Tenisz

16 feliratkozó

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
és visszajött a szerb!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
kva élet még egy ilyen esélye nem lesz
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nem is simán de ott a brék meg kell ragadni az esélyt!!!! 😊
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Végre egy sima adogató játék. Most simán brékelhetne 😊
dande
ÉS OTT VAN!!! 😊)))
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre egy sima adogató játék. Most simán brékelhetne 😊
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Djoko sokkal könnyebben hozza a szerváját sajna. 😕
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kellenének azok az ászok nagyon.............
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor most kéne csoda folytán még 1x elvenni, aztán hajrá!
dande
Én már azt is csodának tartom, hogy egy ötszettes meccsben partiban van!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most kéne csoda folytán még 1x elvenni, aztán hajrá!
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Újabb klasszikust látunk 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
huh 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Francba baj van
dande
visszajött, innen lesz szép elbukni megint. 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba baj van
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most 12-12 ig mehetnek, reméljük addig Fedex elveszi egyszer legalább Djoko adogatását és előnyt szerez. Kár, hogy Djoko kezdte az 5. szettet, ez neki előnyt jelenthet.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 624 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyerünk Rozsé!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közönség nagyon Fedex mellett van.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem igaz bzdmeg, hogy én mennyire rühellem ezt nyokovicsot mázlista fejével..........................
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ez a ffi páros döntő sem piskóta
fél 8 óta filmet akarok nézni, de itt ragadtam és mostmár maradok is😊
NB2
Vegre elmondhatom, hogy lattam valaha GS gyoztest eloben teniszezni. Kar hogy a budapesti ATP dontoben olyan siman kikaptak Cabalék, mar ott is nekik szurkoltam 😀
eaglesmcnabb
Temesvárit, Szávayt nem láttad?
Sobri Jóska
élőben nem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 045 — #NoStress
ez a ffi páros döntő sem piskóta
fél 8 óta filmet akarok nézni, de itt ragadtam és mostmár maradok is😊
NB2
Vegre elmondhatom, hogy lattam valaha GS gyoztest eloben teniszezni. Kar hogy a budapesti ATP dontoben olyan siman kikaptak Cabalék, mar ott is nekik szurkoltam 😀
eaglesmcnabb
Temesvárit, Szávayt nem láttad?

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ez a ffi páros döntő sem piskóta
fél 8 óta filmet akarok nézni, de itt ragadtam és mostmár maradok is😊
NB2
Vegre elmondhatom, hogy lattam valaha GS gyoztest eloben teniszezni. Kar hogy a budapesti ATP dontoben olyan siman kikaptak Cabalék, mar ott is nekik szurkoltam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Kyrgios tehetsége alapján világelső lehetne, őt ha valaki fejben rendbe tudná tenni komoly sikereket érhetne el. Serenát mondjuk nyugodtan indíthatnák a férfi mezőnyben Murray helyett, egy kisebb gorilla az a nő.
Hendrix
Kyrgios nem egy stressz alatt megtörő valaki, vagy egy vesztes típus, hanem egy gyakorló elmebajos szerintem, nincs ember, aki össze tudná rakni fejben. Kár érte.
somoskovig
Semmivel sem volt masabb Djokovics egy idoszakban, de egyebkent Borg vagy McEnroe sem peldaul regen, aztan megis ossze lehetett rakni oket fejben. Csak kellett hozza egy megfelelo edzo vagy stab, vagy valami nagy volumenu tortenes – Djokonak peldaul emlekeim szerint a gyereke szuletese volt ilyen, ami utan teljesen kicserelodott es lenyugodott.

Borgek egyebkent szerintem meg rosszabbak is voltak elmebetegseg szintjen, csak mivel akkor meg nem nagyon volt internet, meg az ilyen dolgok nem kaptak akkora nyilvanossagot, igy veluk kapcsolatban nem maradt meg annyira a koztudatban, hogy milyen stilust kepviseltek.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
ez a ffi páros döntő sem piskóta
fél 8 óta filmet akarok nézni, de itt ragadtam és mostmár maradok is😊
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kyrgios ránézésre fél attól, hogy vereségeket szenvedne, ha 120%-ot fektetne a teniszbe és minden meccsé, fél attól, hogy bebizonyosodna, hogy nem is olyan jó ő, mint ahogy gondolják. Így aztán inkább beleszarik meccsei nagy részébe és így meg van neki az a megnyugtató tudat, hogy azért kap ki, mert nem játszott teljes erőbedobással.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kyrgios tehetsége alapján világelső lehetne, őt ha valaki fejben rendbe tudná tenni komoly sikereket érhetne el. Serenát mondjuk nyugodtan indíthatnák a férfi mezőnyben Murray helyett, egy kisebb gorilla az a nő.
Hendrix
Kyrgios nem egy stressz alatt megtörő valaki, vagy egy vesztes típus, hanem egy gyakorló elmebajos szerintem, nincs ember, aki össze tudná rakni fejben. Kár érte.
somoskovig
"If, if, if. Doesn’t exist."
Nadal nyilatkozatanak egy resze a mult heti meccsuk utan, amikor arrol kerdeztek, hogy Kyrgios nyerhet-e GS-t ha fejben osszekapja magat. Persze azt is elmondta h elkepesztoen tehetseges, de akkor is ez a lenyeg.

"Yeah, I mean, I know what I’m capable of,’ he said. ‘Just depends. I’m a great tennis player, but I don’t do the other stuff. I’m not the most professional guy. I won’t train day in, day out. I won’t show up every day.

‘So there’s a lot of things I need to improve on to get to that level that Rafa brings, Novak, Roger have been doing for so long. Just depends how bad I want it."

Kyrgios reakcioja masnap

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Kyrgios tehetsége alapján világelső lehetne, őt ha valaki fejben rendbe tudná tenni komoly sikereket érhetne el. Serenát mondjuk nyugodtan indíthatnák a férfi mezőnyben Murray helyett, egy kisebb gorilla az a nő.
Hendrix
Kyrgios nem egy stressz alatt megtörő valaki, vagy egy vesztes típus, hanem egy gyakorló elmebajos szerintem, nincs ember, aki össze tudná rakni fejben. Kár érte.