NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk ezt a mondatot kérném értelmezni...
"Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány."

Ha mondjuk, elméleti módon, a lenti eredmény jön ki a legvégén (ergo mindhármunknak 5 győzelme van, de nem bergernek van a legjobb legaránya... mert elvileg mindkettőnket megvert ugye berger, viszont többes holtverseny van.)

Igor 5-8 (+1-es legarány)
kristóf 5-8 (-3-as legarány)
berger 5-8 (-4-es legarány)Igor
Minek iszik aki nem bírja?
Ha a fenti végeredmény születik, és hárman körbevertétek egymást, akkor a legarány dönt.
Viszont ha berger tiebreakere jobb mindkettőtöknél (vagyis mindkettőtöket megver), akkor az egymás elleni eredmény dönt a javára.Sobri Jóska
Ok, akkor a második felét pontosítsuk... én már-már úgy értelmeztem, hogy többes holtversenynél csak a legarány számít, az egymás elleni nem 😉
Itt is NFL-szerű komplex tiebreaker fog kelleni.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Sobri Jóska - Löfli 3-6

erről egy recap?Farky
Löfli elátkozta a nyilait mielött átadta nekem, és rajtuk volt a rontás.
Huszonhárom darab tripla 19 pattant át másik szektorokba, a sima kiszállóknál meg bekapcsolódott a beépített elektromágnes, és a plafon fémszerkezetéhez tapadtak a nyilak, vagy elindultak a padlózat alatt futó fémcsövekhez.Sobri Jóska
ezt kérem aranyköpésekbe.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Sobri Jóska - Löfli 3-6

erről egy recap?Farky
Löfli elátkozta a nyilait mielött átadta nekem, és rajtuk volt a rontás.
Huszonhárom darab tripla 19 pattant át másik szektorokba, a sima kiszállóknál meg bekapcsolódott a beépített elektromágnes, és a plafon fémszerkezetéhez tapadtak a nyilak, vagy elindultak a padlózat alatt futó fémcsövekhez.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Mondjuk ezt a mondatot kérném értelmezni...
"Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány."

Ha mondjuk, elméleti módon, a lenti eredmény jön ki a legvégén (ergo mindhármunknak 5 győzelme van, de nem bergernek van a legjobb legaránya... mert elvileg mindkettőnket megvert ugye berger, viszont többes holtverseny van.)

Igor 5-8 (+1-es legarány)
kristóf 5-8 (-3-as legarány)
berger 5-8 (-4-es legarány)Igor
Minek iszik aki nem bírja?
Ha a fenti végeredmény születik, és hárman körbevertétek egymást, akkor a legarány dönt.
Viszont ha berger tiebreakere jobb mindkettőtöknél (vagyis mindkettőtöket megver), akkor az egymás elleni eredmény dönt a javára.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
végig fej-fej mellett, de a bandát csak 5-5-nél kezdte el érdekelni. büdös adrenalinfüggő brigád 😀berger90
bezzeg amikor engem alázott Kristof az mindenkit érdekelt 😀eaglesmcnabb
te showman vagy, persze hogy az mindenkit odavonz.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
végig fej-fej mellett, de a bandát csak 5-5-nél kezdte el érdekelni. büdös adrenalinfüggő brigád 😀berger90
bezzeg amikor engem alázott Kristof az mindenkit érdekelt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
shawnkának gratulálok, bár az is igaz, hogy ezt bizony megint én engedtem ki a kezemből. 5-3-ról jött fel egálra, és a végén begyömöszölte a kiszállóját, míg én 7-ről voltam erre képtelen. Nem voltam ott fejben, szerintem ezzel a PO is elment, mert Schcleck és empty ellen nemigen lesz esélyem. Mócsa, egy hónap múlva találkozunk meccsen, jelenlegi idegrohamomban te vagy a meccs esélyese...berger90
Igazából csak visszaadtad, ami járt 😛 A meccs elején én szenvedtem a kettessel, te meg rosszkor a hetessel. Amúgy teljesen ki-ki meccs volt, a végén nekem jött ki jobban. De ilyen feszült hangulatban még nem játszottam, vágni lehetett a csendet az utolsó dobásoknál 😊shawnka
végig fej-fej mellett, de a bandát csak 5-5-nél kezdte el érdekelni. büdös adrenalinfüggő brigád 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
shawnkának gratulálok, bár az is igaz, hogy ezt bizony megint én engedtem ki a kezemből. 5-3-ról jött fel egálra, és a végén begyömöszölte a kiszállóját, míg én 7-ről voltam erre képtelen. Nem voltam ott fejben, szerintem ezzel a PO is elment, mert Schcleck és empty ellen nemigen lesz esélyem. Mócsa, egy hónap múlva találkozunk meccsen, jelenlegi idegrohamomban te vagy a meccs esélyese...berger90
Igazából csak visszaadtad, ami járt 😛 A meccs elején én szenvedtem a kettessel, te meg rosszkor a hetessel. Amúgy teljesen ki-ki meccs volt, a végén nekem jött ki jobban. De ilyen feszült hangulatban még nem játszottam, vágni lehetett a csendet az utolsó dobásoknál 😊
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Sobri Jóska - Löfli 3-6

erről egy recap?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
szerintem ezzel a PO is elment, berger90
Szerintem nem.. hacsak nem szerzek meglepi győzelmet, vagy kristóf nem nyer kettőt, 5-tel is bent vagy még.
Damn you, Zsombor.

