Viccek

51 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 3. különösen üt. 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 170 — The Mathematician
miért tesz a szőke nő/rendőr zsírt a párnája alá?
mer hüyle
Negritis
Miért jó a skorpiónak?

....


Nem is jó neki.
davemayer
mit csinál a skót ha fázik?
közelebb ül a gyertyához
mit csinál mikor nagyon fázik?
még közelebb ül
mit csinál mikor majdnem megfagy?
meggyújtja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
miért tesz a szőke nő/rendőr zsírt a párnája alá?
mer hüyle
Negritis
Miért jó a skorpiónak?

....


Nem is jó neki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez több szintes kockahumor.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 170 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor nagyon hagyományőrző akarsz lenni, de nem gondolod végig. 😊 😊 😊
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 525 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 170 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 170 — The Mathematician
miért tesz a szőke nő/rendőr zsírt a párnája alá?
mer hüyle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
film topickban mindig megy a toplistázás talán itt is érdemes lenne gyűjtögetni
a kedvenceket....
szóval jöhetnének az all time kedvenc poénok , viccek !
az se baj ha az idő már picit megkoptatta őket mert azért jócskán alakult a humor fogalma folyamatosan de lehet így előkerülhetnek igazi örökzöldek is!
tök érdekes hogy mondjuk pl hogy nem is emlékszem mikor volt utoljára hogy egy bulin vagy társaságba viccet meséltem volna pedig korábban azért gyakran elő fordult...
yooker
hogy hívják a csajt aki nem szop?
.
.
.
.
sehogy

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
film topickban mindig megy a toplistázás talán itt is érdemes lenne gyűjtögetni
a kedvenceket....
szóval jöhetnének az all time kedvenc poénok , viccek !
az se baj ha az idő már picit megkoptatta őket mert azért jócskán alakult a humor fogalma folyamatosan de lehet így előkerülhetnek igazi örökzöldek is!
tök érdekes hogy mondjuk pl hogy nem is emlékszem mikor volt utoljára hogy egy bulin vagy társaságba viccet meséltem volna pedig korábban azért gyakran elő fordult...
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
Na ezt a fészbukon találtam....zseniális:
Ez kész! 🤣🤣🤣

Klaci79
ennek ez az előzménye szerintem !pár éve nagyot ment már!hátha valaki nem ismeri!

veet szőrtelenítő krém , vásárlói vélemény:


Miután közölték velem, hogy a golyóim úgy néztek ki, mint egy öregedő rasztafári feje, elhatároztam, hogy fejest ugrok a dolgok közepébe és veszek egy ilyen krémet, mivel a korábbi borotválási próbálkozásaim csak csekély sikerrel jártak és majdnem elroppant a gerincem, amikor megpróbáltam elérni a problémásabb részeket. Mivel kissé romantikus vagyok, úgy gondoltam, a tettet az asszony szülinapjára időzítem, hogy érezze a törődést. Jóval előtte megrendeltem a terméket, és mivel az Északi-tengeren dolgozok, úgy gondoltam, keményebb vagyok, mint az előző vélemények írói, akiket puhány irodai alakoknak tartottam… Ó, társaim a fájdalomban, micsoda tévedés volt!

Megvártam, míg az asszony az ágyba bújt, és miután homályos utalásokat tettem neki valami különleges meglepetésről, lementem a fürdőszobába. Kezdetben minden jól ment, felkentem a krémet és vártam, hogy valami történjen. Nem kellett sokáig várnom.

Először kellemes melegséget éreztem, melyet pillanatokon belül olyan intenzív, égető érzés váltott fel, amit csak úgy tudok leírni, minta ketten húzták volna a szögesdrótból készült alsógatyámat a farpofáim közé, azzal a feltett szándékkal, hogy a fejemmel kiüssem a plafont. Addig az éjszakáig a vallás nem játszott nagy szerepet az életemben, de akkor készséggel híve lettem volna bármelyik vallásnak, amelyik megszünteti azt a kegyetlen égető érzést a hátsó kijárat körül, amely pusztulással fenyegette a koronaékszereket is. Miközben azért küzdöttem, hogy ne harapjam át a fájdalomtól az alsó ajkamat, megpróbáltam lemosni a krémet, amivel csak annyit értem el, hogy egy szőrcsomó eldugította a lefolyót.

