Viccek

51 feliratkozó

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
Férfiak között a barátság:
Egy napon a férj nem jött haza este. A felesége megkérdezte hol aludt, a férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál.
A felesége felhívta a 10 legjobb barátját, nyolcan igazolták, hogy ott aludt, ketten, hogy még ott van.

😀😀😀D
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
 twitter.com/skreetman/status/1268641029034520576
ZERO_L
Poén, hogy ez épp 92-ben játszódik, még a zavargás is benne van | és vannak akik közben lopott tévével szaladgálnak 😊 |
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 444 — situational football
 twitter.com/skreetman/status/1268641029034520576



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278

NB2
funfact:
Greengo
Ráadásul simán lehet, hogy a SW George Lucas editiont viszi é(p)pen

 images.app.goo.gl/8w5TZf45kvNSKvpr5
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan

NB2
funfact:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
agytrösztök akcióban 😊
 img-9gag-fun.9cache.com/photo/aZypYMV_460svvp9.webm
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

NB2
És most az a briganti, akin nincs maszk.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 hircsarda.hu/2020/06/03/100-ev-utan-lejaro-trianon-ezek-a-valtozasok-jonnek-pentektol/

hát ez megint hibátlan lett 😀

"Karácsony Gergely automatikusan Bukarest főpolgármestere is lesz, de arra is alkalmatlan lesz. Ez oda pont elég."

"A magyarország területén élő szlovákokat automatikusan visszanevezik csehekké, Magyarország visszamenőleg 2002-es jégkorong-világbajnokká válik. A topligákban játszó szlovák futballisták automatikusan a Mezőkövesd vagy a Puskás Akadémia játékosaivá válnak."


"Ha már futball: a lejáró békediktátummal Magyarország automatikusan kijut a foci Eb-re, mivel a román válogatott lényegében megszűnik."

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 198 — Steelers fan
Azért az elég vicces, hogy Trump minden idők legjobb elnökeinek egyike, ezért nem lehet viccelni vele, ellenben Jézussal igen (pedig ő, ha nem is minden idők legjobb Megváltója, de az első ötben biztos benne van 😊 ) és mindez épp Sobri(!4!!) szerint.
Atari
Miért ne lehetne Jézussal Sobri szerint?
Vagy akár Trumppal?
Csak rávilágítottam, hogy miért erőltetett és humortalan a vele való élcelődés, ha a szinvonal nem a Sas-kabaré, és ha Trump jó elnök vagy ha rossz.
Fura, hogy mindegy mit írok, te nem arra reagálsz.
Sobri Jóska
azt így már a hsz-eid alapján korábban láttam hogy most No1 ikonod Trump , ezzel semmi gond de
ezt a ne vicceskedj vele dolgot valahogy rohadtul nem tudom beilleszteni a Rólad kialakult(a VÉLEMÉNY SZABAD ) képbe...
inkább ilyen sértődött durcáskodás hogy valaki bántani merészeli a kedvencedet ! elég nyakatekert lett az érvelés is e
engedd el inkább... 😊
yooker
Dehát nem azt írtam, hogy "ne vicceskedj". Hanem azt kérdeztem, hogy mi a haszna.
Mert ha jó elnök akkor azért, nem ül a poén, ha meg egy pöcsfej, akkor nem poén, hanem kórkép.
Fura, hogy ha valamit félreértesz és nem tudsz beilleszteni, akkor fel se merül, hogy te néztél el valamit.
Bármivel lehet poénkodni, sose gondoltam másként, csak azt hittem számít a mondatvégi írásjel...
Sobri Jóska
Ha jó a vicc, annyi haszna van, hogy megnevettet, időlegesen boldogság hormonokat szabadít fel az emberben.
Ha szar a vicc, akkor tényleg semmi haszna.
Ha Trump, ha nem Trump.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Azért az elég vicces, hogy Trump minden idők legjobb elnökeinek egyike, ezért nem lehet viccelni vele, ellenben Jézussal igen (pedig ő, ha nem is minden idők legjobb Megváltója, de az első ötben biztos benne van 😊 ) és mindez épp Sobri(!4!!) szerint.
Atari
Miért ne lehetne Jézussal Sobri szerint?
Vagy akár Trumppal?
Csak rávilágítottam, hogy miért erőltetett és humortalan a vele való élcelődés, ha a szinvonal nem a Sas-kabaré, és ha Trump jó elnök vagy ha rossz.
Fura, hogy mindegy mit írok, te nem arra reagálsz.
Sobri Jóska
azt így már a hsz-eid alapján korábban láttam hogy most No1 ikonod Trump , ezzel semmi gond de
ezt a ne vicceskedj vele dolgot valahogy rohadtul nem tudom beilleszteni a Rólad kialakult(a VÉLEMÉNY SZABAD ) képbe...
inkább ilyen sértődött durcáskodás hogy valaki bántani merészeli a kedvencedet ! elég nyakatekert lett az érvelés is e
engedd el inkább... 😊
yooker
Dehát nem azt írtam, hogy "ne vicceskedj". Hanem azt kérdeztem, hogy mi a haszna.
Mert ha jó elnök akkor azért, nem ül a poén, ha meg egy pöcsfej, akkor nem poén, hanem kórkép.
Fura, hogy ha valamit félreértesz és nem tudsz beilleszteni, akkor fel se merül, hogy te néztél el valamit.
Bármivel lehet poénkodni, sose gondoltam másként, csak azt hittem számít a mondatvégi írásjel...

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 817 — Patriot
Azért az elég vicces, hogy Trump minden idők legjobb elnökeinek egyike, ezért nem lehet viccelni vele, ellenben Jézussal igen (pedig ő, ha nem is minden idők legjobb Megváltója, de az első ötben biztos benne van 😊 ) és mindez épp Sobri(!4!!) szerint.
Atari
Miért ne lehetne Jézussal Sobri szerint?
Vagy akár Trumppal?
Csak rávilágítottam, hogy miért erőltetett és humortalan a vele való élcelődés, ha a szinvonal nem a Sas-kabaré, és ha Trump jó elnök vagy ha rossz.
Fura, hogy mindegy mit írok, te nem arra reagálsz.
Sobri Jóska
Ha már Trump, ez szerintem nagyon vicces.

 youtu.be/sR3f95BGIiA
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
Azért az elég vicces, hogy Trump minden idők legjobb elnökeinek egyike, ezért nem lehet viccelni vele, ellenben Jézussal igen (pedig ő, ha nem is minden idők legjobb Megváltója, de az első ötben biztos benne van 😊 ) és mindez épp Sobri(!4!!) szerint.
Atari
Miért ne lehetne Jézussal Sobri szerint?
Vagy akár Trumppal?
Csak rávilágítottam, hogy miért erőltetett és humortalan a vele való élcelődés, ha a szinvonal nem a Sas-kabaré, és ha Trump jó elnök vagy ha rossz.
Fura, hogy mindegy mit írok, te nem arra reagálsz.
Sobri Jóska
azt így már a hsz-eid alapján korábban láttam hogy most No1 ikonod Trump , ezzel semmi gond de
ezt a ne vicceskedj vele dolgot valahogy rohadtul nem tudom beilleszteni a Rólad kialakult(a VÉLEMÉNY SZABAD ) képbe...
inkább ilyen sértődött durcáskodás hogy valaki bántani merészeli a kedvencedet ! elég nyakatekert lett az érvelés is e
engedd el inkább... 😊
yooker
egy ember halálán szivesen viccelődik (lásd a meme-t a politika topikban)
de trumpról csak az alapján lehet viccelni hogy jó vagy rossz elnök
az alapján hogy pojáca nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 352 — Expect the Best !
Azért az elég vicces, hogy Trump minden idők legjobb elnökeinek egyike, ezért nem lehet viccelni vele, ellenben Jézussal igen (pedig ő, ha nem is minden idők legjobb Megváltója, de az első ötben biztos benne van 😊 ) és mindez épp Sobri(!4!!) szerint.
Atari
Miért ne lehetne Jézussal Sobri szerint?
Vagy akár Trumppal?
Csak rávilágítottam, hogy miért erőltetett és humortalan a vele való élcelődés, ha a szinvonal nem a Sas-kabaré, és ha Trump jó elnök vagy ha rossz.
Fura, hogy mindegy mit írok, te nem arra reagálsz.
Sobri Jóska
azt így már a hsz-eid alapján korábban láttam hogy most No1 ikonod Trump , ezzel semmi gond de
ezt a ne vicceskedj vele dolgot valahogy rohadtul nem tudom beilleszteni a Rólad kialakult(a VÉLEMÉNY SZABAD ) képbe...
inkább ilyen sértődött durcáskodás hogy valaki bántani merészeli a kedvencedet ! elég nyakatekert lett az érvelés is e
engedd el inkább... 😊

