bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Micsoda combos egy liga ez, elverem az eddigi veretlen legtöbb pontot szerző elsőt és maradok ugyan úgy a 9. helyen a táblázaton mint azelőtt 😊

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Tyrann Mathieu DE ért vihető.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
szép volt Kwon...
mondjuk azt nem értem h 2 tackle, 0,5 sack, 1 PD hogy 3,5 pont csak
braxa88
Scoring breakdown alatt meg lehet nezni, a fel sack nincs benne, a ket assist és PD igen.
De a fel sack is csak +2 pont lenne, az meg mindig nem eleg... s ugyis lesz atszamolas.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Juhuuu, jön az egyetlen veretlen csapat és Mahomes, aki ráadásul szar héten van túl és a Houston ellen nyilván hajigálni kell majd... 😕

Viszont a két megmaradt draftolt LB-m túl fog járni a Gerillák eszén:
 imgflip.com/i/3cogl1
Igor
Igazán összeszedhetnéd magad egyszer a szezonban... 😊
somoskovig
Most h rendberaktam a csapatot, jelenleg 159.6 vs 223 a projected, ughh...
Oke, a LB/K/P hozzatesz 25 pontot, de nyilvan tukorsima lesz... van rá egy söröm, hogy ez lesz a hét, amikor OJ Howard viszi az összes TD-t..

Amugy a fejlodes toretlen, minden heten egyre tobb pontot szerzunk, ugyhogy talan meglesz 208 pont mondjuk. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 360 — Ajmo Vatreni
szép volt Kwon...
mondjuk azt nem értem h 2 tackle, 0,5 sack, 1 PD hogy 3,5 pont csak
braxa88
Többször is azt gondoltam, hogy ez elment. A csütörtöki meccs után, aztán a hét órás meccsek második félidejében is nagyon elléptél, végül az MNF előtti tizenpár pontos előnynél. Meglepő volt a reggeli állás.

....ellenben zinedine csak kiimádkozta valahogy, úgyhogy egy veretlen még van...

somoskovig
Én ezt már elengedtem teljesen hétfő reggel. Szerencse.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Teljesen el vagyok átkozva idén, annyira durva módon, hogy még azok az emberek is megsérülnek, akiket időlegesen szedek fel...

Bocs Bausby 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Grat schuldid!

Ezt a Roquan sagát nem igazán tudtam Madrdiból követni, tetézte a gondot, hogy Barron lehalt az első félidőben. és Slaytont is remek érzékkel dobtam ki 😊 Azt hittem, Darnold már játszani fog...

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Juhuuu, jön az egyetlen veretlen csapat és Mahomes, aki ráadásul szar héten van túl és a Houston ellen nyilván hajigálni kell majd... 😕

Viszont a két megmaradt draftolt LB-m túl fog járni a Gerillák eszén:
 imgflip.com/i/3cogl1
Igor
Igazán összeszedhetnéd magad egyszer a szezonban... 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Juhuuu, jön az egyetlen veretlen csapat és Mahomes, aki ráadásul szar héten van túl és a Houston ellen nyilván hajigálni kell majd... 😕

Viszont a két megmaradt draftolt LB-m túl fog járni a Gerillák eszén:
 imgflip.com/i/3cogl1

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Flacco 8 pont, Keenan Allen 1 pont. Még cidriznem kell, hogy a másik két játékosa az ellennek ne brillirozzon. Fasza. Ja és 192,5 pont.

A New Englandi köcsögökból is elég volt, ketten 1,5 pont, főleg Van Noy zavar....
csi77
Watson 55 pontja hozta meg a W-t
Mert D részen jóval tökösebb voltál... Ez nekem ordas nagy röfögés volt...
ThundersNFL
Gratula, ez egy fájó vereség lett.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Grat Rajna a W hez!

Nagyon várom vissza Barkley-t, szükségem lenne rá, mert ahogy látom jön ThundersNFL , és Watson a KC ellen a héten.
Tony Adams
Nyugi amilyen fosok vagyunk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ha jól nézem, és nagy csoda nem lesz hétfőn, akkor nem marad veretlen csapat a ligában, illetve nyeretlen sem. Szép taposás lesz a tabella mindkét végén. 😊
somoskovig
Jó is lenne ha sikerülne megtartani a 8 pontos előnyt 😊
flzoli
Sikerült, ellenben zinedine csak kiimádkozta valahogy, úgyhogy egy veretlen még van...