Könnyektől elhomályosult szemmel támolyogtam ki a hallon keresztül a konyhába, és – mivel járni nem nagyon voltam képes – az utolsó métert kúszva tettem meg a hűtőszekrényig valami hűsítő fájdalomcsillapító reményében. Feltéptem a hűtőgép ajtaját, megláttam egy doboz jégkrémet, aminek letéptem a tetejét és magam alá helyeztem. A megkönnyebbülés fantasztikus, de csak időleges volt, mivel a jégkrém meglehetősen gyorsan elolvadt és az égető érzés hamar visszatért. A jégkrémes doboz kialakítása miatt ráadásul a kipufogót nem tudtam hűsíteni, ezért körbetapogattam a mélyhűtőfiókot valami más után kutatva, mivel biztos voltam benne, hogy a látásomat meglehetősen hamar újra el fogom veszíteni.

Megragadtam egy zacskót, amiről később kiderült, hogy fagyasztott kelbimbó volt, kiszakítottam, és közben próbáltam olyan csendben maradni, amennyire csak tudtam. Fogtam egy marék kelbimbót és megkíséreltem párat beszorítani a farpofáim közé, de hiába. Azért nem működött a dolog, mert egy kevés krémnek sikerült feljutnia a végbelembe, ami olyan érzést okozott, mintha egy rakétahajtómű dolgozott volna bennem odalent. Kétségkívül – és egyben remélhetőleg is – ez volt az egyetlen pillanat az életemben, amikor arra vágytam, bárcsak megjelenne egy homokos hóember a konyhában, amiből látható, milyen mélyre lettem volna képes süllyedni a fájdalom csillapítása érdekében. Fájdalomtól elgyötört elmém csak azt az ötletet volt képes kiszenvedni magából, hogy egy kelbimbót óvatosan felhelyeztem oda, ahol még előtte semmi sem járt.

Balszerencsémre a konyhából kihallatszó furcsa nyögésekre felriadt asszony ezt a pillanatot választotta ki, hogy utána járjon a zajok forrásának, akit az a látvány fogadott, hogy a seggem az égnek mered, golyóimról epres jégkrém csöpög, és éppen egy szem kelbimbót tolok a lyukamba, miközben azt nyöszörgöm: Hú, de jó érzés…

Érthető módon megrázta a látvány és felsikított, és mivel nem láttam az érkezését, a hangtól önkéntelenül összerándultam, ami miatt a kelbimbó meglehetős sebességgel kilövődött belőlem éppen az ő irányába. Megértem, hogy nem éppen arra a különleges meglepetésre vágyott, hogy éjjel 11 órakor egy kifingott kelbimbóval lábon lőjék a konyhában, és az sem segített rajtam, hogy másnap a gyerekeknek meg kellett magyarázni a jégkrémben látható furcsa lenyomat keletkezésének körülményeit. Szóval, összességében a Veet eltávolítja a szőrt, a méltóságot és az önbecsülést…
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Avagy telik a rohadt idő 10101010. rész. 😊 😊 😊 😊 😊

iktriad
És már ki is derült róla, hogy kamu, de ha valaki valamit felrak az internetre az biztos igaz 😀
tenorx
pont ezen gondolkodtam h én vagyok vak, vagy egyik sem hasonlít? 😀
briareos
Iktriad az összes internetes boomer trapre rárepül.
tenorx
az még hagyján de egyből szétosztja ezer helyre
briareos
Csak I.K.T.R.I.A.D. teszteli az éberségeteket. 😉
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Avagy telik a rohadt idő 10101010. rész. 😊 😊 😊 😊 😊

iktriad
És már ki is derült róla, hogy kamu, de ha valaki valamit felrak az internetre az biztos igaz 😀
tenorx
pont ezen gondolkodtam h én vagyok vak, vagy egyik sem hasonlít? 😀
briareos
Iktriad az összes internetes boomer trapre rárepül.
tenorx
az még hagyján de egyből szétosztja ezer helyre

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Avagy telik a rohadt idő 10101010. rész. 😊 😊 😊 😊 😊

iktriad
És már ki is derült róla, hogy kamu, de ha valaki valamit felrak az internetre az biztos igaz 😀
tenorx
pont ezen gondolkodtam h én vagyok vak, vagy egyik sem hasonlít? 😀
briareos
Iktriad az összes internetes boomer trapre rárepül.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Avagy telik a rohadt idő 10101010. rész. 😊 😊 😊 😊 😊

iktriad
És már ki is derült róla, hogy kamu, de ha valaki valamit felrak az internetre az biztos igaz 😀
tenorx
pont ezen gondolkodtam h én vagyok vak, vagy egyik sem hasonlít? 😀

