bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
149.5 pont
NA ELMEHET A CSAPAT A HALÁL KOSZOS NEMESEBBIK FELÉRE...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Akinek van egy jóféle LB vagy DT ajánlata (esetleg QB) ne tartsa magában 😊

Most már biztosan több csapatnál is összekeverték a Molotov koktélt, hogy tisztítótűzzel erősítsék meg a nyomin szereplő csapatot 😊
flzoli
Futóért mindent lehet.. 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akinek van egy jóféle LB vagy DT ajánlata (esetleg QB) ne tartsa magában 😊

Most már biztosan több csapatnál is összekeverték a Molotov koktélt, hogy tisztítótűzzel erősítsék meg a nyomin szereplő csapatot 😊

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Howard 28 ponttal kezdett péntek hajnalban, örültem, hogy végre kiszaladt neki egy jó eredmény. Flacco is magára talált végre, erre Kendricks-en kívül a védelem lefosta a bokáját. A többi támadóm sem nyújtott értékelhetőt, így marad a csodavárás, illetve a gratuláció az ellenfélnek!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sajnos a tragikus O-teljesítmény és egy-két sajnálatos sérülés megpecsételte a sorsom, asszem most határoztam el, hogy a csapat összeállítás után nem fogom perceként nézegetni a teljesítményeket csak szépen akkor, amikor vége a meccseknek 😀
Göbi
Fú pedig de rosszul nézett ez ki 22 óra körül még... A sérülések és Brady nyomisága végül meghozta a győzelmet. Gratula, jó kis meccs volt. Bazi sok csapatot le fogsz még idén nyomni 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Sajnos a tragikus O-teljesítmény és egy-két sajnálatos sérülés megpecsételte a sorsom, asszem most határoztam el, hogy a csapat összeállítás után nem fogom perceként nézegetni a teljesítményeket csak szépen akkor, amikor vége a meccseknek 😀
Göbi
Ne aggódj, ellenem be fogod húzni (Brady+White+Jamie Collins vs Washington, na az csodaszép lesz...), viszont sajnálatos sérülésekben bárkit le tudok nyomni... 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 514 — Colts Fan
Bradham és Rudolph nem leprás, nyugodtan vigyétek el tőlem, WR vagy RB az ellenérték. 😊

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Sajnos a tragikus O-teljesítmény és egy-két sajnálatos sérülés megpecsételte a sorsom, asszem most határoztam el, hogy a csapat összeállítás után nem fogom perceként nézegetni a teljesítményeket csak szépen akkor, amikor vége a meccseknek 😀

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Na baszki, addig néztem a Lions meccset, amíg lemaradtam Roquan outjáról, így nehéz lesz
Jakehomer
Dehogy lesz, grat... 😊
somoskovig
Köszi, kellett hozzá a Minshew magic a második félidőben meg a Cook garbage time TD. Nálad meg Bostic a legjobb, ez sok mindent elmond 😛

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kurva anyádat, Peters. Nyilván Rams ellen idegenben fog Winston 50 pontot csinálni...

Grat, braxa...
Igor
irgatlan szar
braxa88
Amelyik csapat backup kickert/puntert/HC-t cipel (Long kivétel lenne), az automatikusan megkapja a címkét. Nálad ráadásul ott van Ballage is. 😛

Nyilván minden héten ilyen mákod lesz Winstonnal, a waiverezett TE-del, vagy a splash playekkel.

Ha gondolod fogadhatunk, melyikünknek lesz szezon végén több szerzett pontja... vagy csak örülj neki, hogy levertél egy még a tiednél is lúzerebb gárdát - de ettől még nem lesz jobb a csapatod.. bár ki tudja, ha Winstonból idén Mahomes lesz, még erre is van esély.
Igor
lever egy autodraftos csapat. magyarázzad még
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Kurva anyádat, Peters. Nyilván Rams ellen idegenben fog Winston 50 pontot csinálni...

Grat, braxa...
Igor
irgatlan szar
braxa88
Amelyik csapat backup kickert/puntert/HC-t cipel (Long kivétel lenne), az automatikusan megkapja a címkét. Nálad ráadásul ott van Ballage is. 😛

Nyilván minden héten ilyen mákod lesz Winstonnal, a waiverezett TE-del, vagy a splash playekkel.

Ha gondolod fogadhatunk, melyikünknek lesz szezon végén több szerzett pontja... vagy csak örülj neki, hogy levertél egy még a tiednél is lúzerebb gárdát - de ettől még nem lesz jobb a csapatod.. bár ki tudja, ha Winstonból idén Mahomes lesz, még erre is van esély.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
A csapatom a fantasztikus múltheti teljesítmény után keményen földbe állt,
Plussz Goff lesz"hat egy talicskányi apró majmot.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kurva anyádat, Peters. Nyilván Rams ellen idegenben fog Winston 50 pontot csinálni...

