Tenisz

16 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kevés mákja van azért Gyökevicsnek. Meccslabdánál rátolja a vonalra a lecsapást...Imitheking
Még szerencse, hogy Tsongának nem volt egy vonalas ütése sem a meccsen.Schleck
Nem látom, hogy mondtam volna egy szóval, hogy nem volt. Nyugalom :oImitheking
Mondjuk, ha beleállsz a kedvencébe, akkor számíts a reakcióra, még finom is volt 😀
Am most nem mertem megrakni 1:2-nél az újabb fogadásomat, a dupla meccslabdánál pedig már kezdtem azt hinni, hogy mivan 😀 A 3.-nál egyáltalán nem éreztem, hogy ne nyerné meg Djokovics, de aztán a 4. megint parás volt, persze csak eddig, innentől azért sima volt

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
4. szett annyira felkúrt, hogy nem is néztem az ötödiket, annyira tudtam hogy ez lesz a vége... 😕
Még mindig hiányzik valami Tsongából...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
akárhányszor benézek ide mindig az aktuális világelső ellen drukkol mindenki 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Na bmeg Tsonga... 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
Ennyi volt Tsongának. Na sebaj, majd talán Federer.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyerünk már Tsonga!

több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
Nem kevés mákja van azért Gyökevicsnek. Meccslabdánál rátolja a vonalra a lecsapást...Imitheking
Még szerencse, hogy Tsongának nem volt egy vonalas ütése sem a meccsen.Schleck
Nem látom, hogy mondtam volna egy szóval, hogy nem volt. Nyugalom :o

Bazzeg, azt a tenyerest be kellett volna csapni....
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem kevés mákja van azért Gyökevicsnek. Meccslabdánál rátolja a vonalra a lecsapást...Imitheking
Még szerencse, hogy Tsongának nem volt egy vonalas ütése sem a meccsen.

több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
Nem kevés mákja van azért Gyökevicsnek. Meccslabdánál rátolja a vonalra a lecsapást...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
a női tenisz szvsz. valahol hinggisék, ill. a belgák első királykodásának idején leáldozott, azóta alig van szoros meccs, nekem szinte élvezhetetlen 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sharapova-Zakopalova
21 játék
16 játékot nyert eddig a fogadó 😀
a nőiteniszHabi
És ugyanannyi a pénzdíjazás, mint a férfi teniszben. Hihetetlen...

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sharapova-Zakopalova
21 játék
16 játékot nyert eddig a fogadó 😀
a nőitenisz


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vajon Schleck ideges volt két óra játék után? 😛Wyatt
Nem paráztam, tudtam, hogy ha kell összekapja magát és leüti a pályáról a digót. 😀Schleck
Én se, sőt, örültem is neki, hogy ilyen szarul kezdett, mert így nyertem rajta egy fogadást 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem paráztam, tudtam, hogy ha kell összekapja magát és leüti a pályáról a digót. 😀Schleck
Seppi annyira digó, hogy a német az anyanyelve.Cubehor
Jó, nem sértésként szántam amúgy.

több mint 12 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
Nem paráztam, tudtam, hogy ha kell összekapja magát és leüti a pályáról a digót. 😀Schleck
Seppi annyira digó, hogy a német az anyanyelve.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vajon Schleck ideges volt két óra játék után? 😛Wyatt
Nem paráztam, tudtam, hogy ha kell összekapja magát és leüti a pályáról a digót. 😀Schleck
Most már csak a kérdés, hogy vajon mennyire fog rajta meglátszani a későbbiekben ez az 5 játszma. Mondjuk szvsz Nadal idén (is) verhetetlen lesz a Garroson.Gabesz92
Szerintem tavaly óta már nem kell számolni az esetleges erőnléti gondjaival. Egy ötszettes persze senkinek sem esik jól, de így hogy holnap egész nap pihenhet, szerintem ezzel nem lehet gond. Persze ha a következő fordulóban is sikerül ennyire elnyújtania a meccset az már más kérdés, de csak nem fogja. 😊

Ettől függetlenül most még én is Nadalra fogadnék a végső győzelem esetében.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kurva életbe 5 perc kellett volna és megvan a meccs, de így lehet repetázni holnap...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Vajon Schleck ideges volt két óra játék után? 😛Wyatt
Nem paráztam, tudtam, hogy ha kell összekapja magát és leüti a pályáról a digót. 😀Schleck
Most már csak a kérdés, hogy vajon mennyire fog rajta meglátszani a későbbiekben ez az 5 játszma. Mondjuk szvsz Nadal idén (is) verhetetlen lesz a Garroson.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vajon Schleck ideges volt két óra játék után? 😛Wyatt
Nem paráztam, tudtam, hogy ha kell összekapja magát és leüti a pályáról a digót. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vajon Schleck ideges volt két óra játék után? 😛

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Isner megint nem bírt leállni, bár most ki is kapott sajnos. 😕
Mathieu - Isner 6-7, 6-4, 6-4, 3-6, 18-16

Mathieu az 5. játszmában végig jobb volt, több lehetősége volt a meccs megnyerésére. Összességében megérdemelten nyert. Azon meg szerintem is érdemes elgondolkozni, hogy nem lenne-e jobb egy 5. jászmás tie-break, úgy, mint a US Openen.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
A második szett rövidítésében pedig 4:1-re is vezetett S. Williams, és onnan hozta 7:5-re Razzano. Majd pedig szinte simán a döntő szettet. Régen esett már ki az első körben S. Williams. Mondjuk itt csak egyszer nyert, nem a salak az ő világa. De akkor is nagy blama ez tőle. Persze a francia érdemeit sem szabad lebecsülni.danyly
Egyébként azon én is meglepődtem amikor mondta a kommentátor, hogy Serena az egyik, ha nem a legnagyobb esélyese a RG-nak. Szerintem sosem volt olyan jó salakon, mint mondjuk kemény borításon. Idén én Sharapova mellé tenném a voksom, mint végső győztes, de majd meglátjuk. 😊

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A második szett rövidítésében pedig 4:1-re is vezetett S. Williams, és onnan hozta 7:5-re Razzano. Majd pedig szinte simán a döntő szettet. Régen esett már ki az első körben S. Williams. Mondjuk itt csak egyszer nyert, nem a salak az ő világa. De akkor is nagy blama ez tőle. Persze a francia érdemeit sem szabad lebecsülni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom látta e más is a Razzano-Williams meccset, tuti az év egyik legjobb mérkőzése volt. Kegyetlen volt ahogy a francia tenisz szövetség elnöke is énekelt a szurkolókkal.Bazzani
Nagyon jó meccs volt. Féltem attól kicsit, hogy nem tudja befejezni Razzano, de csak összejött neki a 8. (?) meccslabdánál. Biztos, hogy élete legnagyobb W-je ez. 😊Gabesz92
Azért 8 meccslabda és 6 break point egy játékon belül nem semmi..

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Nem tudom látta e más is a Razzano-Williams meccset, tuti az év egyik legjobb mérkőzése volt. Kegyetlen volt ahogy a francia tenisz szövetség elnöke is énekelt a szurkolókkal.Bazzani
Nagyon jó meccs volt. Féltem attól kicsit, hogy nem tudja befejezni Razzano, de csak összejött neki a 8. (?) meccslabdánál. Biztos, hogy élete legnagyobb W-je ez. 😊