Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

TV, rádió

18 feliratkozó

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
na vajon mi lesz a mi kis Alexünkkel?? 😊
ha bejutna még a döntőt is megnézném...

szép darab ez a Macedón Bangó Margit...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én csak bele-bele hallgattam, főleg a végén az összefoglalókba, ami azt illeti szvsz (ne kövezzetek meg) Byealex egyiknél sem rosszabb olyan nagyon az legalább eredeti féle. Csak az a kérdés mennyire tudja eladni menyire jön át (ala Péli).
több mint 13 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Azért 1-2 szám eddig minden évben akadt ami úgy tetszett valamennyire (persze sose azok nyertek (kivéve a Lordit az valami csoda folytán nyert)), tavaly is volt pár szám ami egész tűrhető volt, ha jól emlékszem Svájc meg talán a Fehéroroszok is csináltak valami rockosabb cuccot, a Dán csajnak egész szép Avriles hangja volt, Ciprus sem volt rossz a La LA LA számával és még a júúúúfóóóriát is egész megkedveltem a tizedik hallgatás után, de az idei mezőny valami borzalmas. Végig hallgattam az összes számot, de 1 olyan nem volt amire azt mondanám, hogy na ezt még úgy elhallgatnám párszor.
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
hát ez eddig elég fos.shawnka
viszont milyen sok jó csaj van legalább 😀kaszo
eddig csak ciprusra figyeltem fel.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Ezek a montenegrói zeneszerzők, szövegírók valami nagyon kártékony cuccot szedhetnek...

Mindig jövőre
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
"Ne panaszkodj, Norvégia még ennél is drágább" Ezért megéri nézni, végem volt 😀

Mindig jövőre
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
hát ez eddig elég fos.shawnka
viszont milyen sok jó csaj van legalább 😀
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
hát ez eddig elég fos.
több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
APA KEZDŐDIK!
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
izgultok már? 😀 #Eurovízióshawnka
 www.kultography.hu/2013/05/14/a-kulsejevel-mar-sikert-aratott-malmoben-byealex/
Legalább most már tudom min kell változtatnom, ha egy szőke, nagy mellű nőt akarok felszedni... 😐
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
izgultok már? 😀 #Eurovízió
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Egyébként tudod, hogy a TV társoságoknak a nézettség a lényeg és nem az elvek ? 😀
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
ez volt az az adás, ahonnan én elkaszálom a Showder Klubot. Nem Puzsérral van a bajom, mert tényleg jókat mond, gyakorlatilag az egyetlen ember az országban, aki a mocskos médiageci Hajdú Pétert el meri küldeni az anyjába, nyilván minden egyes esetben teljesen jogosan.

Nem is azzal, hogy az egész adás szar volt, bár Aranyosi szókimondásával végre elindult az egyik olyan irányba az eddig a fejesek haragjától félő humoristák, amely irányba a stand-upnak szólnia kellene - Amerikában hol látunk olyat, hogy holmi liberális nyavalygástól való félelemből nem nyomnak kisebbségi poénokat?

De mégis mit képzel az RTL Klub, hogy önálló zászlóshajóként puzsért küldi a celebek ellen? Az a csatorna, ahol a retardált Tóth Gabika immár súlyozottan is szerephez jut, és ahol a mocskos bulvárt az arcunkba tolják napi huszonnégy órában? Akitől kaptuk Alekoszt és VV Évát? Sok mindent kibírtunk már, mióta ezek a szemetek uralják a tévét, de ennél nagyobb görénységre maga Hajdú sem biztos, hogy vállalkozna.

