NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
A második pont a gond.

De ehhez nem kell nagy tudósnak lenni, levezethetjük a példát úgy is, hogy a rulett asztalnál ülsz és csak a pirosra raksz. Ugye 50-50% (majdnem, a 0 miatt), úgyhogy elmegy, akkor duplázva visszahozod a köviben.

Na most ha ezt mindenki bírná pénzzel, akkor mindenki milliomos lenne, mert ugye milyen kurva egyszerű, előbb utóbb mindig +1 unitod. Igen ám, de a következő körben ezt újra kezded, és ha elmegy az első, akkor a nyereményed el is ment és kezdődik a ciklus újra.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Sokaknál látom, hogy a tétmérete folyton változik. Nem mindig 1 unit ahogy logikus lenne. Ez miért van?
Persze itt msot nem olyanra gondolok, hogy valaki csinál egy nagyon nagy oddsú kombit, mert akkor a kisebb tét logikus.tamasboldizsar
nekem is van olyan szelvényem amiben jobban bízom és vannak a "buli"-szelvények amiknél minimum tétet használok (mert azon is jól fizet ha bejön, ha meg bukok nem bánom annyira)davemayer
illetve ha olyan stratégia szerint vagy, hogy hosszú távon nyereséges akarsz lenni, akkor egy bukott szelvény (1.) után nagyobb tétet raksz (2.), hogy a nyertes szelvény (2.) visszahozza a bukott (1.) szelvény árát is a nyereményen kívül.
Persze ez kikerülhető/megoldható, ha nagyobb szorzójú szelvényekkel játszol, aminél egy nyertes szelvény finanszírozza a többi bukót.MarioAna
Abban biztos lehetsz, hogy hosszútávon nem lesz sikeres egy ilyen stratégia 😉tamasboldizsar
Pedig hosszútávon, végtelen br-al a sportfogadás pont így elméleti nyerő stratégia.
Kitűzöl egy várható eseményt, mondjuk azt, hogy a Fradi nyer egy bajnoki meccset, és egy várt nyereményt, mondjuk 1 egységet.
Ha az első meccsén annyival rakod, hogy a nyeremény 1 egység legyen, és nyer a Fradi már nyertél is.
Ha nem nyersz, a másodikon annyival rakod, hogy visszahozza az első meccs veszteségét, plusz 1 egység hasznot, ha nyer a Fradi.
Ha nem nyer, akkor a harmadik meccsén annyival rakod, hogy visszahozza az eddigi veszteséged, plusz 1 egység hasznot.
És így tovább, amíg nem nyer egyszer a Fradi.
Ennek a stratégiának 2 buktatója van:
1, lehet lemegy úgy a 30 meccs, hogy nem nyer a Fradi. Ennek az esélye irreálisan kicsi, érdemes eleve jó csapatot választani.
2, elfogy a pénzed, nincs végtelen bankrollod.
De mivel sportfogadásban nincs maximált tét, így biztos elérheted a kitűzött 1 egységnyi hasznot elöbb-utóbb végtelen br-al.

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Lőlapom a fordulóra:

Chiefs -2.5 @1.90 1.1 unit

Jaguars +11 @1.90 1.1 unit

Saints @1.95 1 unit

Ravens +10/Cowboys +14/Falcons @2.05 1 unit

Packers/Chargers @1.90 1.1 unit

Panthers -1.5 @1.90 1.1 unit

Elemzésekkel teli telenovella pedig itt:  sportmajom.blog.hu/2013/10/06/nfl_week_5_2013_okt_6

Sok sikert mindenkinek!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Egy kis foci mára:

Videoton FC @ 1.40
Ferencvárosi TC @ 1.45
Chelsea @ 1.61
Tottenham @ 1.40
Arsenal @ 1.75

Egy kis női kézi, Fradinak jó lenne nyeri idegenben és akkor hozza a szelvényem !

