Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
3-4 éve sportfogadok. Egy olyan jó -20kba vagyok :cool:

Ezt már mondhatni hosszútávnak? 😀Hanni
Igen, de egyrészt nem mindegy milyen gyakorisággal játszol, másrészt ez nagyon határeset összeg, kb semmi, persze ha 200 forintokkal nyomod akkor szép, egyenletes vesztés.
De azért nem mérvadó igazából se pro, se kontra, mert ha 200ezerrel megjátaszod a következő Barca meccset, és sül, máris pluszba kerülsz, szóval nem mindegy az út, hogy miként lett ez a hibahatáron belüli minusz. 😊

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
3-4 éve sportfogadok. Egy olyan jó -20kba vagyok :cool:

Ezt már mondhatni hosszútávnak? 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀Hurka
Lehet, hogy már mondtam, arra szabad aminek tudod a végeredményét.
Egyébként hosszútávon biztos negatív lesz az EV.Sobri Jóska
http://sportgeza.hu/mindenidok/2011/11/22/1_eurora_nyert_676_ezret_19_meccsel/ szerinted ez az ember, kitöltött már annyi szelvényt, illetve ki fog még a jövőben, hogy ezen állításod igaz legyen? Mert szerintem nem, ha csak ez az egy ellenpélda van, akkor is cáfoltam az állításodat.eaglesmcnabb
Egyrészt nem cáfoltad, mert honnan tudod biztosan, hogy nem tudta? Magyarázd el.
Másrészt a szerencsejáték mindig a szervezőnek pluszos, és a játékosnak minuszos.
Ezért a szervező szervezi, és a játékos játszik.
Ha a szervezőnek minuszos lenne, akkor nem érné meg szerveznie.
Lásd, Vegas, bwin, stb.
De ez nem azt jelenti, hogy egyszer-egyszer nem sülhet el valakinek. (Érdemes elolvasni Kellér Andor - Rulettkirály c. könyvét Gály Lajos életéről.)
A lottóötöst is megnyerte valaki, a jackpotot is elviszik néhanapján.
Ettől függetlenüól az egyszeri mezei fogadó hosszútávon minusz EV, ha nem tudja a meccsek végkimenetelét. (Kellér Andor - Zöld gyep, zöld asztal könyve lehet itt érdekes, Szemere Miklósról ír érdekesen, jól, tanulságosan)

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀Hurka
Lehet, hogy már mondtam, arra szabad aminek tudod a végeredményét.
Egyébként hosszútávon biztos negatív lesz az EV.Sobri Jóska
http://sportgeza.hu/mindenidok/2011/11/22/1_eurora_nyert_676_ezret_19_meccsel/ szerinted ez az ember, kitöltött már annyi szelvényt, illetve ki fog még a jövőben, hogy ezen állításod igaz legyen? Mert szerintem nem, ha csak ez az egy ellenpélda van, akkor is cáfoltam az állításodat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀Hurka
Lehet, hogy már mondtam, arra szabad aminek tudod a végeredményét.
Egyébként hosszútávon biztos negatív lesz az EV.Sobri Jóska
és Te pl honnan tudod h JJ fog venni macet? 😛Divat
Jók a megérzéseim. 😊
Valamint én szeretek fogadni más emberekkel, mert szórakoztat.
Nem anyagi haszonszerzés céljából, pusztán a móka kedvéért.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀Hurka
Lehet, hogy már mondtam, arra szabad aminek tudod a végeredményét.
Egyébként hosszútávon biztos negatív lesz az EV.Sobri Jóska
és Te pl honnan tudod h JJ fog venni macet? 😛

|
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
na a lovit tuti nem csinálnám ha nem lenne ilyen haverom mint neked 😀davemayer
Már nekem sincs.
Most csendespihenőn van még egy ideig. 😊

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
na a lovit tuti nem csinálnám ha nem lenne ilyen haverom mint neked 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Sok a "nyilvánvalóan eladott meccs".
Az én sportfogadó ismerősöm mesélt régebben sztorikat, csak rútul túl kevésszer szólt előre. 😊
De amikor szólt akkor megtettem amiket mondott, mindig bejött, mégse mertem igazán nagy összeggel, ez érdekes dolog egyébként, pedig mindig bejött, és nem lehet azt mondani, hogy parás alkat lennék, de mégis.
Sőt egyszer még tuti lovitippet is kaptam tőle, kimentem, megfogadtam, de valószínűleg nem csak ő tudta a végeredményt, mert pillanatok alatt a középmezőny oddsokkal induló ló toronymagas favorit lett a futam indulására, és a végén épphogy hozott másfélszeres pénzt.

