bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Qb-ért szopok nyalok....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na most már Trubó miatt se kell izgulni, hogy még a végén lecserélik, Cam on IR, talán ezzel megvan a QB-m szezon végéig...

Allen fiam, te viszont innentől dobálnád inkább CMac-nek a 80 yardos screen passz TD-ket egy kicsit nagyobb lelkesedéssel...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 219
.....
caminoi
Gratulálok a győzelmedhez. Tükörsima volt.
zinedine5
Köszi, sajnos elég drága volt a 2 season-ending miatt. Lehet még ennek visszavágója. 😉
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
.....
caminoi
Gratulálok a győzelmedhez. Tükörsima volt.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Miért nem vagyok meglepve? 🙂
Szesze
Tudod mi fog történni csütörtökön.... | (remélem döntetlen 😀) |
Igor
Hogyne tudnám, az ami eddig.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
VÉGRE win.

több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Brandon Allent mint kezdő QB-t adnám olyan irányítóért cserébe, aki nem a 10. héten bye weekes
Göbi
Helyesbítek: ez a hetem kuka a sok bye weekes miatt, megfelelő ellenértékkel eladó

több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Brandon Allent mint kezdő QB-t adnám olyan irányítóért cserébe, aki nem a 10. héten bye weekes

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
El se hiszem hogy sikerült fordítani...azért az átszàmolástol tartok
Göbi
Jellemző a szezonomra, hogy Cooper "győztes" TD-jét egy kamu dpi előzte meg.

Grat!

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 678 — Bears & Illinois fan
Na meglett a keserű L... Mondjuk az ellen is hagyott padon bőven...


MÁS

Szerintem nem nagy kérés, hogy mindem héten tiszteljük meg legalább annyival egymást, hogy minden posztra állítunk embert és ne legyen bye weekes vagy out státuszú... Vagy üres poszt... Addig kell kukázni amíg nem találsz...

MÁS VÉGE
ThundersNFL
Nem teljesen értek egyet, ha van Out-os játékosod, azt tudod IR-re rakni addig, ezzel nyerhetsz helyet, de ha 4-5 kezdőd van bye-on, nyilván nem tudsz mindenkit pótolni. Kirakni meg nem fogsz kezdőt. Ettől függetlenül én általában törekszem arra, hogy ilyen ne forduljon elő.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Miért nem vagyok meglepve? 🙂
Szesze
Tudod mi fog történni csütörtökön.... | (remélem döntetlen 😀) |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
El se hiszem hogy sikerült fordítani...azért az átszàmolástol tartok

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Újabb zacsi, újra bazi kevés szerzett pont, a pár fordulóval ezelőtt még bajnokesélyes keret kezd szétesni, úgyhogy lassan már nem a PO lesz a cél, hanem a bentmaradás...

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Miért nem vagyok meglepve? 🙂
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Na meglett a keserű L... Mondjuk az ellen is hagyott padon bőven...


MÁS

Szerintem nem nagy kérés, hogy mindem héten tiszteljük meg legalább annyival egymást, hogy minden posztra állítunk embert és ne legyen bye weekes vagy out státuszú... Vagy üres poszt... Addig kell kukázni amíg nem találsz...

MÁS VÉGE

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 678 — Bears & Illinois fan
Transsylvania Grey Wolves, a cseréd sajnos nem érdekel, se Wr, se CB nem kell, legalábbis akiket ajánlanál. Nekem futó kéne, főleg, ha Kamara nem tér vissza, de úgy láttam neked sincsen eladó.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 678 — Bears & Illinois fan
Grat a Borsodi fogászoknak! Nem kicsi verésben lettem részesítve.
csi77
Russel Wilson 53 pontja és Budda Baker 32 pontja nyilván be volt kalkulálva 😀 😀 😀

Én kérek elnézést, ez így tényleg durvára sikerült. Kár hogy nem a bajnoki döntőben tolja majd így a két fiú meg a csapat....
Kájzerszóze
Ez a hét, a kedvenc csapatod bye-os tagjai miatt amúgy is zameknak lett elkönyvelve, így legalább nem fájóan szoros lett...😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Jézusom, öljetek meg kérlek mert nem dobtam ki értékesebb játékosokat padrol egy handcuff handcuffja futóért aki talán hoz két egész pontot. Azzal aztán bentebb lettem volna ezen a héten.
Micsoda egy sírósszájú brigád vagytok. Ez csak egy kibaszott játék.
Ilyenkor örülök hogy nem kell már minden nap ezt a szart hallgatnom...
schuldid
Nem öl meg senki, tőlem aztán azt csinálsz amit akarsz, te említettél meg engem, arra reagáltam. Amúgy én is örülök.
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
Jézusom, öljetek meg kérlek mert nem dobtam ki értékesebb játékosokat padrol egy handcuff handcuffja futóért aki talán hoz két egész pontot. Azzal aztán bentebb lettem volna ezen a héten.
Micsoda egy sírósszájú brigád vagytok. Ez csak egy kibaszott játék.
Ilyenkor örülök hogy nem kell már minden nap ezt a szart hallgatnom...
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Drága Hyde fiam...igazán foghatnád végig a labdát...
Göbi
Akkor nem úgy tűnt, hogy számítani fog, de a többiek nem villogtak nálad (se), így váratlanul szoros lesz. A Brady-White connection pontszáma dönt kb
Jakehomer
Gyakorlatilag ezen a Hyde fumblin el is ment a győzelem, vigyázz div 2...jövök 😀
Göbi
Nincs még vége, és a te maradék két embered sokkal jobb, mint az enyém. Komikus, hogy mindketten padon hagytunk "pár" pontot, igazi roncsderbi 😊

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Drága Hyde fiam...igazán foghatnád végig a labdát...
Göbi
Akkor nem úgy tűnt, hogy számítani fog, de a többiek nem villogtak nálad (se), így váratlanul szoros lesz. A Brady-White connection pontszáma dönt kb
Jakehomer
Gyakorlatilag ezen a Hyde fumblin el is ment a győzelem, vigyázz div 2...jövök 😀

több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 262 — playoffs???
Grat a Borsodi fogászoknak! Nem kicsi verésben lettem részesítve.
csi77
Russel Wilson 53 pontja és Budda Baker 32 pontja nyilván be volt kalkulálva 😀 😀 😀

Én kérek elnézést, ez így tényleg durvára sikerült. Kár hogy nem a bajnoki döntőben tolja majd így a két fiú meg a csapat....



több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Egyébként grat, remek meccs volt!
Szesze
Szép próbálkozás counterjinx-re 😛 mindketten tudjuk h messze még a vége, pláne h a GB és CLE is hátrányban van/garbage time jön...
Igor
Aha, 4 órával ezelőtt vége volt, de most még nincs, értem.
Szesze
Most megint ott tartunk, hogy nálad a labda, s minimum 1 TD/100 yard vagy sack kell, amire annyira nagy esély azért nem feltétlenül van... Látod, csak duzzogni kellett.

Éljenek a 70/90 yardos return TD-k.
Igor
Első héten is simán megvolt mindkettő, úgyhogy nincsenek illúzióim. (de ha véletlenül mégsem akkor ez a kalap szar Giants behúzza a meccset 2 pontos előnynél, vagy valami hasonló, biztosan meg fogom oldani).

Amúgy meg nincs túl sok jogom sírni, mert mind Duke-ot, mind Godchaux-ot beraktam a csapatba 3-kor, de aztán jó érzékkel sikeresen mégis kivettem mindkettőt még a kezdés előtt, úgyhogy megérdemlem a sorsomat.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyébként grat, remek meccs volt!
Szesze
Szép próbálkozás counterjinx-re 😛 mindketten tudjuk h messze még a vége, pláne h a GB és CLE is hátrányban van/garbage time jön...
Igor
Aha, 4 órával ezelőtt vége volt, de most még nincs, értem.
Szesze
Most megint ott tartunk, hogy nálad a labda, s minimum 1 TD/100 yard vagy sack kell, amire annyira nagy esély azért nem feltétlenül van... Látod, csak duzzogni kellett.

Éljenek a 70/90 yardos return TD-k.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Persze Williamset a padon hagyom erre arat...
Ami inkább bosszant, hogy az ellen tulaja szart a csapatára
Se Qb se rb és kicker de valószínű így is nyer...
ThundersNFL
Nem szarta le, de miután nem találok értelmes csere qbt hetek óta, illetve a kezdö futóm is lesérült, így ezt a hetet feladtam. Inkább elmentem túrázni mint hogy vegigizguljam hogy veszítek. Ha mégis nyernék akkor azt úgy veszem hogy visszajön a szesze elleni meccs. Kb ellenem csinált season most pointot a szokásos 150-ek helyett.
schuldid
Nyilván tök egálban van, ha valaki még arra se veszi a fáradtságot hogy berakjon egy futót a csapatába (látom most már sikerült..) és még így is nyer, azzal hogy adott héten csinálnak ellene 226 pontot (ráadásul 155 ellen, szóval tényleg elképesztő peched volt aznap..(előtte 235-öt, előtte 218-at csináltam amúgy)).
Mellesleg a te eredményeid az elmúlt 4 héten: 136-155-242, szóval nem csak nekem van szokásos 150-es csapatom.