Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
a két döntlennel 5000ből 55ezer jött, a tegnapi meccsekkel együtt 2 nap alatt 80. ilyen sem volt még 😀kovi470
megraktam a mai 2 meccsre:

mindkettőnél vége D, mindkettőnél félidő D, mindkettőnél félidő D- vége D mekkora kasza 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
a két döntlennel 5000ből 55ezer jött, a tegnapi meccsekkel együtt 2 nap alatt 80. ilyen sem volt még 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
bár tutinak közel sem nevezném (értsd: ha az ellenkezőjét rakod, nyersz), de én hendis Juve W-t és Val-PSG over 3,5-öt raktam mára.kaszo
nekem végül 1 gólon múlt a 15k nyeremény...
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Hál isten nekem lesz igazan, így Februári legnagyobb nyereményem jön eddig, 25ezer Ft.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Celtic-Juve X,Valencia-PSG H 😊JoeyPorter
Celtic-Juve V,Valencia-PSG V 😊kovi470
mindkettő döntetlen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Celtic-Juve X,Valencia-PSG H 😊JoeyPorter
Celtic-Juve V,Valencia-PSG V 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Celtic-Juve X,Valencia-PSG H 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Valakinek tuti tippek BL, EL meccsekre? (nem igazán nézek mostanában soccert 😊 )

Továbbá valaki eltudná magyarázni az alternatív hendikep lényegét? pl. ezt: Döntetlen- Man U +2Newman
ez azt jelenti hogy te a Real 2 gólos sikerére fogadsz (pl 2-0)

mai bl-tippjeim celtic 1x (kb 2-es odds) és psg x2 (1,57 azt hiszem)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
bár tutinak közel sem nevezném (értsd: ha az ellenkezőjét rakod, nyersz), de én hendis Juve W-t és Val-PSG over 3,5-öt raktam mára.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Valakinek tuti tippek BL, EL meccsekre? (nem igazán nézek mostanában soccert 😊 )

Továbbá valaki eltudná magyarázni az alternatív hendikep lényegét? pl. ezt: Döntetlen- Man U +2Newman
bl tippeim:
celtic.juve: 2,5 gólnál kevesebb
real-mu: 2,5 gólnál több
sahktar-dortmund 2,5 gólnál több
valencia-psg 0-1ról V
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én inkább szünetelek egy kicsit, ez a mai liverpool L se esett jól :\
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valakinek tuti tippek BL, EL meccsekre? (nem igazán nézek mostanában soccert 😊 )

Továbbá valaki eltudná magyarázni az alternatív hendikep lényegét? pl. ezt: Döntetlen- Man U +2

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
akkor beállok a sorba, nekem a VfB-Werder H (1-4...) vitte el az 5 meccses kombimat, 250 -> 7600 lett volna.
most a Real -2-es hendivel visszajönnek a tétek legalább, 435 -> 1435

illetve feltéve h nem szopunk kettőt az utolsó 5 percben, 1 már megvan 😒
na azért.kaszo
Szívtam én is.Köszi Schalke 04.Én csak két gólt vártam.😕
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
akkor beállok a sorba, nekem a VfB-Werder H (1-4...) vitte el az 5 meccses kombimat, 250 -> 7600 lett volna.
most a Real -2-es hendivel visszajönnek a tétek legalább, 435 -> 1435

illetve feltéve h nem szopunk kettőt az utolsó 5 percben, 1 már megvan 😒
na azért.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
én a Cityvel jártam hasonlóan, persze én vagyok a hülye, hogy bíztam bennük :\ 😀kristof
én azt speciel meg is raktam Soton vagy X-re 2,35ért, de ha tudom hogy ennyire el akarja bukni a meccset a City (Hart OMG, igazi angol válogatott kapus 😀 ) akkor inkább megtettem volna 5.50ért a hazait 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én a Cityvel jártam hasonlóan, persze én vagyok a hülye, hogy bíztam bennük :\ 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
kicsit jegeltem mostanság a fogadást, túl sok szelvény ment el 1 meccsen egyhuzamban. Ma úgy voltam vele, rakok 2 szelvényt:
6 meccs 300--->12.000, elment 1 meccsen (Frankfurt-Nürnberg)
5 meccs 200--->11.200, elment 1 meccsen (Nantes-Arles)
😊 😊Habi
nekem is tegnap a De Graafshap vitte csak el, az NFL alapszakasz óta nekem sem megy annyira, bár kevesebbet is fogadok ilyenkor.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
kicsit jegeltem mostanság a fogadást, túl sok szelvény ment el 1 meccsen egyhuzamban. Ma úgy voltam vele, rakok 2 szelvényt:
6 meccs 300--->12.000, elment 1 meccsen (Frankfurt-Nürnberg)
5 meccs 200--->11.200, elment 1 meccsen (Nantes-Arles)
😊 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Joey, mire fogadsz a 7végén?Nem nyerészkedni akaroK, csak egy kis plusszpénz mindig jól jön.😀laccoo74
Ezt csak szombat delelott tudom megmondani legkorabban,de majd igyekszem felirni.Mondjuk ritkan jatszom egyes kotest,csak akkor,ha valami szamomra nagyon kecsegteto odds van 😀

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Joey, mire fogadsz a 7végén?Nem nyerészkedni akaroK, csak egy kis plusszpénz mindig jól jön.😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Real Madrid Castilla v Almeria H 2.55

nem mertem allin menni az SB nyereménnyel, pedig eléggé éreztem meccs előtt, hogy jönni fog, de azért így is 3500 -> 8925 😊
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
inkább azt mondd meg, hogy te mire teszel, hogy még időben allin mehessek a másik csapatra!kaszo
49ers-re teszek,úgy hogy Ravens win... 😀JoeyPorter
maradék pénzem ment is a Ravensre, 4240 -> 10070, köszi a választ 😊
kár, hogy most szeptemberig nincs NFL.
kaszo
Joey az a látnok, aki megoldja anyagi gondjainkat.Tiszta ezotv
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
inkább azt mondd meg, hogy te mire teszel, hogy még időben allin mehessek a másik csapatra!kaszo
49ers-re teszek,úgy hogy Ravens win... 😀JoeyPorter
maradék pénzem ment is a Ravensre, 4240 -> 10070, köszi a választ 😊
kár, hogy most szeptemberig nincs NFL.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
inkább azt mondd meg, hogy te mire teszel, hogy még időben allin mehessek a másik csapatra!kaszo
49ers-re teszek,úgy hogy Ravens win... 😀JoeyPorter
Ravens win, Laccoo win😀laccoo74
Csak kerdezzetek,hogy mikor-mire rakok 1-es kotesben 😊JoeyPorter
Így csinálta régen Gály Lajos a rulettkirály is.Kinézte a legtöbbet veszítő játékost a kaszinóban, és az ő tétjeinek az ellentettjét játszotta meg.Forrás:Kellér Andor-A rulettkirály
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Kockáztatnék egy kisebb összeget a Super Bowlon.Csábító a Ravens oddsa, mit gondoltok, bebuknám?laccoo74
Tedd meg X-re!JoeyPorter
inkább azt mondd meg, hogy te mire teszel, hogy még időben allin mehessek a másik csapatra!kaszo
49ers-re teszek,úgy hogy Ravens win... 😀JoeyPorter
Ravens win, Laccoo win😀laccoo74
Csak kerdezzetek,hogy mikor-mire rakok 1-es kotesben 😊