NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Toca - empty csutortok 19:30


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Írd meg neked mikor jó... és melyik a legkésőbbi időpont amíg maradni tudsz adott napokon.

Megpróbálok 8-ra odaérni csütörtökön, ha az jó... de azért az is olyan 70-80% csak. De egyelőre az a legígéretesebb keresztmetszet.Igor
ha 10ig befolyólag jó, szóval miattam nem kell kapkodni, addig Markóval begyakorlok valami tuti taktikát ellened 😀eaglesmcnabb
Ok.. elvileg az az utolsó nap, és aznap már rövidebb napom lesz (ráhúzok hétfő, kedd, szerdán úgyis) - de szerintem 8-8:30 között odaérek, ha esetleg valamilyen oknál fogva 8:00-ra nem.

Készülj 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Írd meg neked mikor jó... és melyik a legkésőbbi időpont amíg maradni tudsz adott napokon.

Megpróbálok 8-ra odaérni csütörtökön, ha az jó... de azért az is olyan 70-80% csak. De egyelőre az a legígéretesebb keresztmetszet.Igor
ha 10ig befolyólag jó, szóval miattam nem kell kapkodni, addig Markóval begyakorlok valami tuti taktikát ellened 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Írd meg neked mikor jó... és melyik a legkésőbbi időpont amíg maradni tudsz adott napokon.

Megpróbálok 8-ra odaérni csütörtökön, ha az jó... de azért az is olyan 70-80% csak. De egyelőre az a legígéretesebb keresztmetszet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 008 — #NoStress
Április 3 az, csak a felszabadulás szelleme elszabadult.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Apr 4 az pentek gyanitom 3-a lenne az a schedulebenempty taxi
Ezt remélem.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
shawnka - Schleck: csütörtök 7 óra

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
igor-eaglesmcnabb 20.00

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
eaglesmcnabb - Markó CSÜTÖRTÖK 18:00

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
1) gyakornokság nem=munka... pláne ha 5:01-kor már kaszát-kapát eldobunk 😛
2) úgy látom az igazi probléma inkább az, hogy a belvárostól 2.5 óra távolságra laksz (ebből 1 óra gyalog?) -> nem kéne Orosházán lakni
3) mivel egy egész hétvégét felajánlottam, de a 48 órából egy perc sem volt jó... nem teljesen érzem, hogy a fellengzősség jogosult lenne részedről.Igor
hétvége:
akkor írd be a 0-6-ot szarom le, nem fogok fél óra dartsért 4 órát utazni. sorry.
tessék használni a menetrendek.hu-t és keress nekem olyan utat ami kevesebb mint 4 óra oda-vissza.

hétköznap: a probléma az, hogyha nem érem el a 20.30-ast akkor csak a 22.45ös van Aszódig, az meg 10-ből 9-szer 23.50-re ér be, ott meg 23.43-ra van csatlakozás Kartalra, ha ezt nem érem el akkor 6 km gyalog haza koromsötétben 😊 De tudod mit? bevállalom. ÉN igazodok HOZZÁD, amikor az első időpontot is TE mondtad le. KORREKT

az meg a ráadás hogy tudod máshol hogyan működik a gyakornokság. És részemről van fellengzősség. ja

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Apr 4 az pentek gyanitom 3-a lenne az a scheduleben


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 008 — #NoStress
Ez van, sajnálom hogy van munkám.Igor
jó én meg sajnálom hogy nekem is, és 6kor kell kelnem hogy fél9re reggel beérjek, és nincs kedvem 1 órát gyalogolva éjjel 1 órára hazaérni.eaglesmcnabb
1) gyakornokság nem=munka... pláne ha 5:01-kor már kaszát-kapát eldobunk 😛
2) úgy látom az igazi probléma inkább az, hogy a belvárostól 2.5 óra távolságra laksz (ebből 1 óra gyalog?) -> nem kéne Orosházán lakni
3) mivel egy egész hétvégét felajánlottam, de a 48 órából egy perc sem volt jó... nem teljesen érzem, hogy a fellengzősség jogosult lenne részedről.Igor
Ez a bowl.hu darts PL, csak semmi cicaharc.
Tessék a megoldásra fókuszálni, ne a problémára.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez van, sajnálom hogy van munkám.Igor
jó én meg sajnálom hogy nekem is, és 6kor kell kelnem hogy fél9re reggel beérjek, és nincs kedvem 1 órát gyalogolva éjjel 1 órára hazaérni.eaglesmcnabb
1) gyakornokság nem=munka... pláne ha 5:01-kor már kaszát-kapát eldobunk 😛
2) úgy látom az igazi probléma inkább az, hogy a belvárostól 2.5 óra távolságra laksz (ebből 1 óra gyalog?) -> nem kéne Orosházán lakni
3) mivel egy egész hétvégét felajánlottam, de a 48 órából egy perc sem volt jó... nem teljesen érzem, hogy a fellengzősség jogosult lenne részedről.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez van, sajnálom hogy van munkám.Igor
jó én meg sajnálom hogy nekem is, és 6kor kell kelnem hogy fél9re reggel beérjek, és nincs kedvem 1 órát gyalogolva éjjel 1 órára hazaérni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Akkor folytatom is a sort: Empty - Berger csütörtök 18:30

