Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Ma ezzel indulok neki a milliomossá válás rögös útjának. 24 pénz, 200-al.
Hertha-St.Pauili H
Roma-Torino H
Ordospor-Trabonspor X
Randers-Odense X
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csikkágó 3x pénzért mennyire lehet reális? Totál nem tudom eldönteni ki nyer...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
ha -3-mal megraktam a Ravenst és 3-mal nyertek, kiírta, hogy push, ez fogaódkörökben mit jelent pontosan?Newman
azt hogy a fogadás törölve lett, mintha meg sem tetted volna, 1.00-val "szorzódik" a szelvényed

ha az odds -2,5 nyertél volna, ha -3,5 akkor meg vesztesz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha -3-mal megraktam a Ravenst és 3-mal nyertek, kiírta, hogy push, ez fogaódkörökben mit jelent pontosan?

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
végre jött NFLből is tegnap vmi
3 multi bet
1: Falcons, Packers, Dallas
2: Texans, Bengals, Saints
3: Pats, Broncos, Buccs

mondjuk mindháromban volt OT szóval kibaszott nagy mák volt...

később jövök a napi KHL-lel olyan dél körül...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
na ez így szép kasza volt, de jól sejtettem hogy a Dallas nagyon nehéz lesz... A Texans meccsből még csak a TD-k egy részét láttam, biztos óriási meccs volt de azt kell hogy mondjam még 20-34-nél sem temettem a tétemet mert valamiért sejtettem hogy ezt a meccset még nem hagyja annyiban a Houston. Szerencsére fordított akinek kellett és behúzta simán akinek kellett. A Dallas és az Atlanta spread nem jött be és a Rams, ebből leginkább a Rams fájt, ha ők nyernek az plusz 120 euró... Na nem baj, így is nagyon jó kis nap volt ez 😀

Már csak azt remélem hogy 2 rossz pickem lesz a héten és a Frisco valahogy kikap aktuális ellenfele ellen 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem is csak a STL viszi a mixem, de az pont elég... 😀

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Dave pedig 1 hibával eddig. Papírforma uraim, nincs ez elbaszva. 😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
ezt az elbaszott egy fordulót.... 😀Newman
az én kombim eddig nyerő 😀 de 3 meccs még hátravan.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezt az elbaszott egy fordulót.... 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyonkaszo
remélem sokan megraktátok 9-szeres oddsért még időben 😛kaszo
és eljinxeltem
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit meglepődtem, hogy a Bulls enyhe favorit a Portand ellen. Sztem Hickson Boozer seggét ezüsttálcán fogja felszolgálni, és az újonc Lilliard is elég okos játékos ahhoz, hogy Hinrich&Robinson hiányosságait kihasználja. Portland győzelem, összesen 192,5 pont alatt

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyonkaszo
remélem sokan megraktátok 9-szeres oddsért még időben 😛
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én inkább a Tampát nem venném olyan biztosra.Duff
ja hát alap, de azt nem is írta bele az utolsó bekezdésben a "szép odds kötésben" meccsek közé ő sem 😊

amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyon, kérdés hogy mikor 😛kaszo
ha a Houston ma kikap az nagyobb szenzáció lenne mint egy Bears SB pedig az se lenne kicsi 😛
davemayer
Még szerencse hogy Houstont -15.5be Dallast meg -7.5be raktam.... 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Én inkább a Tampát nem venném olyan biztosra.Duff
ja hát alap, de azt nem is írta bele az utolsó bekezdésben a "szép odds kötésben" meccsek közé ő sem 😊

amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyon, kérdés hogy mikor 😛kaszo
ha a Houston ma kikap az nagyobb szenzáció lenne mint egy Bears SB pedig az se lenne kicsi 😛
Nem tudom elképzelni, persze ez az NFL, de akkor is kb 4 INT kéne abból 2 pick6 és a Jags offensetől 14-21 pont hogy legyen rá sansz. A Tampa inkább az ahol az elmúlt hetek jobb teljesítményét lehet hogy elrontják tényleg, itt inkább az odds meg az ellenfél az ami miatt érdemes sztem.
Még a Dallas meccs az amit egy kicsit bánok, túlságosan bíztam bennük amikor a mai szisztémát felállítottam, remélem nem szívatnak meg. Ha akarnak vmit idén még akkor ez nekik must win egy hazai pályán verhető ellenfél ellen...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Én inkább a Tampát nem venném olyan biztosra.Duff
ja hát alap, de azt nem is írta bele az utolsó bekezdésben a "szép odds kötésben" meccsek közé ő sem 😊

amúgy a Houstonnak is érik már egy meglepetésvereség nagyon, kérdés hogy mikor 😛
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Én inkább a Tampát nem venném olyan biztosra.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Kíváncsi vagyok hol lesz meglepetés mert ebben a fordulóban igazán nem várok egyik párosításban sem.davemayer
A Colts nyerhet szerintem. kaszo
Nálam is necces a Pats még hazai pályán is, a secondary-jük hihetetlen. Ennek ellenére hazai pályán ha kevéssel is de behúzza sztem a Pats. Benne van egy sima siker is, de benne van egy szoros Colts győzelem is, ez tényleg csak a meccsen derül majd ki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Kíváncsi vagyok hol lesz meglepetés mert ebben a fordulóban igazán nem várok egyik párosításban sem.davemayer
A Colts nyerhet szerintem.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
NFL tippek:

BILLS,ATL,TB,DAL,GB,HOU,CIN,STL,WAS,NO,DEN,NE,BAL,SF

Amire fogadtam:BILLS,ATL,TB,DAL,GB,HOU,CIN,NO,DEN,NE

Necces, ATL -10,5,DAL -7,5,GB -3.5,CIN,STL,WAS,NO -5, PITT(...), NE -10

A Steelerst még múlt héten raktam meg Rötyi sérülése előtt, de lehet az oddsért most is megtenném, hazai pályán lehet hogy nyernek.

Nem rossz forduló ez sztem fogadási szempontból, ATL,DAL,GB,HOU,CIN,NO,DEN,NE szép odds kötésben és azért meglepő lenne ha valamelyik nem húzná be. Inkább 5/6-ot meg 4/5-öt tettem mert vannak jó oddsok is(pl TB,CIN,GB).

Kíváncsi vagyok hol lesz meglepetés mert ebben a fordulóban igazán nem várok egyik párosításban sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
napi KHL

2 multi bet lesz

1: Avangard 1.28 és Dynamo Moszkva 1.78

2: Traktor 1.75 és AK Bars 1.85

több meccs annyira nem tetszik... gondolkozom a Neftekhimik-en, hogy magamat kínozzam 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
jött is a Sibir 3-2, yeah!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na ez lesz a tuti nyerő: Dortmund-Fürth hazai, Liverpool-Wigan hazai, Newcastle-Swansea döntetlen, Reading-Everton döntetlen. Jeah!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hajnali nba szelvényeken a philly-utah 191.5 over ment el, 192 pont lett a meccsen... 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
ma csak egy meccs van
Sibir nyer rendes játékidőben, első meccs otthon, amur játszott és kikapott csütörtökön, utazhattak 400 KM-t 1.57 odds

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.