Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
én a pitt-et tettem 3.4-gyel messze nincs ekkora különbség a 2 csapat között jött is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
na ez viszont tényleg egy elbaszott forduló volt... 😛Newman
eléggé, még a CIN, CLE, DEN visszahozhat nullába, különben az idei első bukós NFL forduló lesz...davemayer
Én az első szelvényem óta folyamatosan bukóban vagyok, bár lehet azért, mert állandóan hendivel rakok mindent... 😀 még bőven pluszban vagyok, legközelebb rakok egy tutit is azért.... (bár már volt egy ilyen és az is elment a hendi miatt 😀 ) 😊Newman
a mai NFL-ben kevesebb az olyan meccs amit érdemes handicappel megtenni, most én már inkább (az egyértelműbb meccseket leszámítva) az olyan spreadeket keresem amik +osak, pl volt ma 2 is, a Colts +6-tal és a Cardinals +6-tal, mindkettő jött is, míg pl a Pats -7,5 vagy a a 49ers-t spreaddel nem mertem megtenni, nem is nyertek úgy ahogy kellett volna (vagy kikaptak OMG).

Amúgy 2 váratlan L volt ma, a Carolina és a Frisco, sajnos a Bears benne volt, még ha meg is nyerhették volna simán...

Így utólag azt mondom a Texans-t megérte volna, de előzetesen nem mertem, pedig még a Bears is rájuk vert 30 pontot 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na ez viszont tényleg egy elbaszott forduló volt... 😛Newman
eléggé, még a CIN, CLE, DEN visszahozhat nullába, különben az idei első bukós NFL forduló lesz...davemayer
Én az első szelvényem óta folyamatosan bukóban vagyok, bár lehet azért, mert állandóan hendivel rakok mindent... 😀 még bőven pluszban vagyok, legközelebb rakok egy tutit is azért.... (bár már volt egy ilyen és az is elment a hendi miatt 😀 ) 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
na ez viszont tényleg egy elbaszott forduló volt... 😛Newman
eléggé, még a CIN, CLE, DEN visszahozhat nullába, különben az idei első bukós NFL forduló lesz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na ez viszont tényleg egy elbaszott forduló volt... 😛

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
kevés meccs van, utolsó hét, így kevés a hibalehetőség, de én azért próbálok egy-két bukást megtenni.

WVU 1.08 vs Kansas
Florida State 1.18 vs Georgia Tech
Stanford 1.30 vs UCLA
Pittsburgh 1.36 vs South Florida


Másik

K-State 1.22 vs Texas
Alabama 1.33 vs Georgia
Cincinnati 1.45 vs UConn
Texas State 1.20 vs New Mexico State

Höri
Ott van bazmeg, így kell 13 hét szopóág után pozitívban zárni az alapszakaszt 😀Höri
de hát ezek még kombiban se fizetnek 14-szerest 😛 😀kaszo
De ha annyit teszel rá, hogy hozza az összes veszteséget egy kétszeres szorzó is pozitívba fordíthat.Sobri Jóska
Nem feltételeztem, hogy eddig 200 forinttal fogadott, most meg kivételesen 10 ezerrel.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
kevés meccs van, utolsó hét, így kevés a hibalehetőség, de én azért próbálok egy-két bukást megtenni.

WVU 1.08 vs Kansas
Florida State 1.18 vs Georgia Tech
Stanford 1.30 vs UCLA
Pittsburgh 1.36 vs South Florida


Másik

K-State 1.22 vs Texas
Alabama 1.33 vs Georgia
Cincinnati 1.45 vs UConn
Texas State 1.20 vs New Mexico State

Höri
Ott van bazmeg, így kell 13 hét szopóág után pozitívban zárni az alapszakaszt 😀Höri
de hát ezek még kombiban se fizetnek 14-szerest 😛 😀kaszo
De ha annyit teszel rá, hogy hozza az összes veszteséget egy kétszeres szorzó is pozitívba fordíthat.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
kevés meccs van, utolsó hét, így kevés a hibalehetőség, de én azért próbálok egy-két bukást megtenni.

WVU 1.08 vs Kansas
Florida State 1.18 vs Georgia Tech
Stanford 1.30 vs UCLA
Pittsburgh 1.36 vs South Florida


Másik

K-State 1.22 vs Texas
Alabama 1.33 vs Georgia
Cincinnati 1.45 vs UConn
Texas State 1.20 vs New Mexico State

Höri
Ott van bazmeg, így kell 13 hét szopóág után pozitívban zárni az alapszakaszt 😀Höri
de hát ezek még kombiban se fizetnek 14-szerest 😛 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
kevés meccs van, utolsó hét, így kevés a hibalehetőség, de én azért próbálok egy-két bukást megtenni.

