NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Legyen inkább hat óra, mert én is ott szoktam.😊
Azért leköpni remélem nem fogtok!
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Szóval azt mondod, hogy elkezdtél neten fogadni, de még így is a tippmixpro-t választottad? Asszem most nyomok egy három órás sétát, hogy ezt megemésszem.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
UCLA -5.5 @ Utah - Pontgyáros csapat lett a Bruins, 40 alatt nem állnak meg, míg a Utah örül ha eljut húszig.Höri
34-27 remélem senki se felejtette el, hogy ma voltHöri
én tettem de csak sima W-re, viszont a mai szelvényemet elvitte a Rangersdavemayer
érdekes, nekem pont a Rangers hozta vissza a szaldómat, mert egyébként a Caps elvitte a másik szelvényt 😊
BOS+WAS @2.89 elment, PHO @2.3 unit visszajöttslowmotion
Rendes játékidőre tetted a fővárosiakat vagy mi?

Mai NHL:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/04/nhl_2013_okt_666Maka
természetesen arra. nem szeretek hosszabbításra fogadni.
mondjuk azt nem gondoltam volna az első harmad után (0-3), hogy egyetlen gól fog hiányozni a szelvényből...slowmotion
Aha, hát ez mondjuk így elég nagy faszság, néhány tized extra juice miatt szállsz ki a hosszabbításból meg a rávezetésből, ami kb. pénzfeldobás szinten hozza ki a nyertest, így ha egész meccsen dominál az ellenfél, akkor is nyerhet a csapatod. Meg hát a meccsek 20-30%-a végződik hosszabbítással, amit nem kell magyaráznom, hogy milyen kurva nagy arány.Maka
figyelj, ezt (egyelőre) nem azért csinálom, hogy ebből éljek meg. eddig jól elvoltam a sima tippmix-tippmax párossal, de ott a végeredményre fogadás mindig külön eseményként volt megadva. most a tippmixpro alatt nem mindig esik le, hogy vannak kiegészítő fogadások is.
gondoltam, ez a két csapat rendes játékidőben is tudja hozni a meccset, nem sikerült nekik. ez van.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Faszfej Malaga 😒
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
UCLA -5.5 @ Utah - Pontgyáros csapat lett a Bruins, 40 alatt nem állnak meg, míg a Utah örül ha eljut húszig.Höri
34-27 remélem senki se felejtette el, hogy ma voltHöri
én tettem de csak sima W-re, viszont a mai szelvényemet elvitte a Rangersdavemayer
érdekes, nekem pont a Rangers hozta vissza a szaldómat, mert egyébként a Caps elvitte a másik szelvényt 😊
BOS+WAS @2.89 elment, PHO @2.3 unit visszajöttslowmotion
Rendes játékidőre tetted a fővárosiakat vagy mi?

Mai NHL:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/04/nhl_2013_okt_666Maka
természetesen arra. nem szeretek hosszabbításra fogadni.
mondjuk azt nem gondoltam volna az első harmad után (0-3), hogy egyetlen gól fog hiányozni a szelvényből...slowmotion
Aha, hát ez mondjuk így elég nagy faszság, néhány tized extra juice miatt szállsz ki a hosszabbításból meg a rávezetésből, ami kb. pénzfeldobás szinten hozza ki a nyertest, így ha egész meccsen dominál az ellenfél, akkor is nyerhet a csapatod. Meg hát a meccsek 20-30%-a végződik hosszabbítással, amit nem kell magyaráznom, hogy milyen kurva nagy arány.Maka
igen, én is csak ritkán merek rendes játékidőt tenni, még egy kis oddsúnál is rizikós, főleg mert már előfordult velem hogy a csapat amelyikre raktam nem kockáztatott a végén, inkább ment a hosszabbításra, aztán vagy ott vagy a szétlövésben simán nyert... hidd el, nem éri meg azt a plusz 3 tizedet (pl ha előzetesen az odds a rendes játékidőre 2.10, akkor a kétesélyre kb megkapod ezt 1.80ért) az hogy emiatt bukjál.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
UCLA -5.5 @ Utah - Pontgyáros csapat lett a Bruins, 40 alatt nem állnak meg, míg a Utah örül ha eljut húszig.Höri
34-27 remélem senki se felejtette el, hogy ma voltHöri
én tettem de csak sima W-re, viszont a mai szelvényemet elvitte a Rangersdavemayer
érdekes, nekem pont a Rangers hozta vissza a szaldómat, mert egyébként a Caps elvitte a másik szelvényt 😊
BOS+WAS @2.89 elment, PHO @2.3 unit visszajöttslowmotion
Rendes játékidőre tetted a fővárosiakat vagy mi?

