NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Amugy igazabol a Perryman owner makolt foleg nagyot a Teo IR-rel.
Igor
én meg szívtam a legnagyobbat, mint owner, és mellé még Hicks is kuka.
ja meg Woohead. legalább 3-0 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Fasznak elit LB 😊

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Jatavis 😕
Igor
akit most felszedtem? mi van vele?
Göbi
Csak annyi, hogy Igor húzott 8 hatalmas potenciállal rendelkező sleeper LB-t a drafton, akik közül 3 top 10, 3 meg top 20 potenciál volt szerinte. A projekt elbukni látszik, gondolom örült volna egy olyan LB-nek, akiből a valóságban is kijön 15+ pont meccsenként. 😀
somoskovig
Látom szamolni még mindig nehéz, illetve az is eszemben jutott, hogy mekkora szakértö módon értékelted a LB/S soromat GM játékban. 😛

Whitehead és Brown egyelore eleg jól allnak a TOP 10 kornyekere 😉, és a 4-5. LB-m is hozzá a várhatót. Egyedül Heeney volt bust. Meglátjuk 10 hét mulva kinek lesz jobb egysege/csapata, akkor jon a dolog lenyegi resze...

Amugy igazabol a Perryman owner makolt foleg nagyot a Teo IR-rel.
Igor
Szépítheted, ahogy akarod, de top 10-es LB sérülés nélkül nem gyakran csinál 10 pont alatti meccset. 😊

De abban igazad van, hogy pillanatok alatt változhatnak a dolgok úgyis.
somoskovig
Tavaly a TOP 10-ből 5-nek volt két(!!) 10 pont alatti meccse (Bowman, Malcolm Smith, DJ, Mosley, Thomas Davis) 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Jatavis 😕
Igor
akit most felszedtem? mi van vele?
Göbi
Csak annyi, hogy Igor húzott 8 hatalmas potenciállal rendelkező sleeper LB-t a drafton, akik közül 3 top 10, 3 meg top 20 potenciál volt szerinte. A projekt elbukni látszik, gondolom örült volna egy olyan LB-nek, akiből a valóságban is kijön 15+ pont meccsenként. 😀
somoskovig
Látom szamolni még mindig nehéz, illetve az is eszemben jutott, hogy mekkora szakértö módon értékelted a LB/S soromat GM játékban. 😛

Whitehead és Brown egyelore eleg jól allnak a TOP 10 kornyekere 😉, és a 4-5. LB-m is hozzá a várhatót. Egyedül Heeney volt bust. Meglátjuk 10 hét mulva kinek lesz jobb egysege/csapata, akkor jon a dolog lenyegi resze...

Amugy igazabol a Perryman owner makolt foleg nagyot a Teo IR-rel.
Igor
Szépítheted, ahogy akarod, de top 10-es LB sérülés nélkül nem gyakran csinál 10 pont alatti meccset. 😊

De abban igazad van, hogy pillanatok alatt változhatnak a dolgok úgyis.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Jatavis 😕
Igor
akit most felszedtem? mi van vele?
Göbi
Csak annyi, hogy Igor húzott 8 hatalmas potenciállal rendelkező sleeper LB-t a drafton, akik közül 3 top 10, 3 meg top 20 potenciál volt szerinte. A projekt elbukni látszik, gondolom örült volna egy olyan LB-nek, akiből a valóságban is kijön 15+ pont meccsenként. 😀
somoskovig
Látom szamolni még mindig nehéz, illetve az is eszemben jutott, hogy mekkora szakértö módon értékelted a LB/S soromat GM játékban. 😛

Whitehead és Brown egyelore eleg jól allnak a TOP 10 kornyekere 😉, és a 4-5. LB-m is hozzá a várhatót. Egyedül Heeney volt bust. Meglátjuk 10 hét mulva kinek lesz jobb egysege/csapata, akkor jon a dolog lenyegi resze...

