Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Értem hogy a hazai tornákon szeretik a hazai versenyzőknek szokás adni a szabadkártyát. Azt is értem a nagy Katarban nem számít a pénz, de lehet elkéne gondolkodni hogy ne olyanoknak adjanak szabad kártyát akik a szervát se tudják átütni mint a mai ellenfele Popyrinnek. Ha még telt ház lenne miattuk de egy légy sincs a stadionban
4 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Muchova nyerte Dohát. Örülnék neki, ha sikerülne egyben maradnia, mert nagyon jó teniszre képes, kicsit felkavarhatná a női mezőnyt a salak szezonban.
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
bublik ma megint kretén énjét hozza
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Marozsán visszalépett
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Marozsán sem tudja átlépni az árnyékát😕
ozibozi
Pedig USA és a salak nincs köszönő viszonyban
remontada
Télvíz Tatabányán sem jött be elsőre
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Marozsán sem tudja átlépni az árnyékát😕
ozibozi
Pedig USA és a salak nincs köszönő viszonyban
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Marozsán sem tudja átlépni az árnyékát😕
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Fábi szedd össze magad
4 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
slowmotion
Alul-felül
ozibozi

warr_b
ez nem saját
slowmotion
De, csak már elmúlt.


Őszentsége Sobri Jóska
nem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem
fake.id
Egy jó szellemíró aranyat ér ! 😊
ozibozi
nem szellemíró, annak az újságíró hapsinak van a borítón a neve, akinek elmesélte az életét és megírta azt. csak az egyszerűség kedvéért fogalmaztam így
szerk bocs, ennek a moehringer-nek nincs a borítón a neve, de az előszavát/bevezetését ő írta E/1-ben és ott helyre is rakják ezt az egészet. ti. hogy ez nem a főszereplő irománya és hogy vette rá az író, hogy önéletrajzi könyvet írhasson róla, hányszor és mennyit beszélgettek a nyersanyagért etc. tehát a lényeg, hogy semmiféle szellemíróról nincs szó
fake.id
Így érthető, mert sportoló egyedül ritkán ír ‘nagyon jól’ könyvet, hiába érdekes az élete, karrierje.
4 hónapja
fake.id 1 939 — sixseveeeeeen
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
slowmotion
Alul-felül
ozibozi

warr_b
ez nem saját
slowmotion
De, csak már elmúlt.


Őszentsége Sobri Jóska
nem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem
fake.id
Egy jó szellemíró aranyat ér ! 😊
ozibozi
nem szellemíró, annak az újságíró hapsinak van a borítón a neve, akinek elmesélte az életét és megírta azt. csak az egyszerűség kedvéért fogalmaztam így
szerk bocs, ennek a moehringer-nek nincs a borítón a neve, de az előszavát/bevezetését ő írta E/1-ben és ott helyre is rakják ezt az egészet. ti. hogy ez nem a főszereplő irománya és hogy vette rá az író, hogy önéletrajzi könyvet írhasson róla, hányszor és mennyit beszélgettek a nyersanyagért etc. tehát a lényeg, hogy semmiféle szellemíróról nincs szó

Szerkesztette: fake.id

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
slowmotion
Alul-felül
ozibozi

warr_b
ez nem saját
slowmotion
De, csak már elmúlt.


Őszentsége Sobri Jóska
nem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem
fake.id
Egy jó szellemíró aranyat ér ! 😊
4 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
slowmotion
Alul-felül
ozibozi

warr_b
ez nem saját
slowmotion
De, csak már elmúlt.


Őszentsége Sobri Jóska
nem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem
fake.id
De durva 😊, nem tudtam. Most már hasonló az én burám is. Csak sokkal szegényesebb az eredménylistám, mint AndréJÉ... XD

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
fake.id 1 939 — sixseveeeeeen
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
slowmotion
Alul-felül
ozibozi

warr_b
ez nem saját
slowmotion
De, csak már elmúlt.


