TV, rádió
18 feliratkozó
több mint 4 éve
Ahh, ott a pont 👌Ha rosszul alakul a sorsod, legyen nálad egy idol, de ha kettő van, amivel a szövetségesed is megmented, az még jobb. 😀Mindig legyen egy szövetséged. A szövetségen belül is legyen egy kisebb szövetséged amiről a többiek nemtudnak. Akiket ki akarsz ejteni higyjék azt, hogy a szövetségeseid. Senki ne tudja, hogy kikkel milyen titkos paktumokat kötöttél. Irányítsd a játékot. - Rob Mariano szabadonNem ismerem a formatumot bevallom, ha lesz idom lehet nezek valami osszefoglalot egy amerikai evadrol, de gyanitom az nem adja vissza.. Egyelore a szabalyok se vilagosak, hogy esik ki valaki, szavazni kell stb..A survivornak továbbra sem a veszekedés lenne az értelme, hanem az, hogy a világ legjobb taktikai játéka és aszerint válogassák össze a résztvevőket. Dehát a győzikén szocializálódott magyar népléleknek más kellport.hu/cikk/tv/valoszinuleg-a-tv2-sem-erre-szamitott-amikor-megcsinalta-a-totemet/article-76460Survivor-re leszek nagyon kivancsi, tegnap beleneztem...
úgy néz ki a nép is gyorsan ráunt
Negritis
RTL-nek nagyon megy a casting, a civilek csapata nagyon jol ossze lett valogatva, lesz sok drama / veszekedes..
Durva a kontraszt a kamerahoz szokott emberek viselkedese es a "civilek" viselkedese kozott, na gondolom par ehezo nap es lesz ott is konfliktus.
rokaur
peach
Azon viszont nagyon jot szorakoztam mennyire nehezen ment a civileknek a "kunyho" epites es milyen meglepoen jol a celebeknek.
Szerk: atfutottam a szabalyokat, nem igazan vilagos ebbol, hogy lesz ez a vilag legjobb taktikai jateka. Gyakorlatilag szimpatia verseny (+ a legerosebb kiszavazasa) a kiszavazas reven max ez az amulett ami ad taktikai lehetosegeket.
rokaur
peach
Nomac
Na meg ne menjünk el amellett, hogy ez egy heti formátum, így sokkal pörgősebbre és izgalmasabbra tudják vágni. Ugye a magyar kicsi piac, itt ár-érték arányban esélytelen nem napi formátumot gyártani, így meg tartalom kitöltés gyanánt marad a nyígás mert más nincs.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Engem az amerikai széria nagyon beszippantott. Az összes évadot végig néztem, olyan fordulatok, és taktikai húzások jellemzik az egészet. Nem véletlen hogy 40 évadot megélt Amerikában, és még mindig nagyon népszerű. Pár dolog:
-Idolok szerepe, és jelentősége. Egy jó játékos olyan szinten tudja befolyásolni a játékot vele. Szerintem a magyar évadokban nem is használták.
- Amerikában tényleg sanyarú körülmények között élnek, a játék végig hatalmas átalakuláson mennek át. Sokat fogynak, és nem egyszer kellett egészségügyi okokból kimenteni valakit.
-Nagyon jól belenyúlnak a törzsekbe az amerikai rendezők, pl amikor a második nap után jön a "drop your buffs" 😀 Amikor éppen azt hinnéd nyeregbe kerültél a törzsedben. Ott ugye volt olyan is amikor 4 törzs volt.
-A napi versenyek olyan jól meg vannak csinálva, aki fizikailag nem olyan jó, az is megtalálja a helyét, mert mindig van ügyességi része. Nem vagy azért hátrányban mert nem futsz gyorsan, nem vagy erős. Az egyéni játéknál már nagyon sok olyan feladat van ami a kitartásra épít.
Az eddig magyar évadok közelében sincsenek az amcsinak, de ne is várjuk el tőle. Ez inkább egy szabadban játszódó való világ. Ettől függetlenül, én meg fogom nézni.
több mint 4 éve
Ha rosszul alakul a sorsod, legyen nálad egy idol, de ha kettő van, amivel a szövetségesed is megmented, az még jobb. 😀Mindig legyen egy szövetséged. A szövetségen belül is legyen egy kisebb szövetséged amiről a többiek nemtudnak. Akiket ki akarsz ejteni higyjék azt, hogy a szövetségeseid. Senki ne tudja, hogy kikkel milyen titkos paktumokat kötöttél. Irányítsd a játékot. - Rob Mariano szabadonNem ismerem a formatumot bevallom, ha lesz idom lehet nezek valami osszefoglalot egy amerikai evadrol, de gyanitom az nem adja vissza.. Egyelore a szabalyok se vilagosak, hogy esik ki valaki, szavazni kell stb..A survivornak továbbra sem a veszekedés lenne az értelme, hanem az, hogy a világ legjobb taktikai játéka és aszerint válogassák össze a résztvevőket. Dehát a győzikén szocializálódott magyar népléleknek más kellport.hu/cikk/tv/valoszinuleg-a-tv2-sem-erre-szamitott-amikor-megcsinalta-a-totemet/article-76460Survivor-re leszek nagyon kivancsi, tegnap beleneztem...
úgy néz ki a nép is gyorsan ráunt
Negritis
RTL-nek nagyon megy a casting, a civilek csapata nagyon jol ossze lett valogatva, lesz sok drama / veszekedes..
Durva a kontraszt a kamerahoz szokott emberek viselkedese es a "civilek" viselkedese kozott, na gondolom par ehezo nap es lesz ott is konfliktus.
rokaur
peach
Azon viszont nagyon jot szorakoztam mennyire nehezen ment a civileknek a "kunyho" epites es milyen meglepoen jol a celebeknek.
Szerk: atfutottam a szabalyokat, nem igazan vilagos ebbol, hogy lesz ez a vilag legjobb taktikai jateka. Gyakorlatilag szimpatia verseny (+ a legerosebb kiszavazasa) a kiszavazas reven max ez az amulett ami ad taktikai lehetosegeket.
rokaur
peach
több mint 4 éve
Mindig legyen egy szövetséged. A szövetségen belül is legyen egy kisebb szövetséged amiről a többiek nemtudnak. Akiket ki akarsz ejteni higyjék azt, hogy a szövetségeseid. Senki ne tudja, hogy kikkel milyen titkos paktumokat kötöttél. Irányítsd a játékot. - Rob Mariano szabadonNem ismerem a formatumot bevallom, ha lesz idom lehet nezek valami osszefoglalot egy amerikai evadrol, de gyanitom az nem adja vissza.. Egyelore a szabalyok se vilagosak, hogy esik ki valaki, szavazni kell stb..A survivornak továbbra sem a veszekedés lenne az értelme, hanem az, hogy a világ legjobb taktikai játéka és aszerint válogassák össze a résztvevőket. Dehát a győzikén szocializálódott magyar népléleknek más kellport.hu/cikk/tv/valoszinuleg-a-tv2-sem-erre-szamitott-amikor-megcsinalta-a-totemet/article-76460Survivor-re leszek nagyon kivancsi, tegnap beleneztem...
úgy néz ki a nép is gyorsan ráunt
Negritis
RTL-nek nagyon megy a casting, a civilek csapata nagyon jol ossze lett valogatva, lesz sok drama / veszekedes..
Durva a kontraszt a kamerahoz szokott emberek viselkedese es a "civilek" viselkedese kozott, na gondolom par ehezo nap es lesz ott is konfliktus.
rokaur
peach
Azon viszont nagyon jot szorakoztam mennyire nehezen ment a civileknek a "kunyho" epites es milyen meglepoen jol a celebeknek.
Szerk: atfutottam a szabalyokat, nem igazan vilagos ebbol, hogy lesz ez a vilag legjobb taktikai jateka. Gyakorlatilag szimpatia verseny (+ a legerosebb kiszavazasa) a kiszavazas reven max ez az amulett ami ad taktikai lehetosegeket.
rokaur
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Én sosem néztem ilyen Survivor-szerű műsorokat, egyedül a The amazing race-t még az AXN-en úgy 15-20 éve, az mondjuk nem volt rossz 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
rokaur
876
Nem ismerem a formatumot bevallom, ha lesz idom lehet nezek valami osszefoglalot egy amerikai evadrol, de gyanitom az nem adja vissza.. Egyelore a szabalyok se vilagosak, hogy esik ki valaki, szavazni kell stb..A survivornak továbbra sem a veszekedés lenne az értelme, hanem az, hogy a világ legjobb taktikai játéka és aszerint válogassák össze a résztvevőket. Dehát a győzikén szocializálódott magyar népléleknek más kellport.hu/cikk/tv/valoszinuleg-a-tv2-sem-erre-szamitott-amikor-megcsinalta-a-totemet/article-76460Survivor-re leszek nagyon kivancsi, tegnap beleneztem...
úgy néz ki a nép is gyorsan ráunt
Negritis
RTL-nek nagyon megy a casting, a civilek csapata nagyon jol ossze lett valogatva, lesz sok drama / veszekedes..
Durva a kontraszt a kamerahoz szokott emberek viselkedese es a "civilek" viselkedese kozott, na gondolom par ehezo nap es lesz ott is konfliktus.
rokaur
peach
Azon viszont nagyon jot szorakoztam mennyire nehezen ment a civileknek a "kunyho" epites es milyen meglepoen jol a celebeknek.
Szerk: atfutottam a szabalyokat, nem igazan vilagos ebbol, hogy lesz ez a vilag legjobb taktikai jateka. Gyakorlatilag szimpatia verseny (+ a legerosebb kiszavazasa) a kiszavazas reven max ez az amulett ami ad taktikai lehetosegeket.
Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
A survivornak továbbra sem a veszekedés lenne az értelme, hanem az, hogy a világ legjobb taktikai játéka és aszerint válogassák össze a résztvevőket. Dehát a győzikén szocializálódott magyar népléleknek más kellport.hu/cikk/tv/valoszinuleg-a-tv2-sem-erre-szamitott-amikor-megcsinalta-a-totemet/article-76460Survivor-re leszek nagyon kivancsi, tegnap beleneztem...
úgy néz ki a nép is gyorsan ráunt
Negritis
RTL-nek nagyon megy a casting, a civilek csapata nagyon jol ossze lett valogatva, lesz sok drama / veszekedes..
Durva a kontraszt a kamerahoz szokott emberek viselkedese es a "civilek" viselkedese kozott, na gondolom par ehezo nap es lesz ott is konfliktus.
rokaur
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
rokaur
876
port.hu/cikk/tv/valoszinuleg-a-tv2-sem-erre-szamitott-amikor-megcsinalta-a-totemet/article-76460Survivor-re leszek nagyon kivancsi, tegnap beleneztem...
úgy néz ki a nép is gyorsan ráunt
Negritis
RTL-nek nagyon megy a casting, a civilek csapata nagyon jol ossze lett valogatva, lesz sok drama / veszekedes..
Durva a kontraszt a kamerahoz szokott emberek viselkedese es a "civilek" viselkedese kozott, na gondolom par ehezo nap es lesz ott is konfliktus.
több mint 4 éve
port.hu/cikk/tv/valoszinuleg-a-tv2-sem-erre-szamitott-amikor-megcsinalta-a-totemet/article-76460úgy néz ki a nép is gyorsan ráunt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Lesz viszont survivor celebek vs átlagjóskák az rtl-en jövő héttől, szóval szerintem ennek a totemnek legkésőbb akkor befellegzett. (más kérdés, hogy állami csöcsön ezt nagyívben leszarják)Megint van ismerős a survivorben
peach
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Lesz viszont survivor celebek vs átlagjóskák az rtl-en jövő héttől, szóval szerintem ennek a totemnek legkésőbb akkor befellegzett. (más kérdés, hogy állami csöcsön ezt nagyívben leszarják)
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Én nem védem a műsort, csak a cikk íróját fikázom, hogy ha már ír egy cikket ilyen témában, kissé nézzen már utána dolgoknak.Megnéztem, a műsor gagyibb mint a cikk. Sorry.Rendkívül objektív cikk, tele felkészületlenséggel. Lehet, hogy igaza van, de ez a cikk gagyiAkkor jó 😊 ha a telex kritika így látja így is van 😉a telex kritikája pont úgy látja mint ahogy én...erre céloztam!