Amugy igazabol a Perryman owner makolt foleg nagyot a Teo IR-rel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Jatavis 😕
Igor
akit most felszedtem? mi van vele?
Göbi
Csak annyi, hogy Igor húzott 8 hatalmas potenciállal rendelkező sleeper LB-t a drafton, akik közül 3 top 10, 3 meg top 20 potenciál volt szerinte. A projekt elbukni látszik, gondolom örült volna egy olyan LB-nek, akiből a valóságban is kijön 15+ pont meccsenként. 😀

több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Jatavis 😕
Igor
akit most felszedtem? mi van vele?

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Jatavis 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Van pofaja az ESPN-nek 15.9 pontot prognosztizalni Heeney-nek, azutan hogy 1 defense snapet jatszott a heten... meg jo hogy mindenkinek o volt a kedvenc sleepere a draft alatt 😛
Igor
nekem is ő volt az egyik sleeperem, ki is voltam akadva amikor elvitted előlem 😊
mondjuk az espn projection-ök mindig is baromságok voltak, ez idén se változott, csak kiegészült azzal h most már a védelemre is beírogatják a sok hülyeséget

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Julio Jones lassan összeszedhetné magát, felháborító, amit nem csinál eddig. Még szerencse, hogy egyelőre nem hiányoztak a pluszpontjai.

Ugyanitt továbbra is eladó a Ryan, Luck páros egyike. Mehet bármelyik, korrekt kezdőfutót és egy közepes cornert kérek érte.

Igor futói nagyon nem győztek meg eddig, nem kapnak elegendő carryt (Sims meggyőző lenne, ha Martin nem térne vissza 2-3 héten belül).
Stez
Nem nagyon fogsz ajanlatot kapni, 1) mert nem sok embernek kell QB szerintem es 2) alig van/maradt olyan futo, aki 20+ toucht kap meccsenkent fixen, es hosszutavon fix kezdo - ilyenbol van kb 7, es abbol mondjuk ketto borzalmas.

Szoval a ketto kombinacioja eleg ritka lesz.

Megertem a dilemmat amugy, bar szvsz Sims jobb mint amire ertekeled, jelenleg TOP 10 futo, (s ha Martin visszajon akkor is mondjuk TOP 25), mert a receiving yardjai miatt eleg jo a floorja.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Van pofaja az ESPN-nek 15.9 pontot prognosztizalni Heeney-nek, azutan hogy 1 defense snapet jatszott a heten... meg jo hogy mindenkinek o volt a kedvenc sleepere a draft alatt 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Múlt héten hiányoltam a befejező emberektől a pontgyártást, most összejött, így kellő önbizalommal mehetünk a Somos elleni rangadóra 😊
Szesze
Ez gyönyörű lesz, a két legtöbb pontot szerző csapat, ezek után remélem, összehozunk egy 180-180-at. 😊
somoskovig
Hát meglepődnék, meg ki is akadnék kicsit 😊 mindenesetre szoros meccsnek tűnik előzetesen, de számomra nagyobb a tét, bár ha te nyersz az fél lábbal már szinte PO neked.
Félek tőle, h Taylor nagyon be fog égni a NE ellen, sztem ez lesz az egyik döntő tényező.
Szesze
Nem hinném, hogy az irányító poszt döntene, bár ha az Oakland D művel egy olyat, mint Brees vagy Ryan ellen... Meg kb. ugyanazokon a posztokon vagyunk erősek (főleg a két LB-sor durva, a top 8 LB-ből 5 ezen a meccsen fog szerepelni, és Shazier is top 10 lenne, ha nem rokkan le a hétvégén), nálam talán egy WR + RB előny van, nálad meg a CB-poszt erősebb. Bármi lehet, tényleg.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Julio Jones lassan összeszedhetné magát, felháborító, amit nem csinál eddig. Még szerencse, hogy egyelőre nem hiányoztak a pluszpontjai.

Ugyanitt továbbra is eladó a Ryan, Luck páros egyike. Mehet bármelyik, korrekt kezdőfutót és egy közepes cornert kérek érte.

Igor futói nagyon nem győztek meg eddig, nem kapnak elegendő carryt (Sims meggyőző lenne, ha Martin nem térne vissza 2-3 héten belül).

