Tenisz

16 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom látta e más is a Razzano-Williams meccset, tuti az év egyik legjobb mérkőzése volt. Kegyetlen volt ahogy a francia tenisz szövetség elnöke is énekelt a szurkolókkal.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Starace is megvan! Nem semmi, amit ez a srác csinál Bukaresten. 😀Schleck
Na ez alazas.szaba
Malisse is. 😊
A következő ellenfél Fognini lesz, aki szintén bőven top100-as játékos, de már nem lepődnék meg semmin. Durva, hogy 2004 után végre ATP főtáblára jutott férfi játékosunk, erre rögtön elődöntőig jut.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Starace is megvan! Nem semmi, amit ez a srác csinál Bukaresten. 😀Schleck
Na ez alazas.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sőt, még Meyer is kihullott az útjából, nem mintha Malisse könnyebb lenne 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Starace is megvan! Nem semmi, amit ez a srác csinál Bukaresten. 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Balázs Attila ATP főtáblára jutott Bukarestben. Óriási gratula!

szerk: Mondjuk Lukas Lacko ellen nem sok esélye van, de hátha lendületből őt is elintézi. 😊Schleck
És elintézte!! Nem semmi. 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Balázs Attila ATP főtáblára jutott Bukarestben. Óriási gratula!

szerk: Mondjuk Lukas Lacko ellen nem sok esélye van, de hátha lendületből őt is elintézi. 😊

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Nadal 6-3; 6-1 arányban legyőzte Djokovicsot Monte-Carloban, így zsinórban 8. alkalommal nyert a hercegségben. Igazából Novak-nak esélye sem volt, Nadal nagyon odatette most magát. :cool:

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kellner Ádám pedig megnyerte az első szettet, hajrá fiúk!

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
és igen, Fucsi megcsapta Gulbist 😛 😊eaglesmcnabb
Mekkora királyság már! Jó mélyről jött vissza a gyerek, de úgy látszik nagyon visszajött. 😊
Múltkor is hozzájárult a győzelmünkhöz. Gulbis pedig tényleg nagyon nagyon jó volt pár éve, nem tudom most mennyire esett vissza, de bárkit is megverni, aki 80. a világranglistán óriási. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
és igen, Fucsi megcsapta Gulbist 😛 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Roddick legyőzte Federert a miami tenisztornán. :cool: :cool:Newman
Ideje volt, mennyi ideje nem sikerült neki 4-5 év ? Remélem visszatud térni olyan formában mint mikor sokáig top 10es volt. Már csak Djokonak kéne kiesnie és tök jó torna lenne 😊Toca
Kb. 😀
Nagy kedvencem Andy, remélem legalább a top 20-ba visszatud térni, talán akkor újra elkezdem rendszeresen nézni a teniszt.... 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Roddick legyőzte Federert a miami tenisztornán. :cool: :cool:Newman
Ideje volt, mennyi ideje nem sikerült neki 4-5 év ? Remélem visszatud térni olyan formában mint mikor sokáig top 10es volt. Már csak Djokonak kéne kiesnie és tök jó torna lenne 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Roddick legyőzte Federert a miami tenisztornán. :cool: :cool:

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Murray lenyomta Djokot :cool: Kár, h GS-en elég messze van ettől...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sikerült Timinek gratulálunk így tovább és drukkolunk további fejlődésért! 😀 😀 😀 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Én most láttam először élőben és nagyon szimpatikus. S aki azt mondja csúnya...... na az vak.
dande
Hát mondjuk szempás vagyok, de nem egy Kirilenko. 😀
Arn meg sajna nem jutott be, nagyot kűzdött, de kevés volt.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Babos Timi bent van a döntőben gratula óriási eredmény. Simábban is nyerhetett volna ha nem izgulja el. Én most láttam először élőben és nagyon szimpatikus. S aki azt mondja csúnya...... na az vak. Nagyon karakteres de kifejező arca van. Igaz annyira elöl nem erős de van személyisége és ez fontos. S abszolút nyerő típusnak tűnik s még csak 18 éves. Így tovább remélem nem rontják el és most hajrá Gréta esetleg aki még bírja itt a link:

http://www.firstrowsports.eu/watch/109883/1/watch-arn-vs-cadantu-%28wta-monterrey%29.html
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az érdekelne, hogy néz ki. 😀szaba
Jah. 😀
Hát nem tudom, itt sehol nem írják az emailben is csak azt mondták, hogy 14-én adják fel. De ha majd megkapom teszek fel képet, ha érdekelne.Schleck
Ok, majd dobj akkor képet légyszi.szaba
Hétvégén elfelejtettem képeket csinálni, de ilyen sapiról van szó: http://img.tenniswarehouse-europe.com/new_big/NRFHBLK-1.jpg
Persze rajta van még minden címke is.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most hallom hogy Fucsovics vezetésével legyőztük az íreket a Davis kupán. Fejlődünk 😊eaglesmcnabb
Azért a "Fucsovics vezetésével" kicsit erős. 😀
Az nagy lenne, ha Gulbisékat is megvernénk.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most hallom hogy Fucsovics vezetésével legyőztük az íreket a Davis kupán. Fejlődünk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
http://www.hatharom.hu/article/c04b99-weagle-nyerte-az-eurosport-es-a-hatharomhu-nagysikeru-jatekanak-fodijatSchleck
Az érdekelne, hogy néz ki. 😀szaba
Jah. 😀
Hát nem tudom, itt sehol nem írják az emailben is csak azt mondták, hogy 14-én adják fel. De ha majd megkapom teszek fel képet, ha érdekelne.Schleck
Ok, majd dobj akkor képet légyszi.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Milyen sapka captain?szaba
http://www.hatharom.hu/article/c04b99-weagle-nyerte-az-eurosport-es-a-hatharomhu-nagysikeru-jatekanak-fodijatSchleck
Az érdekelne, hogy néz ki. 😀szaba
Jah. 😀
Hát nem tudom, itt sehol nem írják az emailben is csak azt mondták, hogy 14-én adják fel. De ha majd megkapom teszek fel képet, ha érdekelne.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Milyen sapka captain?szaba
http://www.hatharom.hu/article/c04b99-weagle-nyerte-az-eurosport-es-a-hatharomhu-nagysikeru-jatekanak-fodijatSchleck
Az érdekelne, hogy néz ki. 😀
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Nem tudom. Ezt a meccset konkrétan én nem tudom kiverni a fejemből. Ahányszor eszembe jut mérhetetlen csalódottság fog el. El se tudom képzelni neki milyen lehet... Federer azért legalább néha egyszer-kétszer megveri Nadalt...

Amúyg ha itt tartunk: És amikor Roddick gratulál Federernek? 😊Black_Adder
Úgy néz ki, tényleg őrségváltás van a teniszben. Fedex nem valószínű, hogy nyer még GS tornát, Nadalnak csak a Garros maradhat fixre, Djoko pedig...... Kérdés, hogy valaki felzárkózik-e hozzájuk, mert Murrayről lassan le is mondhatunk akár. Bár Nolének is kellett pár év.
Azért vamos Rafa!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png