Nálam Breida elintézte, hogy végül a forduló legmagasabb pontszáma jöjjön, kellett is ez a teljesítmény két vereség után.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
szép volt Kwon...
mondjuk azt nem értem h 2 tackle, 0,5 sack, 1 PD hogy 3,5 pont csak
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Grat Rajna a W hez!

Nagyon várom vissza Barkley-t, szükségem lenne rá, mert ahogy látom jön ThundersNFL , és Watson a KC ellen a héten.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Flacco 8 pont, Keenan Allen 1 pont. Még cidriznem kell, hogy a másik két játékosa az ellennek ne brillirozzon. Fasza. Ja és 192,5 pont.

A New Englandi köcsögökból is elég volt, ketten 1,5 pont, főleg Van Noy zavar....
csi77
Watson 55 pontja hozta meg a W-t
Mert D részen jóval tökösebb voltál... Ez nekem ordas nagy röfögés volt...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Hogy a búbánatos tökömbe nyertem azt nem tudom... Megkérdezem a mákban hempergő malacot?
Ahogy az egész kinézett lyukas garast nem adtam volna a W-ért...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha valakinek WR kell, az nalam keresgelhet nyugodtan.. a 4 elit WR-ből bárki vihető.

QB/RB upgrade, esetleg elit S/DE erdekelne.. de barmit meghallgatok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha jól nézem, és nagy csoda nem lesz hétfőn, akkor nem marad veretlen csapat a ligában, illetve nyeretlen sem. Szép taposás lesz a tabella mindkét végén. 😊
somoskovig
Jó is lenne ha sikerülne megtartani a 8 pontos előnyt 😊
flzoli
volt pár szép, de több pocsék egyéni teljesítmény is....
Kájzerszóze
Miután az 1. és 2. számú WR-em is 0 pontot "vitézkedett", Thomas Davis pedig 5 pontot tett fel a táblára, túl sok mindenben nem reménykedtem....

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 262 — playoffs???
Ha jól nézem, és nagy csoda nem lesz hétfőn, akkor nem marad veretlen csapat a ligában, illetve nyeretlen sem. Szép taposás lesz a tabella mindkét végén. 😊
somoskovig
Jó is lenne ha sikerülne megtartani a 8 pontos előnyt 😊
flzoli
volt pár szép, de több pocsék egyéni teljesítmény is....



több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Flacco 8 pont, Keenan Allen 1 pont. Még cidriznem kell, hogy a másik két játékosa az ellennek ne brillirozzon. Fasza. Ja és 192,5 pont.

A New Englandi köcsögökból is elég volt, ketten 1,5 pont, főleg Van Noy zavar....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Hát ez brutálisra sikerült, azért értékelném, ha az aplitudó valahol középen megállna 😀
Göbi
Akkor olyan csapatod lenne mint nekem... mennyivel jobb állandóan 200 körül szerezni? 😕
Igor
Akkor 2-vel több győzelmem lenne 😀

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát ez brutálisra sikerült, azért értékelném, ha az aplitudó valahol középen megállna 😀
Göbi
Akkor olyan csapatod lenne mint nekem... mennyivel jobb állandóan 200 körül szerezni? 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha jól nézem, és nagy csoda nem lesz hétfőn, akkor nem marad veretlen csapat a ligában, illetve nyeretlen sem. Szép taposás lesz a tabella mindkét végén. 😊
somoskovig
Jó is lenne ha sikerülne megtartani a 8 pontos előnyt 😊

több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Hát ez brutálisra sikerült, azért értékelném, ha az aplitudó valahol középen megállna 😀

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ha jól nézem, és nagy csoda nem lesz hétfőn, akkor nem marad veretlen csapat a ligában, illetve nyeretlen sem. Szép taposás lesz a tabella mindkét végén. 😊