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
hát az kurvajó mert a hétvége nekem nemjó, péntek úgyszint mert járok soccerezni, hétfő kedd csütörtök jó, de minél hamarabb nem iylen 8koreaglesmcnabb
Ez van, sajnálom hogy van munkám. Illetve szerintem említettem már, hogy hó végén mindig neccessebb.
Amúgy meg soccer... :rolleyes:

Maximum eltoljuk következő hétre, Week 10. De mivel ált 18:30-ig dolgozom mindegyik nap, 18:50-nél korábban nem érek Attila útra, akármelyik hétköznapról is van szó.

Dani: szerintem az jó lesz -> Julcsi-Igor: csütörtök 21:30

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Az alábbi napokat tudom ajánlani Csabinak és Julcsinak:

márc 30, vasárnap este - de ez esetben csak az Akadémia jó (a foci után - 8 óta fele?)
ápr 3, csütörtök - bármelyik helyen megint csak 8 után
ápr 4, péntek - este 7-től

hétvégén valszeg flexibilisebben bármi jó.Igor
Julcsi fél 10-kor érne le csütörtökön az Attila útra. Az megfelel?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát az kurvajó mert a hétvége nekem nemjó, péntek úgyszint mert járok soccerezni, hétfő kedd csütörtök jó, de minél hamarabb nem iylen 8kor

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Az alábbi napokat tudom ajánlani Csabinak és Julcsinak:

márc 30, vasárnap este - de ez esetben csak az Akadémia jó (a foci után - 8 óta fele?)
ápr 3, csütörtök - bármelyik helyen megint csak 8 után
ápr 4, péntek - este 7-től

hétvégén valszeg flexibilisebben bármi jó.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 008 — #NoStress
Jó így a tabella.
A szabály pontos.
Pl. top3, tiebreakerek: Farky megverte Markót, Löflit, így ő az első a 6 pontosok közül, Markó és Löfli egymással nem játszott, így a legarány dönt Markó javára.
Én átlátom az egészet, ne tessék senkinek se aggódni.
Idézek a Versenykiírásból:
Ha a legvégén bármilyen vitás, illetve nem egyértelmű helyzet adódik, összeül a teljes bowl.hu darts PL vezérkar (Sobri) és indoklással ellátott pontos levezetést ad minden hely sorsát illetően. A döntés ellen 8 napon belül lehet majd fellebbezni, amit 3 napon belül a teljes bowl.hu darts PL vezérkar kivizsgál, és kezdődhet a PO.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
playoff picture jelenleg 😊
bár Empty meg Igor is valszeg más seedet kap, ha nyernekDexxter Tailor
megint kötekedni fogok: Igor nem lehet jelenleg a 7., mert 3 pontja van, míg a mögötte lévő két úriembernek 4.H_Marko
a tabellát nem én kezelem, én meg az alapján csináltam 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
playoff picture jelenleg 😊
bár Empty meg Igor is valszeg más seedet kap, ha nyernekDexxter Tailor
megint kötekedni fogok: Igor nem lehet jelenleg a 7., mert 3 pontja van, míg a mögötte lévő két úriembernek 4.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Schleck elleni meccsem lesz nagyon fontos, ha azt behúzom akk sztem nekem tetszően fog kinézni a playoff tree.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra

playoff picture jelenleg 😊

bár Empty meg Igor is valszeg más seedet kap, ha nyernek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Egyébként frissítettem a tabellát, ha vmi nem OK szóljatok! empty taxi
A 7-8-9, és a 12-13 sorrendje nem volt, de kijavítottam. Sobri Jóska
A hármas holtverseny miatt (a leg-arányt tekintve) nem Löfli van még az élen?

Számomra egyébként nem világos az a szabály. Mert amit én gondolnék az az lenne, hogy 1) a több leget nyert játékos van előrébb 2) ha ez is megegyezik, akkor a kevesebb leget vesztő játékos van előrébb 3) ha ez is megegyezik akkor pénzfeldobás 😊H_Marko
Farky mindkettőtöket elverte gondolom az számítToca
Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány.

Igazából az első hely szempontjából ez lényegtelen, mert valószínűleg Farky elver már mindenkit és egyértelműen első lesz a végső tabellán. Csak azért kell letisztázni a pontos szabályt, mert a középmezőny várhatóan elég sűrű marad és nem mindegy ki melyik ágra jut.