Krim Mercator - nők -6.5 @ 1.85
Győri ETO - nők -6.5 @ 1.90
FTC - nők @ 1.70
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Sokaknál látom, hogy a tétmérete folyton változik. Nem mindig 1 unit ahogy logikus lenne. Ez miért van?
Persze itt msot nem olyanra gondolok, hogy valaki csinál egy nagyon nagy oddsú kombit, mert akkor a kisebb tét logikus.tamasboldizsar
nekem is van olyan szelvényem amiben jobban bízom és vannak a "buli"-szelvények amiknél minimum tétet használok (mert azon is jól fizet ha bejön, ha meg bukok nem bánom annyira)davemayer
illetve ha olyan stratégia szerint vagy, hogy hosszú távon nyereséges akarsz lenni, akkor egy bukott szelvény (1.) után nagyobb tétet raksz (2.), hogy a nyertes szelvény (2.) visszahozza a bukott (1.) szelvény árát is a nyereményen kívül.
Persze ez kikerülhető/megoldható, ha nagyobb szorzójú szelvényekkel játszol, aminél egy nyertes szelvény finanszírozza a többi bukót.MarioAna
Abban biztos lehetsz, hogy hosszútávon nem lesz sikeres egy ilyen stratégia 😉
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem gáz, nálam is működött a jinx
WF-NC State, nyert a Demon Deacons, az mi?
UCF is épphogy legyőzte a Memphist
Most meg a Cincinatti ég hatalmasat a USF-től..... 😀 😀 😀

(4-es kötéseket szoktam rakni, ebből ez a három el is ment, ugyanis spread-del nyomatom... 😀 )

abszolút no comment kimenetelek
ezzel együtt az idei amerikai focis fogadási szezonom katasztrófája tovább folytatódik....

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kurva southern miss hogy képes hazai pályán 1 kurva ponttal kikapni és úgy hogy a végén a field goaljukat blokkolják.... ha nyer az lsu és a florida akkor ez viszi a 17 meccses ncaa kombómat 😕davemayer
egy 0 győzelmes csapattól mit vársz? 😛 | no nem mintha én annyira kihúzhatnám magam a Vandy-Idaho duómmal | :p

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
kurva southern miss hogy képes hazai pályán 1 kurva ponttal kikapni és úgy hogy a végén a field goaljukat blokkolják.... ha nyer az lsu és a florida akkor ez viszi a 17 meccses ncaa kombómat 😕davemayer
Hát azért a 17 meccses kombó elég merész 😀Toca
lehet h az de ncaa-ben simán van ennyi olyan meccs amit el lehet találni, volt pl egy 20as szelvényem tavaly ami bejött.

Na a mai napom vicces lett, tettem 4 foci sima kombit, 2 1en ment el, tettem 2 foci 5/6-ot mindkettőn 2 nem jött be, a 3 ncaa-t, abból az egyiken 3 nem jött, a második a fenti a harmadik még él + 1 4/5-öt amin 1 már elment és kettő van hátra.

Remélem a holnapi nfl jobb lesz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
kurva southern miss hogy képes hazai pályán 1 kurva ponttal kikapni és úgy hogy a végén a field goaljukat blokkolják.... ha nyer az lsu és a florida akkor ez viszi a 17 meccses ncaa kombómat 😕davemayer
Hát azért a 17 meccses kombó elég merész 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
kurva southern miss hogy képes hazai pályán 1 kurva ponttal kikapni és úgy hogy a végén a field goaljukat blokkolják.... ha nyer az lsu és a florida akkor ez viszi a 17 meccses ncaa kombómat 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
✓ Newcastle @ 3.10
X Werder Bremen @ 4.50
✓ Go Ahead Eagles @ 2.05

X Real Madrid (-1) @ 1.90
✓ Barcelona (-2) @ 1.80
✓ Man Utd @ 1.61
✓ Roma @ 3.30

egy gól hiányzott mindkettőhöz, werder ikszelt, real "csak" nyert...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
North Carolina @ Virginia Tech North Carolina +14.0
Texas Tech @ Kansas Kansas +23.5
Army @ Boston College Boston College -4.5

Egy ilyen szelóval nevezek az NCAA szombatra, teljesen hasraütés szerűen csináltam. Kis oddsos nagyobb pénzel.

Höri
mit gondolsz róla?Bazzani
nem voltam itthon egész nap.