Grat, braxa...
Igor
irgarmatlan szar

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Na baszki, addig néztem a Lions meccset, amíg lemaradtam Roquan outjáról, így nehéz lesz
Jakehomer
Dehogy lesz, grat... 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Kurva anyádat, Peters. Nyilván Rams ellen idegenben fog Winston 50 pontot csinálni...

Grat, braxa...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Allen eddig -2 pont három negyed alatt, próbáld már normálisan megfogni a labdát, bazz.
Futóim semmi, Kelce semmi.. még a végén kikapok braxa irgarmatlan szar csapatától is...
Igor
Brady is 2 pontnál jár, ez az én szerencsém 😊
flzoli
Basszus egy közepes Brady meccsel ezt már bezúztam volna, ehelyett Simán a tied lehet
Göbi
Nullázott az egyik LB-m, Hardman most impotens volt a nevével ellentétesen és -2 pontot "hozott", Mack összefutkárorott 3 pontot, szóval csoda lesz ha sikerül szorossá tenni a végére. Kell az extra többektől.
flzoli
Weddle félidőben 23 pont elég extra

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Na baszki, addig néztem a Lions meccset, amíg lemaradtam Roquan outjáról, így nehéz lesz

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Allen eddig -2 pont három negyed alatt, próbáld már normálisan megfogni a labdát, bazz.
Futóim semmi, Kelce semmi.. még a végén kikapok braxa irgarmatlan szar csapatától is...
Igor
Brady is 2 pontnál jár, ez az én szerencsém 😊
flzoli
Basszus egy közepes Brady meccsel ezt már bezúztam volna, ehelyett Simán a tied lehet
Göbi
Nullázott az egyik LB-m, Hardman most impotens volt a nevével ellentétesen és -2 pontot "hozott", Mack összefutkárorott 3 pontot, szóval csoda lesz ha sikerül szorossá tenni a végére. Kell az extra többektől.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
9 embered van még hátra, nincs ennek még vége.
Tony Adams
ugyanmár, ennek vége, 30 pontot szereztél a garbage time-okban, elátkozott év ez nekem, innentől tényleg csak végigalibizem a szezont, nem fogok ezen a szaron idegeskedni egész évben
Szesze
Nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg ha már az NFL szurkolás élvezetét is elveszi. Ez csak egy játék úgyis 😊
flzoli
Absz igazad van, el is engedem a dolgot most. A Giants legalább mutat életjeleket, így legalább nem kuka az egész év számomra nfl szempontból. (mondjuk pár hét múlva valószínű az lesz ebből a szempontból is 😊)
Szesze
Barkley visszatér és zúzni fog a csapat. Jones olyan bárgyú fejet tud vágni mint Eli, ez már jót jelent a Giantsnél 😊

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
9 embered van még hátra, nincs ennek még vége.
Tony Adams
ugyanmár, ennek vége, 30 pontot szereztél a garbage time-okban, elátkozott év ez nekem, innentől tényleg csak végigalibizem a szezont, nem fogok ezen a szaron idegeskedni egész évben
Szesze
Nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg ha már az NFL szurkolás élvezetét is elveszi. Ez csak egy játék úgyis 😊
flzoli
Absz igazad van, el is engedem a dolgot most. A Giants legalább mutat életjeleket, így legalább nem kuka az egész év számomra nfl szempontból. (mondjuk pár hét múlva valószínű az lesz ebből a szempontból is 😊)
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
9 embered van még hátra, nincs ennek még vége.
Tony Adams
ugyanmár, ennek vége, 30 pontot szereztél a garbage time-okban, elátkozott év ez nekem, innentől tényleg csak végigalibizem a szezont, nem fogok ezen a szaron idegeskedni egész évben
Szesze
Nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg ha már az NFL szurkolás élvezetét is elveszi. Ez csak egy játék úgyis 😊

több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Allen eddig -2 pont három negyed alatt, próbáld már normálisan megfogni a labdát, bazz.
Futóim semmi, Kelce semmi.. még a végén kikapok braxa irgarmatlan szar csapatától is...
Igor
Brady is 2 pontnál jár, ez az én szerencsém 😊
flzoli
Basszus egy közepes Brady meccsel ezt már bezúztam volna, ehelyett Simán a tied lehet

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
9 embered van még hátra, nincs ennek még vége.
Tony Adams
ugyanmár, ennek vége, 30 pontot szereztél a garbage time-okban, elátkozott év ez nekem, innentől tényleg csak végigalibizem a szezont, nem fogok ezen a szaron idegeskedni egész évben
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 514 — Colts Fan
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
Tony Adams
megnyerik így is, grat
Szesze
9 embered van még hátra, nincs ennek még vége.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Melty Ice well done 😀 és még a fluke Ito Smith TD-vel mákja is van somosnak.

Tepper takarodj!