Viccek

51 feliratkozó

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 619
Agyonisten! | Szebb jövőt! | Ide lehet a cigány vicceket írni?
Atari
Igen, feltéve, hogy van benne buzizás és zsidózás is. (A migránsozás nem kötelező, de ajánlott.)
nagylaza
az a kormány feladata, ők szokták terjeszteni a rémhíreket. Csak ugye másnak nem lehet, azt lecsukják.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Agyonisten! | Szebb jövőt! | Ide lehet a cigány vicceket írni?
Atari
Igen, feltéve, hogy van benne buzizás és zsidózás is. (A migránsozás nem kötelező, de ajánlott.)
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Agyonisten! | Szebb jövőt! | Ide lehet a cigány vicceket írni?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
egyébként vicces az ahogy JC többször kikelt a social média ellen, mégis itt kurválkodik régi vagy rasszista viccekkel a lájkokért
Negritis
Nézd a jó oldalát, találtam 8 rasszistát a fórumon.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Ezt is beteszem a viccek közé:
"Parádés gólok mesterét igazolta le a Budafok"
 nb1.hu/otp-bank-liga/parades-golok-mesteret-igazolta-le-a-budafok
Ha nem olvasom el a hírt, magamtól rá nem jöttem volna, ki lehet az...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Úgy érzem, ennek ebben a topikban a helye:
 ezalenyeg.hu/publi/valaki-szoljon-bakondinak-az-hbo-nem-ngo-5350
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
egyébként vicces az ahogy JC többször kikelt a social média ellen, mégis itt kurválkodik régi vagy rasszista viccekkel a lájkokért
Negritis
Tekintsük kisiklásnak. Szerintem: ugorgyunk...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 183 — The Mathematician
egyébként vicces az ahogy JC többször kikelt a social média ellen, mégis itt kurválkodik régi vagy rasszista viccekkel a lájkokért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Egy férfi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Próbál erőt venni magán, hogy felkeljen az ágyból. Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel. A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörű rend. Az asztalon egy üzenet: "Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek."
Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság. A fia az asztalnál ül és reggelizik.
- Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka?
- Úgy volt, apu, hogy éjjel háromkor hulla-részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szőnyegére, és aztán beverted a fejed a szobaajtóba.
- És akkor hogy-hogy ilyen rend van, és finom reggeli vár?
- Amikor anyu bevonszolt a fürdőszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki: Asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nős ember vagyok!
#JC6
Na, küldtem egy békelájkot😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
Egy férfi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Próbál erőt venni magán, hogy felkeljen az ágyból. Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel. A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörű rend. Az asztalon egy üzenet: "Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek."
Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság. A fia az asztalnál ül és reggelizik.
- Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka?
- Úgy volt, apu, hogy éjjel háromkor hulla-részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szőnyegére, és aztán beverted a fejed a szobaajtóba.
- És akkor hogy-hogy ilyen rend van, és finom reggeli vár?
- Amikor anyu bevonszolt a fürdőszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki: Asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nős ember vagyok!
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
#JC6
Ezt tán nem kellett volna. (Igaz, nincs "rasszista" topik.)
nagylaza
Szóval akik lájkolták azok mind rasszisták?
#JC6
Azt nem tudom. Csak azt, hogy egy rasszista "viccet" lájkoltak.
nagylaza
Nem kell ennyire érzékenynek lenni. A vicc az vicc, egy rövid humoros történet, kifordított, sarkított, felnagyított változata, ami végén ott a csattanó. Nem kell feltétlenül igaznak lennie és nem is kell mögé gondolni semmit se. Persze belátom ez nem sikerülhet mindenkinek.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 183 — The Mathematician
Lazításként egy kis pálinka:
1. Ezentúl nem úgy mondjuk, hogy berúgtam. Hanem úgy, hogy túlfertőtlenítettem.
2. Reggel fél nyolc:
– Szívem, hol a pálinka?
– Az órát nézted?
– Igen, de ott nincs!
3. Áthívott a szomszéd, hogy van pálinkája. Kérdem, hány fokos. Azt mondja, 38. Mondom, neked lázad van, nem pálinkád.
4. Dühös feleség:
– Mit hoztál a gyereknek?!
– Amit kértél, pálinkát…
– Pelenkát mondtam, te szerencsétlen!
5. Tanárnő a gyerekhez:
– Móricka, van házid?
– Van. Töltsek?
nagylaza
tudod milyen a jó pálinka?
?
derékszögű
he?
90 fokos

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Lazításként egy kis pálinka:
1. Ezentúl nem úgy mondjuk, hogy berúgtam. Hanem úgy, hogy túlfertőtlenítettem.
2. Reggel fél nyolc:
– Szívem, hol a pálinka?
– Az órát nézted?
– Igen, de ott nincs!
3. Áthívott a szomszéd, hogy van pálinkája. Kérdem, hány fokos. Azt mondja, 38. Mondom, neked lázad van, nem pálinkád.
4. Dühös feleség:
– Mit hoztál a gyereknek?!
– Amit kértél, pálinkát…
– Pelenkát mondtam, te szerencsétlen!
5. Tanárnő a gyerekhez:
– Móricka, van házid?
– Van. Töltsek?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
#JC6
Ezt tán nem kellett volna. (Igaz, nincs "rasszista" topik.)
nagylaza
Szóval akik lájkolták azok mind rasszisták?
#JC6
Azt nem tudom. Csak azt, hogy egy rasszista "viccet" lájkoltak.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
#JC6
Ezt tán nem kellett volna. (Igaz, nincs "rasszista" topik.)
nagylaza
Szóval akik lájkolták azok mind rasszisták?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
#JC6
Ezt tán nem kellett volna. (Igaz, nincs "rasszista" topik.)
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
 twitter.com/RafaanDaliri/status/1265199564274888706
Negritis
Vannak gondok...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 183 — The Mathematician
 twitter.com/RafaanDaliri/status/1265199564274888706

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
#JC6
Rendesen csökkent itt a színvonal...
#JC6
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 044
Kérdeztem a lányomtól, nem látta-e az újságomat. Azt mondta, hogy a print média már a múlt, felejtsem el. Odaadta az iPadjét. A légynek esélye sem volt.
nagylaza
klasszikus Mrs Brown. 😊
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 891
-What does a house wear?
-Address
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!


😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Kérdeztem a lányomtól, nem látta-e az újságomat. Azt mondta, hogy a print média már a múlt, felejtsem el. Odaadta az iPadjét. A légynek esélye sem volt.