WVU 1.08 vs Kansas
Florida State 1.18 vs Georgia Tech
Stanford 1.30 vs UCLA
Pittsburgh 1.36 vs South Florida


Másik

K-State 1.22 vs Texas
Alabama 1.33 vs Georgia
Cincinnati 1.45 vs UConn
Texas State 1.20 vs New Mexico State

Höri
Ott van bazmeg, így kell 13 hét szopóág után pozitívban zárni az alapszakaszt 😀Höri
annyira bíztam benned hogy a Cincinattin kívül a többit megtettem 😀

GZ

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kevés meccs van, utolsó hét, így kevés a hibalehetőség, de én azért próbálok egy-két bukást megtenni.

WVU 1.08 vs Kansas
Florida State 1.18 vs Georgia Tech
Stanford 1.30 vs UCLA
Pittsburgh 1.36 vs South Florida


Másik

K-State 1.22 vs Texas
Alabama 1.33 vs Georgia
Cincinnati 1.45 vs UConn
Texas State 1.20 vs New Mexico State

Höri
Ott van bazmeg, így kell 13 hét szopóág után pozitívban zárni az alapszakaszt 😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
NFL tippek:

ATL,BUF,CHI,DET,GB,CAR,NE,ARI,SF,HOU,DEN,PITT,CLE,CIN,DAL,WAS

több tippem van ami józan észt nélkülöz, egyszerűen meglepetést érzek (+ a PITT 4-es oddsa elég csábító, főleg ha Rötyit előveszik valami csoda folytán).

Amire fogadtam: ATL,CHI,GB,NE,SF,HOU,DEN,CIN
ebből most szinte biztos hogy az egyik bukni fog (sztem a SF-HOU kettősből valamelyik) de mivel így elég jó az odds és csupa esélyes (kivéve a Bears) így megtettem kötésben is őket így.

Necces: BUF,CHI,IND+5,CAR,NE-7,5,DEN-7,PITT,CLE,CIN

ma sincs túl sok tuti, de ha a CHI és a CIN is hozza a meccsét és a "nagyok" nem hibáznak jó forduló lesz ez is.

Kár hogy 7kor lesz az IND-DET meccs, azt nagyon megnézném.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
de imádom a bwint, az egyik fogadásomat tévesen vesztesnek adták, írtam nekik tegnap de semmi válasz, ebben tényleg jobb a bet365 chatje, lehet vissza is megyek hozzájuk.

na már ki is javították, olvassák a Bowl.hu-t biztos 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kevés meccs van, utolsó hét, így kevés a hibalehetőség, de én azért próbálok egy-két bukást megtenni.

WVU 1.08 vs Kansas
Florida State 1.18 vs Georgia Tech
Stanford 1.30 vs UCLA
Pittsburgh 1.36 vs South Florida

Másik

K-State 1.22 vs Texas
Alabama 1.33 vs Georgia
Cincinnati 1.45 vs UConn
Texas State 1.20 vs New Mexico State

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
3,60ért megérte megtenni a Dinamot 😀

kár hogy egy buli-szelvényen van:
PSV,Twente,Hertha,Basel,FC Kövenhavn,Roma,Dinamo Kijev, Dinamo Moszkva 68,24-es oddsdavemayer
Háh, az enyém: Barca, PSV, Twente, Dinamo Freiburg X 😀 füligjimmy
akkor a PSV X-et már borítékolhatjuk is 😀

még mondtam is hogy miylen jó hogy nem mertem rakni az Ajaxra. Erre ők fordítanak míg a PSV akkor sem találja el a kaput ha holnapig játszanak. Vicc b+, kb 4-2, 5-2re kellett volna nyerniük legalább.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
3,60ért megérte megtenni a Dinamot 😀

kár hogy egy buli-szelvényen van:
PSV,Twente,Hertha,Basel,FC Kövenhavn,Roma,Dinamo Kijev, Dinamo Moszkva 68,24-es oddsdavemayer
Háh, az enyém: Barca, PSV, Twente, Dinamo Freiburg X 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
3,60ért megérte megtenni a Dinamot 😀

kár hogy egy buli-szelvényen van:
PSV,Twente,Hertha,Basel,FC Kövenhavn,Roma,Dinamo Kijev, Dinamo Moszkva 68,24-es odds

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
NFL tippek:

HOU,DAL,NE,CHI,CIN,PITT,IND,TEN,DEN,SEA,ATL,BAL,ARI,NO,NYG,PHI

Tutik: HOU,NE,CIN,DEN

Most nincs sok igazi tuti ezért én is komolyabb kockázatot vállaltam a szép oddsok reményében.
Kevésbé tutik: CHI,IND,TEN,SEA,ATL,NO
Itt az ATL és a NO-nak nagyon szép oddsa van és szerintem inkább az ő győzelmük a valószínűbb.Az ATL inkább, a NO a neccesebb de ha az O-ük úgy tudja a Frisco ellen is termelni a pontokat ahogy szokta általában akkor sok pontos meccsen nyernek (itt még a sok pontra is érdemes fogadni sztem).