Mondjuk ezt a mondatot kérném értelmezni...
"Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány."

Ha mondjuk, elméleti módon, a lenti eredmény jön ki a legvégén (ergo mindhármunknak 5 győzelme van, de nem bergernek van a legjobb legaránya... mert elvileg mindkettőnket megvert ugye berger, viszont többes holtverseny van.)

Igor 5-8 (+1-es legarány)
kristóf 5-8 (-3-as legarány)
berger 5-8 (-4-es legarány)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
shawnkának gratulálok, bár az is igaz, hogy ezt bizony megint én engedtem ki a kezemből. 5-3-ról jött fel egálra, és a végén begyömöszölte a kiszállóját, míg én 7-ről voltam erre képtelen. Nem voltam ott fejben, szerintem ezzel a PO is elment, mert Schcleck és empty ellen nemigen lesz esélyem. Mócsa, egy hónap múlva találkozunk meccsen, jelenlegi idegrohamomban te vagy a meccs esélyese...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na 2 sima 1-6-os cida.
Farky ellen, főleg a meccs elején nagyon jól ment, aztán belendült a tripla kiszállóival és megevett uzsonnára. Biztató volt a játékom, bár a meccs végén össze-vissza dobáltam, reméltem kristof ellen nem azt folytatom...
Hát nem jött össze, életem leggyengébb produkciója volt ez, ráadásul a valaha volt legnagyobb nézőszám előtt (mert sosem volt még hogy vagy 6-7 ember nézte a mérkőzésemet). Erre lehoztam életem leggyötrelmesebb mérkőzését, csak az Isteni gondviselésnek köszönhetem, hogy nem kaptam ki nullára, szégyen gyalázat ami ott történt. Ilyen kaliberű ellenfél ellen ezt senki sem engedheti meg magának. szerintem 20-as átlag sem volt meg 😀

Dexxterre meg haragszok hogy lemerte írni, hogy a "mezőny egyik leggyengébbje"
ez azért nem enyhén sértő, ráadásul ilyet még a cardinalsra sem írunk soha!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Shawnka és Schleck sorry de kurvárabenéztem a helyszínt és innen nem erek pda ahova azt se tudom hol van...
Pedig a PRt elovastam es ott van felette hogy hol kene lennem...
Majd irjatok meg mikor jo aztan en alkalmazkodom majd hozzatok.
Mea culpa.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Megtenném a Toca-Markó-Löfli-Toca kombót! (ezek most egész realisztikusnak tűnnek amúgy.. egyedül az empty-Markó meccsen nem értem a nullás hendit, az elmúlt 4 meccsen mutatott 24-2 után, sztem Markó mindenki ellen -3.5-ről indul, ha nem magasabb hendiről.. empty ugye meg kláccs, de mondjuk 1-5-ről Markó ellen lehet ő se lenne az.)Igor
sajnos nem láttam Markó összes meccsét, de Empty ha jó napot fog ki, simán hoz ugyanolyan átlagot, és ugye ott a kláccsfaktor... majd meglátjuk, hogy mennyire lőttem mellé 😊Dexxter Tailor
Nagyon.
Löfli - 1,5 1.90
Dexxter Tailor
Sobri Jóska
Egy dolgot felejtesz el: Löfli jóval magasabb játékerőt képvisel, mint én vagy Julcsi.berger90
Ezt hogy felejtené el bárki is? Ki nem?

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"de ha Empty elhinné magáról, hogy tud játszani, akkor simán nyerhetne szvsz"
hidd el hogy az még kevés (saját tapasztalat 😀)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ki mikor jön?

Én 18:00-ra tervezek leérni. (Megnézném a 17:15-ös meccset is, de elég sok a teendőm...)H_Marko
Én is kb. akörül érek le.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
najó, adok egy -1,5-ös hendit Markónak, de ha Empty elhinné magáról, hogy tud játszani, akkor simán nyerhetne szvsz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ki mikor jön?

Én 18:00-ra tervezek leérni. (Megnézném a 17:15-ös meccset is, de elég sok a teendőm...)

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"A mezőny egyik legjobbja a mezőny egyik leggyengébbje ellen, meglepő lesz, ha a trashtalk királya tud hozni egy leget."

tudom hogy meglepő lesz ha Farky hoz ellenem leget, de nem elképzelhetetlen!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha 3 leget nyerek már csodálkozni fogok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Megtenném a Toca-Markó-Löfli-Toca kombót! (ezek most egész realisztikusnak tűnnek amúgy.. egyedül az empty-Markó meccsen nem értem a nullás hendit, az elmúlt 4 meccsen mutatott 24-2 után, sztem Markó mindenki ellen -3.5-ről indul, ha nem magasabb hendiről.. empty ugye meg kláccs, de mondjuk 1-5-ről Markó ellen lehet ő se lenne az.)Igor
sajnos nem láttam Markó összes meccsét, de Empty ha jó napot fog ki, simán hoz ugyanolyan átlagot, és ugye ott a kláccsfaktor... majd meglátjuk, hogy mennyire lőttem mellé 😊Dexxter Tailor
Nagyon.
Löfli - 1,5 1.90
Dexxter Tailor
Sobri Jóska
Egy dolgot felejtesz el: Löfli jóval magasabb játékerőt képvisel, mint én vagy Julcsi.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Megtenném a Toca-Markó-Löfli-Toca kombót! (ezek most egész realisztikusnak tűnnek amúgy.. egyedül az empty-Markó meccsen nem értem a nullás hendit, az elmúlt 4 meccsen mutatott 24-2 után, sztem Markó mindenki ellen -3.5-ről indul, ha nem magasabb hendiről.. empty ugye meg kláccs, de mondjuk 1-5-ről Markó ellen lehet ő se lenne az.)Igor
sajnos nem láttam Markó összes meccsét, de Empty ha jó napot fog ki, simán hoz ugyanolyan átlagot, és ugye ott a kláccsfaktor... majd meglátjuk, hogy mennyire lőttem mellé 😊Dexxter Tailor
Nagyon.
Löfli - 1,5 1.90
Dexxter Tailor

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Megtenném a Toca-Markó-Löfli-Toca kombót! (ezek most egész realisztikusnak tűnnek amúgy.. egyedül az empty-Markó meccsen nem értem a nullás hendit, az elmúlt 4 meccsen mutatott 24-2 után, sztem Markó mindenki ellen -3.5-ről indul, ha nem magasabb hendiről.. empty ugye meg kláccs, de mondjuk 1-5-ről Markó ellen lehet ő se lenne az.)Igor
sajnos nem láttam Markó összes meccsét, de Empty ha jó napot fog ki, simán hoz ugyanolyan átlagot, és ugye ott a kláccsfaktor... majd meglátjuk, hogy mennyire lőttem mellé 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Megtenném a Toca-Markó-Löfli-Toca kombót! (ezek most egész realisztikusnak tűnnek amúgy.. egyedül az empty-Markó meccsen nem értem a nullás hendit, az elmúlt 4 meccsen mutatott 24-2 után, sztem Markó mindenki ellen -3.5-ről indul, ha nem magasabb hendiről.. empty ugye meg kláccs, de mondjuk 1-5-ről Markó ellen lehet ő se lenne az.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Week 6 elmaradt mérkőzések

Toca - Shawnka
Rég láttunk már Mr. Hamet éles szituációban jól játszani, ez a meccs viszont tökéletes lehet arra, hogy visszanyerje motivációját, és megmutassa, hogy tényleg a PO-ban a helye. Tocának pár legre van esélye, ha nem szór nagyon.
Shawnka -4,5 1.90

Mócsa - Farky
A mezőny egyik legjobbja a mezőny egyik leggyengébbje ellen, meglepő lesz, ha a trashtalk királya tud hozni egy leget.
Farky -5,5 1.90

Week 7

Mócsa - Kristóf
Egy nap alatt két meccset még Farkynak sem sikerült nyernie, Mócsának meg aztán végképp nem lesz erre esélye. Kristóf egy magabiztos győzelemmel közelebb léphet az egyenlőre távolinak tűnő 8. helyhez.
Kristóf -3,5 1.90

Markó - Empty
A hét (egyik) rangadója, a jelenlegi második játszik a jelenlegi 4. helyezettel. Magas átlag, jó kiszállók, clutch momentumok várhatóak ezen a mérkőzésen, amit a Löflibet.com eldönthetetlennek tart.
Empty, Markó 1.90

Berger - Shawnka
Az első nagyobb megmérettetésen Berger csúnyán elbukott, csak két leget tudott hozni Sobri ellen, most viszont lehet bizonyítani, hogy tényleg a PO-ban a helye, vagy csak a könnyű sorsolás miatt állt eddig 4-1-gyel. Sonka úr pedig ha ezt a meccset is behúzná, nagy lépést tenne a biztos playoff helyek egyikéért.
Shawnka -1,5 1.90

Sobri Jóska - Löfli
A hét másik rangadója, kötelező program mindenkinek. A veretlen Löfli a veretlen exLöfli-nyilak ellen. Parázs csatára van kilátás, akár 11 leges mérkőzés is kerekedhet belőle, a jobb átlag és a viszonylag pontos kiszállók miatt egyelőre Löfli az esélyesebb.
Löfli - 1,5 1.90

Toca - Schleck
Schleck nagy pofont kapott az előző fordulóban, ami nem meglepő, hiszen Markó volt az ellenfele. Ha ismét hozza a szokásos tömeget, nem lesz gondja ezen a mérkőzésen.
Schleck -4,5 1.90

A Julcsi - Farky meccset később rendezik, előzetes odds: Farky -5,5 1.90


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!