bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nyilván Göbi is ellenem fog 240 pontot csinálni az eddigi 160-as átlag után.. kezd unalmas lenni, de legalább már megszoktam. Robinson, Lawrence és Graham is többet csinál mint az eddigi 4 hét alatt összesen.

Grat Göbi, a két WR-nek és Bullardnak köszönöm, a többiek szarjanak sünt.

Azt meg lehet választani melyik második osztályba megy az ember, vagy sorsoljuk?
Igor
Köszi, ma valóban kijött a lépés a fiuknak...hektikus minden meccs kb a ligában 😎🏈
Göbi
Göbi/Amari, please..
 www.youtube.com/watch?v=UcZzlPGnKdU

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Picit mérges voltam, amikor McCaffrey megfutotta a 84 yardos TD-t, de azért Fuller kicsit kárpótolt. 😮
somoskovig
szívesen..
Szesze
Nélküle is behúzta volna somos valszeg... és tudod jól, hogy trap a srác, még ha mondjuk húszcsapatos ligában WR3-nak már oké lenne...
Hadd örüljön neki somos (bár ahogy nézem nála min WR2), | aztán majd a PO-ban szív vele... |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 219
Picit mérges voltam, amikor McCaffrey megfutotta a 84 yardos TD-t, de azért Fuller kicsit kárpótolt. 😮
somoskovig
Grat!
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Nyilván Göbi is ellenem fog 240 pontot csinálni az eddigi 160-as átlag után.. kezd unalmas lenni, de legalább már megszoktam. Robinson, Lawrence és Graham is többet csinál mint az eddigi 4 hét alatt összesen.

Grat Göbi, a két WR-nek és Bullardnak köszönöm, a többiek szarjanak sünt.

Azt meg lehet választani melyik második osztályba megy az ember, vagy sorsoljuk?
Igor
Köszi, ma valóban kijött a lépés a fiuknak...hektikus minden meccs kb a ligában 😎🏈

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Picit mérges voltam, amikor McCaffrey megfutotta a 84 yardos TD-t, de azért Fuller kicsit kárpótolt. 😮
somoskovig
szívesen..
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Picit mérges voltam, amikor McCaffrey megfutotta a 84 yardos TD-t, de azért Fuller kicsit kárpótolt. 😮

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 514 — Colts Fan
Elgázolt a BKV.... 😱
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Fos a csapatom, de nyilván a másik oldalon Watson 55 pont. Bakker.....

Flaccoban kell bíznom.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nyilván Göbi is ellenem fog 240 pontot csinálni az eddigi 160-as átlag után.. kezd unalmas lenni, de legalább már megszoktam. Robinson, Lawrence és Graham is többet csinál mint az eddigi 4 hét alatt összesen.

Grat Göbi, a két WR-nek és Bullardnak köszönöm, a többiek szarjanak sünt.

Azt meg lehet választani melyik második osztályba megy az ember, vagy sorsoljuk?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Még jó, hogy pont néztem Reedert, aztán inkább Tae Davis mellett döntöttem, mert úgy voltam vele, hogy (mint Hager) valszeg ő se fog többet kapni 50-60%-nál Ebukam miatt... erre csinál egy 8+5-öt, ejj. somos, kezdhetsz aggódni Littleton miatt 😛

Kíváncsi leszek a snap count számokra..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
erős kezdés Carson, Everett, Kupp, Rams L
braxa88
Hát eléggé. Mindegyik játékosod az átlaga felett hozott. innen már elég nehéznek tűnik visszahozni.
zinedine5
dehogyis. ez még simán 50-50
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 360 — Ajmo Vatreni
erős kezdés Carson, Everett, Kupp, Rams L
braxa88
Hát eléggé. Mindegyik játékosod az átlaga felett hozott. innen már elég nehéznek tűnik visszahozni.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
erős kezdés Carson, Everett, Kupp, Rams L
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 514 — Colts Fan
Joseph-Day vs Donald 11-6, kezdésnek OK.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Làtom, hogy valaki küldött ajànlatot Barronra, a hèten külföldön vagyok, nem tudok èrdemben foglalkozni a csapattal, tèrjünk vissza rà hètfon ha mèg aktuàlis.

