Viccek

51 feliratkozó

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841

iktriad
Csak szerintem egyre gyengébb Radicspeti?
Vagy sose volt jó, és csak a facebookidióták volt jó ötlet és jókor jött vele elő?
Sobri Jóska
Sosem volt igazán jó, új generációs kommersz humor
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

iktriad
Csak szerintem egyre gyengébb Radicspeti?
Vagy sose volt jó, és csak a facebookidióták volt jó ötlet és jókor jött vele elő?
Sobri Jóska
Nem tudok a múltól beszélni, de a vakcinás Shrek és Bad Boys paródiái ütöttek, mint Papp Laci fénykorában.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress

iktriad
Csak szerintem egyre gyengébb Radicspeti?
Vagy sose volt jó, és csak a facebookidióták volt jó ötlet és jókor jött vele elő?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=W6Efnxiu32s


😀 😀

10/10

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Ha kitöröljük Rommelt, az a Rommel-takarítás. Johet a ban.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan

Vrij6
Ki lakik ott keleten?
Szexuális Zaklatás (pfff) Panda!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
épp akartam linkelni twitterről 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!


Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 525 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség
bcsarli
Brazzers a kulcsszó. A Google a barátod.
Matthew99
Ok, így már megvan. Meló után át is tanulmányozom ezt az oldalt 😀
bcsarli
Örülök, hogy tágíthattam az érdeklődési köröd.
Matthew99
Ebben a témában eddig máshol tájékozódtam, de fontos több nézőpontból is tanulmányozni a dolgokat 😊

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség
bcsarli
Brazzers a kulcsszó. A Google a barátod.
Matthew99
Ok, így már megvan. Meló után át is tanulmányozom ezt az oldalt 😀
bcsarli
Örülök, hogy tágíthattam az érdeklődési köröd.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 525 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség
bcsarli
Brazzers a kulcsszó. A Google a barátod.
Matthew99
Ok, így már megvan. Meló után át is tanulmányozom ezt az oldalt 😀

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség
bcsarli
Brazzers a kulcsszó. A Google a barátod.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 525 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 821 — Bla, bla, bla
 ext.theperspective.com/graffiti-you-might-not-expect-to-see/4/?ifs=true&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bc-m-vv5-s83a-16159-0607-11-162556068&tr=0.05&fbclid=IwAR06XieYIp0-Odm_OQ9PmELQYxzi6a3Zh-XsbcNA9xvaINimqit7KCaAEL0&fbc=1



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
 youtu.be/6iBVHGvcvd4
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 456 — Lucas Scott
Szenzacios pajtalelet 😁



| Ez az én szerencsenapom. Nem hogy egy, hanem két fenyőfa OSB lemezt találtam ebben a pajtában! |
RedFive
engem sem érdekelne egy hatvanas évekbeli 911-es
slowmotion
amúgy látva az OSB lapok árait, igen ez nagy szerencse.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan
Szenzacios pajtalelet 😁



| Ez az én szerencsenapom. Nem hogy egy, hanem két fenyőfa OSB lemezt találtam ebben a pajtában! |
RedFive
engem sem érdekelne egy hatvanas évekbeli 911-es