Mai NHL:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/04/nhl_2013_okt_666Maka
természetesen arra. nem szeretek hosszabbításra fogadni.
mondjuk azt nem gondoltam volna az első harmad után (0-3), hogy egyetlen gól fog hiányozni a szelvényből...slowmotion
Aha, hát ez mondjuk így elég nagy faszság, néhány tized extra juice miatt szállsz ki a hosszabbításból meg a rávezetésből, ami kb. pénzfeldobás szinten hozza ki a nyertest, így ha egész meccsen dominál az ellenfél, akkor is nyerhet a csapatod. Meg hát a meccsek 20-30%-a végződik hosszabbítással, amit nem kell magyaráznom, hogy milyen kurva nagy arány.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
nekem ma egyelőre:
Hannover 1u @ 2,20
Villarreal, Malaga 1u @ 2,17

ha legalább az egyik bejön, akkor megyek hokira, kinéz egy Detroit (reg) 1u @ 2,30, ha pedig mindkettő, akkor egy Kings (reg) 1u @ 2,50
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
UCLA -5.5 @ Utah - Pontgyáros csapat lett a Bruins, 40 alatt nem állnak meg, míg a Utah örül ha eljut húszig.Höri
34-27 remélem senki se felejtette el, hogy ma voltHöri
én tettem de csak sima W-re, viszont a mai szelvényemet elvitte a Rangersdavemayer
érdekes, nekem pont a Rangers hozta vissza a szaldómat, mert egyébként a Caps elvitte a másik szelvényt 😊
BOS+WAS @2.89 elment, PHO @2.3 unit visszajöttslowmotion
Rendes játékidőre tetted a fővárosiakat vagy mi?

Mai NHL:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/04/nhl_2013_okt_666Maka
természetesen arra. nem szeretek hosszabbításra fogadni.
mondjuk azt nem gondoltam volna az első harmad után (0-3), hogy egyetlen gól fog hiányozni a szelvényből...
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
UCLA -5.5 @ Utah - Pontgyáros csapat lett a Bruins, 40 alatt nem állnak meg, míg a Utah örül ha eljut húszig.Höri
34-27 remélem senki se felejtette el, hogy ma voltHöri
én tettem de csak sima W-re, viszont a mai szelvényemet elvitte a Rangersdavemayer
érdekes, nekem pont a Rangers hozta vissza a szaldómat, mert egyébként a Caps elvitte a másik szelvényt 😊
BOS+WAS @2.89 elment, PHO @2.3 unit visszajöttslowmotion
Rendes játékidőre tetted a fővárosiakat vagy mi?

Mai NHL:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/04/nhl_2013_okt_666

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
mr.drapp New York Giants 33
chomutov-zlin x
hannover
lienfering
metz
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
mára:
1:
DVSC H,
Hannover H
2,5unit-->7,67

2.
Brann - Haugesund H
UCD - St. Patrick V
Troyes - Bastia H (Bastia eddig mindig megszopatott amikor az ő meccsükre raktam 😀)
3,0 unit-->10,99MarioAna
úgy vagy vele mint én a Chievoval, ha rájuk rakok nem nyernek ha ellenük mindig megtáltosodnak. Már kb egy éve nem merek az ő meccsükre fogadni😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
UCLA -5.5 @ Utah - Pontgyáros csapat lett a Bruins, 40 alatt nem állnak meg, míg a Utah örül ha eljut húszig.Höri
34-27 remélem senki se felejtette el, hogy ma voltHöri
én tettem de csak sima W-re, viszont a mai szelvényemet elvitte a Rangersdavemayer
érdekes, nekem pont a Rangers hozta vissza a szaldómat, mert egyébként a Caps elvitte a másik szelvényt 😊
BOS+WAS @2.89 elment, PHO @2.3 unit visszajött
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
UCLA -5.5 @ Utah - Pontgyáros csapat lett a Bruins, 40 alatt nem állnak meg, míg a Utah örül ha eljut húszig.Höri
34-27 remélem senki se felejtette el, hogy ma voltHöri
én tettem de csak sima W-re, viszont a mai szelvényemet elvitte a Rangers

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
UCLA -5.5 @ Utah - Pontgyáros csapat lett a Bruins, 40 alatt nem állnak meg, míg a Utah örül ha eljut húszig.Höri
34-27 remélem senki se felejtette el, hogy ma volt

több mint 11 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Hétvégi szelvényeim:

BUF Bills @ 2.65
NE Patriots @ 1.95
GB Packers @ 1.31
SEA Seahawks @ 1.71
DET -GB Felett 53.5 @ 1.90

MIA Dolphins @ 1.66
NO Saints @ 1.86
PHI Eagles @ 2.05
KC Chiefs @ 1.68
STL Rams @ 1.18
NO-CHI Felett 48.5 @ 1.90