Long story short: nem szarunk oda, ahol eszünk. Önmosdató, szar RTL.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Bakker, épp most ment CNNen, hogy a new orleansi anyak napja unnepsegen 3 srac 12 embert megsebesitett, es tobbet lelott. Hihetetlen, hogy mar egy ilyen nap is igy kezdodik.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Tóth Gabi azért hangilag elég jó, többivel egyetértek.JayB
Hát nemtom, engem a hangszíne is kurvára irritál 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Elég érdekes sorozat megy éppen most a Natgeon.Hutteriták - Élet egy vallási kolóniában.
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Tóth Gabi azért hangilag elég jó, többivel egyetértek.JayB
Hangja van, az tény, de egy önálló gondolata az nincs!Régi Madonna, Pink ebből áll a stílusa.Egyre jobban közelít a megélhetési celebséghez.Bár Kiszelanyutól még sokat kellene tanulnia!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Tóth Gabi azért hangilag elég jó, többivel egyetértek.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én már közel vagyok a harminchoz, de a baráti körömben többen utálják a Tóth Gabit (köztük én is)Rataxes
TG szerintem az egyik legirritálóbb jelenség a magyar popbizniszben. jó nő akar lenni, pedig nem szép, jó énekes akar lenni, pedig szerintem ehhez nincs elég hangja, ami meg van, az is olyan... furcsa. nazálist akartam mondani, de én nem vagyok szagértő.
ja, és mindennek a tetejébe nem találja a stílusát, próbálna ő a magyar Pink lenni, de csak a művagányságig jut.
slowmotion
Hatalmas nagy +1
Ráadásul én még az említett korcsoportba tartozom, mivel alig kevesebb, mint 1 hónapja töltöttem be a 20-at, de Tóth Gabit egyszerűen nem lehet elviselni.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
várj várj várj, tévedésben élsz 😊
a bikicsunáj az valami megasztáros válogatós csávó volt, Robika a csikidam stílust honosította megslowmotion
nem élek tévedésben 😊 Csak a csikidam pont olyan módon lett csikidam ahogyan a bikicsunáj bikicsunáj 😊 Csak bikicsunájon röhögünk, a csikidam meg komoly...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
TG-vel nekem nincs bajom, nem is rossz énekes szerintem, bár azért még mentornak nem olyan hiteles, de elmenne, Alföldi irritáló de legalább talán ért hozzá, viszont hogy ez a Szikora Robi mi a tököm... Jó megalapította a bikicsunáj stílust ez tök király meg minden, de hacsak nem vezetnek fel valami különösen fasza mezőnyt, akkor én nem nézem vele az tuti. Kevés ember irritál annyira mint Jobi. Somló még ha süket is legalább nem irritáló...

Egyébként én nem vagyok homofób, de az 1 nő vs 3 meleg arány nem annyira tetszik azért 😀 Igazán berakhatták volna Geszti helyett Wolf Katit... 😒fetomy
várj várj várj, tévedésben élsz 😊
a bikicsunáj az valami megasztáros válogatós csávó volt, Robika a csikidam stílust honosította meg
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
TG-vel nekem nincs bajom, nem is rossz énekes szerintem, bár azért még mentornak nem olyan hiteles, de elmenne, Alföldi irritáló de legalább talán ért hozzá, viszont hogy ez a Szikora Robi mi a tököm... Jó megalapította a bikicsunáj stílust ez tök király meg minden, de hacsak nem vezetnek fel valami különösen fasza mezőnyt, akkor én nem nézem vele az tuti. Kevés ember irritál annyira mint Jobi. Somló még ha süket is legalább nem irritáló...

Egyébként én nem vagyok homofób, de az 1 nő vs 3 meleg arány nem annyira tetszik azért 😀 Igazán berakhatták volna Geszti helyett Wolf Katit... 😒
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Ez nagyon kemény... Ez kb nézettségfelező névsor.Bazzani
fenét, a lényeg hogy ellentmondásosak, szóval bejön a love-to-hate faktor.

remélhetőleg minálunk nem, és szombat esténként majd a Texas A&M-Clemson meccseket nézi mindenki.Höri
De idén nem is lesz TAMU-Clemson. 😀Schleck
sose lehet tudni, hátha valahogy elmanővereznek a BCS Championship Game-ig 😊slowmotion
Remélhetőleg inkább egy Mezei Bowl fog bejátszani 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ez nagyon kemény... Ez kb nézettségfelező névsor.Bazzani
fenét, a lényeg hogy ellentmondásosak, szóval bejön a love-to-hate faktor.

remélhetőleg minálunk nem, és szombat esténként majd a Texas A&M-Clemson meccseket nézi mindenki.Höri
De idén nem is lesz TAMU-Clemson. 😀Schleck
sose lehet tudni, hátha valahogy elmanővereznek a BCS Championship Game-ig 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Én már közel vagyok a harminchoz, de a baráti körömben többen utálják a Tóth Gabit (köztük én is)Rataxes
TG szerintem az egyik legirritálóbb jelenség a magyar popbizniszben. jó nő akar lenni, pedig nem szép, jó énekes akar lenni, pedig szerintem ehhez nincs elég hangja, ami meg van, az is olyan... furcsa. nazálist akartam mondani, de én nem vagyok szagértő.
ja, és mindennek a tetejébe nem találja a stílusát, próbálna ő a magyar Pink lenni, de csak a művagányságig jut.

persze ez biztos azért van, mert én nem tartozom semmilyen szempontból egy csoportba vele (férfi vagyok, 30 év felett, megállapodott, egy és kétharmad gyerekkel, és inkább vagyok visszahúzódó, mint magamutogató), szóval az én véleményem nem feltétlenül mérvadó.