Viccek
51 feliratkozó
több mint 3 éve
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Az ilyen videót készítők gépén tippre mennyi shemale tartalmat találnánk? Terrabyte felett vagy kicsit még alatta? Basszus, többet foglalkoztok a transzikkal, mint a pornhub gay szekciójának szerkesztői. ¯\_(ツ)_/¯Nem gondoltam, hogy bárkit pont ez ragad meg, de hát kinek mi.
vpi
több mint 3 éve
www.youtube.com/watch?v=uZ2q1m9lxlY&t=13sAz ilyen videót készítők gépén tippre mennyi shemale tartalmat találnánk? Terrabyte felett vagy kicsit még alatta? Basszus, többet foglalkoztok a transzikkal, mint a pornhub gay szekciójának szerkesztői. ¯\_(ツ)_/¯
Peszinter Ferenc
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 3 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Sound on 🔉 😆 pic.twitter.com/1cAA1XmuR0
— Clown World ™ 🤡 (@ClownWorld_) June 5, 2023
több mint 3 éve
Elgondolkodsz, hogy menekülnél, de inkább mégse 😀
There just ain’t no way lmaoo pic.twitter.com/vJuPq2WtJP
— Lance🇱🇨 (@Bornakang) June 5, 2023
Klaci79
több mint 3 éve
Én elsőre cseresznyét véltem felfedezniBakker én meg először Bambival próbáltam kitalálni, mi ez.
RedFive
Úgy nem vicces 😀
csi77
több mint 3 éve
Elgondolkodsz, hogy menekülnél, de inkább mégse 😀There just ain’t no way lmaoo pic.twitter.com/vJuPq2WtJP
— Lance🇱🇨 (@Bornakang) June 5, 2023
több mint 3 éve
Bakker én meg először Bambival próbáltam kitalálni, mi ez.
RedFive
Úgy nem vicces 😀
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Jujjjjjjjjj 😊
Tony Adams
több mint 3 éve

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
A pácsó, meg pác-só, kellett hozzá egy kis idő 😊Egyszer vettem egy Catan telepeseit, ahol nem vettem észre az apróbetűsben, hogy német nyelvű és van hozzá magyar fordítás. Nővéremmel lejátszottunk pár kört, mire az egyik haverunk felvilágosított, hogy a "mézsör" az nem csak egy elcseszett fordítás zs-vel olvasva, hanem "méz-sör" 😀
RedFive
dugo93
több mint 3 éve
Asszem erre a threadre kell ez:

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Egyszer vettem egy Catan telepeseit, ahol nem vettem észre az apróbetűsben, hogy német nyelvű és van hozzá magyar fordítás. Nővéremmel lejátszottunk pár kört, mire az egyik haverunk felvilágosított, hogy a "mézsör" az nem csak egy elcseszett fordítás zs-vel olvasva, hanem "méz-sör" 😀
RedFive
több mint 3 éve
legbelül ordítok
RedFive
már nem
meghaltam
több mint 3 éve
Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
www.youtube.com/watch?v=vL2KoMNzGToHey #ChatGPT, finish this building!
— DataChazGPT 🤯 (not a bot) (@DataChaz) June 2, 2023
Great idea from https://t.co/dLtjGGe1op, a Belgian agency specializing in construction jobs!
- via @KMartenon pic.twitter.com/wtHQ6rTdd2
Tony Adams
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Hey #ChatGPT, finish this building!
— DataChazGPT 🤯 (not a bot) (@DataChaz) June 2, 2023
Great idea from https://t.co/dLtjGGe1op, a Belgian agency specializing in construction jobs!
- via @KMartenon pic.twitter.com/wtHQ6rTdd2