NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
úgy emlékszem volt már rá példa, azért írtam csak, de úgysem lesz olyan ajánlat, ami megéri

szóval #stantonnation

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Az ilyen egy hétre történő trade egyébként szabályosnak minősül? sztem nem kéne annak lennie..
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 866
Somos a heti meccset sztem behuzhatod W-re, kisebb csoda lenne ha nem igy lenne. 😊
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
valaki cserélne velem egy qb-t erre a hétre? az egyetlen elérhető is hamar gazdára talált ma...
lol
Küldtem egy ajánlatot, nyilván nem fair. 😊
somoskovig
az a baj, hogy így meg wr kéne, nem vagyok sokkal előrébb... ha egy nem bye-ost csatolnál jobb lenne, úgyse férne be a kezdődbe ennyi Evans mellé. ezt amúgy a hétre gondoltad vagy ROS?

Stez: a hétre tudunk valamit oldani? mire lenne szükséged?
lol
Az a baj, hogy rajta kívül csak Wheaton van, az meg nem akkora ötlet szerintem. 😊 Egész szezonra gondoltam, ezért tettem bele BYE WR-t.

több mint 8 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
valaki cserélne velem egy qb-t erre a hétre? az egyetlen elérhető is hamar gazdára talált ma...
lol
Küldtem egy ajánlatot, nyilván nem fair. 😊
somoskovig
az a baj, hogy így meg wr kéne, nem vagyok sokkal előrébb... ha egy nem bye-ost csatolnál jobb lenne, úgyse férne be a kezdődbe ennyi Evans mellé. ezt amúgy a hétre gondoltad vagy ROS?

Stez: a hétre tudunk valamit oldani? mire lenne szükséged?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
valaki cserélne velem egy qb-t erre a hétre? az egyetlen elérhető is hamar gazdára talált ma...
lol
Eladó a Luck, Ryan páros egyike.

(Egy rekesz sör megteszi)

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
valaki cserélne velem egy qb-t erre a hétre? az egyetlen elérhető is hamar gazdára talált ma...
lol
Küldtem egy ajánlatot, nyilván nem fair. 😊

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Én orulnek neki a legjobban, ha Lynch jatszana, de szvsz Sziamiau kezdeni fog vasárnap.. es még mindig van kezdo QB kint, igaz Stantonnál egy negativ pontszamu meccs is nagyon siman benne van 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nem fogsz örülni, de most hogy betaraztam Dixont (és Perkinst, 8.helyen volt a rangsorban nalam...), már nem futo, hanem LB kell.

Mondjuk egy garast nem adtam volna erre, simán azt hittem hogy Bellorét viszem az 1.körben (aki a 2. volt a waiver rangsoromban), s nem Dixont (aki az 1.), ez most meglepett...

Azért kuldtem egy ajanlatot, nem tudom ez mennyire tetszik majd.. de gondolom Telvin és Kwon nem mozgathato.
Igor
LB kinek nem kell? 😊

Jól gondolod.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
valaki cserélne velem egy qb-t erre a hétre? az egyetlen elérhető is hamar gazdára talált ma...
lol
igen, sajnos Ata berántotta a többiek elől 😊
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 866
Bellore remelem tenyleg kezdo lesz kulonben erkedes lesz a LB sorom mostantol... Bowman nagyon nagy ervagas, nelkule sokkal nehezebb lesz bennmaradni.

Valamint Wagner is BYE-on.
több mint 8 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
valaki cserélne velem egy qb-t erre a hétre? az egyetlen elérhető is hamar gazdára talált ma...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
gondoltam behúzom Heeney-t most, h várhatóan megint nagyobb szerepe lesz, erre IR 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Amugy, ha valakinek TE kell, Henry viszonylag olcson mozgathato (de akar Ertz is, bar o dragabb) - ki is kuldtem mar 3 ajanlatot, ranezesre azon csapatoknak, akik esetleg raszorulnak. 😊
Igor
Invalid a rostered, nem tudom elfogadni...
Jakehomer
Le kellett szednem Cutlert, de igy valtozik a waiver strategiam sajna. Waiver utan visszaterhetunk ra, ha ugy alakul... eleg ocsmany helyzetben van a csapatod a heten, ugy nezem 😛

Amugy frissitettem trade blockot, van elado DE-m is boven.
Igor
Eh, sokkal jobb a helyzet, mint múlt héten 😀
Jakehomer
Nem fogsz örülni, de most hogy betaraztam Dixont (és Perkinst, 8.helyen volt a rangsorban nalam...), már nem futo, hanem LB kell.