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Avagy telik a rohadt idő 10101010. rész. 😊 😊 😊 😊 😊

iktriad
És már ki is derült róla, hogy kamu, de ha valaki valamit felrak az internetre az biztos igaz 😀
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Na ezt a fészbukon találtam....zseniális:
Ez kész! 🤣🤣🤣
"Tegnap volt az ezüstlakodalmunk. Gondoltam meglepem az asszonyt valami szexi játékkal. Az erre szakosodott boltban nagyon segítőkész hölgyike kalauzolt, gyanúsan jól ismerve minden terméket.
A választásom egy fullextrás vibrátorra és egy csiklóstimuláló zselére esett, amitől a hölgy szerint az asszony automatikusan és sorozatban a mennybe megy majd. Hát ennyi pénzért minimum, hogy sikítozzon...
Eljött a várva-várt este, a gyereket hamar felküldtük az emeleti szobába aludni, mi pedig lent, a konyha melletti vendégszobában vetettük bele magunkat a gyönyörbe. A feleségem igen lelkes volt, mikor kicsomagolta az elemes pasit. Tudott az mindent, amit egy hagyományos broki nem. Tüskés volt és redős, a feje csapkodott és tekergett, mint egy kukacnak: miközben lilán villogott és belül kis golyók szaladgáltak körbe-körbe. Mindezt állítható sebességgel, és egy vízálló hangszórón át halkan nyögdécselt is. Be kell vallanom, az én hagyományos családfám ennek a negyedét sem tudta, megmaradtam a lihegős-lökdösősnél.
A virgoncító zselé olyan picike kapszulában volt, hogy elsőre azt hittem, be kell venni. Szerencsére az asszonyon volt szemüveg, és olvasni is tud. Miután texiltelenítettem a drágát, neki is fogtunk a tutinak. Elvégre egyszer van ezüstlakodalmunk!!
A zseléből egy nyomásnyi kell az ujjra, aztán besimulni a megfelelő helyre, és klikkelni az egérrel... Jöhet a repülés.
Nem is volt gond úgy öt másodpercig. Kérdezem az én életemet, hogy milyen érzés? Azt mondja hideg meg bizsereg. Aztán hogy meleg, egyre melegebb, sőt forró, éget, éget!! -kezdte sikítani, nekem meg eszembe jutott, hogy kora este még összevágtam az alapanyagot a híres, Plutonium becenevű csiliszószomhoz.
Az asszony már bőszen tépte a lepedőt, de nem egészen úgy, ahogyan én akartam. Eszembe jutott egy régi netes sztori, amikor szőrtelenítő krém került egy faszi t@keire... Kifutottam a konyhába, és előkaptam egy adag áfonyás jégkrémet. Kanalat elfelejtettem vinni, kézzel nem nyúlhattam bele, hát fogtam a vibrit, és azzal kentem az asszony lába közé egy jókora adagot. Ő felsikoltott a váratlan hidegtől, és kiverte a kezemből a brokit, ami épp szemen talált. Valahogy közben be is kapcsolt, és most gépkukacként tekeregve, nyögdécselve iszkolt az ágy sarkába. Utánavetettem magam, hogy elkapjam, mikor az asszony fájdalmában felhúzott térde úgy tökön talált, hogy egyik kezemben a bólogató Jancsikával, másikkal a f@rkamra borítottam a maradék jégkrémet, és fejhangon anyázva hanyatlottam mellé. Ekkor nyitott be a húsz éves lányunk.
Az anyja befeszülve vergődik, az apja mellette lila jégkrém monoklival hörög, és erőből keféli az áfonyás desszertet, lilán villogó, nyöszörgő, körbe-körbe integető műf@sszal a kézben, miközben a brokiról, és az anyja p**ájából csöpög az olvadt fagyi.
Azt hiszem, ha eddig nem is, de most sikerült helyrehozhatatlan törést okozni a lelkében. Vagy öt másodpercig meredten bámult, majd csak annyit mondott: B@zdmeg, ti aztán nagyon betegek vagytok... , és másnap a barátjához költözött.
Az asszony egy hete nem szól hozzám, és lett egy könyvtárszobám...😂😂😂😂🙈
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Avagy telik a rohadt idő 10101010. rész. 😊 😊 😊 😊 😊