Őszentsége Sobri Jóska
nem, agassi a könyvében írja le, hogy a mullet időszakban már rég rettenetesen hullott a haja és parókát hordott. élete egyik legfelszabadítóbb élményeként írta le, amikor a shieldsszel való szakítása után végre feladta ezt a szélmalomharcot és letolta kopaszra, aztán persze már így is kezdte újra a pályafutását. ajánlom egyébként nagyon az opent, a legjobb önéletrajzi könyv, amit valaha olvastam.
lehet agassistaként elfogult vagyok, de ha pisztoly petiről szólna, ugyanez lenne a véleményem. a könyv az utolsó meccs reggelével kezdődik, ahol nagyon érzékletesen írja le, alig bír felkelni a padlóról ahol alszik, mert már teljesen készen van az egész teste a sporttól. és az egész könyv ilyen, egy nagyon hiteles és nagyon jól megírt vallomás saját magáról, ami számomra nem kevés tanulságot is tartalmaz. újra is olvasom még ma, már rég volt soron. pedig, ha ötször nem pörgettem ki, akkor egyszer sem

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 375 — #NoStress
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
slowmotion
Alul-felül
ozibozi

warr_b
ez nem saját
slowmotion
De, csak már elmúlt.


4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
slowmotion
Alul-felül
ozibozi

warr_b
ez nem saját
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
slowmotion
Alul-felül
ozibozi


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
slowmotion
Alul-felül
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
 www.facebook.com/share/r/1Dv8k6tLK9/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
that haircut tho'
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.82787-15/628015733_18566590138021892_2645163685763562654_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=5J2LElxnBlQQ7kNvwF0bd4D&_nc_oc=AdpgeyIcWnAD0Ea9w4AyKQ_xOaFJuLHJe9MBR2JPSs8bHbRy5ithyVOqhXSx6uu8blQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=yXNehbzukvyZR6fmn5k6HQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_xlJ5y_c2GjCeVUnYmaGDmwK9DeASuz8AmrxQJOXzhlw&oe=6A42B257
1,8 Mio. Aufrufe · 25.929 Reaktionen | The tennis GOATs of the 1980s 🐐 #BJKCup | Billie Jean King Cup
The tennis GOATs of the 1980s 🐐 #BJKCup
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Ilyet se minden nap látni.

Bencic utolsó pillanatban visszalépett mai meccstől. Beugrott helyette a mexikói lány, aki korábban feladta a selejtezős meccsét 😃
4 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 768
Ez komoly?! 😅

 24.hu/sport/2026/02/03/tenisz-orosz-ukran-haboru-bondar-anna-olekszandra-olijnyikova/?fbclid=IwZnRzaAPuj2ZleHRuA2FlbQExAHNydGMGYXBwX2lkCjY2Mjg1NjgzNzkAAR5LJ7YF19wMqZyrluJsLpYUY3rrTnOytXzT-yWg7XZW2YkL0Cgrp8F8_V-uuw_aem_488Zditc7Iu1yFwP1bR8fA
KeyG
Szerintem az ő szempontjából ez teljesen érthető állásfoglalás, aki részt vesz egy sportwashing eseményen az egy ukrán szemében teljesen jogosan lesz elítélve.

Ettől még Anna nyilván nem az oroszpártiságát fejezte ezzel ki, hiszen bele se gondolt ebbe.
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Hàt ez gyalázatos teljesítmény
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Ez komoly?! 😅

 24.hu/sport/2026/02/03/tenisz-orosz-ukran-haboru-bondar-anna-olekszandra-olijnyikova/?fbclid=IwZnRzaAPuj2ZleHRuA2FlbQExAHNydGMGYXBwX2lkCjY2Mjg1NjgzNzkAAR5LJ7YF19wMqZyrluJsLpYUY3rrTnOytXzT-yWg7XZW2YkL0Cgrp8F8_V-uuw_aem_488Zditc7Iu1yFwP1bR8fA
KeyG
Oktatja is Annát eddig
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Ez komoly?! 😅

 24.hu/sport/2026/02/03/tenisz-orosz-ukran-haboru-bondar-anna-olekszandra-olijnyikova/?fbclid=IwZnRzaAPuj2ZleHRuA2FlbQExAHNydGMGYXBwX2lkCjY2Mjg1NjgzNzkAAR5LJ7YF19wMqZyrluJsLpYUY3rrTnOytXzT-yWg7XZW2YkL0Cgrp8F8_V-uuw_aem_488Zditc7Iu1yFwP1bR8fA

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!