Kansas meccs = tuti bukó. Ha rájuk, ha ellenük. Ha spread, ha nem.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Roma mekkora csapat imádom, érthetetlen volt rájuk a 3.1 pénz 😀JayB
ezt én se értettem, nem volt rossz formában most az inter de jobb csapat a Roma, mondjuk én csak x vagy roma-ba mertem megjátszani, mégis csak olasz foci...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
az komoly, hogy a Realnak egy olyan ember rúg gólt, aki a Poolban sem tudott megragadni? 😮
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Roma mekkora csapat imádom, érthetetlen volt rájuk a 3.1 pénz 😀
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
 sportmajom.blog.hu/2013/10/05/nhl_2013_okt_452

Mai három NHL play. Hajrá mindenkinek estére!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Szóval azt mondod, hogy elkezdtél neten fogadni, de még így is a tippmixpro-t választottad? Asszem most nyomok egy három órás sétát, hogy ezt megemésszem.Maka
nyomjál. kb három éve neten tippmixelek, nem nyitottam másik portálon számlát. egyetemi focira, egyetemi kosárra nem fogadok, amire meg igen, az van ott is.slowmotion
Szarabb oddson, gyengébb kínálattal. De nem para, valaki meg a mekiben kajál minden nap, ez is olyasmi, el kell fogadni.Maka
és akkor mi van? ez van, kisigényű vagyok.
mondom, amire akarok fogadni, az van a kis magyar szarportálon is, ha meg a bet365-ön nyereséggel tolnám ugyanazt, akkor nagy valószínűséggel a tippmixpro-n is nyereséges leszek.

van, aki meg otépében bankol, amikor simán mehetnek a Citihez meg a UBS-hez, és azokhoz képest a zótépé kispályás gagyibank. mégsem tartom célszerűnek, hogy eltartott kisujjal véleményt mondjak bárkiről ilyen alapján.slowmotion
Számold már ki hogy mekkora a difi ha ugyanazon fogadást szándékoltan csak 2 tizedpontnyival is rosszabbul kötöd.
Hármas kötésnél pl 1.7x1.7x1.7=4.913, míg 1.9x1.9x1.9=6.859.
Majdnem 2 egység!
De úgy is fel lehetett volna tenni a kérdést, hogy ha ugyanabban a boltban van kabát amit megveszel eredeti áron, és 10%-al leárazva, mi a logika, ha valaki a drágábbat veszi?
Pláne olyan terméknél, ahol naponta akár többször is vásárol.
Ez nem kis igény kérdése, szimpla logikátlanság.Sobri Jóska
igaz - lehetne, ha mindenhol ekkora difi lenne. de nincs. (én most a bet365-öt nézem, mert mindenhonnan az folyik, meg azt tudom összevetni a tmp-val.) tettem egy szelvényt, a három esemény közül egy volt, ahol a b365-nek magasabb volt az oddsza - 1.75 az 1.7 ellen. persze ez egy kiragadott példa, csak arra világít rá, hogy ez a "külföldi portál sokkal magasabb oddson ad" szlogen nem mindig, és nem feltétlenül kerek.
amúgy meg most éppen negatív szériában vagyok, szóval pont kurva mindegy, hogy az 1.9-es odds megy el, vagy az 1.7-es, nem?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Szóval azt mondod, hogy elkezdtél neten fogadni, de még így is a tippmixpro-t választottad? Asszem most nyomok egy három órás sétát, hogy ezt megemésszem.Maka
nyomjál. kb három éve neten tippmixelek, nem nyitottam másik portálon számlát. egyetemi focira, egyetemi kosárra nem fogadok, amire meg igen, az van ott is.slowmotion
Szarabb oddson, gyengébb kínálattal. De nem para, valaki meg a mekiben kajál minden nap, ez is olyasmi, el kell fogadni.Maka
és akkor mi van? ez van, kisigényű vagyok.
mondom, amire akarok fogadni, az van a kis magyar szarportálon is, ha meg a bet365-ön nyereséggel tolnám ugyanazt, akkor nagy valószínűséggel a tippmixpro-n is nyereséges leszek.

van, aki meg otépében bankol, amikor simán mehetnek a Citihez meg a UBS-hez, és azokhoz képest a zótépé kispályás gagyibank. mégsem tartom célszerűnek, hogy eltartott kisujjal véleményt mondjak bárkiről ilyen alapján.slowmotion
Számold már ki hogy mekkora a difi ha ugyanazon fogadást szándékoltan csak 2 tizedpontnyival is rosszabbul kötöd.
Hármas kötésnél pl 1.7x1.7x1.7=4.913, míg 1.9x1.9x1.9=6.859.
Majdnem 2 egység!
De úgy is fel lehetett volna tenni a kérdést, hogy ha ugyanabban a boltban van kabát amit megveszel eredeti áron, és 10%-al leárazva, mi a logika, ha valaki a drágábbat veszi?
Pláne olyan terméknél, ahol naponta akár többször is vásárol.
Ez nem kis igény kérdése, szimpla logikátlanság.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Szóval azt mondod, hogy elkezdtél neten fogadni, de még így is a tippmixpro-t választottad? Asszem most nyomok egy három órás sétát, hogy ezt megemésszem.Maka
nyomjál. kb három éve neten tippmixelek, nem nyitottam másik portálon számlát. egyetemi focira, egyetemi kosárra nem fogadok, amire meg igen, az van ott is.slowmotion
Szarabb oddson, gyengébb kínálattal. De nem para, valaki meg a mekiben kajál minden nap, ez is olyasmi, el kell fogadni.Maka
és akkor mi van? ez van, kisigényű vagyok.
mondom, amire akarok fogadni, az van a kis magyar szarportálon is, ha meg a bet365-ön nyereséggel tolnám ugyanazt, akkor nagy valószínűséggel a tippmixpro-n is nyereséges leszek.

van, aki meg otépében bankol, amikor simán mehetnek a Citihez meg a UBS-hez, és azokhoz képest a zótépé kispályás gagyibank. mégsem tartom célszerűnek, hogy eltartott kisujjal véleményt mondjak bárkiről ilyen alapján.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
illetve ha olyan stratégia szerint vagy, hogy hosszú távon nyereséges akarsz lenni, akkor egy bukott szelvény (1.) után nagyobb tétet raksz (2.), hogy a nyertes szelvény (2.) visszahozza a bukott (1.) szelvény árát is a nyereményen kívül.MarioAna
szerintem a hosszú távon való nyereségesség és a "2. szelvény visszahozza az 1. árát is" nem egészen passzol egymáshoz.

minikombi kis téttel:
✓ Puskás Akadémia @ 4.33
✓ Diósgyőr VTK @ 1.61

0,6u -> 4,2u 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Sokaknál látom, hogy a tétmérete folyton változik. Nem mindig 1 unit ahogy logikus lenne. Ez miért van?
Persze itt msot nem olyanra gondolok, hogy valaki csinál egy nagyon nagy oddsú kombit, mert akkor a kisebb tét logikus.tamasboldizsar
nekem is van olyan szelvényem amiben jobban bízom és vannak a "buli"-szelvények amiknél minimum tétet használok (mert azon is jól fizet ha bejön, ha meg bukok nem bánom annyira)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Sokaknál látom, hogy a tétmérete folyton változik. Nem mindig 1 unit ahogy logikus lenne. Ez miért van?
Persze itt msot nem olyanra gondolok, hogy valaki csinál egy nagyon nagy oddsú kombit, mert akkor a kisebb tét logikus.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Szóval azt mondod, hogy elkezdtél neten fogadni, de még így is a tippmixpro-t választottad? Asszem most nyomok egy három órás sétát, hogy ezt megemésszem.Maka
nyomjál. kb három éve neten tippmixelek, nem nyitottam másik portálon számlát. egyetemi focira, egyetemi kosárra nem fogadok, amire meg igen, az van ott is.slowmotion
Szarabb oddson, gyengébb kínálattal. De nem para, valaki meg a mekiben kajál minden nap, ez is olyasmi, el kell fogadni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Szóval azt mondod, hogy elkezdtél neten fogadni, de még így is a tippmixpro-t választottad? Asszem most nyomok egy három órás sétát, hogy ezt megemésszem.Maka
nyomjál. kb három éve neten tippmixelek, nem nyitottam másik portálon számlát. egyetemi focira, egyetemi kosárra nem fogadok, amire meg igen, az van ott is.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
North Carolina @ Virginia Tech North Carolina +14.0
Texas Tech @ Kansas Kansas +23.5
Army @ Boston College Boston College -4.5

Egy ilyen szelóval nevezek az NCAA szombatra, teljesen hasraütés szerűen csináltam. Kis oddsos nagyobb pénzel.

Höri
mit gondolsz róla?