bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Vicces hét volt ez is, Budda és Dunbar sérülésekkel out, Lafell és Roby menet közben esett ki, amott meg Mike Evans fumble recovery TD na persze. Joseph padon hagyása faszság volt mondjuk, ennyit tudok felróni magamnak.

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
Folyamatosan a consistency chartokat bongeszve probalok jatekosokat draftolni/huzni waiverrol
...
A heten Smith es Harris hozott "fantasztikus" teljesitmenyt, mult heten Aaron Jones and D. Johnson, na meg Bortles a Colts secondary ellen.
schuldid
Hmmm... (akár Aaron Jones is ez a kategória, bár az inkább a Packers/sérülések hibája - de ez a kettő nagyon szúrta a szemem, főleg az utóbbi 😀)
Igor
Igen Smith-t ne szamitsd ide, csak felkaptam waiverrol vasarnap hatha hoz 5-6 pontot, mert Jones (mondjuk iden o sem az a jatekos akit megeri kihuzni az 5. korben....) bye weekezik, erre hozott 2 INT-t...
Bortles meg, Bortles. Sajnos felultem a hype trainre, elhittem a rengeteg insider statisztikat, hogy milyen fasza is valojaban, csak hat mindig volt valami ami miatt rosszul emelkeznek ra, de egyebkent korrekt kisiparos.
Egy nagy lof***t, megsz***tott kb minden ligaban.
(Westbrook lenne a legjobb rookie WR, ha nem ez a fogalmatlan dobalna neki...)

Szerkesztette: schuldid
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Folyamatosan a consistency chartokat bongeszve probalok jatekosokat draftolni/huzni waiverrol
...
A heten Smith es Harris hozott "fantasztikus" teljesitmenyt, mult heten Aaron Jones and D. Johnson, na meg Bortles a Colts secondary ellen.
schuldid
Hmmm... (akár Aaron Jones is ez a kategória, bár az inkább a Packers/sérülések hibája - de ez a kettő nagyon szúrta a szemem, főleg az utóbbi 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
Emlékezzünk meg erről is azért.

schuldid úgy csinált 283.5 pontot, hogy nem volt 25 pontos embere... viszont, értelemszerűen 8 embere szerzett legalább 20 pontot (és ezen túl még volt egy 19, 16, 15 és 14 pontos)

Az egyik legjobb (kiegyensúlyozott) csapatteljesítmény, amit valaha láttam.
(K+P összesen 5 pont, kb ezen ment el a 300)
Igor
Sajnos nem ertunk egyet.
Folyamatosan a consistency chartokat bongeszve probalok jatekosokat draftolni/huzni waiverrol, de az elmult ket hetem tipikusan boom teljesitmeny volt.
A heten Smith es Harris hozott "fantasztikus" teljesitmenyt, mult heten Aaron Jones and D. Johnson, na meg Bortles a Colts secondary ellen.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Emlékezzünk meg erről is azért.

schuldid úgy csinált 283.5 pontot, hogy nem volt 25 pontos embere... viszont, értelemszerűen 8 embere szerzett legalább 20 pontot (és ezen túl még volt egy 19, 16, 15 és 14 pontos)

Az egyik legjobb (kiegyensúlyozott) csapatteljesítmény, amit valaha láttam.
(K+P összesen 5 pont, kb ezen ment el a 300)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Fuuuu leizzadta... Maradt 10 pont...
Igor Mahomes majdnem megcsinálta...
ThundersNFL
Nem vártam a Reynolds-Houston duótól 30 pontot... így picit bosszantó, de legalább az összpontszámban továbbra is jól állok, talán még 7-6-tal se reménytelen...
Igor
Azért azt nem hiszem, hogy nem lesz minimum 8 csapat legalább 8 győzelemmel.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Fuuuu leizzadta... Maradt 10 pont...
Igor Mahomes majdnem megcsinálta...
ThundersNFL
Nem vártam a Reynolds-Houston duótól 30 pontot... így picit bosszantó, de legalább az összpontszámban továbbra is jól állok, talán még 7-6-tal se reménytelen...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
A 183 - 177,5 állásnál egy lyukas garast nem adtam volna, hogy meglesz a W...
Jött Houston és sack+fumblival megmentette a seggemet + csodálkoztam azon, hogy Reynolds leesett hozzám waiverről...

Még 2 meccs... valahogy kellene a 2W és akkor sem tuti a felsőházi PO...
ThundersNFL
Azért 9-4-es mérleggel nem aggódnék a helyedben, ha meglesz a két win. 😊

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
A 183 - 177,5 állásnál egy lyukas garast nem adtam volna, hogy meglesz a W...
Jött Houston és sack+fumblival megmentette a seggemet + csodálkoztam azon, hogy Reynolds leesett hozzám waiverről...

Még 2 meccs... valahogy kellene a 2W és akkor sem tuti a felsőházi PO...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Na, két fordulóval a vége előtt még mindig elég nagy a kavarodás... Nekem ez kötelező meccs volt, szerencsére sikerült hozni, a hátralévő kettőből egy még biztosan kelleni fog.

A helyzet:
Bounty Hunters - 9-2
Angola Screws, Pécs Panthers - 8-3
Csehszlovák Hidegburkolók, Hangover Boyz, Szarvas Deerz, Szolnok City Patriots, Rákosmente Cannonballs - 7-4
Ez eddig ugyebár 8 csapat.
Team Szesze, Dunakanyar Dwarf Rabbits, BKV Conductors, Southside Guerillas - 6-5

Innentől lefelé már senki nem szólhat bele szerintem, és 8-5 kelleni fog szinte biztosan. Akiknek pedig várhatóan a 8-5 nem lenne elég a kevés szerzett pont miatt (bár ez még változhat): Szesze, Panthers, Szolnok City
somoskovig
A héten neked bukta lesz kolléga, készülj a jövő hétre 😎💪😉
Kájzerszóze
Sajnos ez esélyes, de úgy számoltam, hogy elég egyet hoznom a hátralévő két meccsből. 😊

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 264 — playoffs???
Na, két fordulóval a vége előtt még mindig elég nagy a kavarodás... Nekem ez kötelező meccs volt, szerencsére sikerült hozni, a hátralévő kettőből egy még biztosan kelleni fog.

A helyzet:
Bounty Hunters - 9-2
Angola Screws, Pécs Panthers - 8-3
Csehszlovák Hidegburkolók, Hangover Boyz, Szarvas Deerz, Szolnok City Patriots, Rákosmente Cannonballs - 7-4
Ez eddig ugyebár 8 csapat.
Team Szesze, Dunakanyar Dwarf Rabbits, BKV Conductors, Southside Guerillas - 6-5

Innentől lefelé már senki nem szólhat bele szerintem, és 8-5 kelleni fog szinte biztosan. Akiknek pedig várhatóan a 8-5 nem lenne elég a kevés szerzett pont miatt (bár ez még változhat): Szesze, Panthers, Szolnok City
somoskovig
A héten neked bukta lesz kolléga, készülj a jövő hétre 😎💪😉



több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Na, két fordulóval a vége előtt még mindig elég nagy a kavarodás... Nekem ez kötelező meccs volt, szerencsére sikerült hozni, a hátralévő kettőből egy még biztosan kelleni fog.

A helyzet:
Bounty Hunters - 9-2
Angola Screws, Pécs Panthers - 8-3
Csehszlovák Hidegburkolók, Hangover Boyz, Szarvas Deerz, Szolnok City Patriots, Rákosmente Cannonballs - 7-4
Ez eddig ugyebár 8 csapat.
Team Szesze, Dunakanyar Dwarf Rabbits, BKV Conductors, Southside Guerillas - 6-5

Innentől lefelé már senki nem szólhat bele szerintem, és 8-5 kelleni fog szinte biztosan. Akiknek pedig várhatóan a 8-5 nem lenne elég a kevés szerzett pont miatt (bár ez még változhat): Szesze, Panthers, Szolnok City

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Na nézzük
47+Reynolds+Brockers+Houston
Vs
Mahomes+Joyner

Mahomes miatt ráz a hideg mert ha megkattan akkor simán megfordítja és cumi lesz...
ThundersNFL
Ugyanmár, teljesen sima - kb 20-25 ponttal kellett volna több hogy izgalmas legyen.... szégyen.