IND és SEA nehezen de behúzza, ami rejtély az a PITT,BAL,TEN,ARI, NYG meccse. Ezeknél előzetesen nehezebb megtippelni az erőviszonyokat, inkább a meccsen fog igazán látszódni hogy ki a jobb. Amire én semmiképp sem mernék fogadni az a PITT-CLE és a GB-NYG meccs, ezeket végképp nem lehet sztem megtippelni. Valahogy behúzhatja a PITT a meccset de ha jó CLE-el találkoznak simán ki is kaphatnak. A BAL-t az oddsért érdemes megtenni sztem, nem hiszem hogy még egyszer az O-ük ennyire gyengén muzsikálna akár idegenben is.

Ebben a fordulóban sok pénzt nem éri meg megtenni szvsz, de az oddsok akár azt is eredményezhetik hogy kis összegből nagyot lehet kaszálni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sahtar, Bayern, MU, PSG. füligjimmy
a Münchent én nem mertem megtenni.

Eddig jön a West Brom meg az ETO is, remélem ez egy jó szombat lesz 😊davemayer
Megmondom őszintén, ha a Hannover nem játszott volna csütörtökön, én se tettem volna erre a meccsre. De a BM oylan szépen rápihent, sztem be akarják húzni. Ezután én is hanyagolom majd őket, olyan simán vezetik a tabellát. füligjimmy
no problemo, vezetnek is 😊davemayer
5-0 lett...

BM fanként én sem mertem megtenni... inkább a Schalke-t tettem meg, jól szoptam is...csebi
Schalkét én szinte senki ellen nem merem hendi nélkül megtenni. Egy döntetlenre akárki ellen jók, de nincs bennük olyan átütő erő, hogy bárkinek bármikor tudjanak minimum 1, de inkább 2 gólt rúgni.

Jó hét volt, a hétközi BL fordulóból is nyertem, ilyenkor sajnálom, hogy nem 50ezret raktam fel 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Sahtar, Bayern, MU, PSG. füligjimmy
a Münchent én nem mertem megtenni.

Eddig jön a West Brom meg az ETO is, remélem ez egy jó szombat lesz 😊davemayer
Megmondom őszintén, ha a Hannover nem játszott volna csütörtökön, én se tettem volna erre a meccsre. De a BM oylan szépen rápihent, sztem be akarják húzni. Ezután én is hanyagolom majd őket, olyan simán vezetik a tabellát. füligjimmy
no problemo, vezetnek is 😊davemayer
5-0 lett...

BM fanként én sem mertem megtenni... inkább a Schalke-t tettem meg, jól szoptam is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Sahtar, Bayern, MU, PSG. füligjimmy
a Münchent én nem mertem megtenni.

Eddig jön a West Brom meg az ETO is, remélem ez egy jó szombat lesz 😊davemayer
Megmondom őszintén, ha a Hannover nem játszott volna csütörtökön, én se tettem volna erre a meccsre. De a BM oylan szépen rápihent, sztem be akarják húzni. Ezután én is hanyagolom majd őket, olyan simán vezetik a tabellát. füligjimmy
no problemo, vezetnek is 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sahtar, Bayern, MU, PSG. füligjimmy
a Münchent én nem mertem megtenni.

Eddig jön a West Brom meg az ETO is, remélem ez egy jó szombat lesz 😊davemayer
Megmondom őszintén, ha a Hannover nem játszott volna csütörtökön, én se tettem volna erre a meccsre. De a BM oylan szépen rápihent, sztem be akarják húzni. Ezután én is hanyagolom majd őket, olyan simán vezetik a tabellát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Sahtar, Bayern, MU, PSG. füligjimmy
a Münchent én nem mertem megtenni.

Eddig jön a West Brom meg az ETO is, remélem ez egy jó szombat lesz 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sahtar, Bayern, MU, PSG.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel pénteken is van 10 college meccs, ideje veszíteni egy kis pénzt!

Arizona vs ASU 1.65
Washington vs Wazzu 1.18
CMU vs UMass 1.25
LSU vs Arkansas 1.25
Nebraska vs Iowa 1.15
Kent State vs Ohio 1.25

A szombatit majd külön 😀Höri
mocskos buzi Wazzu a 18-0-s utolsó negyedével 😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
chaten kérdezz rá, de amúgy nézd meg h melyik TDre vonatkozik (első, utolsó, bármikor).
davemayer
Bármikorra volt direkt úgy raktam, de mint már említettem nekem adtak igazat. Bár most már nagyon odafigyelek...Hanni
bocs ezt az oldalt nem vettem észre, a írásod meg pont az utolsó volt az előzőn, azt hittem még nem írt senki 😀

jó hogy észrevetted, nem érdemes írni nekik, chaten sokkal gyorsabb a dolog.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal