NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
A Patsre én nem raknék. Rob Ryan védelmei rendszeresen megszívatnak minket.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
NFL Week 6:

NYG-CHI , STL-HOU , GB-BAL , PIT-NYJ , DET-CLE , CIN-BUF , PHI-TB , CAR-MIN , OAK-KC , JAX-DEN , TEN-SEA , NO-NE , ARI-SF , WAS-DAL , IND-SD

Heti tuti:
CHI, HOU, CIN, KC, SEA, SF, DAL 4,82 odds jelenleg, ez sztem elég jó, még a DAL nélkül is 3.40

Neccesek:
GB: az eheti legtutibb nagy oddsú tippem a GB győzelme, a BAL eddig is képes volt érdekes meccseket produkálni a szezonban (mondjuk főleg idegenben), lehet hogy izzadós győzelem lesz ez a Packersnek de sztem behúzzák CM nélkül is. 1.73-ért kitűnő az oddsa.
NYJ: ebben kevésbé vagyok biztos de a Falcons elleni teljesítmény meggyőzött. Túl nagy összeget nem tennék rá mivel a PIT bye weekről valószínűleg összeszedettebben jön majd vissza, itt lehet "meglepetés".
DET: ez egy nagyon érdekes meccs lesz, jól néz ki a CLE idén, de nem hiszem hogy ezt is megnyerhetik, azért a Lions náluk jobb csapat. Ez a meccs is 1.70-es, akár ajándék is lehet.
PHI: A PHI erőt meríthet a múlt heti teljesítményből, ha viszi őket tovább a lendület ez is meglehet. A TB-re egy fillért sem tennék... 1, 87 (!)-ért ez is nagyon simán bejöhet.
MIN: Sajnos az összes NFC North-os csapat nyerni fog véleményem szerint. A CAR nem egy világverő alakulat idegenben (sem), ezt bizonyították a múlt héten is. A Vikings is bye weekről jön vissza, az utolsó esélyük az életben maradásra, jobb erőkből is állnak mint a Panthers, nem is értem itt miért ilyen magas az odds, 1,73-ért ez tükörsimán is bejöhet akár.
DEN Hendikep: szerintem megjátszom majd azt a rekord nagyságú hendikeppet, 30 ponttal simán jobb szerintem ez a DEN.
NE: na ez a meccs nagy talány. A NE a Belichick-érában ha kikapott utána valami brutálisan jó a győzelmi aránya, mindössze 2szer kaptak ki ismét. Ha lesz Gronk én inkább rájuk tennék, Bradynek megint lesz egy stabil játszótársa, ha a többiek is hozzák magukat és a D 25 pontnál vagy az alatt tartja a NO-t akkor meglesz sztem ismét a W. Nem nagy kockázat a vendég siker sem, ha nem lenne Gronk azt tennék, de ő akkora faktor lesz sztem már most ( a hazai pályával együtt) ami a NE felé billenti a mérleg nyelvét.
IND: Ez a kedvenc tippem a héten. Magas az oddsa (1.80), a Colts pedig nagyon egyben van. Megnéztem a SEA elleni meccsüket, maximálisan elegek ahhoz hogy ezt a meccset behúzzák idegenben is. Nem lesz feltétlenül egyszerű ha Riversnek jó napja van, de ha nem (ami többször szokott) akkor sima vendég.

NFC North-ra sztem érdemes ezen a héten fogadni, szvsz mind nyerni fog.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
1. harmad:

Kings 3 - 0 Senators

Zsebben a -1.5, nem? WRONG! 3-3. Három nap alatt másodszor bazdmeg.

EDIT: Persze két harmad tökvakarás után a hosszabbításban fél perc alatt gólt basznak és nyernek. Kurva nehezen nyelem le ezeket napról-napra.Maka
engem a Flames szívatott meg, háromból háromszor.
ok, tudom, így állnak bosszút rajtam, hogy rendszeresen ellenük fogadok, de akkor is...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
eaglesmcnabb
dobná(d) bele inkább a Dunába, nagyobb haszna lenne 😛davemayer
kb....andorra még gólt se rúgott! bár az észtek elleni 1-0 bizakodásra adhat okot. 😀😀😀Divat
ja én a magyarokban nem hiszek... 😛 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
eaglesmcnabb
dobná(d) bele inkább a Dunába, nagyobb haszna lenne 😛davemayer
kb....andorra még gólt se rúgott! bár az észtek elleni 1-0 bizakodásra adhat okot. 😀😀😀

|
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Holnapra két meccset lőttem:
Anglia - Montenegro H
Ukrajna - Lengyelország H
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
1. harmad:

Kings 3 - 0 Senators

Zsebben a -1.5, nem? WRONG! 3-3. Három nap alatt másodszor bazdmeg.

EDIT: Persze két harmad tökvakarás után a hosszabbításban fél perc alatt gólt basznak és nyernek. Kurva nehezen nyelem le ezeket napról-napra.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hétvégi college bigten tippek. nem vagyok túl izgatott a kínálatot látva sajnos.

Nebraska -14 @ Purdue. Az egyik csapat 17, a másik 42-t átlagol. Ha a deles kezdés miatt nem alszanak be Martinezék, akkor mócsingolásra számítok.
Northwestern +10.5 @ Wisconsin. Rangadó, lehet a Wildcats nyer.
Michigan -2 @ Penn State. Remélem elmegy 😛Höri
Hiba a rendszerben, nem volt még olyan hét idáig, ahol volt olyan 2 meccs, amit mindketten raknánk.... 😀
A Nebraska szvsz a hét legbiztosabb pickje és a Northwestern ilyen mértékű alulértékelése is érthetetlen számomra.

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Mára két puck line:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/09/nhl_2013_okt_157

Hajrá, hajrá!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Ezzel csak az a probléma, hogy beten 15000 alatt nem lehet pénzt kivenni. 😊Newman
csak pontosítás végett, bet365-n 14ezer a minimum 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
eaglesmcnabb
dobná(d) bele inkább a Dunába, nagyobb haszna lenne 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ezzel csak az a probléma, hogy beten 15000 alatt nem lehet pénzt kivenni. 😊

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Full kezdőnek, ki nem tudja értelmezni, két mondatban hogy lehetne összefoglalni?

Nyisson számlát még ma és igényelje 100% kezdő bónuszát.
A bónusz igényléséhez, kérjük, kövesse az alábbi egyszerű lépéseket:
Nyisson számlát, fizessen be 1.500 Ft-ot* vagy többet, és feljogosító befizetése 100%-ig jogosult lesz egy bónuszra, legfeljebb 15.000 Ft* értékben.
Számlanyitás után e-mailben küldünk Önnek egy NCDBP-re végződő 10 jegyű ajánlatkódot. Bónusza igényléséhez egyszerűen hajtson végre egy feljogosító befizetést, majd kattintson a Szolgáltatások alatt, az Ügyfelekben található Ajánlatkód megadására és adja meg az ajánlatkódot.
Amennyiben nem kapta meg az NCDBP-re végződő ajánlatkódot vagy szeretné megváltoztatni e-mail címét, kérjük, látogasson el az Ügyfelek oldalra.
Hogy bónuszával fogadhasson, egyszerűen játssza meg befizetésének összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon. Befizetését és bónuszát háromszor kell megjátszania a kifizetés előtt.JC6
a bet365ben az a legjobb hogy van chatjük, ha bármit nem értesz kérdezz rá ott és elintézik. Amúgy nem emlékszem már teljesen de a welcome bonusuknál tedd fel a teljes összeget amit befizettél és ha elbuktad visszakapod vagy ilyesmi. Ha nem kapod meg a mailt az sem baj nekem is volt olyan bónuszom náluk amit chaten keresztül érvényesítettek.davemayer
Mi értelme felrakni egyben, és esetleg elbukni az egészet, mikor akár 2x-es tőkével is elkezdheti a sportfogadást, ahogy ő alapból szerette volna..
Felraksz x összeget, 15ezerig megkapod bónuszként egyből, de a bónusz összegét csak akkor veheted ki, ha (befizetett pénz+bónusz) 3x-sát 2megforgattad", mindaddig a bónusz értéke nem lesz jelen a kivehető egyenlegen..bogec7
nekem egyszerűbb volt az "ingyenpénzt" egyben, 1-1 meccsre feltenni és úgy kivehetővé tenni.davemayer
Mondjuk mindez az egyenlegetdől függ..
Én 9-el kezdtem, ergó nekem jópár unitnyi pénz volt az 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Full kezdőnek, ki nem tudja értelmezni, két mondatban hogy lehetne összefoglalni?

Nyisson számlát még ma és igényelje 100% kezdő bónuszát.
A bónusz igényléséhez, kérjük, kövesse az alábbi egyszerű lépéseket:
Nyisson számlát, fizessen be 1.500 Ft-ot* vagy többet, és feljogosító befizetése 100%-ig jogosult lesz egy bónuszra, legfeljebb 15.000 Ft* értékben.
Számlanyitás után e-mailben küldünk Önnek egy NCDBP-re végződő 10 jegyű ajánlatkódot. Bónusza igényléséhez egyszerűen hajtson végre egy feljogosító befizetést, majd kattintson a Szolgáltatások alatt, az Ügyfelekben található Ajánlatkód megadására és adja meg az ajánlatkódot.
Amennyiben nem kapta meg az NCDBP-re végződő ajánlatkódot vagy szeretné megváltoztatni e-mail címét, kérjük, látogasson el az Ügyfelek oldalra.
Hogy bónuszával fogadhasson, egyszerűen játssza meg befizetésének összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon. Befizetését és bónuszát háromszor kell megjátszania a kifizetés előtt.JC6
a bet365ben az a legjobb hogy van chatjük, ha bármit nem értesz kérdezz rá ott és elintézik. Amúgy nem emlékszem már teljesen de a welcome bonusuknál tedd fel a teljes összeget amit befizettél és ha elbuktad visszakapod vagy ilyesmi. Ha nem kapod meg a mailt az sem baj nekem is volt olyan bónuszom náluk amit chaten keresztül érvényesítettek.davemayer
Mi értelme felrakni egyben, és esetleg elbukni az egészet, mikor akár 2x-es tőkével is elkezdheti a sportfogadást, ahogy ő alapból szerette volna..
Felraksz x összeget, 15ezerig megkapod bónuszként egyből, de a bónusz összegét csak akkor veheted ki, ha (befizetett pénz+bónusz) 3x-sát 2megforgattad", mindaddig a bónusz értéke nem lesz jelen a kivehető egyenlegen..bogec7
nekem egyszerűbb volt az "ingyenpénzt" egyben, 1-1 meccsre feltenni és úgy kivehetővé tenni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Full kezdőnek, ki nem tudja értelmezni, két mondatban hogy lehetne összefoglalni?

Nyisson számlát még ma és igényelje 100% kezdő bónuszát.
A bónusz igényléséhez, kérjük, kövesse az alábbi egyszerű lépéseket:
Nyisson számlát, fizessen be 1.500 Ft-ot* vagy többet, és feljogosító befizetése 100%-ig jogosult lesz egy bónuszra, legfeljebb 15.000 Ft* értékben.
Számlanyitás után e-mailben küldünk Önnek egy NCDBP-re végződő 10 jegyű ajánlatkódot. Bónusza igényléséhez egyszerűen hajtson végre egy feljogosító befizetést, majd kattintson a Szolgáltatások alatt, az Ügyfelekben található Ajánlatkód megadására és adja meg az ajánlatkódot.
Amennyiben nem kapta meg az NCDBP-re végződő ajánlatkódot vagy szeretné megváltoztatni e-mail címét, kérjük, látogasson el az Ügyfelek oldalra.
Hogy bónuszával fogadhasson, egyszerűen játssza meg befizetésének összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon. Befizetését és bónuszát háromszor kell megjátszania a kifizetés előtt.JC6
a bet365ben az a legjobb hogy van chatjük, ha bármit nem értesz kérdezz rá ott és elintézik. Amúgy nem emlékszem már teljesen de a welcome bonusuknál tedd fel a teljes összeget amit befizettél és ha elbuktad visszakapod vagy ilyesmi. Ha nem kapod meg a mailt az sem baj nekem is volt olyan bónuszom náluk amit chaten keresztül érvényesítettek.davemayer
Mi értelme felrakni egyben, és esetleg elbukni az egészet, mikor akár 2x-es tőkével is elkezdheti a sportfogadást, ahogy ő alapból szerette volna..
Felraksz x összeget, 15ezerig megkapod bónuszként egyből, de a bónusz összegét csak akkor veheted ki, ha (befizetett pénz+bónusz) 3x-sát "megforgattad", mindaddig a bónusz értéke nem lesz jelen a kivehető egyenlegen..

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hétvégi college bigten tippek. nem vagyok túl izgatott a kínálatot látva sajnos.

Nebraska -14 @ Purdue. Az egyik csapat 17, a másik 42-t átlagol. Ha a deles kezdés miatt nem alszanak be Martinezék, akkor mócsingolásra számítok.
Northwestern +10.5 @ Wisconsin. Rangadó, lehet a Wildcats nyer.
Michigan -2 @ Penn State. Remélem elmegy 😛

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Full kezdőnek, ki nem tudja értelmezni, két mondatban hogy lehetne összefoglalni?

Nyisson számlát még ma és igényelje 100% kezdő bónuszát.
A bónusz igényléséhez, kérjük, kövesse az alábbi egyszerű lépéseket:
Nyisson számlát, fizessen be 1.500 Ft-ot* vagy többet, és feljogosító befizetése 100%-ig jogosult lesz egy bónuszra, legfeljebb 15.000 Ft* értékben.
Számlanyitás után e-mailben küldünk Önnek egy NCDBP-re végződő 10 jegyű ajánlatkódot. Bónusza igényléséhez egyszerűen hajtson végre egy feljogosító befizetést, majd kattintson a Szolgáltatások alatt, az Ügyfelekben található Ajánlatkód megadására és adja meg az ajánlatkódot.
Amennyiben nem kapta meg az NCDBP-re végződő ajánlatkódot vagy szeretné megváltoztatni e-mail címét, kérjük, látogasson el az Ügyfelek oldalra.
Hogy bónuszával fogadhasson, egyszerűen játssza meg befizetésének összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon. Befizetését és bónuszát háromszor kell megjátszania a kifizetés előtt.JC6
a bet365ben az a legjobb hogy van chatjük, ha bármit nem értesz kérdezz rá ott és elintézik. Amúgy nem emlékszem már teljesen de a welcome bonusuknál tedd fel a teljes összeget amit befizettél és ha elbuktad visszakapod vagy ilyesmi. Ha nem kapod meg a mailt az sem baj nekem is volt olyan bónuszom náluk amit chaten keresztül érvényesítettek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Full kezdőnek, ki nem tudja értelmezni, két mondatban hogy lehetne összefoglalni?

Nyisson számlát még ma és igényelje 100% kezdő bónuszát.
A bónusz igényléséhez, kérjük, kövesse az alábbi egyszerű lépéseket:
Nyisson számlát, fizessen be 1.500 Ft-ot* vagy többet, és feljogosító befizetése 100%-ig jogosult lesz egy bónuszra, legfeljebb 15.000 Ft* értékben.
Számlanyitás után e-mailben küldünk Önnek egy NCDBP-re végződő 10 jegyű ajánlatkódot. Bónusza igényléséhez egyszerűen hajtson végre egy feljogosító befizetést, majd kattintson a Szolgáltatások alatt, az Ügyfelekben található Ajánlatkód megadására és adja meg az ajánlatkódot.
Amennyiben nem kapta meg az NCDBP-re végződő ajánlatkódot vagy szeretné megváltoztatni e-mail címét, kérjük, látogasson el az Ügyfelek oldalra.
Hogy bónuszával fogadhasson, egyszerűen játssza meg befizetésének összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon. Befizetését és bónuszát háromszor kell megjátszania a kifizetés előtt.
több mint 11 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Pats drukerként elég érdekesnek tartom az oddsokat. Esélyesebbnek tartom a Saintes, jó befektetés lehetne a hétvégére. Még gondolkodom rajta 😊
NO Saints - 2,15
NE Patriots - 1,74
Bet365
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
hmm, 1,76-ért csak számomra tetszetős a TEN+14,5 -- SEA ?

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
-14.74 unit. Ez a hét vízválasztó lesz.Maka
szerintem te jövőre tankolsz.

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
csütörtökre a Bears -7,5 (1.91) szerintem simán jó, muszáj nyerniük hazai pályán az előző heti égés után, a Giants meg elég harmatos idén 😊
pénteken meg a csodacsapatunk játszik a hollandokkal, 1.83-ért a mindkét csapat szerez gólt simán vállalható. akár 4.40-es oddsért a mindkét csapat szerez gólt az első félidőben is jó lehet.Dexxter Tailor
és nálunk ki lő gólt?
a Bearst én inkább -6-tal tenném, az 1 TDnél nagyobb különbség csak akkor lenne igazán jó ha végig uraljuk a meccset és elhúzunk, nem biztos hogy így lesz.davemayer
majd a hollandok megszánnak minket és lőnek egy öngólt 😊
a bears meg simán kézben fogja tartani a meccset, elisát szétfogja zúzni a fal


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
csütörtökre a Bears -7,5 (1.91) szerintem simán jó, muszáj nyerniük hazai pályán az előző heti égés után, a Giants meg elég harmatos idén 😊
pénteken meg a csodacsapatunk játszik a hollandokkal, 1.83-ért a mindkét csapat szerez gólt simán vállalható. akár 4.40-es oddsért a mindkét csapat szerez gólt az első félidőben is jó lehet.Dexxter Tailor
és nálunk ki lő gólt?
a Bearst én inkább -6-tal tenném, az 1 TDnél nagyobb különbség csak akkor lenne igazán jó ha végig uraljuk a meccset és elhúzunk, nem biztos hogy így lesz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
csütörtökre a Bears -7,5 (1.91) szerintem simán jó, muszáj nyerniük hazai pályán az előző heti égés után, a Giants meg elég harmatos idén 😊
pénteken meg a csodacsapatunk játszik a hollandokkal, 1.83-ért a mindkét csapat szerez gólt simán vállalható. akár 4.40-es oddsért a mindkét csapat szerez gólt az első félidőben is jó lehet.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!