Mondjuk egy garast nem adtam volna erre, simán azt hittem hogy Bellorét viszem az 1.körben (aki a 2. volt a waiver rangsoromban), s nem Dixont (aki az 1.), ez most meglepett...

Azért kuldtem egy ajanlatot, nem tudom ez mennyire tetszik majd.. de gondolom Telvin és Kwon nem mozgathato.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Amugy, ha valakinek TE kell, Henry viszonylag olcson mozgathato (de akar Ertz is, bar o dragabb) - ki is kuldtem mar 3 ajanlatot, ranezesre azon csapatoknak, akik esetleg raszorulnak. 😊
Igor
Invalid a rostered, nem tudom elfogadni...
Jakehomer
Le kellett szednem Cutlert, de igy valtozik a waiver strategiam sajna. Waiver utan visszaterhetunk ra, ha ugy alakul... eleg ocsmany helyzetben van a csapatod a heten, ugy nezem 😛

Amugy frissitettem trade blockot, van elado DE-m is boven.
Igor
Eh, sokkal jobb a helyzet, mint múlt héten 😀

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Amugy, ha valakinek TE kell, Henry viszonylag olcson mozgathato (de akar Ertz is, bar o dragabb) - ki is kuldtem mar 3 ajanlatot, ranezesre azon csapatoknak, akik esetleg raszorulnak. 😊
Igor
Invalid a rostered, nem tudom elfogadni...
Jakehomer
Le kellett szednem Cutlert, de igy valtozik a waiver strategiam sajna. Waiver utan visszaterhetunk ra, ha ugy alakul... eleg ocsmany helyzetben van a csapatod a heten, ugy nezem 😛

Amugy frissitettem trade blockot, van elado DE-m is boven.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
azért az kemény, h két meccset is meg lehetett nyerni 155 ponttal
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Amugy, ha valakinek TE kell, Henry viszonylag olcson mozgathato (de akar Ertz is, bar o dragabb) - ki is kuldtem mar 3 ajanlatot, ranezesre azon csapatoknak, akik esetleg raszorulnak. 😊
Igor
Invalid a rostered, nem tudom elfogadni...

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Krva jo, Claiborne vagy Ngakoue is eleg lett volna, ugyhogy eselyed sincs Stez.... plane ha nyertel, akkor tilos sirni a benchelessel kapcsolatban.
Eleg hetktikus het volt, hulottak a 40 pontos emberek, mikozben mashol tobb helyen is 150 is eleg volt. 😕

S ahogy nezem, legalabb eleg sok pontot osszeszedtem, hogy jol elcsesszem a waiver rangomat az 1-3-as csapatok kozt. Fantorpikus.

Amugy, ha valakinek TE kell, Henry viszonylag olcson mozgathato (de akar Ertz is, bar o dragabb) - ki is kuldtem mar 3 ajanlatot, ranezesre azon csapatoknak, akik esetleg raszorulnak. 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Azert nagy zseni vagyok, utolso pillanatban betettem Zombot Vince Williams helyett - meg nincs vege az elso negyednek, Vince 5 solo 😀 (Zombo 1 TFL)

szerk: vegul 39 vs 8, -31 pont., sirok. Ennel faszabb bencselest ugysem produkal senki az iden.
Igor
Aham. Akkor pont elég, ha megnézed, kiket hagytam padon, eddig voltál a csúcson. 8D
btw, remélem látod, nyertem. A HC MIATT!
Stez
jó, de ő ki is dobta a csapatából 😊 valaki örülni fog neki waiveren
Szesze
Meglatjuk, sztem 1 (esetleg 2) week rental a srac, legalabbis az alapjan amit Shazierrol olvastam.
Nem hiszem hogy egy ilyen Williams-meccs miatt benchelnek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert nagy zseni vagyok, utolso pillanatban betettem Zombot Vince Williams helyett - meg nincs vege az elso negyednek, Vince 5 solo 😀 (Zombo 1 TFL)

szerk: vegul 39 vs 8, -31 pont., sirok. Ennel faszabb bencselest ugysem produkal senki az iden.
Igor
Aham. Akkor pont elég, ha megnézed, kiket hagytam padon, eddig voltál a csúcson. 8D
btw, remélem látod, nyertem. A HC MIATT!
Stez
jó, de ő ki is dobta a csapatából 😊 valaki örülni fog neki waiveren
Szesze
Legközelebb majd tanácsot kér tőlem, a nagymestertől, hogy hozza össze a lehető legszürreálisabb módon, hogy kikapjon egy papíron sima meccset. 8)

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Azert nagy zseni vagyok, utolso pillanatban betettem Zombot Vince Williams helyett - meg nincs vege az elso negyednek, Vince 5 solo 😀 (Zombo 1 TFL)

szerk: vegul 39 vs 8, -31 pont., sirok. Ennel faszabb bencselest ugysem produkal senki az iden.
Igor
Aham. Akkor pont elég, ha megnézed, kiket hagytam padon, eddig voltál a csúcson. 8D
btw, remélem látod, nyertem. A HC MIATT!
Stez
jó, de ő ki is dobta a csapatából 😊 valaki örülni fog neki waiveren
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert nagy zseni vagyok, utolso pillanatban betettem Zombot Vince Williams helyett - meg nincs vege az elso negyednek, Vince 5 solo 😀 (Zombo 1 TFL)

szerk: vegul 39 vs 8, -31 pont., sirok. Ennel faszabb bencselest ugysem produkal senki az iden.
Igor
Aham. Akkor pont elég, ha megnézed, kiket hagytam padon, eddig voltál a csúcson. 8D
btw, remélem látod, nyertem. A HC MIATT!

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Atya ég, mekkora lehúzás 😀
Jakehomer
Te amúgy miért cipelsz 2 HC-t, amikor egyik sincs bye weeken? 😀

Igor
Lélektani hadviselés, én még ezt is megengedhetem magamnak 😛
Jakehomer
Ja, de azert Jacobyt csak felvetted 😛 (mazlid van, hogy nem voltam netkozelben keso du, es ki kellett dobnom)

Cory James meg elmehet a....
Igor
Kemény hat pontjával nem sokra mentem. Julius meg beragadt sérülten, pont meccskezdésre értem oda, hogy kivegyem, már nem sikerült. De vicc volt az egész hét, ennyire szar még sose volt szerintem itt a csapatom. Én kérek elnézést, hogy ez is elég volt a W-hez 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nah most már talán végleg sikerült visszaverni a támadásokat, de kellett hozzá pár extra teljesítmény 😊
Szesze
Akkor most grat, 3 játékoson buktam 54 pontot a padon, ez nem fért bele.

De olyan vagyok, mint Belichick, lehoztam 3-1-re a Brady nélküli időszakot. 😊
somoskovig
Köszi, azért a végére elég jó kis meccs lett, szerencsére a befejező embereim mind hozták magukat, mert anélkül nem lett volna meg, végre Donald is villantott valamit, bár tőle sokkal inkább ilyesmi produkciókat várnék.

Összességében téged Z. Brown tartott meccsben, aki egyszerűen brutális mit produkált, néztem a meccset végig, ez a faszi egyszerűen mindenhol ott volt, hihetetlen 😊

Közben ha jól látom jövő héttől nem lesz több 100%-os csapat és ezzel átveszem a vezetést a legtöbb pont miatt. Most már csak meg kell tartani a végéig 😊 (azért van egy-két vékony posztom ahova waiverezni is nagyon nehéz lesz, pár sérülés azért rendesen ki tud(na) nyírni, de ez mondjuk persze mindenkire igaz)

Szerkesztette: Szesze