Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 21 722
az európai sajtó döbbenetes egyoldalúságáról Ukrajna kapcsán

2015. márc. 28

ma2022 van és itt tartunk
 www.youtube.com/watch?v=LaxBXBlQgug
.https://www.youtube.com/watch?v=LaxBXBlQgug

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 013 — The Mathematician

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
Amadeus
hülye te vagy esetleg te náciszopó agyatlan barom. belefér mi a ukrán nacionalisták és neonácik minden tette, mert oroszokkal szemben(és a saját honfiotársainnak szemben) csinálják? nem vagy különb náluk.
pfefe8
Na, takarodsz szépen tiltólistára.
Amadeus
megkeményedtél náciszopó
pfefe8
Ne legyél már agyhalott.
Senki se mondta itt, hogy most az ukrán neonácik azok jófej emberek lettek, ugyanúgy el vannak ítélve, te viszont összemosol minden ukránt velük!

Ezek alapján mi is mossunk össze minden oroszt Putyinfélékkel?
A külföld mosson össze minden magyart a magyar neonácikkal?

Lássál mára csökött agyatlan gyűlöletednél egy kicsit tovább is.
Solymi
 www.bbc.com/sport/football/58428699

emlékszem a hisztire mikor ezután volt egy noname netes újság ami lehozta hogy england vs racists

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
pfefe8
Öröm látni, hogy az invázió harmadik napjára újra erőre kaptál. Egy dolgot tudok neked mondani, de azt elsőkézből: a kibaszott nyelvtörvény miatt egy család sem szakadt szét, egy anyuka sem sétált éjszaka a pár hónapos gyerekkel a karjában. Nem kívánom neked azt az érzést, amikor éjfél előtt pár perccel az ukrán határőr átenged hirtelen vagy 300 embert, akik kivétel nélkül remegő nők és gyerekek. Hidd el, abban a pillanatban mindegy volt, hogy ukrán vagy magyar. Nézz bele bármelyik szemébe és add elő az elméleted, szívesen végignézem.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
ja hoyg én vagyok a szélsőjobbos😊 na menjetek a picsába
pfefe8
Én elhiszem, hogy nem vagy az, csak nyugodj meg és kommunikálj kicsit higgadtabban, ne hagyd, hogy az impulzusok elvigyenek.

Itt senki sem az ellenséged.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
Nyugi ember, én amúgy is a szeretet és a béke erejében hiszek


Kampman
Az ő szeretetükben én is hinnék.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
Amadeus
hülye te vagy esetleg te náciszopó agyatlan barom. belefér mi a ukrán nacionalisták és neonácik minden tette, mert oroszokkal szemben(és a saját honfiotársainnak szemben) csinálják? nem vagy különb náluk.
pfefe8
Muszáj ilyen stílusban kommunikálnod?
Ez valami szélsőjobbos fórumon biztos belefér, itt reméljük nem.
Köszi.
Bazzani
ja hoyg én vagyok a szélsőjobbos😊 na menjetek a picsába
pfefe8
Mindenki szembejön az autópályán? (kivéve ozibozit 😊)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 013 — The Mathematician
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
ilyen alapon minket is ki kéne takarítani a faszba?
ahogy a cigányhelyzet kezelve van borzalmas

és az hogy az ukránok is idióták mi alapon jogosít fel egy hasonlóan borzalmas kormányt hogy lerohanja őket?
mert gondolom azt nem kell bemutatni hogy putinék hogy viselkednek bárkivel aki nem ért velük egyet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
The Kyiv Independent
@KyivIndependent
⚡️Bloomberg: US considers sanctions on Russia's central bank.

The move would target much of the $643 billion reserves that Russian dictator Vladimir Putin has amassed. A final decision on the matter has not been made yet, sources familiar with the matter told Bloomberg.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
Amadeus
hülye te vagy esetleg te náciszopó agyatlan barom. belefér mi a ukrán nacionalisták és neonácik minden tette, mert oroszokkal szemben(és a saját honfiotársainnak szemben) csinálják? nem vagy különb náluk.
pfefe8
Muszáj ilyen stílusban kommunikálnod?
Ez valami szélsőjobbos fórumon biztos belefér, itt reméljük nem.
Köszi.
Bazzani
ja hoyg én vagyok a szélsőjobbos😊 na menjetek a picsába

Steelers fan
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
Amadeus
hülye te vagy esetleg te náciszopó agyatlan barom. belefér mi a ukrán nacionalisták és neonácik minden tette, mert oroszokkal szemben(és a saját honfiotársainnak szemben) csinálják? nem vagy különb náluk.
pfefe8
Na, takarodsz szépen tiltólistára.
Amadeus
megkeményedtél náciszopó
pfefe8
Ne legyél már agyhalott.
Senki se mondta itt, hogy most az ukrán neonácik azok jófej emberek lettek, ugyanúgy el vannak ítélve, te viszont összemosol minden ukránt velük!

Ezek alapján mi is mossunk össze minden oroszt Putyinfélékkel?
A külföld mosson össze minden magyart a magyar neonácikkal?