CAR Panthers @ 1.76
DEN Broncos -7.0 @ 1.83
SF 49ers @ 1.38
SD Chargers -4.0 @ 1.90
ATL Falcons @ 1.22
NYJ. ATL Felett 43.5 @ 1.90

Szerencse legyen velem! 😀
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Mai NHL és NFL:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/03/nhl_nfl_2013_okt

Hajrá!Maka
az NHL-re ment a lájk, de az NFL azért nem egészen pontos
"Byrd, Williams és McKelvin játéka is kérdéses." - Byrd egész héten teljes edzés munkát végzett, míg Williams és McKelvin limitáltan, ráadásul előbbi probable státuszt kapott, szóval ő is játszani fog.
Mondjuk kicsit esélyesebb valóban a Browns, de szerintem nem olyan biztos ez a kimenetel, mint azt sokan hiszik.
Viszont az időjárás bekavarhat, nagy valószínűséggel esni fog, ami a passzjátékot gyorsan haza is vághatja, szóval én most egy U42-t lehet rakok, de ezt még át kell gondolnom. 😊Newman
Igen, picit túlgörgettem a roto-n, McKelvint még az előző hétre írták kérdésesnek.

Spiller játszik elvileg, úgyhogy már két sérült backkel nyomja a BIlls. 😊 Az esőt nem írják komoly game-changernek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mai NHL és NFL:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/03/nhl_nfl_2013_okt

Hajrá!Maka
az NHL-re ment a lájk, de az NFL azért nem egészen pontos
"Byrd, Williams és McKelvin játéka is kérdéses." - Byrd egész héten teljes edzés munkát végzett, míg Williams és McKelvin limitáltan, ráadásul előbbi probable státuszt kapott, szóval ő is játszani fog.
Mondjuk kicsit esélyesebb valóban a Browns, de szerintem nem olyan biztos ez a kimenetel, mint azt sokan hiszik.
Viszont az időjárás bekavarhat, nagy valószínűséggel esni fog, ami a passzjátékot gyorsan haza is vághatja, szóval én most egy U42-t lehet rakok, de ezt még át kell gondolnom. 😊

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
na, Szózáék jól megtréfáltak, azt hittem, csak a 93. percben fognak kiegyenlíteni.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
mivel most feltöltött pénzem nincs a számlán, így a stratégiámat csak tényleges tét nélkül tudom tesztelni.
Ettól függetlenül ugyanúgy feljegyzem magamnak, hogy miket raknék mennyivel, és így 2hét alatt meglátom, hogy 15-e után érdemes-e újra feltölteni a kasszát és élesben nyomni a taktikám szerint.
Mára:
1.Sevilla H,
Rubin Kazan H,
Genk H 2,5 unit
2.Dynamo Kiev V,
Tottenham V 2,5 unit
ezeket írtam havernak 12:17-kor (7 órája).
Tottenham és Kazan jött, a Dynamo vezet 0-2re félidőben, másik kettő egyelőre 0-0.
szerk:
A Dynamo elment, 0-2ről a 94.percben kapott góllal le X-eltek. De az első szeló jött.MarioAna
jött volna, nem?
mondjuk én a Kijevre sem teszek idén, mert szinte csak az nem veri meg őket, aki nem akarja. ugyanez volt nekem eddig az FC Köbenhavn, pár éve még a Barca is csak bírói segítséggel tudott nem kikapni tőlük, idén meg orrba-szájba szopatják őket.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Hogy a szíve legyen szabadnapos a Dinamo Moszkvának, hogy vezetve a KHL keletet, otthon kapnak ki egy Jaroszlavltól. Basszák meg, na.berger90
KHL-ről én leszálltam, mert idén az 1,5-ös oddszok 60 százaléka simán bukóra megy, meg még amire teszek
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Ez pedig a hétvégi Premier League ponderings.

 sportmajom.blog.hu/2013/10/03/premier_league_7_fordulo_2013_okt_5

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Mai NHL és NFL:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/03/nhl_nfl_2013_okt

Hajrá!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Hogy a szíve legyen szabadnapos a Dinamo Moszkvának, hogy vezetve a KHL keletet, otthon kapnak ki egy Jaroszlavltól. Basszák meg, na.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
2.7-ért egyértelmű Bills sikert várok, meg is raktam igaz nem sokkal.JayB
én is sokat vacilláltam mert ekkora különbség nincs a 2 csapat között mint amit az odds tükröz de a browns D dominálni fogja a bills O-t sztem míg ez a másik oldalról nem biztos hogy így lesz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
2.7-ért egyértelmű Bills sikert várok, meg is raktam igaz nem sokkal.