dande
telex.hu/szorakozas/2021/08/22/totem-tv2-vetelkedo-ordog-nora-kereskedelmi-teve-kritika
Neked meg jó szórakozást hozzá!
yooker
csi77
A cikk kijavítható, ez a felvett anyag gyanítom már nem.
ozibozi
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
2m magasba es meg oda is szolt az egyik a maszonak, hogy nem veszel fel kesztyut, de neki nem kellett mert emberfelettit teljesitett?! 😀lehet kaptak plusz 5 perc alvási időt, mert kesztyű nélkül teljesítette a feladatot.
rokaur
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
rokaur
876
Tegnap en is beleneztem az utolso fel oraba, hat ez annyira rossz, hogy mar jo 😀 Az egyik csapat vegig azzal volt elfoglalva, hogy a Busa Pista (all time szittyos pecas nev 😀) bir e menni a masik csapat meg korben ult es olyan kozhelyeket puffogtatott, hogy Szabo Peter irt is rogton belole egy konyvet 😀 A feladatok meg... fel kellett maszni egy fara egy terkepert vagy 2m magasba es meg oda is szolt az egyik a maszonak, hogy nem veszel fel kesztyut, de neki nem kellett mert emberfelettit teljesitett?! 😀
több mint 4 éve
Kb 15 éve elengedtem a kertévék vetélkedőit. Az összes előre megírt, megcsinált szar, nálam amúgy a Kísértés volt aminél elszakadt a cérna. Az ötlet jó volt, csak aztán kiderült, hogy a fél bagázs pornózik. Ami még hab a tortán, hogy emberek azt nézik hogyan szórakoznak a celebek. Ilyen szempontból számomra a "kisember" szereplésével csinált műsorok hitelesebbek, de ami nekem hiányzik az a vetélkedő, ami a tudást díjazza, mindenféle bohóckodásokat nélkülözve.
több mint 4 éve
Megnéztem, a műsor gagyibb mint a cikk. Sorry.Rendkívül objektív cikk, tele felkészületlenséggel. Lehet, hogy igaza van, de ez a cikk gagyiAkkor jó 😊 ha a telex kritika így látja így is van 😉a telex kritikája pont úgy látja mint ahogy én...erre céloztam!
dande
telex.hu/szorakozas/2021/08/22/totem-tv2-vetelkedo-ordog-nora-kereskedelmi-teve-kritika
Neked meg jó szórakozást hozzá!
yooker
csi77
A cikk kijavítható, ez a felvett anyag gyanítom már nem.
több mint 4 éve
No megvolt a 2.rész, még nem reménytelen 😛 (mondjuk az a pillanat, amikor rövid gatyában és térdig felhúzott fekete koszos zokniban ülök közelről mutatva, és világot váltok meg, no ez a style, az megbocsáthatatlan 😀 😀)
több mint 4 éve
Rendkívül objektív cikk, tele felkészületlenséggel. Lehet, hogy igaza van, de ez a cikk gagyiAkkor jó 😊 ha a telex kritika így látja így is van 😉a telex kritikája pont úgy látja mint ahogy én...erre céloztam!
dande
telex.hu/szorakozas/2021/08/22/totem-tv2-vetelkedo-ordog-nora-kereskedelmi-teve-kritika
Neked meg jó szórakozást hozzá!
yooker
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Amióta ingyenes a pornhub ki az a barom aki fizet érte?Én maradok a Mezzo tévénél. 😉Így elírni a Hustlert...
ozibozi
Sobri Jóska
több mint 4 éve
Én maradok a Mezzo tévénél. 😉Így elírni a Hustlert...
ozibozi
több mint 4 éve
Azzal nem tudok korrektül vitázni, mert nem láttam a műsort.Ez a lényeg..amúgy valóban igénytelen így kiadni de a tartalmával továbbra is egyetértekMert nem hírcikk, hanem egy publicisztika, amit eleve megosztásokra, referenciának, későbbi visszaolvasásra szánnak, nem a pillanatnak vagy clickbaitnek, mivel nem számít, hogy azonnal, nagyon gyorsan kerüljön ki.ezt honnan tudod? 😊a telex kritikája pont úgy látja mint ahogy én...erre céloztam!Ha egy hírbe becsúszik pár elütés vagy hiba, az még oké, sietnek, ki akarják adni minél előbb, belefér. De egy többször átolvasott, nyugisan megírt kritikában ilyen mondat legyen:
telex.hu/szorakozas/2021/08/22/totem-tv2-vetelkedo-ordog-nora-kereskedelmi-teve-kritika
Neked meg jó szórakozást hozzá!
yooker
"Azt mindig megértem, ha egy reality első része hervatag, hiszen még nem alakult ki semmi, nincsenek szövetséges, emberek nem utálják egymást, nem volt idő arra, hogy egyáltalán érzelmek legyen."
Minőségi, objektív, független újságírás...
Sobri Jóska
yooker
Elvileg.
Sobri Jóska
yooker
De a cikk tisztára a régi hogyvolt-feeling volt, az meg néha vicces, csak mindig elfogult.
több mint 4 éve
Ez a lényeg..amúgy valóban igénytelen így kiadni de a tartalmával továbbra is egyetértekMert nem hírcikk, hanem egy publicisztika, amit eleve megosztásokra, referenciának, későbbi visszaolvasásra szánnak, nem a pillanatnak vagy clickbaitnek, mivel nem számít, hogy azonnal, nagyon gyorsan kerüljön ki.ezt honnan tudod? 😊a telex kritikája pont úgy látja mint ahogy én...erre céloztam!Ha egy hírbe becsúszik pár elütés vagy hiba, az még oké, sietnek, ki akarják adni minél előbb, belefér. De egy többször átolvasott, nyugisan megírt kritikában ilyen mondat legyen:
telex.hu/szorakozas/2021/08/22/totem-tv2-vetelkedo-ordog-nora-kereskedelmi-teve-kritika
Neked meg jó szórakozást hozzá!
yooker
"Azt mindig megértem, ha egy reality első része hervatag, hiszen még nem alakult ki semmi, nincsenek szövetséges, emberek nem utálják egymást, nem volt idő arra, hogy egyáltalán érzelmek legyen."
Minőségi, objektív, független újságírás...
Sobri Jóska
yooker
Elvileg.
Sobri Jóska
több mint 4 éve
Mert nem hírcikk, hanem egy publicisztika, amit eleve megosztásokra, referenciának, későbbi visszaolvasásra szánnak, nem a pillanatnak vagy clickbaitnek, mivel nem számít, hogy azonnal, nagyon gyorsan kerüljön ki.ezt honnan tudod? 😊a telex kritikája pont úgy látja mint ahogy én...erre céloztam!Ha egy hírbe becsúszik pár elütés vagy hiba, az még oké, sietnek, ki akarják adni minél előbb, belefér. De egy többször átolvasott, nyugisan megírt kritikában ilyen mondat legyen:
telex.hu/szorakozas/2021/08/22/totem-tv2-vetelkedo-ordog-nora-kereskedelmi-teve-kritika
Neked meg jó szórakozást hozzá!
yooker
"Azt mindig megértem, ha egy reality első része hervatag, hiszen még nem alakult ki semmi, nincsenek szövetséges, emberek nem utálják egymást, nem volt idő arra, hogy egyáltalán érzelmek legyen."
Minőségi, objektív, független újságírás...
Sobri Jóska
yooker
Elvileg.
több mint 4 éve
ezt honnan tudod? 😊a telex kritikája pont úgy látja mint ahogy én...erre céloztam!Ha egy hírbe becsúszik pár elütés vagy hiba, az még oké, sietnek, ki akarják adni minél előbb, belefér. De egy többször átolvasott, nyugisan megírt kritikában ilyen mondat legyen:
telex.hu/szorakozas/2021/08/22/totem-tv2-vetelkedo-ordog-nora-kereskedelmi-teve-kritika
Neked meg jó szórakozást hozzá!
yooker
"Azt mindig megértem, ha egy reality első része hervatag, hiszen még nem alakult ki semmi, nincsenek szövetséges, emberek nem utálják egymást, nem volt idő arra, hogy egyáltalán érzelmek legyen."
Minőségi, objektív, független újságírás...
Sobri Jóska