Lássál mára csökött agyatlan gyűlöletednél egy kicsit tovább is.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 8 653
Rég tiltottam le embert, de hogy gondolkodhat így valaki?
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
Amadeus
hülye te vagy esetleg te náciszopó agyatlan barom. belefér mi a ukrán nacionalisták és neonácik minden tette, mert oroszokkal szemben(és a saját honfiotársainnak szemben) csinálják? nem vagy különb náluk.
pfefe8
Na, takarodsz szépen tiltólistára.
Amadeus
liberális náciszopó😊

Steelers fan
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
Nyugi ember, én amúgy is a szeretet és a béke erejében hiszek

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
Amadeus
hülye te vagy esetleg te náciszopó agyatlan barom. belefér mi a ukrán nacionalisták és neonácik minden tette, mert oroszokkal szemben(és a saját honfiotársainnak szemben) csinálják? nem vagy különb náluk.
pfefe8
Muszáj ilyen stílusban kommunikálnod?
Ez valami szélsőjobbos fórumon biztos belefér, itt reméljük nem.
Köszi.

több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
Amadeus
hülye te vagy esetleg te náciszopó agyatlan barom. belefér mi a ukrán nacionalisták és neonácik minden tette, mert oroszokkal szemben(és a saját honfiotársainnak szemben) csinálják? nem vagy különb náluk.
pfefe8
Na, takarodsz szépen tiltólistára.
Amadeus
megkeményedtél náciszopó

Steelers fan
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
Amadeus
hülye te vagy esetleg te náciszopó agyatlan barom. belefér mi a ukrán nacionalisták és neonácik minden tette, mert oroszokkal szemben(és a saját honfiotársainnak szemben) csinálják? nem vagy különb náluk.
pfefe8
Na, takarodsz szépen tiltólistára.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
Amadeus
hülye te vagy esetleg te náciszopó agyatlan barom. belefér mi a ukrán nacionalisták és neonácik minden tette, mert oroszokkal szemben(és a saját honfiotársainnak szemben) csinálják? nem vagy különb náluk.

Steelers fan
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Világos, hogy mindkét oldal tele van akasztófára való banditákkal, antiszociális pszichopatákkal, vagy csak simán undorító demagógokkal, de emberileg teljesen érthető, hogy ilyenkor az underdognak szurkol a többség.
Kampman
Amúgy faszom én nem értem ezt a nyelvtörvényezést. Fasz jogszabály? Igen. Kellő jogalap ahhoz, hogy lerohanjuk az országot, bombázzuk a civileket, megöljük a politikai vezetőit? Nem.

Mi a faszom ezen ennyire bonyolult? Tudom, vonuljunk be mi is Kárpátaljáért.

Agyhalott csürhe ez.
Amadeus
Az ukránok hoznak egy nyelvtörvényt --> mocskos náci férgek, bitófára velük!
Az oroszok megölnek két magyart háborúban --> hát háborúban előfordul.

🤷

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen
pfefe8
hülye vagy.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 news.sky.com/story/ukraine-russia-war-live-latest-news-putin-kyiv-invasion-12541713?postid=3428793#liveblog-body

Szopják le magukat a németek ha miattuk szívunk megint.
Akár hívhatjuk ezt a lépésüket az új Molotov-Ribbentrop paktumnak is
Solymi
Ezek szerint Németország az utolsó csatlós swift ügyben? Nahát, én egész nap azt olvastam, hogy Viktor az.
MC12
Kapják is be ha ez igaz …
csebi
Weber írta twitteren, hogy kurva gáz, hogy csak a németek blokkolják már a swiftből kidobást.
MC12
Az is.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
Nagyon nagy szégyenek vagytok. a nagy liberális szószólók. ilyenkor persze a ukrán neonáci csürhe belefér mi? akik minden kisebbség halálát kívánják ukrajnában. ez a kettős mérce a legfelháborítóbb. majd kérdezz meg egy kárpátaljait hogy mit érez a nyelvtörvény miatt és mit érez akkor amikor neonáci fegyveres erők fenyegetik, félemlítik meg magyarokat, oroszokat és ölnek meg a saját hazájukban. itt mutatkozik meg ember és ember között a különbség. szarházi oroszok igen. a másik oldal meg lehet akármilyen(szerintem nem). szégyen

Steelers fan
több mint 4 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
 news.sky.com/story/ukraine-russia-war-live-latest-news-putin-kyiv-invasion-12541713?postid=3428793#liveblog-body

Szopják le magukat a németek ha miattuk szívunk megint.
Akár hívhatjuk ezt a lépésüket az új Molotov-Ribbentrop paktumnak is
Solymi
Ezek szerint Németország az utolsó csatlós swift ügyben? Nahát, én egész nap azt olvastam, hogy Viktor az.
MC12
Kapják is be ha ez igaz …
csebi
Weber írta twitteren, hogy kurva gáz, hogy csak a németek blokkolják már a swiftből kidobást.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 21 722

sutianap
még ehhez pozitív dologként odaírhattad volna hogy éljen az ukrán nyelvtörvény és sok sikert az ukrán az ukrán banderistáknak(neonáciknak).
pfefe8
Ok hány kárpátaljai magyart öltek meg eddig?
csebi
Kettőt. Őket is az oroszok.
Amadeus
csak az egyik volt magyar származású, a másik nem, világos hogy az egy is sok 😕
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan