NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Gratulálok 😊 Egyenként játszod a meccseket ? Nem kötöd őket egy szelvényre ?gravedigger
de, mindig kötésben játszom, általában 4/5 vagy 5/6-ot, vagy 5 meccset sima kötésben.

Tegnap volt amit elvitt a Jets de volt 4/5-öm ami teljesen bejött + volt egy 5/6 is amiről az egyik bejött így pluszos lett az éjszaka.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok 😊 Egyenként játszod a meccseket ? Nem kötöd őket egy szelvényre ?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Na hát sikerült bebukni a pénzt tegnap, de azért kettőt eltaláltam a hárombol ( Rangers, Pittsburgh ), Floridán hasaltam el, úgy látszik hiányzott az NFL meccs a szelvényről 😂gravedigger
nekem meg a Jets bukott de így is nyertem a többivel, a Floridát én nem mertem megrakni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na hát sikerült bebukni a pénzt tegnap, de azért kettőt eltaláltam a hárombol ( Rangers, Pittsburgh ), Floridán hasaltam el, úgy látszik hiányzott az NFL meccs a szelvényről 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Rangers amolyan megérzés csak 😊 Én ezt a háromat játszottam meg ma, majd meglátjuk mi sül ki belőle 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Az én mai NHL tippjeim egyébként a következők : Pittsburgh, Rangers, Floridagravedigger
nálam WAS Caps, Rangers (?), Penguins, Jets, Flames. A Flamest külön is ajánlom, jók otthon a MIN meg elég gyengén muzsikál az utóbbi meccseken, kettőt is láttam az utóbbi 1 hétben, gyengék jelenleg. De amúgy neccesek a mai meccsek, nem érdemes nagy összegben fogadni sztem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az én mai NHL tippjeim egyébként a következők : Pittsburgh, Rangers, Florida
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mostanában a bevállt fogadási sémám a két NHL és egy NFL meccs egy szelvényre 😊 Tegnap jött a Detroti meg a Boston , + a Frisco 😊gravedigger
én mostanában már 5-6 meccset is meg merek tenni, van hogy nem jön be de mostanában egész jól jönnek az NHL tippek.
Ezen a héten az NFL-el én személy szerint szívtam, de ennyi bukó bőven belefér a sok plusszos hétvége után. Most néztem hogy az utóbbi 5 hétvégém zsinórban pluszos volt, ez szakította meg.davemayer
Ja az igaz hogy elég szépen jönnek az NHL eredmények, de nállam többnyire 3 a max amit megrakok hokiból 😊 kezdődik az NBA is nemsokára, még megvárom amig kicsit letisztulnak az erőviszonyok, utána elkezdtem azt is kombinálni, tavaly elég nyereségesen sikerült fogadni az NBA-re is 😊

Na de egyébként fordulók előtt megoszthatnánk itt egymással a véleményeket és az esetleges tippeket, több ember többet tud és reméljük több pénzt is hozna 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Mostanában a bevállt fogadási sémám a két NHL és egy NFL meccs egy szelvényre 😊 Tegnap jött a Detroti meg a Boston , + a Frisco 😊gravedigger
én mostanában már 5-6 meccset is meg merek tenni, van hogy nem jön be de mostanában egész jól jönnek az NHL tippek.
Ezen a héten az NFL-el én személy szerint szívtam, de ennyi bukó bőven belefér a sok plusszos hétvége után. Most néztem hogy az utóbbi 5 hétvégém zsinórban pluszos volt, ez szakította meg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mostanában a bevállt fogadási sémám a két NHL és egy NFL meccs egy szelvényre 😊 Tegnap jött a Detroti meg a Boston , + a Frisco 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na hát a hokit sikerült eltalálni, nagyon egyformán játszott a Pittsburgh meg a Detroit, még kb egyformán is alakult az eredmény, a vége 8-2 meg 8-3 😊 a Dallas is bekezdett szóval minden happy eddig 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Detroit - Dallas 3-0 , Pittsburgh - Los Angeles 3-0 10. perc 😀 😀 😀 jól indult 😊gravedigger
ahogy nézem nagyjából ugyanarra fogadtunk 😀davemayer
Na akkor reméljünk mindketten szakitunk 😊 nekem amugy ez a három van 😊 neked még valami ezen kivül ?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Detroit - Dallas 3-0 , Pittsburgh - Los Angeles 3-0 10. perc 😀 😀 😀 jól indult 😊gravedigger
ahogy nézem nagyjából ugyanarra fogadtunk 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Detroit - Dallas 3-0 , Pittsburgh - Los Angeles 3-0 10. perc 😀 😀 😀 jól indult 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Real-Lyon-Milan tutikombó 😀 egy vagyont kellett volna raknom. 😕eaglesmcnabb
Lyonra azért én nem raknék fel túl nagy összeget, sokszor megszívattak már... Megraktam most őket, de a tutira nem raktam rá, de a Milan és a Real az enyémen is rajta van. Ejj ha az NHL jönne éjjel az nagy kasza lenne...davemayer
Na az nekem is, Detroit meg a Pittsburgh kell, meg hogy a dallas este legalább 7 ponntal legyőzze a tampát 😊 Az első kettő már vezet 2 nullra az első harmadban 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Real-Lyon-Milan tutikombó 😀 egy vagyont kellett volna raknom. 😕eaglesmcnabb
Lyonra azért én nem raknék fel túl nagy összeget, sokszor megszívattak már... Megraktam most őket, de a tutira nem raktam rá, de a Milan és a Real az enyémen is rajta van. Ejj ha az NHL jönne éjjel az nagy kasza lenne...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Real-Lyon-Milan tutikombó 😀 egy vagyont kellett volna raknom. 😕eaglesmcnabb
Utólag könnyű.
Így utólag én a Dortmund-Nürnberg-WBA-Chievo-Getafe-Espanyol hatosra felraknék bármit.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Real-Lyon-Milan tutikombó 😀 egy vagyont kellett volna raknom. 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Mai NFL:

BAL, HOU ?(valamiért sztem elrontja a CIN), MIA, ATL, TB(?), Jets, NO, NE, SF(?), GB, SD, DAL (?)

hát a cincy tényleg elrontotta 😀

mai nap 3000 HUF fogadásból 38 ezer + még 9 ha nyer a Dallas. :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Jó kis eredmények születtek tegnap az NHL-ben, az egyik szelvényem különösen tetszett :cool:

PIT Penguins PIT Penguins @ NY Islanders
(Nyereményszorzó) 12/11/2011 1.76 Nyert
BOS Bruins BOS Bruins @ CLB Bluejackets
(Nyereményszorzó - háromesély) 12/11/2011 1.95 Nyert
NY Rangers NY Rangers @ BUF Sabres
(Nyereményszorzó) 12/11/2011 1.86 Nyert
VAN Canucks VAN Canucks @ OTT Senators
(Nyereményszorzó - háromesély) 12/11/2011 1.95 Nyert
DET Redwings WIN Jets @ DET Redwings
(Nyereményszorzó - háromesély) 12/11/2011 1.68 Nyert
PHL Flyers TB Lightning @ PHL Flyers
(Nyereményszorzó - háromesély) 12/11/2011 1.86 Nyert

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nyolcszoros pénzt fizet ma a Browns győzelme....erősen gondolkodom rajta, eléggé irreális, de ugye az NFL-ben bármi megtörténhet és ezen az alapon már nem egyszer sikerült eltalálni ilyen ugynevezett hülyeséget 😊 😊 😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
A MU vitte az 500-->11200-as mixemet, fasza, de legalább a Real meccs miatt: 5000--->11500. csak a biztosra érdemes menni, megfogadtam 😀eaglesmcnabb
nagyon hasonló nálam is, a MU vitte a 250-->5600-as kombit (erre valszeg ugyanazt a 4-et raktuk 😀), de a Real meccsel 2500-->7700 😀 😀kaszo
az a 7700 hogy jött ki? hendi?
nekem az 500on volt egy MU, Lyon, Napoli, és egy Real- 1-rőleaglesmcnabb
a négymeccses kombi nekem is ugyanez, a 7700 meg úgy volt, hogy miilann garantálta ( 😀 hozzá kell tenni, hogy egy korábbi meccsnél garantált egy Ramos gólt, amit végül nem raktam meg 8-szoros szorzóért, pedig bejött volna), hogy lövünk hármat, így Real 2,5+ gólra 5,2-es szorzóért ment egy 1000-es, és ha valamiért nem jönne be, abban azért biztos voltam, hogy nem kapunk ki, úgyhogy 1,666-ért ment 1500 a Real DNB-re, így 5200+2500 volt a két nyeremény
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Melyik netes oldalt ajánljátok fogadásokra? Az az hol vannak a legjobb oddsok 😀 meg mondjuk a bónusz mértéke is beleszámít
nfl+ncaaf+ncaab+nhl+nba+soccer+f1 érdekelnekHabi
én most tértem át a bwinről a bet365-re, jobbak az oddsai de főleg jobbak a fogadási lehetőségek pl az NCAA-re.davemayer
meccset is tudok nézni bet365ön?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Melyik netes oldalt ajánljátok fogadásokra? Az az hol vannak a legjobb oddsok 😀 meg mondjuk a bónusz mértéke is beleszámít
nfl+ncaaf+ncaab+nhl+nba+soccer+f1 érdekelnekHabi
én most tértem át a bwinről a bet365-re, jobbak az oddsai de főleg jobbak a fogadási lehetőségek pl az NCAA-re.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Melyik netes oldalt ajánljátok fogadásokra? Az az hol vannak a legjobb oddsok 😀 meg mondjuk a bónusz mértéke is beleszámít
nfl+ncaaf+ncaab+nhl+nba+soccer+f1 érdekelnek


JT Daniels fan