Viccek

51 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
Negi, legyen már egy kis önértékelésed ☺️ Minden rosszindulat nélkül. Már a viccek topicot sem érdemes nézni ha új hozzászólás van. 🤔
kristóf17
Tessék, ez vicces:


Sobri Jóska
És aki ezt megugrotta, az próbálkozhat ezzel:


Vrij6
Na ez nagyon durva...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Negi, legyen már egy kis önértékelésed ☺️ Minden rosszindulat nélkül. Már a viccek topicot sem érdemes nézni ha új hozzászólás van. 🤔
kristóf17
Tessék, ez vicces:


Sobri Jóska
És aki ezt megugrotta, az próbálkozhat ezzel:


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
kockáknak:
KNOCK
KNOCK
KNOCK KNOCK
KNOCK KNOCK KNOCK
KNOCK KNOCK KNOCK KNOCK KNOCK
Who's there?
Fibonacci

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Negi, legyen már egy kis önértékelésed ☺️ Minden rosszindulat nélkül. Már a viccek topicot sem érdemes nézni ha új hozzászólás van. 🤔
kristóf17
Tessék, ez vicces:



Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
Negi, legyen már egy kis önértékelésed ☺️ Minden rosszindulat nélkül. Már a viccek topicot sem érdemes nézni ha új hozzászólás van. 🤔
kristóf17
 www.youtube.com/watch?v=V4CggHUypjY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Negi, legyen már egy kis önértékelésed ☺️ Minden rosszindulat nélkül. Már a viccek topicot sem érdemes nézni ha új hozzászólás van. 🤔
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
kockahumor, de aki érti sztem értékelni fogja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=6QGmSOzXV1s
Negritis
Ez mi a szar? Tuti itt a helye?
#JC6
Te mint ingatlanos értékelhetned milyen szép a lépcső

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
 www.youtube.com/watch?v=6QGmSOzXV1s
Negritis
Ez mi a szar? Tuti itt a helye?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=6QGmSOzXV1s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
 twitter.com/GasmaNZ/status/1292374113361649665

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 618


Egyszerre vicces, és szomorú...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rá akartam nézni h mi is van a nemzeti konzultációban, de kiírta h az általam megadott (kamu) email cím érvénytelen, és használjam a példa@példa.hu formátumot 😀

na mondom akkor beírom azt, erre kiírta h azzal az email-lel már kitöltötték egyszer 😀 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Amióta ide költöztem van az az érzésem, hogy Vásárhely Magyarország Floridája (Florida man...) 😀

 szegeder.hu/valaki-negyszer-beleszart-a-vasarhelyi-furdo-medencejebe/?fbclid=IwAR2anL53R8qQy5PQY3gJMLJ1M0wd3iC1ELir5b3gZR_37EkZfCaH_9QJKmI
rokaur
fun fact:
floridában nincs arányaiban több megkattant ember mint a többi államban, de olyan személyiségi jogi szabályozás van hatályban floridában, ami simán lehetővé teszi a rendőrségnek és ezáltal a sajtónak, hogy egy arrest kb minden részletét nyilvánosságra hozzák, míg más államokban ennél sokkal szűkszavúabban nyilatkoznak csak sok vicces sztoritól megfosztva az emberiséget.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
Amióta ide költöztem van az az érzésem, hogy Vásárhely Magyarország Floridája (Florida man...) 😀

 szegeder.hu/valaki-negyszer-beleszart-a-vasarhelyi-furdo-medencejebe/?fbclid=IwAR2anL53R8qQy5PQY3gJMLJ1M0wd3iC1ELir5b3gZR_37EkZfCaH_9QJKmI
rokaur
Huh, még jó, hogy szombaton voltunk ott. Mondjuk abba a medencébe akkor se mennék be ha fizetnének érte 😀
peach

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
Amióta ide költöztem van az az érzésem, hogy Vásárhely Magyarország Floridája (Florida man...) 😀

 szegeder.hu/valaki-negyszer-beleszart-a-vasarhelyi-furdo-medencejebe/?fbclid=IwAR2anL53R8qQy5PQY3gJMLJ1M0wd3iC1ELir5b3gZR_37EkZfCaH_9QJKmI
rokaur
Huh, még jó, hogy szombaton voltunk ott. Mondjuk abba a medencébe akkor se mennék be ha fizetnének érte 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amióta ide költöztem van az az érzésem, hogy Vásárhely Magyarország Floridája (Florida man...) 😀

 szegeder.hu/valaki-negyszer-beleszart-a-vasarhelyi-furdo-medencejebe/?fbclid=IwAR2anL53R8qQy5PQY3gJMLJ1M0wd3iC1ELir5b3gZR_37EkZfCaH_9QJKmI
rokaur
tudnám minek kattintottam rá miután láttam a címet... 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
rokaur 868
Amióta ide költöztem van az az érzésem, hogy Vásárhely Magyarország Floridája (Florida man...) 😀

 szegeder.hu/valaki-negyszer-beleszart-a-vasarhelyi-furdo-medencejebe/?fbclid=IwAR2anL53R8qQy5PQY3gJMLJ1M0wd3iC1ELir5b3gZR_37EkZfCaH_9QJKmI
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
 www.youtube.com/watch?v=xZam5xuePH8
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
@Dansgaming
The furniture store keeps calling me back, but all I wanted was one night stand

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
 youtu.be/ktOg7j8sOzY
Negritis
Negri, neked nagyon fura humorod van.
#JC6
nekem tetszett ez a paródia, Hansen meg egy hulladék ember sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
 youtu.be/ktOg7j8sOzY
Negritis
Negri, neked nagyon fura humorod van.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
 youtu.be/ktOg7j8sOzY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!