Igazából az is durva, hogy maguk a bukicégek (bwin, betathome, stb) nyúlnak bele sokszor az eredménybe, konkrét eset pár évvel ezelöttről: a Bundesligát akkor a Bayern asszem 7 ponttal vezette, 3 fordulóval a vége elött, a Köln meg csont utolsó volt a bentmaradás reménye nélkül. Ez a meccs a bwin-nél annyi kötésben benne volt, természetesen fix egyessel, hogy fel lett dobva a bwin által a Bayern-nek sokmillió eurós célprémium, hogy "semmi esetre se kapjanak ki, legyen legalább döntetlen". És hogy, hogynem 2:2 is lett.
(Ez az a meccs: 2006.04.01 Bayern München-1. FC Köln 2-2)

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szívesen megnézném a grafikont, várom.
De ugye azért 7-8 nap még nem az a kimondott hosszútáv, ha nem haragszol. 😊
(És fél, meg egy euro az nem az a kimondott profit, de ebbe inkább nem mennék bele, hiszen 5 euró tőkéből bankrollmanagement szerint még az 1 eurós tét is irreálisan magas.)Sobri Jóska
Azért volt ott, hogy majd küldöm 😀
Amúgy igen, kisebb tétekkel is indulnék elején, csak fél euró a minimum tét.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
én például simán pluszban vagyok idén, mondom ezt anélkül hogy bármilyen statisztikát vezetnék róla. A nyereség akkora arányban van hogy simán megéri :cool: davemayer
Azért érdekelne egy statisztika.
Az érzések mégse olyan egzaktak, mint a kimutatások.

Sobri, ismerek olyat, aki hosszútávon nyomja és pozitívban van. Igaz ritka az ilyen 😀killkenny
Én is ismertem olyat aki hosszútávon nyomta, és pluszban volt.
De ő azért tudta is a meccsek eredményét. 😀Sobri Jóska
nem tudok statisztikát, inkább nem is keresgélnék az online dolgaimban, elég annyi hogy a kiutalt (és elköltött...) összeg többszöröse a betett összegnek és a számlán is komolyabb mag van hagyva, most gondolkodom hogy ünnep előtt kiutalok egy nagyobb összeget de felrúgnám vele a bankroll managementemet azt meg nem kéne :/

nekem ez szórakozás még mindig, tényleg igaz hogy a kenyérre valót ne költsd szerencsejátékra mert akkor nem tudsz objektívan dönteni. Egy dolog szokott idegesíteni amikor ilyen nyilvánvalóan "eladott" meccsek vannak mint a City volt tegnap.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Szívesen megnézném a grafikont, várom.
De ugye azért 7-8 nap még nem az a kimondott hosszútáv, ha nem haragszol. 😊
(És fél, meg egy euro az nem az a kimondott profit, de ebbe inkább nem mennék bele, hiszen 5 euró tőkéből bankrollmanagement szerint még az 1 eurós tét is irreálisan magas.)

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
én például simán pluszban vagyok idén, mondom ezt anélkül hogy bármilyen statisztikát vezetnék róla. A nyereség akkora arányban van hogy simán megéri :cool: davemayer
Azért érdekelne egy statisztika.
Az érzések mégse olyan egzaktak, mint a kimutatások.

