tipp, ugyanúgy el tud menni egy 1.1es hazai meccs is mint egy 13as.vendégre tett A SEA-től félek egyedül, de múlt héten is idegenben villantak. A Colts otthon pedig nem olyan, mint a Hawks, ezt azért bárki látja.


OFF: A szpartak-terek meccsen olyan megye3 szintű meccset láthattam, mint még soha. A csatár a kapu előtt keresztbe ellőtt labdára nem volt hajlandó rácsúszni a 85. percben, 0-0nál állásnál, még látványosan le is lassított, nehogy elérje. Haverral néztük, kiégtünk rajta. A szpartak legalább 3 gólt rúghatott volna, de olyan jó nekik otthon az X a liga egyik leggyengébb csapata ellen.
Orosz fociban mostantól egyedül a Zenit.MarioAna
1. OK, de ha itt kiszállsz, akkor dupláztad a pénzed.
2. A Rams nem középcsapat, hanem egy bottom5 csapat. Egyébként az előző két meccsükön 7 és 11 pontot szereztek (ez a támadásban nem rossz? Egyiket amúgy a Cowboys védelme ellen... 😊 ), ha már a Jags pontjait is felsoroltad. Az NFL meccsek döntő többsége 3 és 7 pont közt dől el, nem véletlenül.
3. Értem amit mondasz, én csak azt kérdezem, hogy megéri ez a néhány tizednyi extra kockázat, mikor enélkül is több mint háromszoros pénzt kaszálnál.
4. Ezzel nem lehet takarózni. De ha mégis, akkor is saját magad ellen beszélsz, nincs TUTI tipp --> kössünk össze minél többet, hátha egy elmegy belőle? Nem értem.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Szóval példába ültetve:

Kipörgetsz zsinórban 60 feketét (kevés az esélye, de direkt drasztikus számot írtam), akkor eddig 1 + (2 x 1 + 1) + (4 x 1 + 1) + (8 x 1 + 1) + .... (60 faktoriális x 1 + 1) mínuszban vagy (rég elfogyott a pénzed).

61-re bejön, és +1 unitban vagy!

Felrakod a pirosra. És fekete lesz. 0-án vagy. Kezdődik minden újra. Sok kockázat, kevés haszon.Maka
Ruletten ez nem működne, mert ott limitálva van a feltehető tét, és kb 15 pörgetésnél eléred a maximumot.
Márpedid 15+ os szériák gyakorta megesnek.
(Et egyébként a d'Alembert féle játékstratégia.)
Viszont sportfogadásnál nincs maximált tét, és az események nem függetlenek egymástól (mint a ruletten), ráadásul az esély se 50-50% mint piros-feketénél, hiszen egy Barca vagy MU vagy Inter nem "vagy nyer vagy nem", az oddsok is mutatják. A topligákat (német, angol, spanyol, olasz, francia) 20 évre visszanézve sosem volt olyan nagycsapat amelyik nulla győzelemmel zárta volna a szezont.
És olyat se találtam, hogy ne szerezte volna meg első győzelmét már az első 7 fordulóban.Sobri Jóska
Végigszámolom neked a worst-case-t. Legyen a unitod tízezer, mert biztos vagy a dolgodban és van rá pénzed.

1. meccs: Ahhoz, hogy nyerj egy unitot (@1.20 mondjuk az odds) 50 ezer forintot kell felraknod - elmegy.
2. meccs: 60 ezer forintot kell nyerned (50 bukta + az 1 unit) - @1.20-ra 300 ezer forintot kell felraknod. Leikszeltek sajnos.
3. meccs: 370 ezer forintot kell nyerned (360 + 1 unit) - @1.20-as oddsra 1.8 milliót kell felraknod, a +1 unitért.

Folytassam?

De aztán bejön. +10 ezerben vagy. A kövi fordulóban újra elkezded és felraksz 50 ezret.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Az ATMA is elmehet a .... Megtettem, hogy min. 2-vel nyernek, végigtámadják a meccset, kihagynak egy 11est, plussz Villa 10m-ről középről, védők 5 m-es körzetben nincsenek, mellélövi, majd a Celta 1 kapuralövésből belő 1et......2:1

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Ruletten ez nem működne, mert ott limitálva van a feltehető tét, és kb 15 pörgetésnél eléred a maximumot.
Márpedid 15+ os szériák gyakorta megesnek.
(Et egyébként a d'Alembert féle játékstratégia.)
Viszont sportfogadásnál nincs maximált tét, és az események nem függetlenek egymástól (mint a ruletten), ráadásul az esély se 50-50% mint piros-feketénél, hiszen egy Barca vagy MU vagy Inter nem "vagy nyer vagy nem", az oddsok is mutatják. A topligákat (német, angol, spanyol, olasz, francia) 20 évre visszanézve sosem volt olyan nagycsapat amelyik nulla győzelemmel zárta volna a szezont.
És olyat se találtam, hogy ne szerezte volna meg első győzelmét már az első 7 fordulóban.Sobri Jóska
De, van maximális tét. Még az interneten is.

Na, akkor még inkább a rossz irányba haladunk, mert ha még csak nem is a 2-es oddsot veszed fixnek (kvázi egy hendit), hanem a topcsapatok meccseit (1.10-től 1.50-ig terjedő oddson) akkor még több pénzt kell layelned. Ráadásul ez még csak nem is kétesélyes, hanem három a döntetlen miatt, még inkább rontva az esélyeiden.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Szóval példába ültetve:

Kipörgetsz zsinórban 60 feketét (kevés az esélye, de direkt drasztikus számot írtam), akkor eddig 1 + (2 x 1 + 1) + (4 x 1 + 1) + (8 x 1 + 1) + .... (60 faktoriális x 1 + 1) mínuszban vagy (rég elfogyott a pénzed).

61-re bejön, és +1 unitban vagy!

Felrakod a pirosra. És fekete lesz. 0-án vagy. Kezdődik minden újra. Sok kockázat, kevés haszon.Maka
Ruletten ez nem működne, mert ott limitálva van a feltehető tét, és kb 15 pörgetésnél eléred a maximumot.
Márpedid 15+ os szériák gyakorta megesnek.
(Et egyébként a d'Alembert féle játékstratégia.)
Viszont sportfogadásnál nincs maximált tét, és az események nem függetlenek egymástól (mint a ruletten), ráadásul az esély se 50-50% mint piros-feketénél, hiszen egy Barca vagy MU vagy Inter nem "vagy nyer vagy nem", az oddsok is mutatják. A topligákat (német, angol, spanyol, olasz, francia) 20 évre visszanézve sosem volt olyan nagycsapat amelyik nulla győzelemmel zárta volna a szezont.
És olyat se találtam, hogy ne szerezte volna meg első győzelmét már az első 7 fordulóban.

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
NFL:
SEA-IND...SEA-2,5
JAX-STL...STL-9,5
DEN-DAL...DEN-2,5
6unit * 4,134--->24,8MarioAna
Attól függetlenül, hogy bejöhet és szurkolok (nekem Jags +11-em van, szóval pont jó lesz a Rams 10 pontos győzelme 😉 ) elmondom a véleményem, amiért ezek a szelvények igen kevés találati aránnyal esnek be:

1. 10/11-es (1.90) hendit kötni a legnagyobb állatság a földön. Gyakorlatilag a sportfogadói adót (10%) leszámítva duplázhatod meg a nyereményed. DUPLÁZHATOD! Semmi értelme kötni.

2. Hosszútávon természetesen az underdogok képviselik a nagyobb értéket, hiszen a csapatok nem a hendi megszerzésére, hanem csak a győzelemre hajtanak, ha mondjuk a Rams vezet héttel 2 perccel a vége előtt, akkor futnak, nem törekszenek a coverre.

3. Látom a Broncos rendes hendijével lecsippentettél, ez jó döntés, ha nem vagy bennük biztos, ugyanakkor mivel a másik két meccsen hagytad (közel) a normális hendit, ezért számomra picit érthetetlen. Gondolom csak az odds feldobása miatt raktad bele. Nem robbansz fel, ha az első két csapat megcsinálja a covert, a Broncos meg nyer mondjuk eggyel? Csak kérdezem.

4. Az NFL-ben is kiemelten fontos elmondani, hogy az idegenbeli favoritok (a kötésedben háromból kettő) csupán csak 40% körül hozzák a covert, ami miatt (ismételten: hosszútávon) borzasztó playek. Nemhogy kötésben.

Nem lebaszás, meg nem cukkolás, basic knowledge-ként írtam tényleg. (Mit pofázok a negatív mérlegemmel, I know.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy online melyik sportfogadásokkal foglalkozó oldalnak legyek a "tagja", mit ajánlotok, jó szívvel? Melyikre esküsztök? 😀JC6
Bet365, Pinnacle Sports, Ladbrokes. Ezekre esküszöm. Ha szeretsz focira rakni, akkor William Hill.

De egyszerűbb úgy, hogy hova ne: bwin, sportingbet, bet-at-home, betclic, tippmixpro. Ezek futnak itthon a legjobb marketinggel, ide regel a legtöbb magyar - messze a legrosszabb oddsokat és kínálatot nyújtó irodák, kevés bónusszal, tipp visszavonásokkal és törlésekkel, gyenge supporttal.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy online melyik sportfogadásokkal foglalkozó oldalnak legyek a "tagja", mit ajánlotok, jó szívvel? Melyikre esküsztök? 😀
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Szóval példába ültetve:

Kipörgetsz zsinórban 60 feketét (kevés az esélye, de direkt drasztikus számot írtam), akkor eddig 1 + (2 x 1 + 1) + (4 x 1 + 1) + (8 x 1 + 1) + .... (60 faktoriális x 1 + 1) mínuszban vagy (rég elfogyott a pénzed).

61-re bejön, és +1 unitban vagy!

Felrakod a pirosra. És fekete lesz. 0-án vagy. Kezdődik minden újra. Sok kockázat, kevés haszon.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom