NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
HOU-KC-SF-SEA nagy pénzzel mehet szerintetek?bálnalekvár
Mennyi az a nagy pénz?Sobri Jóska
mit érdekel az téged? mindenkinek más.davemayer
Pont ezért.
Ha tudnám neki mennyi, nem kérdezném.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
2 perccel bankzárás után sikerült oda érnem, így ezen a héten se tudok játszani. (L)
Legalább jinx nélkül leírhatom az NCAAF és NFL tippjeimet:

NCAAF:
Texas A&M -5,5 @ Mississippi (1,83) - Szar az A&M védelme, szóval könnyen shootout lehet ennek a vége, de ebben egyértelműen az előbbi csapat az erősebb.
Nebraska -13,5@Purdue (1,76) - A Purdue gyenge idén, szerintem ez a legbiztosabb spread erre a hétre.
Virginia Tech -6,5 vs Pittsburgh - Thomas kezd belendülni (=nem úgy néz ki, mint egy bottom 5 irányító.. :p), a védelem meg országos szinten is elit, ezt hazai pályán legalább 2 TD-vel hozni kéne.

de van sok, ami tetszik még, ilyen pl:
Oregon -13,5@Washington (1,83) - Szvsz nem lesz olyan szoros, mint ahányan annak várják. Sankey és Price kitűnő játékosok, de az Oregont csúcsformában még a Bama se tudná lenyomni szerintem, dominálni fogják a meccset.
Maryland -6,5 vs Virginia - a csúnya FSU ellen vereségnek a levét a Virginia fogja meginni.
NC State -6,5 vs Syracuse - Meglepő vereséget szenvedett a USF-től az NC State, össze kell szedniük magukat, ami szerintem sikerül is és legalább 2TD-t vernek a ACC újoncra.
Marshall -9,5 @ FAU - Cato az Isten.
Houston -8,5 vs Memphis - Ez a spread csak annak szólhat, hogy Memphis közel járt előző héten az UCF-hez, pedig nálam ez is sima.
Baylor -16,5 @ KSU - Újabb 60 pont a Baylornak, ezzel a KSU nem tud lépést tartani.

Ebben a sorrendben.
A Northwestern-nel kapcsolatban renováltam álláspontomat, mert elfelejtettem, hogy a Wisconsin most jön bye weekről.

NFL:
Itt nincs magyarázat, a 4 legbiztosabb spread szerintem egyértelműen ezek. (fr*nc egye meg azt az 5 percet...)
IND -1,5@SD
CIN -6,5@BUF
DET -2,5@CLE
DAL -3,5 vs WAS

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Én ezekkel támadok ma:
Izland-Ciprus H
Hollandia-Magyarország 2,5 over

Német-Ír H
Svéd-Ausztria H
Albánia-Svájc X2
Luxemburg-Orosz V
Görög-Szlovák H
Spanyol-Fehérorosz H

Örmény-Bulgária X2
Dánia-Olasz 1X
Észt-Török V
Ukrán-Lengyel H
Angol-Montenegro (0-3) V

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Holnapi válogatott meccsek:

Örmény vagy x 1.62
Dánia vagy x 1.40 (sima Dánia-t nem nagyon merek, de lehet hogy megteszem, 2.35ért jónak tűnik)
Horvátország- Belgium D
Moldova H 1.05
Csehország V 1.16
Ukrajna-Lengyelország D
Albánia-Svájc DV Svájcnak elég az X és egyáltalán nem biztos hogy nyerni fognak
Oroszország V 1.06
Görögország HD (nyerni akarnak majd a görögök az tuti, kérdés sikerül-e 1-0ra...)
Németo. H 1.16
Svédország H 1.70
Szlovénia H 2.30
Wales vagy X 1.33 (esetleg H 2.20)
Anglia H 1.33
Portugália H 1.18
Spanyolország H 1.06davemayer
örményekre nem mernék tenni, hazai pályán még a veretes máltaiaktól is sikerült kikapniuk.
dánok dettó ugyanezek, nyerni szerintem biztos nem fognak, én inkább DV-t tennék rá, mint HD-t.slowmotion
de azt tudod hogy az olaszokat ez a meccs már nem érdekli ugye? az örményekre sztem nem fogok fogadni, de sztem nem nyernek a bolgárok.davemayer
na, ott megy a levesbe a félelmem, vezetnek a zörmények gólok meg létszám tekintetében is.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
HOU-KC-SF-SEA nagy pénzzel mehet szerintetek?bálnalekvár
Mennyi az a nagy pénz?Sobri Jóska
mit érdekel az téged? mindenkinek más.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
HOU-KC-SF-SEA nagy pénzzel mehet szerintetek?bálnalekvár
Mennyi az a nagy pénz?

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
HOU-KC-SF-SEA nagy pénzzel mehet szerintetek?bálnalekvár
mind a négy elég egyértelműnek tűnik, szóval az egyik tuti el fog menni 😉Dexxter Tailor
szóval inkább inkább a nagy tét negyedével rakd meg mind a négynek az ellenkezőjét 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ma eléggé hullámvölgybe kerültem,de a veszprém hendi és a stephens tenisz kirántott a szarból.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
HOU-KC-SF-SEA nagy pénzzel mehet szerintetek?bálnalekvár
mind a négy elég egyértelműnek tűnik, szóval az egyik tuti el fog menni 😉


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
HOU-KC-SF-SEA nagy pénzzel mehet szerintetek?

akkorisredskins
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Mai bukók.

 sportmajom.blog.hu/2013/10/10/nhl_2013_okt_178

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Ezzel csak az a probléma, hogy beten 15000 alatt nem lehet pénzt kivenni. 😊Newman
csak pontosítás végett, bet365-n 14ezer a minimum 😊bogec7
Micsoda, ez komoly?! 14 ezernel kevesebbet nem vehetek ki a bet365on? Akkor hagyom a francba azt az oldalt.zavi27
ROFL, miért, mennyit szeretnél minimum kivenni? máshol sem sokkal kevesebb.davemayer
hat kisebb tettekkel nyerek mondjuk 3-4-5 ezret es akkor azt kiveszem es jatszok mondjuk tovabb par 100 forinttal. Tobb ezreket en nem fogok mindig felrakni tetnek. Erdekes a befizetes mar lehet 1500 ft is.zavi27
máshol a neten sem sokkal jobb, pl a bwinen 10 EUR a minimum befizetés, 30 a minum kivétel. Gondolom a tippmixpro-n is van difi a kettő között. Ha ez túl nagy probléma (mármint hogy nem jutsz egyből a pénzedhez csak ha egy szintet elértél) akkor inkább tényleg tippmixelj, csak ott meg gyengébbek az oddsok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Ezzel csak az a probléma, hogy beten 15000 alatt nem lehet pénzt kivenni. 😊Newman
csak pontosítás végett, bet365-n 14ezer a minimum 😊bogec7
Micsoda, ez komoly?! 14 ezernel kevesebbet nem vehetek ki a bet365on? Akkor hagyom a francba azt az oldalt.zavi27
ROFL, miért, mennyit szeretnél minimum kivenni? máshol sem sokkal kevesebb.davemayer
hat kisebb tettekkel nyerek mondjuk 3-4-5 ezret es akkor azt kiveszem es jatszok mondjuk tovabb par 100 forinttal. Tobb ezreket en nem fogok mindig felrakni tetnek. Erdekes a befizetes mar lehet 1500 ft is.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Ezzel csak az a probléma, hogy beten 15000 alatt nem lehet pénzt kivenni. 😊Newman
csak pontosítás végett, bet365-n 14ezer a minimum 😊bogec7
Micsoda, ez komoly?! 14 ezernel kevesebbet nem vehetek ki a bet365on? Akkor hagyom a francba azt az oldalt.zavi27
ROFL, miért, mennyit szeretnél minimum kivenni? máshol sem sokkal kevesebb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
nem hiszem hogy az olaszokat a szezon kellős közepén ez a számukra barátságos meccsel felérő "küzdelem" fogja érdekelni csak azért , mert vannak helyek a keretben. Azért nem most fognak küzdeni, hanem februártól. Most kb mindnek az van az agyában hogy tudják le ezt a meccset sérülés nélkül aztán koncentráljunk újra a klubokra. Lehet hogy nem sok gólt lőnek a dánok de pl ha ők szereznek egyet nem hiszem hogy az olasz válogatott kaparna az x-ért akár... Én nem jó szívvel tennék az olaszokra, sztem nem fognak a győzelemért hajtani, a dán vagy x jó előzetesen. Még ha megszerzik az olaszok a vezetést akkor sem tennék a győzelmükre, ez nekik nem tétmeccs és láttuk a sok gagyi barátságos ,meccsel világszerte hogy mit is jelent ez. Akkor már tényleg inkább az hogy a bolgárok nyernek, de idegenben arra sem tennék lelkifurdalás nélkül.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Ezzel csak az a probléma, hogy beten 15000 alatt nem lehet pénzt kivenni. 😊Newman
csak pontosítás végett, bet365-n 14ezer a minimum 😊bogec7
Micsoda, ez komoly?! 14 ezernel kevesebbet nem vehetek ki a bet365on? Akkor hagyom a francba azt az oldalt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Holnapi válogatott meccsek:

Örmény vagy x 1.62
Dánia vagy x 1.40 (sima Dánia-t nem nagyon merek, de lehet hogy megteszem, 2.35ért jónak tűnik)
Horvátország- Belgium D
Moldova H 1.05
Csehország V 1.16
Ukrajna-Lengyelország D
Albánia-Svájc DV Svájcnak elég az X és egyáltalán nem biztos hogy nyerni fognak
Oroszország V 1.06
Görögország HD (nyerni akarnak majd a görögök az tuti, kérdés sikerül-e 1-0ra...)
Németo. H 1.16
Svédország H 1.70
Szlovénia H 2.30
Wales vagy X 1.33 (esetleg H 2.20)
Anglia H 1.33
Portugália H 1.18
Spanyolország H 1.06davemayer
örményekre nem mernék tenni, hazai pályán még a veretes máltaiaktól is sikerült kikapniuk.
dánok dettó ugyanezek, nyerni szerintem biztos nem fognak, én inkább DV-t tennék rá, mint HD-t.slowmotion
de azt tudod hogy az olaszokat ez a meccs már nem érdekli ugye? az örményekre sztem nem fogok fogadni, de sztem nem nyernek a bolgárok.davemayer
az olaszok ugyanabban a helyzetben vannak, mint a hollandok: már a jövő évi helyekre megy a harc. a dánok meg győzelmi kényszerben lesznek egy olyan csapat ellen, amelyiknek a génjeiben inkább jelen van a catenaccio, mint a szélen vezetett megkerülős támadások.
persze akárhogy alakulhat a meccs, de ha nem találnak a meccs elején egy gólt az északiak, akkor könnyen görcsössé válhatnak. az megvan, ugye, hogy a góljaik több mint felét négy hátvéd szerezte, és a középhátvédjük a gólkirály?
tudom, tudom, nekünk is volt olyan, hogy Sebők Vili volt a legeredményesebb, meg Vanczák is több gólt rúgott, mint mondjuk Szalait leszámítva az egész támadószekció, de akkor is...
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Holnapi válogatott meccsek:

Örmény vagy x 1.62
Dánia vagy x 1.40 (sima Dánia-t nem nagyon merek, de lehet hogy megteszem, 2.35ért jónak tűnik)
Horvátország- Belgium D
Moldova H 1.05
Csehország V 1.16
Ukrajna-Lengyelország D
Albánia-Svájc DV Svájcnak elég az X és egyáltalán nem biztos hogy nyerni fognak
Oroszország V 1.06
Görögország HD (nyerni akarnak majd a görögök az tuti, kérdés sikerül-e 1-0ra...)
Németo. H 1.16
Svédország H 1.70
Szlovénia H 2.30
Wales vagy X 1.33 (esetleg H 2.20)
Anglia H 1.33
Portugália H 1.18
Spanyolország H 1.06davemayer
örményekre nem mernék tenni, hazai pályán még a veretes máltaiaktól is sikerült kikapniuk.
dánok dettó ugyanezek, nyerni szerintem biztos nem fognak, én inkább DV-t tennék rá, mint HD-t.slowmotion
de azt tudod hogy az olaszokat ez a meccs már nem érdekli ugye? az örményekre sztem nem fogok fogadni, de sztem nem nyernek a bolgárok.davemayer
Az örmények szerintem sem nyernek, a Bolgárok most elég jó formát mutatnak, bízom bennük.
Pont emiatt tette rájuk, Dánokon lesz a nyomás.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Holnapi válogatott meccsek:

Örmény vagy x 1.62
Dánia vagy x 1.40 (sima Dánia-t nem nagyon merek, de lehet hogy megteszem, 2.35ért jónak tűnik)
Horvátország- Belgium D
Moldova H 1.05
Csehország V 1.16
Ukrajna-Lengyelország D
Albánia-Svájc DV Svájcnak elég az X és egyáltalán nem biztos hogy nyerni fognak
Oroszország V 1.06
Görögország HD (nyerni akarnak majd a görögök az tuti, kérdés sikerül-e 1-0ra...)
Németo. H 1.16
Svédország H 1.70
Szlovénia H 2.30
Wales vagy X 1.33 (esetleg H 2.20)
Anglia H 1.33
Portugália H 1.18
Spanyolország H 1.06davemayer
örményekre nem mernék tenni, hazai pályán még a veretes máltaiaktól is sikerült kikapniuk.
dánok dettó ugyanezek, nyerni szerintem biztos nem fognak, én inkább DV-t tennék rá, mint HD-t.slowmotion
de azt tudod hogy az olaszokat ez a meccs már nem érdekli ugye? az örményekre sztem nem fogok fogadni, de sztem nem nyernek a bolgárok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Holnapi válogatott meccsek:

Örmény vagy x 1.62
Dánia vagy x 1.40 (sima Dánia-t nem nagyon merek, de lehet hogy megteszem, 2.35ért jónak tűnik)
Horvátország- Belgium D
Moldova H 1.05
Csehország V 1.16
Ukrajna-Lengyelország D
Albánia-Svájc DV Svájcnak elég az X és egyáltalán nem biztos hogy nyerni fognak
Oroszország V 1.06
Görögország HD (nyerni akarnak majd a görögök az tuti, kérdés sikerül-e 1-0ra...)
Németo. H 1.16
Svédország H 1.70
Szlovénia H 2.30
Wales vagy X 1.33 (esetleg H 2.20)
Anglia H 1.33
Portugália H 1.18
Spanyolország H 1.06davemayer
örményekre nem mernék tenni, hazai pályán még a veretes máltaiaktól is sikerült kikapniuk.
dánok dettó ugyanezek, nyerni szerintem biztos nem fognak, én inkább DV-t tennék rá, mint HD-t.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Holnapra a magyar gól tetszik nekem,szerintem az lesz a fő fogadás.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
eaglesmcnabb
dobná(d) bele inkább a Dunába, nagyobb haszna lenne 😛davemayer
kb....andorra még gólt se rúgott! bár az észtek elleni 1-0 bizakodásra adhat okot. 😀😀😀Divat
ja én a magyarokban nem hiszek... 😛 😀davemayer
pedig az sima, Sanyi bá nagy stratéga... 😛 😀

|
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
A Patsre én nem raknék. Rob Ryan védelmei rendszeresen megszívatnak minket.zinedine5
van pár dolog ami mellettetek szól sztem, elég necces de pl az a vereség utáni győzelmi mutató sem véletlen. Véleményem szerint ez lesz az egyik meglepetése a fordulónak olyan értelemben hogy nem sokan várnák hogy itt torpanjon meg a Saints először. Előzetesen erősebbnek tűnik a NO de vannak egyéb tényezők is amit figyelembe kell venni, biztos ezért is adják rátok a kisebb oddsot még így is a fogadó irodák.davemayer
Legyen igazad, de én inkább raknék egy hendis Saints győzelmet.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
A Patsre én nem raknék. Rob Ryan védelmei rendszeresen megszívatnak minket.zinedine5
van pár dolog ami mellettetek szól sztem, elég necces de pl az a vereség utáni győzelmi mutató sem véletlen. Véleményem szerint ez lesz az egyik meglepetése a fordulónak olyan értelemben hogy nem sokan várnák hogy itt torpanjon meg a Saints először. Előzetesen erősebbnek tűnik a NO de vannak egyéb tényezők is amit figyelembe kell venni, biztos ezért is adják rátok a kisebb oddsot még így is a fogadó irodák.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Holnapi válogatott meccsek:

Örmény vagy x 1.62
Dánia vagy x 1.40 (sima Dánia-t nem nagyon merek, de lehet hogy megteszem, 2.35ért jónak tűnik)
Horvátország- Belgium D
Moldova H 1.05
Csehország V 1.16
Ukrajna-Lengyelország D
Albánia-Svájc DV Svájcnak elég az X és egyáltalán nem biztos hogy nyerni fognak
Oroszország V 1.06
Görögország HD (nyerni akarnak majd a görögök az tuti, kérdés sikerül-e 1-0ra...)
Németo. H 1.16
Svédország H 1.70
Szlovénia H 2.30
Wales vagy X 1.33 (esetleg H 2.20)
Anglia H 1.33
Portugália H 1.18
Spanyolország H 1.06

BEARS BABY!

Sir Alex immortal