Jövő héen Mahomes bye week, ott fogok állni 7-5-tel az utolsó forduló előtt, fasza..
Igor
Azért Hillnek dobáljon össze egy 20-25 pontot.
zinedine5
Lett az több is...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Fuuuu leizzadta... Maradt 10 pont...
Igor Mahomes majdnem megcsinálta...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 733 — Retired WR
Na összejön a survival győzelem.....

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 362 — Ajmo Vatreni
Na nézzük
47+Reynolds+Brockers+Houston
Vs
Mahomes+Joyner

Mahomes miatt ráz a hideg mert ha megkattan akkor simán megfordítja és cumi lesz...
ThundersNFL
Ugyanmár, teljesen sima - kb 20-25 ponttal kellett volna több hogy izgalmas legyen.... szégyen.

Jövő héen Mahomes bye week, ott fogok állni 7-5-tel az utolsó forduló előtt, fasza..
Igor
Azért Hillnek dobáljon össze egy 20-25 pontot.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Na nézzük
47+Reynolds+Brockers+Houston
Vs
Mahomes+Joyner

Mahomes miatt ráz a hideg mert ha megkattan akkor simán megfordítja és cumi lesz...
ThundersNFL
Ugyanmár, teljesen sima - kb 20-25 ponttal kellett volna több hogy izgalmas legyen.... szégyen.

Jövő héen Mahomes bye week, ott fogok állni 7-5-tel az utolsó forduló előtt, fasza..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Na nézzük
47+Reynolds+Brockers+Houston
Vs
Mahomes+Joyner

Mahomes miatt ráz a hideg mert ha megkattan akkor simán megfordítja és cumi lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Nickerson elég jó last minute megoldás volt LB-posztra. 😊

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Jó kezdés... Hogy análisan vagy orálisan vágnak haza azt majd legkésőbb kedd reggelre kiderül 🤣🤣🤣

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 362 — Ajmo Vatreni
Na jól van.

Eleve 5 byeos.

Kupp a héten IR.

Cobbról tudtam, hogy out, de erre Wright és Jordan is az egy éjszakai meccsen. Fasza.

"It was a good day."
zinedine5
inkább múlt héten adtad volna elő ezt a trükköt 😊 mondjuk vszínű nem ezen fog múlni bármi is
Szesze
A múlt heti a szezonom csúcspontja.
zinedine5
életed 😊
Szesze
😀
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na jól van.

Eleve 5 byeos.

Kupp a héten IR.

Cobbról tudtam, hogy out, de erre Wright és Jordan is az egy éjszakai meccsen. Fasza.

"It was a good day."
zinedine5
inkább múlt héten adtad volna elő ezt a trükköt 😊 mondjuk vszínű nem ezen fog múlni bármi is
Szesze
A múlt heti a szezonom csúcspontja.
zinedine5
életed 😊
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 362 — Ajmo Vatreni
Na jól van.

Eleve 5 byeos.

Kupp a héten IR.

Cobbról tudtam, hogy out, de erre Wright és Jordan is az egy éjszakai meccsen. Fasza.

"It was a good day."
zinedine5
inkább múlt héten adtad volna elő ezt a trükköt 😊 mondjuk vszínű nem ezen fog múlni bármi is
Szesze
A múlt heti a szezonom csúcspontja.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na jól van.

Eleve 5 byeos.

Kupp a héten IR.

Cobbról tudtam, hogy out, de erre Wright és Jordan is az egy éjszakai meccsen. Fasza.

"It was a good day."
zinedine5
inkább múlt héten adtad volna elő ezt a trükköt 😊 mondjuk vszínű nem ezen fog múlni bármi is
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 362 — Ajmo Vatreni
Na jól van.

Eleve 5 byeos.

Kupp a héten IR.

Cobbról tudtam, hogy out, de erre Wright és Jordan is az egy éjszakai meccsen. Fasza.

"It was a good day."