bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ezeket a cseréket csak én nem értem?

Masszívan egyoldalú mind2
Jakehomer
......

Mondjátok, ha rosszul látok valamit 😊 Sikerült már benéznem pár cserét (khm Justin Houston...) szóval simán láthatom rosszul a dolgokat.
FLZOLI
Ott valóban én jöttem ki jobban, de akkor még ez nem látszott.....
csi77
hááát, azért látszott az.. bizonyos helyekről már akkor hallani lehetett, hogy Shepard-nél nagy lehet a gond. Sztem még akkor is meredek lett volna az a trade, ha nincs a Shepard sérülés, de így elég nagy öngólt lőtt magának Zoli.
Szesze
Megmondom őszintén, én meg még azon gondolkodtam, nehogy rácsesszek a cserére, aztán majd hozza majd a WR 1 számokat......

A DE poszt a legvékonyabb volt nekem talán (meg a QB 😊 ), ezért mentem bele.
csi77
Ugye a cserétek előtt szerezte a második agyrázkódását, így erre elég csekély esély volt, Houston viszont egy kifejezetten jó DE, szóval a te szempontodból ez egy rendkívül jó trade volt.
Szesze
Lawson futtatott lyukra, mert akkor pont jó volt, Houston pedig sérüléssel küzdött 😊 Plussz akkor még WR hiányom is volt, szóval gondoltam Shephard első számú ember lesz egy feltörekvő O#-ben....

Hát nem jött össze, főleg ha IR-en is végzi még nyomorultabb lesz a csere 😊

Parker tök jó játékos lesz Fitzmagic do or die játéka miatt, én nem pazarolnám csere QB-ra

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Ezeket a cseréket csak én nem értem?

Masszívan egyoldalú mind2
Jakehomer
......

Mondjátok, ha rosszul látok valamit 😊 Sikerült már benéznem pár cserét (khm Justin Houston...) szóval simán láthatom rosszul a dolgokat.
FLZOLI
Ott valóban én jöttem ki jobban, de akkor még ez nem látszott.....
csi77
hááát, azért látszott az.. bizonyos helyekről már akkor hallani lehetett, hogy Shepard-nél nagy lehet a gond. Sztem még akkor is meredek lett volna az a trade, ha nincs a Shepard sérülés, de így elég nagy öngólt lőtt magának Zoli.
Szesze
Megmondom őszintén, én meg még azon gondolkodtam, nehogy rácsesszek a cserére, aztán majd hozza majd a WR 1 számokat......

A DE poszt a legvékonyabb volt nekem talán (meg a QB 😊 ), ezért mentem bele.
csi77
Ugye a cserétek előtt szerezte a második agyrázkódását, így erre elég csekély esély volt, Houston viszont egy kifejezetten jó DE, szóval a te szempontodból ez egy rendkívül jó trade volt.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Szerintem amilyen faszjankó a csapatom simán kipottyanok
ThundersNFL
pályázunk erre egy páran 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem amilyen faszjankó a csapatom simán kipottyanok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Szesze küldtem ajánlatot 😎
ThundersNFL
Sejtettem, hogy ide lyukadunk ki végül 😊 Ha emiatt a csere miatt fogsz végül helyettem bent maradni akkor nagyon fog fájni utólag, de egye bassza, menjen.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 678 — Bears & Illinois fan
Ezeket a cseréket csak én nem értem?

Masszívan egyoldalú mind2
Jakehomer
......

Mondjátok, ha rosszul látok valamit 😊 Sikerült már benéznem pár cserét (khm Justin Houston...) szóval simán láthatom rosszul a dolgokat.
FLZOLI
Ott valóban én jöttem ki jobban, de akkor még ez nem látszott.....
csi77
hááát, azért látszott az.. bizonyos helyekről már akkor hallani lehetett, hogy Shepard-nél nagy lehet a gond. Sztem még akkor is meredek lett volna az a trade, ha nincs a Shepard sérülés, de így elég nagy öngólt lőtt magának Zoli.
Szesze
Megmondom őszintén, én meg még azon gondolkodtam, nehogy rácsesszek a cserére, aztán majd hozza majd a WR 1 számokat......

A DE poszt a legvékonyabb volt nekem talán (meg a QB 😊 ), ezért mentem bele.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Szesze küldtem ajánlatot 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Ezeket a cseréket csak én nem értem?

Masszívan egyoldalú mind2
Jakehomer
......

Mondjátok, ha rosszul látok valamit 😊 Sikerült már benéznem pár cserét (khm Justin Houston...) szóval simán láthatom rosszul a dolgokat.
FLZOLI
Ott valóban én jöttem ki jobban, de akkor még ez nem látszott.....
csi77
hááát, azért látszott az.. bizonyos helyekről már akkor hallani lehetett, hogy Shepard-nél nagy lehet a gond. Sztem még akkor is meredek lett volna az a trade, ha nincs a Shepard sérülés, de így elég nagy öngólt lőtt magának Zoli.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 678 — Bears & Illinois fan
Ezeket a cseréket csak én nem értem?

Masszívan egyoldalú mind2
Jakehomer
......

Mondjátok, ha rosszul látok valamit 😊 Sikerült már benéznem pár cserét (khm Justin Houston...) szóval simán láthatom rosszul a dolgokat.
FLZOLI
Ott valóban én jöttem ki jobban, de akkor még ez nem látszott.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Én meg lehet Hoyert kezdetem akkor Cousins helyett a héten ha már így alakult. Esetleg ha valaki küld egy értelmes ajánlatot érte, még 1-2 óráig cserélhető.
Thunder: Az a baj, hogy ezen emberek egyike se upgrade nekem akiket ajánlottál, így számomra tök értelmetlen lenne a csere.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
2 futóm, kezdő DE-m, kezdő S-m byeon, a másik DE-m Out, a 2 kjúbímból egy Out, egy bye.
Még jó hogy nem boltoltam el Rudolphot. 😀
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmm, Rajna egy picivel jobban jött ki belőle, de egyelőre nem vészes.. mondjuk nyilván 19 punt return yardja lett Kingnek, nem 20. 😕
De legalább nem fogom 17-szer átgondolni a CB posztomat.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Ekeler is pont a végén robbant.... 🤬
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
Nekem van egy eladó Foles-om WR,RB vagy LB-ért cserébe
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Tök egyértelmű Göbi akart venni egy W-t... érthető mindkét oldalról, és igazából a TOP 8-10 csapat hibája, ha nem tudja ezt a hiriget kihasználni ami odalent megy...

Én is biztos áldoznék az elit WR soromból ilyen esetben (bár lehet h 1 hetet várok még), csak igazából úgy nehéz, hogy RB-t senki nem akar adni reflexből...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Ezeket a cseréket csak én nem értem?

Masszívan egyoldalú mind2
Jakehomer
Hát én így láttam/látom a dolgot

flzoli
Úgy gondoltam, hogy te nyerted mindkét dealt simán 😊 A te részedről nem kérdés, hogy miért csináltad.
Jakehomer
Valóban nem én vagyok ennek a cserének a nyertese, de azt gondoltam, amolyan utolsó szalmaszálba való kapaszkodásként mindenképpen szereznem kell egy QB-t erre a hétre, ha szeretnék bennmaradni...Ehhez kb a top CB-met kellett beáldozni, mivel a deal többi része szerintem valóban egál körüli

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Ezeket a cseréket csak én nem értem?

Masszívan egyoldalú mind2
Jakehomer
Hát én így láttam/látom a dolgot

flzoli
Úgy gondoltam, hogy te nyerted mindkét dealt simán 😊 A te részedről nem kérdés, hogy miért csináltad.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ezeket a cseréket csak én nem értem?

Masszívan egyoldalú mind2
Jakehomer
Hát én így láttam/látom a dolgot
(eleve egy Allen + Holcomb <> Finley-t ajánlott Göbi szóval innét indultunk)

Kenny Moore II, Ind CB
Brandon Graham, Phi DE
Brandon Allen, Den QB
Cole Holcomb, Wsh LB
<>
Ryan Finley, Cin QB
Whitney Mercilus, Hou LB
Josh Allen, Jax DE

Allen, Graham kb. egyenlő DE poszton, Allenél nagyobb a sack esély jóval, így könnyebben kozhat "boom" teljesítményt. Én pedig megszívtam a hibrid DE, LB játékosokkal, mert ők mind a két slotban foglalják a helyet, így nem tudtam már LB-t húzni FA-ról.... Mind a ketten bye-on vannak a héten.

Mercilus <> Holcomb szerintem ugyan úgy egy szint. Holcomb több tackle-jét kompenzálja Marcilus sackelő képessége (főleg Watt hiányában)

Moore + Brandon Allen <> Finley résszel pedig ütöttem egy masszív need-et a csapatomnál. Az egy szem Darnold marad a posztra. Allen ahogy Lock felgyógyul megy a Broncos padra, így hosszabb távon nem nagy értékkel bír. Göbinél QB need volt a héten Brady bye miatt, így egy Moore még bekerült az üzletbe (aki nem top, de a jobb CB-k közül való).

Mondjátok, ha rosszul látok valamit 😊 Sikerült már benéznem pár cserét (khm Justin Houston...) szóval simán láthatom rosszul a dolgokat.

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Ezeket a cseréket csak én nem értem?

Masszívan egyoldalú mind2

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Qb-t keresek 1 meccsre valakinek esetleg?
ThundersNFL
Ha Brissett nem játszik a héten (szerintem nem fog), akkor tőlem Hoyer vihető, ráadásul elég jó matchuppal. Más kérdés, h mire ez eldől már lehet késő lesz..
Szesze
Miért segitesz az egyik legnagyobb riválisunknak? 😕
Remélem, jó drága lesz..

PS: ugyanitt Trubi is eladó 😊
Igor
Én mindenkinek segítek, nagy szívem van😊
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Qb-t keresek 1 meccsre valakinek esetleg?
ThundersNFL
Ha Brissett nem játszik a héten (szerintem nem fog), akkor tőlem Hoyer vihető, ráadásul elég jó matchuppal. Más kérdés, h mire ez eldől már lehet késő lesz..
Szesze
Miért segitesz az egyik legnagyobb riválisunknak? 😕
Remélem, jó drága lesz..

PS: ugyanitt Trubi is eladó 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Qb-t keresek 1 meccsre valakinek esetleg?
ThundersNFL
Ha Brissett nem játszik a héten (szerintem nem fog), akkor tőlem Hoyer vihető, ráadásul elég jó matchuppal. Más kérdés, h mire ez eldől már lehet késő lesz..
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Qb-t keresek 1 meccsre valakinek esetleg?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Miért nem vagyok meglepve? 🙂
Szesze
Tudod mi fog történni csütörtökön.... | (remélem döntetlen 😀) |
Igor
Hogyne tudnám, az ami eddig.
Szesze
Na, ugye csak megmondtam...

Nyilván lehetett volna rosszabb is, de ez az ami egyikőnknek se segit igazan, ezzel most elment a PO 😊
| jkfdshggrjmgjkdfg Jourdan Lewis!!! |
Igor
Nem semmi.. az lesz a fasza, ha a végén mindketten kiesünk ezzel.
Mondjuk ez az X nekem a kevés pontom miatt segíthet valamit a végén, hátha ez lesz a sorsfordító momentum a szezonban.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Miért nem vagyok meglepve? 🙂
Szesze
Tudod mi fog történni csütörtökön.... | (remélem döntetlen 😀) |
Igor
Hogyne tudnám, az ami eddig.
Szesze
Na, ugye csak megmondtam...

Nyilván lehetett volna rosszabb is, de ez az ami egyikőnknek se segit igazan, ezzel most elment a PO 😊
| jkfdshggrjmgjkdfg Jourdan Lewis!!! |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)