Sobri, ismerek olyat, aki hosszútávon nyomja és pozitívban van. Igaz ritka az ilyen 😀killkenny
Én is ismertem olyat aki hosszútávon nyomta, és pluszban volt.
De ő azért tudta is a meccsek eredményét. 😀Sobri Jóska
Majd nyomok be neked statot. Mondjuk én kuponból indultam, mindössze 5 euróval, ergo jelenleg fél eurókat, egy eurókat teszek csak fel, meg kell szedni az alaptőkét, befizetni még nem volt kedvem. De betathome folyamatosan vezeti statomat, szóval majd küldöm. Egyébként nekem eddig NCAA meccsek jöttek be, NFL-t nem vállaltam a héten, és csak múlt hét közepe óta tolom.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
én például simán pluszban vagyok idén, mondom ezt anélkül hogy bármilyen statisztikát vezetnék róla. A nyereség akkora arányban van hogy simán megéri :cool: davemayer
Azért érdekelne egy statisztika.
Az érzések mégse olyan egzaktak, mint a kimutatások.

Sobri, ismerek olyat, aki hosszútávon nyomja és pozitívban van. Igaz ritka az ilyen 😀killkenny
Én is ismertem olyat aki hosszútávon nyomta, és pluszban volt.
De ő azért tudta is a meccsek eredményét. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na majd jövőre szemmel fogom tartani az arany szabályt, már magamra is tetováltattam:

"köcsög a kansas"

aztán nem lesz minusz!

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Sobri, ismerek olyat, aki hosszútávon nyomja és pozitívban van. Igaz ritka az ilyen 😀killkenny
én például simán pluszban vagyok idén, mondom ezt anélkül hogy bármilyen statisztikát vezetnék róla. A nyereség akkora arányban van hogy simán megéri :cool:

amúgy én is azóta nyerek mióta a neten (is) nyomom, a 2 esély sokszor menti meg a szelvényedet, amúgy meg a pár meccs nagyobb pénzzel + az 4/5 vagy 5/6ot ajánlom még. Eddig ebben az évben 1 hónap volt nagyobb bukó (kb 10-15 ezer mínusz), 2 hónap ami kb egálra emlékszem, a többinél viszonylag vastag (30+ nyereség). Ha van merszed meglepetésre is fogadni vagy megérezni a tutit, én inkább a számokban és a "környezetben" hiszek, eddig bejött hál'istennek.

Mondjuk amióta Höri írja az NCAA-s tippjeit nem jön a nagy pénz 😛 😉

De idén például az NFL-el komolyan lehetett keresni, abban a fordulóban amikor a Saints kikapott a Ramstől pl azt kivéve az összes meccs eredményét eltaláltam. Legutóbb csak a 60-70%-át sajna de még azzal is nyertem!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
killkenny 118 — Stream felelős
Sobri, ismerek olyat, aki hosszútávon nyomja és pozitívban van. Igaz ritka az ilyen 😀

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀Hurka
Lehet, hogy már mondtam, arra szabad aminek tudod a végeredményét.
Egyébként hosszútávon biztos negatív lesz az EV.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀Hurka
Hol az a lista amire szabad? 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
Dehogynem, csak okosan kell csinálni, mint én. MU esetén arra fogadtam, hogy nem veszít, Inter esetén szintén, mellé jött a Real haza win, plusz két alapvetően sima NCAA kosár meccs (az más kérdés, hogy mákom volt, a Pitt Panthers az esélyeinek megfelelően éppen 4 ponttal nyert). Jó, nem nagy így az odds, de azért a 2.25 se rossz kb.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.Sobri Jóska
lassan úgy érzem, hogy rövidebb az a lista, amire szabad 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Bajnokok Ligájára nem szabad fogadni.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Fergussont se értem hogy miért ezt a kivénhedt alkesz Bolgár köcsögöt kezdeti Chicharitoval szemben, el is vitte a mixem... 😕
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
"Kedves civilmanu, mondja el, miért utálja a Bajnokok Ligáját?"
"2011.09.14. Benfica - Manchester United 1-1
2011.09.27. Manchester United - Basel 3-3
2011.11.02. Benfica - Basel 1-1
2011.11.22. Machester United - Benfica 2-2
Többet nem akarok elmondani, kérem kapcsojja ki."

Go Jets!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
http://sportgeza.hu/mindenidok/2011/11/22/1_eurora_nyert_676_ezret_19_meccsel/vadibandi
máltai az IP-m? nem ? kár :/ 😀

MU, Real (akár 2-3al is sztem), Lyon 1X, Basel X2, Inter X2, Bayern, City X2. Ezek mára nálam.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal