bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 679 — Bears & Illinois fan
Grat a Borsodi fogászoknak! Nem kicsi verésben lettem részesítve.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Persze Williamset a padon hagyom erre arat...
Ami inkább bosszant, hogy az ellen tulaja szart a csapatára
Se Qb se rb és kicker de valószínű így is nyer...
ThundersNFL
Nem szarta le, de miután nem találok értelmes csere qbt hetek óta, illetve a kezdö futóm is lesérült, így ezt a hetet feladtam. Inkább elmentem túrázni mint hogy vegigizguljam hogy veszítek. Ha mégis nyernék akkor azt úgy veszem hogy visszajön a szesze elleni meccs. Kb ellenem csinált season most pointot a szokásos 150-ek helyett.
schuldid
Így is nyerni fogsz....
Nekem is voltak olyan hetek, hogy nem tudtam, hogyan álljak ki...
De megtiszteltem legalább annyival az ellenfelet, hogy minden posztra kivéve HC állítottam embert...

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Ez zacsi lesz....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
Persze Williamset a padon hagyom erre arat...
Ami inkább bosszant, hogy az ellen tulaja szart a csapatára
Se Qb se rb és kicker de valószínű így is nyer...
ThundersNFL
Nem szarta le, de miután nem találok értelmes csere qbt hetek óta, illetve a kezdö futóm is lesérült, így ezt a hetet feladtam. Inkább elmentem túrázni mint hogy vegigizguljam hogy veszítek. Ha mégis nyernék akkor azt úgy veszem hogy visszajön a szesze elleni meccs. Kb ellenem csinált season most pointot a szokásos 150-ek helyett.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Drága Hyde fiam...igazán foghatnád végig a labdát...
Göbi
Akkor nem úgy tűnt, hogy számítani fog, de a többiek nem villogtak nálad (se), így váratlanul szoros lesz. A Brady-White connection pontszáma dönt kb

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Emberek, indokolatlanul ócska ajánlatokat is meghallgatnék DE, QB esetleg DT poszton szereplő játékosok miatt 😊
flzoli
Nézz körül nálam

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
31 pont... Kevés lesz.... Szarjak sünt amiért Williamset padoztattam...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Emberek, indokolatlanul ócska ajánlatokat is meghallgatnék DE, QB esetleg DT poszton szereplő játékosok miatt 😊

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Egyébként grat, remek meccs volt!
Szesze
Szép próbálkozás counterjinx-re 😛 mindketten tudjuk h messze még a vége, pláne h a GB és CLE is hátrányban van/garbage time jön...
Igor
Aha, 4 órával ezelőtt vége volt, de most még nincs, értem.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyébként grat, remek meccs volt!
Szesze
Szép próbálkozás counterjinx-re 😛 mindketten tudjuk h messze még a vége, pláne h a GB és CLE is hátrányban van/garbage time jön...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Még a végén Minkah fogja benttartani Szeszet a ligában 😊
flzoli
Nem vagyok meglepve h Szesze is nyilván ellenem fog szezoncsúcsot hozni.

A Cousins/Fitzpartick féle mákolásokat leszámítva jobban dühít, hogy a háromból magasan a legszarabb QB-t kezdetem... nevetséges ez a Bears offense.
Vaccaro meg nyilván 1.5 pontnál tart, McCaffrey ellen...

A Carson IR-t már nem is akartam hét közben említeni, de valszeg az is Szeszének fog jól jönni, szóval innentől kb megint csak a WR-ekben lehet bizni...
Igor
Igen, szokás szerint minden úgy van ahogy mondod 😉 Szezoncsúcs, hihetetlen szerencsés vagyok, mint egész évben mindig, óriási mákolások és persze csak nálad van elbaszva a padoztatás, az én hibáimat te nyilván előre láttad volna.
A trade-k jól sikerültek, de persze ezt is a szerencsének és neked köszönhetem, mint mindent 😊
Egyébként grat, remek meccs volt!

szerk: jah, és a Carson IR-ből is tényleg én jöttem ki jól, ez is telitalálat volt.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Még a végén Minkah fogja benttartani Szeszet a ligában 😊
flzoli
Nem vagyok meglepve h Szesze is nyilván ellenem fog szezoncsúcsot hozni.

A Cousins/Fitzpartick féle mákolásokat leszámítva jobban dühít, hogy a háromból magasan a legszarabb QB-t kezdetem... nevetséges ez a Bears offense.
Vaccaro meg nyilván 1.5 pontnál tart, McCaffrey ellen...

A Carson IR-t már nem is akartam hét közben említeni, de valszeg az is Szeszének fog jól jönni, szóval innentől kb megint csak a WR-ekben lehet bizni...
Igor
Cousins simán TOP10 körüli QB jelenleg, 20-25 pont átlag bőven benne van. Fitzpartick pedig mint írtam lentebb is simán elit, jobban is lehúzhattam volna Szesze-t a cserénél érte... 😊
flzoli
Nem erre utaltam, Cousinst én adtam neki Vaccaroért.... szóval nekem köszönheti h bentmarad / magamnak h kiesek..
Igor
Áh értem, ez kiesett... Hát az akkor jóféle egy csere volt, hasonlóan az én Houston <> Shephard cserémhez.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Még a végén Minkah fogja benttartani Szeszet a ligában 😊
flzoli
Nem vagyok meglepve h Szesze is nyilván ellenem fog szezoncsúcsot hozni.

A Cousins/Fitzpartick féle mákolásokat leszámítva jobban dühít, hogy a háromból magasan a legszarabb QB-t kezdetem... nevetséges ez a Bears offense.
Vaccaro meg nyilván 1.5 pontnál tart, McCaffrey ellen...

A Carson IR-t már nem is akartam hét közben említeni, de valszeg az is Szeszének fog jól jönni, szóval innentől kb megint csak a WR-ekben lehet bizni...
Igor
Cousins simán TOP10 körüli QB jelenleg, 20-25 pont átlag bőven benne van. Fitzpartick pedig mint írtam lentebb is simán elit, jobban is lehúzhattam volna Szesze-t a cserénél érte... 😊
flzoli
Nem erre utaltam, Cousinst én adtam neki Vaccaroért.... szóval nekem köszönheti h bentmarad / magamnak h kiesek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Pláne, hogy a liga fele kiesés ellen küzd...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Még a végén Minkah fogja benttartani Szeszet a ligában 😊
flzoli
Nem vagyok meglepve h Szesze is nyilván ellenem fog szezoncsúcsot hozni.

A Cousins/Fitzpartick féle mákolásokat leszámítva jobban dühít, hogy a háromból magasan a legszarabb QB-t kezdetem... nevetséges ez a Bears offense.
Vaccaro meg nyilván 1.5 pontnál tart, McCaffrey ellen...

A Carson IR-t már nem is akartam hét közben említeni, de valszeg az is Szeszének fog jól jönni, szóval innentől kb megint csak a WR-ekben lehet bizni...
Igor
Cousins simán TOP10 körüli QB jelenleg, 20-25 pont átlag bőven benne van. Fitzpartick pedig mint írtam lentebb is simán elit, jobban is lehúzhattam volna Szesze-t a cserénél érte... 😊

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Persze Williamset a padon hagyom erre arat...
Ami inkább bosszant, hogy az ellen tulaja szart a csapatára
Se Qb se rb és kicker de valószínű így is nyer...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
6-tól 7-ig ki-be rakosgattam Wentz-t és Brissett-et, nem tudtam eldönteni ki kezdjen, de éreztem hogy szarul fogok dönteni, és be is szptam. 🤬
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Még a végén Minkah fogja benttartani Szeszet a ligában 😊
flzoli
Nem vagyok meglepve h Szesze is nyilván ellenem fog szezoncsúcsot hozni.

A Cousins/Fitzpartick féle mákolásokat leszámítva jobban dühít, hogy a háromból magasan a legszarabb QB-t kezdetem... nevetséges ez a Bears offense.
Vaccaro meg nyilván 1.5 pontnál tart, McCaffrey ellen...

A Carson IR-t már nem is akartam hét közben említeni, de valszeg az is Szeszének fog jól jönni, szóval innentől kb megint csak a WR-ekben lehet bizni...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Még a végén Minkah fogja benttartani Szeszet a ligában 😊

Durva páros volt ez a Ryan-Minkah CB duó nálam év közben
flzoli
Gratula.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Még a végén Minkah fogja benttartani Szeszet a ligában 😊

Durva páros volt ez a Ryan-Minkah CB duó nálam év közben

több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Drága Hyde fiam...igazán foghatnád végig a labdát...

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 679 — Bears & Illinois fan
Waiver Warriors, ha nem egy meccsre kéne QB, bele is mennék valamelyik általad ajánlott cserébe, így nekem nem éri meg.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A védelmem darabokban, Watt helyett rotációs játékosok közül válogathattam, de a héten Walker és Casey sincs. Van egy olyan érzésem, hogy kb annyival fogok kikapni, mint amennyivel a bajszos kevesebbet hoz Garoppa atom meccsénél 😊

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ezt a hetet el kellett engednem, nincs irányítóm. Brees bye-on, Flacco IR, nem mintha előtte vitézkedett volna. Behúztam Keenumot kétségbeesésemben, most lecseréltem a Bearses Danielre..😊 Trubiskyt én nem kezdetném, de meccs közben is leválthatják. 50-80 pontos zakót várok....
csi77
Elengedhetted volna az előzőt mondjuk... 😊

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 679 — Bears & Illinois fan
Ezt a hetet el kellett engednem, nincs irányítóm. Brees bye-on, Flacco IR, nem mintha előtte vitézkedett volna. Behúztam Keenumot kétségbeesésemben, most lecseréltem a Bearses Danielre..😊 Trubiskyt én nem kezdetném, de meccs közben is leválthatják. 50-80 pontos zakót várok....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png