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 514 — Colts Fan
Egy nagy rakás szar a csapat, de ha valakit kidobok, az bezzeg egyből kell mindenkinek, még a bye weekes DT is... na mindegy, kb ezt vártam.
Igor
Bocsi, bye weekra kellett DT, és vak voltam. 😬
De vissza is dobom a tóba.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem hiszem el, hogy folyton lenyúljátok előlem a waiver-ről a kinézett játékosokat 😊
flzoli
Meglepő lett volna ha lecsúszik addig, elég nagy név volt. Látom mindenki optimista, de szerintem Jewell will not save your soul...

Szerintem trap, ergo tuti TOP 10 LB lesz amikor/ha visszajön a sérülésből..
Igor
Nyilván nem volt nagy esélye, de azért 1-1 jobb név csak átcsúszhatna 😊

Látom Kamu-t csak behúztad, hátha megváltja a világot 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem hiszem el, hogy folyton lenyúljátok előlem a waiver-ről a kinézett játékosokat 😊
flzoli
Meglepő lett volna ha lecsúszik addig, elég nagy név volt. Látom mindenki optimista, de szerintem Jewell will not save your soul...

Szerintem trap, ergo tuti TOP 10 LB lesz amikor/ha visszajön a sérülésből..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem hiszem el, hogy folyton lenyúljátok előlem a waiver-ről a kinézett játékosokat 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Egy nagy rakás szar a csapat, de ha valakit kidobok, az bezzeg egyből kell mindenkinek, még a bye weekes DT is... na mindegy, kb ezt vártam.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Hmmm, ha @Szesze nem lenne a ligában, elméletileg elvihettem volna Samuelst és Deionte Thompsont is... aszittem utóbbiért is többen fogunk tolongani.
Igor
ahogy haladnak a dolgok jövőre elviheted 😊
Szesze
Come on man - nem mindig azzal jössz, h már 0-5-ról is PO-ztál? 😊

A schedule-od so-so, de azért ott van benne három 1-3-as csapat (Week 9 sima W lesz neked), meg van egy-két scrub 2-2-es csapat, mint mondjuk a Cannonballs vagy a Hidegburkolókz 😛

Én is kb már csak a gyenge schedule-ban bízom, az egyetlen ami segíthet abban hogy bejussak a PO-ba elkerüljem a kiesést...
Igor
Az nagy különbség volt, mert akkor jó eredményekkel/jó csapattal szoptam folyamatosan.. az idei teljesítményem az olyan szinten hihetetlenül szar, h már sírni se érdemes 😊 az a röhej, h az espn mindig 205 körülire rakott a fordulók előtt, aztán átlag kb 50-60 ponttal szereztem kevesebbet fordulónként, mint a nagyjából realitás. (én is kb 200 pontra rakosgattam magamat). Korábban sosem szereztem 180 alatt a 11 év alatt amióta játszom, most meg 4/4.. röhej. A vicc az, h a csapatomat absz nem látom szarnak most sem, a QB posztot totál beszívtam az oké, de az összes többi poszton látszólag egész jó a helyzet, ehelyett terített betli minden hét. Nemtok mit csinálni, ez egy ilyen szezon.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmmm, ha @Szesze nem lenne a ligában, elméletileg elvihettem volna Samuelst és Deionte Thompsont is... aszittem utóbbiért is többen fogunk tolongani.
Igor
ahogy haladnak a dolgok jövőre elviheted 😊
Szesze
Come on man - nem mindig azzal jössz, h már 0-5-ról is PO-ztál? 😊

A schedule-od so-so, de azért ott van benne három 1-3-as csapat (Week 9 sima W lesz neked), meg van egy-két scrub 2-2-es csapat, mint mondjuk a Cannonballs vagy a Hidegburkolókz 😛

Én is kb már csak a gyenge schedule-ban bízom, az egyetlen ami segíthet abban hogy bejussak a PO-ba elkerüljem a kiesést...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Hmmm, ha @Szesze nem lenne a ligában, elméletileg elvihettem volna Samuelst és Deionte Thompsont is... aszittem utóbbiért is többen fogunk tolongani.
Igor
ahogy haladnak a dolgok jövőre elviheted 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmmm, ha @Szesze nem lenne a ligában, elméletileg elvihettem volna Samuelst és Deionte Thompsont is... aszittem utóbbiért is többen fogunk tolongani.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Szar az egész?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018