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Múlt héten hiányoltam a befejező emberektől a pontgyártást, most összejött, így kellő önbizalommal mehetünk a Somos elleni rangadóra 😊
Szesze
Ez gyönyörű lesz, a két legtöbb pontot szerző csapat, ezek után remélem, összehozunk egy 180-180-at. 😊
somoskovig
Hát meglepődnék, meg ki is akadnék kicsit 😊 mindenesetre szoros meccsnek tűnik előzetesen, de számomra nagyobb a tét, bár ha te nyersz az fél lábbal már szinte PO neked.
Félek tőle, h Taylor nagyon be fog égni a NE ellen, sztem ez lesz az egyik döntő tényező.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Múlt héten hiányoltam a befejező emberektől a pontgyártást, most összejött, így kellő önbizalommal mehetünk a Somos elleni rangadóra 😊
Szesze
Ez gyönyörű lesz, a két legtöbb pontot szerző csapat, ezek után remélem, összehozunk egy 180-180-at. 😊

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Az kemény, h jelenleg mindhárom LB-m Top6-os 😊 igazából még jól is jött az a béna első forduló, mert így be tudtam húzni Robertsont.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Grat Szesze, ez nagy daráló volt tőled!
Göbi
Köszi, igen most szépen kijött a lépés minden szinten.
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Grat Szesze, ez nagy daráló volt tőled!

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Múlt héten hiányoltam a befejező emberektől a pontgyártást, most összejött, így kellő önbizalommal mehetünk a Somos elleni rangadóra 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Kar erte, van egy erzesem ez a L fajni fog a vegen 😕
Pedig nagyot kuzdottunk az uccso pillanatig, de sajnos nem dominalt elegge a Falcons rush O / pass rush, igy tul sok playt kapott a Saints.. 😕

Mondjuk ha 13 lesz a kulonbseg a vegen, akkor jobb ha igy kapok ki, mert Martinez 12.5 ponttal volt jobb mint March -> felpontos lossnal sokkal morcosabb lettem volna 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Terrelle motherfuckin' Pryor, aka THE football player hölgyeim és uraim 😊

Szarul FA-ztem, alsó hangon 20 pontot padon hagytam, de a 250+ így is megvan, volt több nagyon erős performansz. Rodgers most kb egyedül több pontot hozott, mint múlt héten az egész O...

Ez a Kwon-Telvin duó szeretnivaló ott a védelem közepén, Coxszal pedig megfogtam az isten lábát.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Na talán meglesz az első W.

CB poszton jól állok

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Rá sem nézek a keretekre, de így is tudom, a Rivers a legerősebb csapat. 8D

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Whatever... az, hogy Marvin es Zach Brown 65 pontot csinal, es meg igy is nagyon meg fogsz szenvedni a 180 pontos gyozelemert, no comment 😛
Igor
220 körül lesz a vége, de ja, ez nem volt túl fényes produktum, kellene már Brady vissza, meg ideális lenne, ha Shazier + Devin Taylor nem 4 pontot csinálna összesen...

Kellene nekem egy normális CB, ha valakinek van eladó, nézzen körül nálam (esetleg DT és S is érdekes lehet).
somoskovig
sztem egyértelműen a tied a legerősebb csapat per pillanat
Szesze
A bye week-ek oda fognak verni, vannak nagyon vékony posztjaim, de valóban nem rossz a helyzet, Brady még dobni fog 10-15 pontot az átlagon. Persze nyilván Marvin Jones se fog mindig ilyen meccseket csinálni, jönnek majd sérülések, de legalább van honnan visszaesni. 😊

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Whatever... az, hogy Marvin es Zach Brown 65 pontot csinal, es meg igy is nagyon meg fogsz szenvedni a 180 pontos gyozelemert, no comment 😛
Igor
220 körül lesz a vége, de ja, ez nem volt túl fényes produktum, kellene már Brady vissza, meg ideális lenne, ha Shazier + Devin Taylor nem 4 pontot csinálna összesen...

Kellene nekem egy normális CB, ha valakinek van eladó, nézzen körül nálam (esetleg DT és S is érdekes lehet).
somoskovig
sztem egyértelműen a tied a legerősebb csapat per pillanat