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Elmegy a beteg a doktorhoz, a lába be van kötve.
– Mije fáj? – kérdi az orvos.
– A fejem.
– Akkor miért van bekötve a lába?
– Lecsúszott.

 www.youtube.com/watch?v=Vu-Kr9NcSQI

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Azért az elég vicces, hogy Trump minden idők legjobb elnökeinek egyike, ezért nem lehet viccelni vele, ellenben Jézussal igen (pedig ő, ha nem is minden idők legjobb Megváltója, de az első ötben biztos benne van 😊 ) és mindez épp Sobri(!4!!) szerint.
Atari
Miért ne lehetne Jézussal Sobri szerint?
Vagy akár Trumppal?
Csak rávilágítottam, hogy miért erőltetett és humortalan a vele való élcelődés, ha a szinvonal nem a Sas-kabaré, és ha Trump jó elnök vagy ha rossz.
Fura, hogy mindegy mit írok, te nem arra reagálsz.

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Azért az elég vicces, hogy Trump minden idők legjobb elnökeinek egyike, ezért nem lehet viccelni vele, ellenben Jézussal igen (pedig ő, ha nem is minden idők legjobb Megváltója, de az első ötben biztos benne van 😊 ) és mindez épp Sobri(!4!!) szerint.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 412
Engedjük el.

Olvassatok el inkább a kedvenc viccen, tavaly mar bemásoltam, remélem nem gond ha megint itt van.
Nem kell lájkolni, nehogy Negri kitérjen a “hitéből”.
Egyszerűen - szerintem - szuper vicc.
—————————
Egy washingtoni házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.

Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Washingtonból Floridába.

A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz címre.

****************************************************

Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az Ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre:

"Szerető feleségemnek
Időpont: 2013 nov.22, péntek
Tárgy: megérkeztem!

Drága szerelmem!

Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem. Már számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.

Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.

Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.

Ui.: Tényleg nagyon meleg van idelent!!!"
#JC6
sztem ez nem egy jo vicc.
negritis jobbak rak ide.
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 495
Ha már a vicceknél tartunk (lehet vót má)

Fiatal újságíró utazik Székelyföldre, interjúra. Kérdezi is az öreg székelyt:
- Bátyám! Tudna egy történetet mesélni?
- Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd felesége a Nagyerdőbe.
- És? Mi történt?-kérdi az újságíró
- Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén, fogtunk egy üveg pálinkát, oszt
megkerestük.
- És meglett? - kérdi az újságíró
- Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát, és mindannyian a magunkévá tettük.
- Hát ez nagyon vidám történet! Van valami más is?
- Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd birkája a Nagyerdőbe.
- És? Mi történt?-kérdi az újságíró
- Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén, fogtunk egy üveg pálinkát, oszt
megkerestük.
- És meglett?-kérdi az újságíró
- Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát és mindannyian a magunkévá tettük.
- Hát, ez egy kicsit morbid történet! Van valami szomorú is?
- Van fiam! Ecce én is eltűntem a Nagyerdőbe...

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/