Tenisz
15 feliratkozó
4 hónapja
Értem hogy a hazai tornákon szeretik a hazai versenyzőknek szokás adni a szabadkártyát. Azt is értem a nagy Katarban nem számít a pénz, de lehet elkéne gondolkodni hogy ne olyanoknak adjanak szabad kártyát akik a szervát se tudják átütni mint a mai ellenfele Popyrinnek. Ha még telt ház lenne miattuk de egy légy sincs a stadionban
4 hónapja
Muchova nyerte Dohát. Örülnék neki, ha sikerülne egyben maradnia, mert nagyon jó teniszre képes, kicsit felkavarhatná a női mezőnyt a salak szezonban.
4 hónapja
bublik ma megint kretén énjét hozza
4 hónapja
Marozsán visszalépett
4 hónapja
Télvíz Tatabányán sem jött be elsőreMarozsán sem tudja átlépni az árnyékát😕Pedig USA és a salak nincs köszönő viszonyban
ozibozi
remontada
4 hónapja
Marozsán sem tudja átlépni az árnyékát😕Pedig USA és a salak nincs köszönő viszonyban
ozibozi
4 hónapja
Marozsán sem tudja átlépni az árnyékát😕
4 hónapja
Fábi szedd össze magad
4 hónapja
Így érthető, mert sportoló egyedül ritkán ír ‘nagyon jól’ könyvet, hiába érdekes az élete, karrierje.nem szellemíró, annak az újságíró hapsinak van a borítón a neve, akinek elmesélte az életét és megírta azt. csak az egyszerűség kedvéért fogalmaztam ígyEgy jó szellemíró aranyat ér ! 😊nem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.De, csak már elmúlt.ez nem sajátAlul-felülwww.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
slowmotion
ozibozi
warr_b
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem
fake.id
ozibozi
szerk bocs, ennek a moehringer-nek nincs a borítón a neve, de az előszavát/bevezetését ő írta E/1-ben és ott helyre is rakják ezt az egészet. ti. hogy ez nem a főszereplő irománya és hogy vette rá az író, hogy önéletrajzi könyvet írhasson róla, hányszor és mennyit beszélgettek a nyersanyagért etc. tehát a lényeg, hogy semmiféle szellemíróról nincs szó
fake.id
4 hónapja
nem szellemíró, annak az újságíró hapsinak van a borítón a neve, akinek elmesélte az életét és megírta azt. csak az egyszerűség kedvéért fogalmaztam ígyEgy jó szellemíró aranyat ér ! 😊nem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.De, csak már elmúlt.ez nem sajátAlul-felülwww.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
slowmotion
ozibozi
warr_b
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem
fake.id
ozibozi
szerk bocs, ennek a moehringer-nek nincs a borítón a neve, de az előszavát/bevezetését ő írta E/1-ben és ott helyre is rakják ezt az egészet. ti. hogy ez nem a főszereplő irománya és hogy vette rá az író, hogy önéletrajzi könyvet írhasson róla, hányszor és mennyit beszélgettek a nyersanyagért etc. tehát a lényeg, hogy semmiféle szellemíróról nincs szó
Szerkesztette: fake.id
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
4 hónapja
Egy jó szellemíró aranyat ér ! 😊nem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.De, csak már elmúlt.ez nem sajátAlul-felülwww.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
slowmotion
ozibozi
warr_b
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem
fake.id
4 hónapja
De durva 😊, nem tudtam. Most már hasonló az én burám is. Csak sokkal szegényesebb az eredménylistám, mint AndréJÉ... XDnem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.De, csak már elmúlt.ez nem sajátAlul-felülwww.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
slowmotion
ozibozi
warr_b
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem
fake.id
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
nem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.De, csak már elmúlt.ez nem sajátAlul-felülwww.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
slowmotion
ozibozi
warr_b
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
4 hónapja
De, csak már elmúlt.ez nem sajátAlul-felülwww.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
slowmotion
ozibozi
warr_b
slowmotion
4 hónapja
ez nem sajátAlul-felülwww.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
slowmotion
ozibozi
warr_b
4 hónapja
Alul-felülwww.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
slowmotion
ozibozi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Alul-felülwww.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
slowmotion
4 hónapja
www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfrthat haircut tho'
ozibozi
4 hónapja
4 hónapja
Ilyet se minden nap látni.Bencic utolsó pillanatban visszalépett mai meccstől. Beugrott helyette a mexikói lány, aki korábban feladta a selejtezős meccsét 😃
4 hónapja
Ez komoly?! 😅Szerintem az ő szempontjából ez teljesen érthető állásfoglalás, aki részt vesz egy sportwashing eseményen az egy ukrán szemében teljesen jogosan lesz elítélve.
24.hu/sport/2026/02/03/tenisz-orosz-ukran-haboru-bondar-anna-olekszandra-olijnyikova/?fbclid=IwZnRzaAPuj2ZleHRuA2FlbQExAHNydGMGYXBwX2lkCjY2Mjg1NjgzNzkAAR5LJ7YF19wMqZyrluJsLpYUY3rrTnOytXzT-yWg7XZW2YkL0Cgrp8F8_V-uuw_aem_488Zditc7Iu1yFwP1bR8fA
KeyG
Ettől még Anna nyilván nem az oroszpártiságát fejezte ezzel ki, hiszen bele se gondolt ebbe.
4 hónapja
Hàt ez gyalázatos teljesítmény
4 hónapja
Ez komoly?! 😅24.hu/sport/2026/02/03/tenisz-orosz-ukran-haboru-bondar-anna-olekszandra-olijnyikova/?fbclid=IwZnRzaAPuj2ZleHRuA2FlbQExAHNydGMGYXBwX2lkCjY2Mjg1NjgzNzkAAR5LJ7YF19wMqZyrluJsLpYUY3rrTnOytXzT-yWg7XZW2YkL0Cgrp8F8_V-uuw_aem_488Zditc7Iu1yFwP1bR8fA
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
